sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika: MHP lideri Devlet Bahçeli'den 'Selçuk Özdağ'a saldırı açıklaması: Bu numaralar eskimiştir

Son dakika haberi... MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Selçuk Özdağ'a yapılan saldırı olayına ilişkin Bahçeli, "Hiç kimse şiddet ihalesini üzerimize yıkmaya çalışmasın, bunu aklından dahi geçirmesin." ifadelerini kullandı. Öte yandan Bahçeli CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na da sert çıktı. CHP yönetimi militan görmek istiyorsa diyen Bahçeli, "Boğaziçi'ndeki il başkanlarına bakacaklar" ifadesini kullandı. .

Son dakika: MHP lideri Devlet Bahçeli'den 'Selçuk Özdağ'a saldırı açıklaması: Bu numaralar eskimiştir
Son dakika: MHP lideri Devlet Bahçeli'den 'Selçuk Özdağ'a saldırı açıklaması: Bu numaralar eskimiştir Admin
Bu içerik 95 kez okundu.
Advert

S lideri 'den 'Selçuk Özdağ'a saldırı açıklaması: Bu numaralar eskimiştir

Giriş Tarihi: 26.1.2021  11:37 Son Güncelleme: 26.1.2021  12:31

Bahçeli'den son dakika açıklamalar: Açıklasak insan içine çıkamaz!

Son dakika haberi: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli, "Serok'un konuşmaya ne hakkı ne de haddi vardır! Biz onun namertliğini iyi biliriz. Koalisyon amacıyla bize geldiğinde söylediklerini açıklasaydık insan içine çıkacak yüzü kalmazdı" dedi.

CHP’nin bir kesiminin ruh halini anlama kılavuzu olarak Özlem Gürses vakası

 haberine göre  Genel Başkanı , MHP Grup Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, Selçuk Özdağ'a yapılan saldırı olayına ilişkin "Hiç kimse şiddet ihalesini üzerimize yıkmaya çalışmasın, bunu aklından dahi geçirmesin. Gündeme gelmek için kendilerine saldırı organize edenler, husumet çemberine sıkışanlar, suç ve suçluyu uzaklarda araştırmasınlar. Evinin balkonuna kamera yerleştirmesi, sonra dönüp masumiyet çığırtkanlığı yapması, sonra da bana saldırdılar demesi bildik bir numaradır. Bu numaralar eskimiştir." açıklamasında bulundu. Öte yandan Bahçeli, "CHP Genel Başkanı şiddetten rahatsızsa katile katile caniye cani teröriste terörist demesini öğrenmelidirler. HDP'nin Esenyurt ilçe binasındaki dehşet verici görüntüler bize göre malumun ifşasıdır. Hücre evi olan ilçe binası teröristlerin sığınağı haline dönüştürülmüştür. HDP'nin ön kapısından giren arka kapısından Kandil'e çıkmaktadır." şeklinde konuştu.

Devlet Bahçeli'den Özlem Gürses'e: Size sadece gülüyoruz

Devlet Bahçeli'den Özlem Gürses'e: Size sadece gülüyoruz

Devlet Bahçeli, kendisine aşı yapan hemşirenin darbedildiğini iddia eden Özlem Gürses'i kınayarak, "Parodi haberi gerçek sanan utanmaz simalar ne kadar çoğaldı" dedi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Grup Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu.

Bahçeli'den Özlem Gürses'e sert tepkiMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Devlet Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkanlar şu şekilde:

Bir selamla bin hatır kazanırız. Eğer istersek bir gönüle bin yoldan ulaşırız. Bizim siyasetimiz hakikatin içindedir. Bizi arayan çarpık kulisler, çorak ortamlarda değil Türk milletinin varlığında bulacaktır. Bariz farkımız da budur.

3-5 KENDİNİ BİLMEZİN KARALAMASIYLA YOLUMUZDAN DÖNECEK DEĞİLİZ

Soyumuz belli, tuttuğumuz bayrak bellidir. 3-5 kendini bilmezin karalamasıyla yolumuzdan dönecek değiliz. Mahçubiyetimiz yok ki yüzümüz kızarsın, açığımız yok ki korkularımız olsun. Biz onun bunun ne dediğine bakmıyoruz. Kem gözler, kötü sözler, boşuna heveslenmesin.

Fanatizmin tutsağı, fenalığın uşağı olanların MHP ile aşık atamayacaklarını, boy örtüşemeyeceklerini tecrübeyle biliriz.

TARAF OLMADIĞIMIZ BİR SALDIRININ FAİLİ OLARAK GÖSTERİLMEK UCUZDUR
Hep aynı bildik tahrik ve bayatlamış suçlamalar tekraren tedarike sunulmuştur. MHP'yi şiddet yanlısı göstermek ayıplı ve ahlaksız suçlamadır. Partimizi kavga ve karışıklıkla bir gösterme çabası hayasız bir tuzaktır. Alçakça tezganlanmış kara kampanyalara asla teslim olmayız. Yumuşak başlı isek de uysal koyun görülemeyiz. 1 adım yaklaşana 10 adımla koşarız. Ülkemize ve ülkelerimize kefen biçen olursa o kefeni başlarına geçiririz.

Bazı saldırılarla MHP ile bağ kurmak zorlamadır. Taraf olmadığımız bir saldırının faili olarak gösterilmek ucuzdur.

SELÇUK ÖZDAĞ'I BOMBALADI: BU NUMARALAR ESKİMİŞTİR

Hiç kimse şiddet ihalesini üzerimize yıkmaya çalışmasın, bunu aklından dahi geçirmesin. Gündeme gelmek için kendilerine saldırı organize edenler, husumet çemberine sıkışanlar, suç ve suçluyu uzaklarda araştırmasınlar. Evinin balkonuna kamera yerleştirmesi, sonra dönüp masumiyet çığırtkanlığı yapması, sonra da bana saldırdılar demesi bildik bir numaradır. Bu numaralar eskimiştir.

CUMHUR İTTİFAKI KAOS HAYALLERİNİ SUYA DÜŞÜRMEKTEDİR
Bu kapsamda Boğaziçi Üniversitesi'nde 24 gündür süren eylemler bize göre bir prova niteliğindedir. Sokağa çıkma kısıtlamasına gerek duyulan günlerde, sokak hareketi ortaya çıkarmak isteyenlerin olduğu da bilinmektedir. Cumhur İttifakı kaos hayallerini suya düşürmektedir.

SEROK AHMET'E FENA DALDI

Serok Ahmet Koalisyon hükümeti kurmaya geldiğinde bize söylediklerini açıklasak, insan içine çıkamazdı. Kimlerin dolduruşuna geldiği bellidir. Gelecekte küçük bir ayrıntı olarak hatırlanacağını da aklından çıkarmamalıdır.

KILIÇDAROĞLU YALAN BATAKLIĞINDADIR
Serok Ahmet yalancıdır, yandan çarklıdır. Kılıçdaroğlu yalan bataklığındadır. Beni üzen asıl konu ise hemşire Gülnaz Şırınga isimli hemşirenin adına yapılan şikayettir. Bu kardeşimizi yakalayan bir grup darp etmişler, daha sarsıcı olanı da komaya sokmuşlar. Hayret ettim. Şu anda yoğun bakımda hayatta kalmaya çalışıyor. Şaka bir yana tuhaf günlerden geçiyoruz. Parodi haberi gerçek eden utanmaz simalar ne kadar çoğaldı.

'GÜLNAZ ŞIRINGA' AÇIKLAMASI

Parodi haberi sunan gazeteciye şunu söylüyorum: Nefret insan sağlığına zararlıdır. Her kim nasıl bakıyorsa öyle görür. Kötü söz sahibine döner ve hatta rezil eder. Sokağı da biliriz, siyaseti de biliriz. Nerede nasıl davranacağımızı yalnızca biz biliriz.

"HDP'NİN ÖN KAPISINDAN GİREN ARKA KAPISINDNA KANDİL'E ÇIKMAKTADIR"
CHP Genel Başkanı şiddetten rahatsızsa katile katile caniye cani teröriste terörist demesini öğrenmelidirler. HDP'nin Esenyurt ilçe binasındaki dehşet verici görüntüler bize göre malumun ifşasıdır. Hücre evi olan ilçe binası teröristlerin sığınağı haline dönüştürülmüştür. HDP'nin ön kapısından giren arka kapısından Kandil'e çıkmaktadır.

HDP demek PKK demektir, HDP demek ihanet demektir. HDP demek kundağa sarılan bebeklerimize ölüm demektir.

 

Bizim parti kapatılmasıyla ilgili görüşlerimiz çok açıktır. Tutarlı çizgimizde şimdiye kadar bir değişiklik olmamıştır. Siyasi partilerin kapatılarak cezalandırılması yerine, anayasanın temel ilkelerine aykırı hareket eden parti sorumluluların cezalandırılmasını dile getirdik.

Kurunun yanında yaşın da yanmasının önlenmesi önemlidir. HDP'nin kapatılması adalete aykırılık teşkil etmeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti çadır devleti değildir.

Hukuk ve adalet devletin sözüdür, var oluşunun meşru gücüdür. Devleti devlet yapan hangi değerler varsa karşı saldırıya uğramaktadır. Kanaatimiz odur ki, teröriste terörist diyemeyen işlenmiş suçlara potansiyel ortaktır.

CHP yönetimi teröristlerle değil, rektörlerle uzman çavuşlarla uğraşmaktadır. Bir de bu kutsal mesleği yapanlara militan muamelesi yapmaktadır. TDK sözlüğüne göre militanın üç anlamı vardır.

CHP YÖNETİMİ MİLİTAN GÖRMEK İSTİYORSA...
Rektörlerimizin uzman çavuşlarımızın hangi mücadeleleri militanlıkla uyuşmaktadır. CHP militan arıyorsa Boğaziçi'ndeki il başkanlarına bakacaklar. CHP yönetimi militan görmek istiyorsa, bir boy aynasına geçip titizlikle incelemelidir.


KÜRESEL GELİŞMELER
Dijital devrim bir süreci daha karmaşık hale getirebilecektir. Hayatın akışındaki yavaşlama doğrudan doğruya sosyal ve siyasal yaşama yansıyacaktır. Milliyetçilik, cazibesini ve çekim gücünü artacaktır. Biz iman ve iradeyle yolumuza devam edeceğiz. Bize göre ABD Kongresi'ne yapılan baskın, bir dönemin bitişinin resmidir. Göreve gelen ABD yönetimi ne olursa olsun, hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

"ŞUŞA'YA OKUL YAPMA PROJEMİZ UYGUN BULUNMUŞTUR"
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev'in karşılıklı mutabakat ve onaylarıyla Şuşa'ya okul yapma projemiz uygun bulunmuştur.

Bahçeli'den HDP'ye çok sert tepki: Ön kapısından giren arka kapısından Kandil'e çıkar

Son dakika:  Genel Başkanı , partisinin  Grup Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. HDP Esenyurt İlçe Başkanlığı'na düzenlenen baskınla ilgili konuşan Bahçeli, "HDP'nin ön kapısından giren arka kapısından Kandil'e çıkmaktadır. HDP'yi savunmak Türkiye'nin egemenlik haklarını yok saymaktır" ifadesini kullandı. Bahçeli, Kaymakam ve Valilere "militan" diyen CHP'li Berhan Şimşek'e de tepki gösterdi, "CHP Militan arıyorsa Boğaziçi'nde DHKP-C militanlığı yapan il başkanına baksın" dedi. Öte yandan Bahçeli, Şuşa'ya okul yapma projesinin Başkan Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev tarafından uygun bulunduğunu söyledi.

Son dakika: MHP lideri Bahçeli'den HDP'ye çok sert tepki: Ön kapısından giren arka kapısından Kandil'e çıkar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. HDP Esenyurt İlçe Başkanlığı'na düzenlenen baskınla ilgili konuşan Bahçeli, "HDP'nin ön kapısından giren arka kapısından Kandil'e çıkmaktadır. HDP'yi savunmak Türkiye'nin egemenlik haklarını yok saymaktır" dedi. MHP lideri, CHP'li eski milletvekili Berhan Şimşek'in Vali ve Kaymakamlar için "militan ifadesini kullanmasına da sert tepki gösterdi, "Kahramana militan demek vatan hainlerine mihmandarlıktır. CHP Militan arıyorsa Boğaziçi'nde DHKP-C militanlığı yapan il başkanına baksın" ifadelerini kullandı.

Son dakika: MHP lideri Bahçeli'den Özlem Gürses'e sert tepki: Utanmaz simalar ne kadar çoğaldı

Son dakika: MHP lideri Bahçeli'den Özlem Gürses'e sert tepki: Utanmaz simalar ne kadar çoğaldı

Son dakika haberi... MHP lideri , partisinin grup toplantısında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

MHP lideri Bahçeli'den Özlem Gürses'e sert tepki: Utanmaz simalar ne kadar çoğaldıMHP LİDERİ BAHÇELİ'DEN ÖZLEM GÜRSES'E SERT TEPKİ: UTANMAZ SİMALAR NE KADAR ÇOĞALDI

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkan satır başları:

Bir selamla bin hatır kazanırız. Eğer istersek bir gönüle bin yoldan ulaşırız. Bizim siyasetimiz hakikatin içindedir. Bizi arayan çarpık kulisler, çorak ortamlarda değil Türk milletinin varlığında bulacaktır. Bariz farkımız da budur.

Soyumuz belli, tuttuğumuz bayrak bellidir. 3-5 kendini bilmezin karalamasıyla yolumuzdan dönecek değiliz. Mahçubiyetimiz yok ki yüzümüz kızarsın, açığımız yok ki korkularımız olsun. Biz onun bunun ne dediğine bakmıyoruz. Kem gözler, kötü sözler, boşuna heveslenmesin.

SELÇUK ÖZDAĞ AÇIKLAMASI

Fanatizmin tutsağı, fenalığın uşağı olanların MHP ile aşık atamayacaklarını, boy örtüşemeyeceklerini tecrübeyle biliriz.

Hep aynı bildik tahrik ve bayatlamış suçlamalar tekraren tedarike sunulmuştur. MHP'yi şiddet yanlısı göstermek ayıplı ve ahlaksız suçlamadır. Partimizi kavga ve karışıklıkla bir gösterme çabası hayasız bir tuzaktır. Alçakça tezganlanmış kara kampanyalara asla teslim olmayız. Yumuşak başlı isek de uysal koyun görülemeyiz. 1 adım yaklaşana 10 adımla koşarız. Ülkemize ve ülkelerimize kefen biçen olursa o kefeni başlarına geçiririz.

Bazı saldırılarla MHP ile bağ kurmak zorlamadır. Taraf olmadığımız bir saldırının faili olarak gösterilmek ucuzdur.

Hiç kimse şiddet ihalesini üzerimize yıkmaya çalışmasın, bunu aklından dahi geçirmesin. Gündeme gelmek için kendilerine saldırı organize edenler, husumet çemberine sıkışanlar, suç ve suçluyu uzaklarda araştırmasınlar. Evinin balkonuna kamera yerleştirmesi, sonra dönüp masumiyet çığırtkanlığı yapması, sonra da bana saldırdılar demesi bildik bir numaradır. Bu numaralar eskimiştir.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a saldırı anının görüntüsü ortaya çıktıGELECEK PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SELÇUK ÖZDAĞ’A SALDIRI ANININ GÖRÜNTÜSÜ ORTAYA ÇIKTI

BOĞAZİÇİ EYLEMLERİ

Bu kapsamda Boğaziçi Üniversitesi'nde 24 gündür süren eylemler bize göre bir prova niteliğindedir. Sokağa çıkma kısıtlamasına gerek duyulan günlerde, sokak hareketi ortaya çıkarmak isteyenlerin olduğu da bilinmektedir. Cumhur İttifakı kaos hayallerini suya düşürmektedir.

SEROK'UN KONUŞMAYA HADDİ VE HAKKI YOK!

Provokatör gazeteci Özlem Gürses bu kez karikatürü haber gibi sunduPROVOKATÖR GAZETECİ ÖZLEM GÜRSES BU KEZ KARİKATÜRÜ HABER GİBİ SUNDU

"HDP'NİN ÖN KAPISINDAN GİREN ARKA KAPISINDAN KANDİL'E ÇIKMAKTADIR"

CHP Genel Başkanı şiddetten rahatsızsa katile katile caniye cani teröriste terörist demesini öğrenmelidirler. HDP'nin Esenyurt ilçe binasındaki dehşet verici görüntüler bize göre malumun ifşasıdır. Hücre evi olan ilçe binası teröristlerin sığınağı haline dönüştürülmüştür. HDP'nin ön kapısından giren arka kapısından Kandil'e çıkmaktadır.

HDP demek PKK demektir, HDP demek ihanet demektir. HDP demek kundağa sarılan bebeklerimize ölüm demektir.

"CHP MİLİTAN ARIYORSA BOĞAZİÇİ'NDEKİ İL BAŞKANLARINA BAKACAK"

CHP yönetimi teröristlerle değil, rektörlerle uzman çavuşlarla uğraşmaktadır. Bir de bu kutsal mesleği yapanlara militan muamelesi yapmaktadır. TDK sözlüğüne göre militanın üç anlamı vardır.

Rektörlerimizin uzman çavuşlarımızın hangi mücadeleleri militanlıkla uyuşmaktadır. CHP militan arıyorsa Boğaziçi'ndeki il başkanlarına bakacaklar. CHP yönetimi militan görmek istiyorsa, bir boy aynasına geçip titizlikle incelemelidir.

Dijital devrim bir süreci daha karmaşık hale getirebilecektir. Hayatın akışındaki yavaşlama doğrudan doğruya sosyal ve siyasal yaşama yansıyacaktır. Milliyetçilik, cazibesini ve çekim gücünü artacaktır. Biz iman ve iradeyle yolumuza devam edeceğiz. Bize göre ABD Kongresi'ne yapılan baskın, bir dönemin bitişinin resmidir. Göreve gelen ABD yönetimi ne olursa olsun, hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

CHP’li Berhan Şimşek'in skandal militan açıklaması ne anlama geliyor? TürkMedya Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel A Haber’de yorumladıCHP’Lİ BERHAN ŞİMŞEK'İN SKANDAL "MİLİTAN" AÇIKLAMASI NE ANLAMA GELİYOR? TÜRKMEDYA ANKARA TEMSİLCİSİ MELİK YİĞİTEL A HABER’DE YORUMLADI

"ŞUŞA'YA OKUL YAPMA PROJEMİZ UYGUN BULUNMUŞTUR"
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Azerbaycan Cumhurbaşkanı Sayın İlham Aliyev'in karşılıklı mutabakat ve onaylarıyla Şuşa'ya okul yapma projemiz uygun bulunmuştur.

Son dakika: MHP lideri Devlet Bahçeli'den Azerbaycan Şuşa'da okul müjdesiSON DAKİKA: MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'DEN AZERBAYCAN ŞUŞA'DA OKUL MÜJDESİ

Özlem "Gazeteci"

Halk TV sunucusu Özlem Gürses'ten canlı yayında skandal "askeri vesayet" açıklaması

Selçuk Özdağ'a yönelik saldırıyla ilgili flaş gelişme: 3 firari şüpheli hakkında yakalama kararı

"Sonra FETÖ'den sufle alıyorsunuz deyince biz kötü oluyoruz!" Davutoğlu, Akşener ve Babacan'ın o sözlerine dikkat

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Erken seçim dayatması Türkiye'nin kaosa sürüklenme amacının gizemli ve şifreli kılıfıdır

Son dakika: MHP lideri Bahçeli'den Özlem Gürses'e sert tepki: Utanmaz simalar ne kadar çoğaldı

Son dakika haberi... MHP lideri , partisinin grup toplantısında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Selçuk Özdağ'a yapılan saldırı olayına ilişkin Bahçeli, "Hiç kimse şiddet ihalesini üzerimize yıkmaya çalışmasın, bunu aklından dahi geçirmesin." ifadelerini kullandı. Öte yandan Bahçeli CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na da sert çıktı. CHP yönetimi militan görmek istiyorsa diyen Bahçeli, "Boğaziçi'ndeki il başkanlarına bakacaklar" ifadesini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Cumhuriyet Gazetesi Boğaziçi Üniversitesi'ne ABD'nin el koymasına evet dedi! Mandacı zihniyet yine hortladı.
Cumhuriyet Gazetesi Boğaziçi Üniversitesi'ne ABD'nin el koymasına evet dedi! Mandacı zihniyet yine hortladı.
İzmir'de sel felaketi! Acı haber geldi: 2 kişi hayatını kaybetti
İzmir'de sel felaketi! Acı haber geldi: 2 kişi hayatını kaybetti