sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika... Menemen Belediye Başkanı Aksoy ile 22 kişi gözaltına alındı

Menemen ilçesinde; evrakta sahtecilik, ihaleye fesat ve tehdit suçlarından soruşturma başlatıldı. Başsavcılık, CHP'den istifa eden Aksoy, bir belediye başkan yardımcısı, belediye yetkilileri olmak üzere toplamda 29 kişi hakkında gözaltı kararı verdi. Soruşturma kapsamında Belediye Başkanı Serdar Aksoy, Başkan Yardımcısı Mehmet Cin, Mali İşler Daire Başkanı Mustafa İlhan, Satın Alma Müdürü Teoman Tuna, muhasebe Müdürü Nagehan Karaca, Fen İşleri Müdürü Gazi Koşum, Şantiye Şefi Kenan Yasatürk ile bazı hurda firmaları sahipleri ile bazı belediye personeli gözaltına alındı. Şüphelilerin emniyetteki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

Son dakika... Menemen Belediye Başkanı Aksoy ile 22 kişi gözaltına alındı
Son dakika... Menemen Belediye Başkanı Aksoy ile 22 kişi gözaltına alındı Admin
Bu içerik 321 kez okundu.
Reklam

: İzmir'de büyük operasyon! Belediye başkanı ve yardımcıları için gözaltı kararı!

Giriş Tarihi: 20.11.2020  09:55 Son Güncelleme: 20.11.2020  09:56

 haberine göre; İzmir'de 'ne yönelik büyük operasyon gerçekleştiriliyor. Savcılık tarafından Belediye Başkanı  ve yardımcılarının da bulunduğu 29 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı. Belediye binasına gelen polis ekipleri arama gerçekleştiriyor. Soruşturmanın ihaleye fesat karıştırma ve tehdit suçlarından

Son dakika: İzmir'de büyük operasyon! Belediye başkanı ve yardımcıları için gözaltı kararı!

İzmir'den sabahın erken saatlerinde bir son dakika haberi geldi. CHP'den istifa eden İzmir Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy ve yardımcılarının da aralarında bulunduğu 29 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.

Son dakika: Menemen Belediyesi'ne operasyon! Başkan Aksoy ile birlikte çok sayıda gözaltı - Haberler

İhaleye fesat karıştırma ve tehdit suçlarından başlatılan soruşturma kapsamında belediye binasına gelen polisler arama faaliyetlerine başladı. Binadaki çalışmalar sürerken, gözaltı kararı çıkarılan isimlerin yakalanması için de harekete geçildi.

Son dakika! Menemen Belediyesi'ne operasyon! CHP'den istifa eden Serdar Aksoy dahil 29 gözaltı 

GÖZALTINA ALINAN İSİMLER BELLİ OLDU

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı'nın başlattığı soruşturma kapsamında, Menemen Belediyesi'ne operasyon düzenlendi. Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, Başkan Yardımcısı Mehmet Cin, Mali İşler Daire Başkanı Mustafa İlhan, Satın Alma Müdürü Teoman Tuna, muhasebe Müdürü Nagehan Karaca, Fen İşleri Müdürü Gazi Koşum, Şantiye Şefi Kenan Yasatürk ile bazı hurda firmaları sahipleri ile bazı belediye personeli gözaltına alındı. Haklarında rüşvet, zimmet, görevi kötüye kullanma gibi çok sayıda suçlama bulunan şüphelilerin emniyetteki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

Şu ana kadar 22 kişinin gözaltına alındığı belirtiliyor.

(Gözaltına alınan Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy)

CHP'DEN İSTİFA ETMİŞTİ

CHP'li Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy "kesin ihraç" istemiyle Yüksek Disiplin Kurulu'na (YDK) sevk edilmişti.

Partiden, "Cumhuriyet Halk Partisi Merkez Yönetim Kurulu'nun bugünkü toplantısında, İzmir İl Başkanlığımızın görüşleri ve üç milletvekilimizden oluşan inceleme heyetinin raporu değerlendirilmiş, partimizin ilkeleri ve etik değerleri esas alınarak, Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy'un 'kesin ihraç' istemiyle 'tedbirli' olarak Yüksek Disiplin Kurulu'na sevk edilmesine oy birliği ile karar verilmiştir." açıklaması yapılmıştı.

Disiplin Kurulu'na sevk edilen Aksoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla istifa ettiğini duyurmuştu. Aksoy, "Üyesi olduğum CHP'den istifa ediyorum. Belediye Başkanı olarak halkımızın verdiği yetkiyle görevimin başında olduğumu belirtirim." ifadelerini kullanmıştı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül