sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika haberi: Elazığ'daki depremin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan ilk açıklama geldi!

Son dakika haberi: Elazığ'da 5.3 şiddettinde korkutan bir deprem meydana geldi. Yaşanan deprem sonrası son dakika açıklamaları gelmeye başladı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Elazığ'da meydana gelen 5,3 büyüklüğündeki depremle ilgili şu ana kadar olumsuz bir durum olmadığını bildirdi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 09.37'de merkez üssü Elazığ olan 5,3 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Meydana gelen deprem çevre iller olan Malatya, Diyarbakır ve Tunceli'de de hissedildi. Elazığ'daki depremi sonrası AFAD'dan son dakika açıklamasına göre Muğla'da da 4.2 büyüklüğünde bir deprem meydan geldi.

Son dakika haberi: Elazığ'daki depremin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan ilk açıklama geldi!
Son dakika haberi: Elazığ'daki depremin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan ilk açıklama geldi! Admin
Bu içerik 126 kez okundu.
Advert

LER! 'da şiddetli deprem!  duyurdu

Giriş Tarihi: 27.12.2020  11:21 Son Güncelleme: 27.12.2020  11:21

Elazığ'da şiddetli deprem! AFAD'dan son dakika açıklaması

Son dakika haberi: AFAD'dan yapılan son dakika açıklamasına göre Elazığ'da saat 09.37'de 5,3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Kandilli ise depremin büyüklüğünü 5,6 olarak belirledi.

Elazığ'da 5.3 büyüklüğünde deprem

Elazığ'da 5.3 büyüklüğünde deprem

AFAD'dan yapılan açıklamaya göre saat 09.37'de Elazığ'ın merkezinde 5.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Elazığ'da korkutan deprem

Elazığ'da 5,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 09.37'de merkez üssü Elazığ olan 5,3 büyüklüğünde deprem kaydedildi.

Depremin, 15,94 kilometre derinlikte meydana geldiği belirlendi.

Son dakika haberi: Elazığ'daki depremin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan ilk açıklama geldi!

Son dakika haberi... Elazığ'da korkutan bir deprem meydana geldi. Deprem sonrası son dakika açıklamaları peş peşe geldi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Elazığ merkezde saat 09.37'de 5,3 büyüklüğünde, 15,94 kilometre derinlikte deprem meydana geldiğini belirten İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, şunları kaydetti:

"Şu ana kadar olumsuz bir durum yok. Tüm ekiplerimiz sahada taramalarına devam ediyor. Bilgilendirmeye devam edeceğiz."

 haberi: 'da 5.3 şiddettinde korkutan bir  meydana geldi. Yaşanan deprem sonrası son dakika açıklamaları gelmeye başladı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Elazığ'da meydana gelen 5,3 büyüklüğündeki depremle ilgili şu ana kadar olumsuz bir durum olmadığını bildirdi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının () internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 09.37'de merkez üssü Elazığ olan 5,3 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Meydana gelen deprem çevre iller olan Malatya, Diyarbakır ve Tunceli'de de hissedildi. Elazığ'daki depremi sonrası AFAD'dan son dakika açıklamasına göre Muğla'da da 4.2 büyüklüğünde bir deprem meydan geldi.

5.3 büyüklüğündeki deprem avizeleri böyle salladı

AFAD'DAN ARTÇI DEPREM AÇIKLAMASI
Deprem sonrası saat 11.30 sıralarında AFAD'dan bir açıklama daha geldi. AFAD'dan yapılan açıklamada "Elazığ Merkezde bugün saat 09:37'de 15.94 km derinlikte 5,3 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmiştir. Deprem sonrası büyüklükleri 1,1 ve 2,8 arasında değişen 14 artçı deprem meydana gelmiştir. Deprem sonrasında Elazığ başta olmak üzere Malatya, Diyarbakır ve bölge ile gerçekleştirilen tarama faaliyeti neticesinde hâlihazırda herhangi olumsuz ihbar ve durumun olmadığı bilgisi alınmıştır. İl AFAD Müdürlükleri eşgüdümünde tarama faaliyetlerine devam edilmektedir." denildi.

BAKAN SOYLU'DAN İLK AÇIKLAMA
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Elazığ'da meydana gelen depremin ardından sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu. Soylu, "Elazığ merkezde saat 09.37'de 5,3 büyüklüğünde, 15,94 km derinlikte bir deprem meydana geldi. Şu ana kadar olumsuz bir durum yok. Tüm ekiplerimiz sahada taramalarına devam ediyor. Bilgilendirmeye devam edeceğiz." dedi.

Soylu saat 10.17'de yeni bir açıklama daha yaptı. Twitter hesabındaki paylaşımda "Elazığ'da meydana gelen depremde 10.15 itibarıyla Valiliğimiz, İl Jandarma, Emniyet, 112 Acil Çağrı, Elazığ Muhtarlar Koordinasyon Hattı ve AFAD'ın aramalarından elde ettiğimiz bilgi çerçevesinde herhangi bir can kaybı ve hasar ihbarı yoktur Gelişmeleri açıklamaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

ELAZIĞ VALİSİ DEPREM SONRASI SON DURUMU CANLI YAYINDA ANLATTI
Elazığ Valisi Erkaya Yırık depremin ardından katıldığı canlı yayında "ekipler çalışmalarını sürdürüyor" dedi. Yırık şu ifadeleri kullandı: Şu ana kadar ekiplerimizin yapmış olduğu çalışmada onlara ulaşan olumsuz bir tespit yok. Olumsuz bir tespit olmamakla birlikte ekiplerimizi taramalarını sürüdürüyorlar. Herhangi bir tespit halinde bu durum vatandaşlarımızla paylaşılacak. Bize dünkü depremin ardından uyarı şeklinde bir bilgi yoktu ama burası 24 Ocak'taki depremin ardından hareketli bir bölge. Devletimizin o depremin yaralarını sarmaya çalışıyor.

Deprem sırasında arkadaşlarımız AFAD, jandarma, UMKE takiplerini sürdürüyor. Şu ana kadar olumsuz bir kayıt yok. Bir tespit vuku bulursa kamuoyu ile paylaşacağız.

AFAD ELAZIĞ DEPREMİ DETAYLARI

KANDİLLİ DE DUYURDU
Kandilli'den yapılan son dakika açıklamasına göre deprem Elazığ'ın Kavaktepe bölgesinde meydana geldi. Depremin büyüklüğünü ise 5,6 olarak bildirildi.

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MURAT KURUM'DAN AÇIKLAMA
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ'da meydana gelen 5,3 büyüklüğündeki depremden sonra ekiplerin sahada hasar tespit çalışmalarına başladığını bildirdi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ise deprem sonrası olumsuz durumla karşılaşılmadığını belirtip, sosyal medyadan "Elazığ'da meydana gelen deprem sonrasında ekiplerimiz sahada hasar tespit çalışmalarına başladılar. Şu ana kadar olumsuz bir durumla karşılaşılmadı. Vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim ülkemizi bütün afetlerden korusun" mesajını paylaştı.VALİ YIRIK: OLUMSUZLUK YOK

Elazığ Valisi Erkaya Yırık da sosyal medya hesabından, deprem nedeniyle şu an için olumsuzluk tespit edilmediğini ve çalışmaların devam ettiğini belirterek, "İlimizde 09.30 itibariyle meydana gelen depremde bir olumsuzluk tespiti olmamakla birlikte ekiplerimiz sahada çalışmalarını titizlikle yürütmektedirler. Tespit halinde paylaşım yapılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" açıklamasında bulundu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Başkan Erdoğan, 'Yeni Kontrollü Normalleşme Süreci'ni duyurdu: Kafe, restoran, yüz yüze eğitim, sokak kısıtlaması...
Son dakika: Başkan Erdoğan, 'Yeni Kontrollü Normalleşme Süreci'ni duyurdu: Kafe, restoran, yüz yüze eğitim, sokak kısıtlaması...
 Cumhuriyet Gazetesi Boğaziçi Üniversitesi'ne ABD'nin el koymasına evet dedi! Mandacı zihniyet yine hortladı.
Cumhuriyet Gazetesi Boğaziçi Üniversitesi'ne ABD'nin el koymasına evet dedi! Mandacı zihniyet yine hortladı.