sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan esnafa Halkbank müjdesi: 6 aylık dönemde ödenmesi gereken taksitler ertelenecek

Son dakika haberi: Başkan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Denizli – Mersin –Uşak İl Kongrelerine canlı bağlantı ile katıldı. Erdoğan, yaptığı konuşmada, teşkilatlara yeni dönem için uyarılarda bulundu, 2023 seçimleri için Cumhur İttifakı mesajı verdi. Erdoğan, CHP'ye ve Kılıçdaroğlu'na çok sert sözlerle yüklendi, "CHP diye bir parti olup olmadığı da tartışmalıdır." dedi, CHP'nin misyonunun İYİ Parti ve HDP'nin farklı kefelerde bulunduğu teraziyi dengede tutmak olduğunu söyleyen Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na ise, "CHP'de tek adamcağız siyaseti işliyor" ifadeleri ile tepki gösterdi.

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan esnafa Halkbank müjdesi: 6 aylık dönemde ödenmesi gereken taksitler ertelenecek
Son dakika: Başkan Erdoğan'dan esnafa Halkbank müjdesi: 6 aylık dönemde ödenmesi gereken taksitler ertelenecek Admin
Bu içerik 62 kez okundu.
Advert

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan AK Parti İl Kongrelerinde önemli açıklamalar! CHP'ye çok sert çıktı: Tek adamcağız siyaseti işliyor

Giriş Tarihi: 25.01.2021  11:38 Güncelleme Tarihi: 25.01.2021  12:29

Son dakika: haberine göre partisinin İstanbul İl Başkanlığından,  7. Olağan  il kongrelerinde önemli açıklamalarda bulunan Başkan , "Acaba CHP kendi hükmi şahsiyeti adına ne yapıyor? Şu anda CHP'de tek adamcağız siyaseti işliyor." diyerek sert çıktı. ''Buradan esnaf ve sanatkarlarımıza bir müjde vermek istiyorum'' diyen Başkan Erdoğan, ''Halkbank tarafından esnaf ve sanatkarlara kullandırılan Hazine ve Maliye Bakanlığı faiz destekli kredilerin 1 Ocak 2021-30 Haziran 2021 arası 6 aylık dönemde ödenmesi gereken taksitleri ertelenecektir'' dedi.

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na sert sözler: CHP'de tek adamcağız siyaseti işliyor

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti kongrelerine pandemi nedeniyle videokonferans ile katılmayı sürdürüyor. Erdoğan, bugün Denizli – Mersin –Uşak İl Kongrelerine canlı bağlantı ile katıldı. Erdoğan, önemli açıklamalarda bulundu.

Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na çok sert sözlerle yüklendi, "Ülkemizde her genel başkanın partisinin başına bir geliş hikayesi vardır. Kasetle gelen tek genel başkan, bu zattır. Biz ne kadar eleştirirsek eleştirelim, ülkemizin ana muhalefet partisinin böyle bir duruma düşürülmüş olmasından samimi üzüntü duyuyoruz." dedi.

Erdoğan, CHP'nin tek görevinin HDP ve İYİ Parti ile ittifakı korumadan ilerlemek olduğunu da sözlerine ekledi. Erdoğan, bu ilişkiyi teraziye benzetti.

Başkan Erdoğan'dan CHP'ye sert tepki!Başkan , partisinin İstanbul İl Başkanlığından,  7. Olağan  il kongrelerine canlı bağlantıyla katıldı.

AK Parti'nin kongre süreçlerinin, millet ile birlikte ifa ettikleri demokrasi şöleni şeklinde geçen büyük buluşmalarla gerçekleştiğini hatırlatan Erdoğan, bu dönem salgın sebebiyle kongreleri oldukça sınırlı katılımlarla yapmak mecburiyetinde kaldıklarını belirtti.

Şubat ayı sonuna kadar tüm il kongrelerini tamamlamayı planladıklarını ifade eden Erdoğan, geçmişte il kongrelerinin önemli bir kısmına bizzat iştirak ettiğini, şimdi bu buluşmaları canlı bağlantılar vasıtasıyla yapmaya çalıştıklarını aktardı.

"Kalpten kalbe bir yol vardır görülmez / Gönülden gönüle gider yol gizli gizli" diyen aşığın dediği gibi kalplerinin daima bir ve beraber olduğunu dile getiren Erdoğan, sözlerine şöyle devam etti:

"İnşallah 7. olağan büyük kongremizi salgının kontrol altına alınmasıyla gönlümüzden geçtiği gibi milletimizle birlikte ve en coşkulu şekilde toplayabilmeyi ümit ediyoruz. Siyasi partiler, özellikle bizim partimiz için her kongre yeni bir nefes, yeni bir heyecan yeni bir enerji demektir. Bugün Denizli'de salonu görüyorum gerçekten iftihar ediyorum. Mersin'de salonu görüyorum gerçekten iftihar ediyorum. Uşak'ta salonu görüyorum gerçekten iftihar ediyorum. Dolayısıyla bu birliğimiz, beraberliğimiz inanıyorum ki bizleri 2023'e çok daha farklı taşıyacak, 2024 yerel seçimlerinden de çok daha güçlü bir şekilde çıkmamızı sağlayacaktır."

ÖNCE GÖNÜL KAZANACAĞIZ SONRA OY İSTEYECEĞİZ
AK Parti'nin kurulduğu günden beri kendini yenileme kabiliyeti en yüksek parti olarak tebarüz etmiş bir siyasi hareket olduğunu ifade eden Erdoğan, şunları kaydetti:

"İnşallah bu vasfımızı şehirlerimizde, ilçe ve il kongrelerimizde, Türkiye genelinde de büyük kongremizde bir kez daha milletimize ispatlayacağız. İster görevlerine devam etsinler, ister yeni vazife üstlenmiş olsunlar, tüm teşkilatlarımızdan önemli bir beklentim var. Hep birlikte AK Parti'nin Türkiye'nin sadece son 18 yılının değil aynı zamanda geleceğinin de partisi olduğunu göstereceğiz. 11 milyonu aşan üye sayısı, ana kademe yanında güçlü kadın ve gençlik kolları teşkilatlanmasıyla ülkemizin en geniş tabanlı partisi olarak bu konuda büyük avantaja sahibiz.

Hep söylediğim gibi AK Parti'nin kurucusu da sahibi de lokomotifi de bizatihi milletimizin ta kendisidir. Bugüne kadar ne yaptıysak, milletimizle beraber yaptık. Neyi başardıysak, milletimizle beraber başardık. Türkiye'yi 2023 hedeflerine ulaştırmayı, 2053 vizyonuyla buluşturmayı da yine milletimizle beraber gerçekleştireceğiz. Öznesi insan olan siyasetin icra yeri 83 milyon vatandaşımızın gönlüdür. Önce gönül kazanacağız sonra oy isteyeceğiz."

2023 SEÇİMLERİNDE CUMHUR İTTİFAKI'NI ZAFERE SİZLER TAŞIYACAKSINIZ
Basın ve sosyal medya medya mecralarının, gönül kazanma faaliyetlerini yürüttükleri siyasetlerinin sadece tescil ve duyurulma yeri olduğunu ifade eden Erdoğan, "Yapmamız gereken her bir insanımızın kapısını çalmak, derdini dinlemek, beklentisini öğrenmek, yardımcı olunabilecek hususlar varsa gereken irtibatları sağlamak ve böylece kalplerde yer edinmektir. Ülkemizde bu şekilde ulaşmadığımız, gönlüne dokunmadığımız tek bir kişi dahi varsa, bu bizim derhal telafi etmemiz gereken bir eksiğimizdir. Genel merkezimiz layıkıyla çalışacak ki il teşkilatlarımız şevkle sahaya çıksın. İl teşkilatlarımız vazifelerini layıkıyla yerine getirecek ki ilçelerden mahallelere kadar uzanan o büyük AK Parti ailesinin her bir ferdi, sahayı karış karış dolaşsın."

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, genel başkanından sandık görevlisine ve üyesine kadar uzanan siyaset tarzının AK Parti'yi iktidara taşıdığını ve 18 yıldır da iktidarda kalmasını sağladığını belirterek, teşkilatlara şöyle seslendi:

"Bu çizgiden uzaklaşırsak milletimizle önce gönül bağımızı zayıflatır, ardından sandıktaki desteğimizi kaybederiz. Halbuki bizim milletimize verecek daha çok hizmetimiz, ülkemize kazandıracak daha çok eserimiz var. Hem bugüne kadar binbir emekle oluşturduğumuz kazanımlara sahip çıkmak hem Türkiye'yi çok daha ileriye taşımak için Cumhur İttifakı'nı ve AK Parti'yi güçlü tutmalıyız. Sizler, teşkilatlarda üstlendiğiniz görevlerle aynı zamanda işte böyle tarihi bir sorumluluğa talip oldunuz. İnşallah 2023 seçimlerinde Cumhur İttifakı'nı ve AK Parti'yi zafere sizler taşıyacaksınız. Kendini bu büyük ailenin bir ferdi olarak hisseden herkese gönlümüz de kapımız da partimizin tüm kademeleri sonuna kadar açıktır, açık kalacaktır. Önümüzdeki dönemde göstereceğiniz gayret, sarf edeceğiniz emek, yapacağınız fedakarlık için her birinize şimdiden teşekkür ediyorum."

ŞU ANDA CHP'DE OLAN TEK ADAMCAĞIZ SİYASETİ İŞLİYOR
AK Parti'nin hizmet ve eser siyaseti bu ülkenin her karış toprağında karşılığı olan bir hakikattir. Ülkemize cumhuriyet tarihinde yapılanların kat ve kat fazlasını sadece 18 yılda kazandırmış olmakla iftihar ediyoruz. Her alanda ülkemize çağ atlattık. Her bir vatandaşımızın hayat kalitesini hiç olmadığı kadar yükseltirken dünyaya bakışını değiştirdik. Tüm bu başarıları vesayetin, terör örgütlerinin, darbecilerin tuzaklarına rağmen elde ettik. Teorik olarak en önemli rekabeti de ana muhalefet partisi CHP ile yapmamız gerekiyordu. Karşımıza çıkan ana muhalefet kadrolarının hiç biri bizimle hizmet ve ser siyaseti rekabetine girmemiştir. Kimi zaman darbecilere göz kırparak kendilerine iktidarın bahşedilmesini istemişlerdir. Biz ne yapıyorsak karşı çıkmayı muhalefet tarzı olarak benimsemişlerdir. Geçmişteki hiçbir aktör bugünkü CHP Genel Başkanı kadar karikatür bir görüntü sergilememiştir.

AK Parti'de kritik kongre! Başkan Erdoğan...

CHP'ye ait bir siyaset yoktur. CHP diye bir partinin olup olmadığı tartışmalıdır. CHP kendi hükmü şahsiyeti adına ne yapıyor, hangi projeyi üretiyor. Bunların hepsi de cevapsız sorulardır. CHP'nin bir kefesinde İYİ Parti diğerinde HDP var. CHP'ye düşen bu iki kefeyi dengede tutarak yarı gizli ittifakı dengelemektir. Bunlar yıllarca bizi ve pek çok siyasetçiyi tek adamlıkla suçladılar. Şu anda CHP'de olan tek adamcağız siyaseti işliyor. Partisinin başına kasetle gelen tek genel başkan bu zattır. Ülkemizin ana muhalefet partisinin bu hale düşmesinden üzüntü duyuyorum. Türkiye'de sadece ülkenin ve milletin temel meselelerinde yerli ve milli bir duruş sergileyen bir ana muhalefeti bile arar olduk.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklamalar

ESNAFA MÜJDEYİ VERDİ: TAKSİTLERİ ERTELENECEK
Buradan esnaf ve sanatkarlarımıza bir müjde vermek istiyorum. Halkbank tarafından esnaf ve sanatkarlara kullandırılan Hazine ve Maliye Bakanlığı faiz destekli kredilerin 1 Ocak 2021-30 Haziran 2021 arası 6 aylık dönemde ödenmesi gereken taksitleri ertelenecektir. Hayırlı olsun.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan TÜGİK heyetini kabulü sonrası flaş açıklamalar: Yüksek faize kesinlikle karşıyımBAŞKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN'DAN TÜGİK HEYETİNİ KABULÜ SONRASI FLAŞ AÇIKLAMALAR: YÜKSEK FAİZE KESİNLİKLE KARŞIYIM

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında önemli açıklamalarSON DAKİKA: BAŞKAN ERDOĞAN'DAN AK PARTİ GENİŞLETİLMİŞ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINDA ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan 2023 mesajı: Var gücümüzle çalışıyoruzSON DAKİKA: BAŞKAN ERDOĞAN'DAN 2023 MESAJI: VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan AK Parti Olağan İl Kongrelerinde önemli açıklamalarSON DAKİKA: BAŞKAN ERDOĞAN'DAN AK PARTİ OLAĞAN İL KONGRELERİNDE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Başkan Erdoğan, 'Yeni Kontrollü Normalleşme Süreci'ni duyurdu: Kafe, restoran, yüz yüze eğitim, sokak kısıtlaması...
Son dakika: Başkan Erdoğan, 'Yeni Kontrollü Normalleşme Süreci'ni duyurdu: Kafe, restoran, yüz yüze eğitim, sokak kısıtlaması...
 Cumhuriyet Gazetesi Boğaziçi Üniversitesi'ne ABD'nin el koymasına evet dedi! Mandacı zihniyet yine hortladı.
Cumhuriyet Gazetesi Boğaziçi Üniversitesi'ne ABD'nin el koymasına evet dedi! Mandacı zihniyet yine hortladı.