sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Başkan Erdoğan yeni koronavirüs tedbirlerini duyurdu

Son dakika: Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Toplantısı sonrası Başkan Erdoğan, Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında alınan son dakika yeni tedbirleri tek tek açıkladı. Erdoğan uzaktan eğitimin yıl sonuna kadar devam edeceğini, hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının 10.00 ile 20.00 saatleri arası dışında uygulanacağını duyurdu.

Başkan Erdoğan yeni koronavirüs tedbirlerini duyurdu
Başkan Erdoğan yeni koronavirüs tedbirlerini duyurdu Admin
Bu içerik 192 kez okundu.
Reklam

Başkan Erdoğan yeni  tedbirlerini duyurdu

Giriş Tarihi: 17.11.2020  21:59 Son Güncelleme: 18.11.2020  08:25

Havanın soğumasıyla corona salgını tırmandı. Şehirler kırmızıya boyandı. alınan yeni önlemleri Başkan Erdoğan açıkladı: Hafta sonları 10.00 ile 20.00 saatleri dışında sokağa çıkma kısıtlaması olacak.

Havanın soğumasıyla corona salgını tırmandı. Şehirler kırmızıya boyandı. alınan yeni önlemleri Başkan Erdoğan açıkladı:

Son dakika haberleri: Sokağa çıkma kısıtlaması geldi! İşte yasak olan saatler...

- Hafta sonları 10.00 ile 20.00 saatleri dışında sokağa çıkma kısıtlaması olacak.

- Eğitim yıl sonuna kadar eğitim online sürdürülecek.

- 65 yaş üstü çalışanlar hariç uygulaması 20 yaş altına teşmil edilecek.

- Sinemalar yıl sonuna kadar kapalı kalacak.

- Restoranlarda sadece paket servisi yapacak.

- Kıraathanelere bir süre ara verilecek.

- Tüm spor karşılaşmaları seyircisiz oynanacak.

- Şehirlerimizin ana cadde ve meydanlarındaki sigara içme yasağı sürecek.

Son dakika haberi…  toplantısı Başkan Erdoğan liderliğinde toplandı. Toplantının ardından Başkan Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu yeni  tedbirlerini duyurdu. Erdoğan, "Hafta sonları tedarik ve üretim zincirleri aksamayacak şekilde 10.00 ile 20.00 saatleri arası dışında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak" dedi. Başkan Erdoğan, "Alışveriş yerleri, berberler, restoranlar saat 10.00 ile 20.00 arası açık kalacak. Sinemalar yıl sonuna kadar kapalı kalacak." ifadelerini kullandı. İşte Başkan Erdoğan'ın açıklamaları ve yeni koronavirüs tedbirleri...

İçişleri Bakanlığı'ndan 81 ile yeni genelge! Sokağa çıkma kısıtlaması geldi! Koronavirüs tedbirlerinin detayları belli oldu

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Başkan Erdoğan liderliğinde saat 15.55'te Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde toplandı. Toplantının ardından Başkan Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu.

Erdoğan son dakika yeni tedbirleri açıkladı! Kritik eğitim ve sokağa çıkma kısıtlaması kararı

Başkan Erdoğan'ın açıklamaları şu şekilde:

Aziz milletim, değerli basın mensupları, sizlere el kalbi duygularımla muhabbetle selamlıyorum. Pazar günü Kıbrıs Türkünün, hukuk, eşitlik ve varoluş mücadelesinin en kıymetli eseri olan KKTC'nin ilanının 37. yıldönümü vesilesiyle adaya bir ziyaret gerçekleştirdik.

Ziyaretimizde MHP Genel Başkanı sayın Devlet Bahçeli, bakanlarımız, eski meclis başkanlarımız, milletvekillerimiz ve muharip gazilerimiz de eşlik etti. Adada ilk olarak 15 Kasım Cumhuriyet bayramlarına iştirak ederek Kıbrıs Türkünün bayram sevincine iştirak ettik.

"KARARLILIĞIMIZIN İFADESİDİR"
Ardından kapalı Maraş'a geçtik. Kıbrıs Türkü'nün iyi niyet jesti Rum kesiminde hiçbir zaman karşılık bulmadı. Kapalı Maraş'ın sahil şeridi halka açıldı. Bu cesur girişimi biz de destekliyoruz. 15 gün gibi kısa bir sürede asfaltladık. Çevre düzenlemesi gibi hizmetleri hayata geçirdik.

Maraş'ta gerçekleştirdiğimiz program bölgenin hızla sağlanmasını sağlayacak adımlar konusundaki kararlılığımızın da ifadesidir. Kıbrıs meselesinden bihaber, kapalı Maraş'ın açılmasının stratejik önemini kavrayamamış olanların bu programa piknik gözüyle bakması pek tabiidir. Hamdolsun milletimiz meselenin ne olduğunu da, orada yaptığımız işin manasını da gayet iyi biliyor.

Kısa sürede inşasını tamamladığımız 100 yataklı Lefkoşe acil durum hastanesinin açılışını yaptık. Hastanemizle birlikte 5 ambulansı hizmete soktuk. Ayrıca Kıbrıs'a 500 yataklı bir hastanenin inşası için hazırlıklara başladık.

Sayın Tatar Cumhurbaşkanı seçilmesinin hemen ardından Ankara'yı ziyaret etmişti, böylece iadeli ziyaretimizi de gerçekleştirmiş olduk. Sayın Tatar ile ülkelerimizin ilişkilerin daha güçlendirilmesi için atılacak adımları değerlendirdik. Türkiye ile KKTC'yi birbirinden ayırmak isteyenlere en güzel cevabı verdiğimize inanıyorum. Rum-Yunan ikilisiyle artık yeniden müzakeresi anlamsız hale gelen hususları bir kenara bırakarak yeni bir gelecek inşası için hep beraber kolları sıvıyoruz.

Ziyaretimizde gösterdikleri samimi teveccüh için Kıbrıslı kardeşlerimize şükranlarımı bir kez daha tekrarlıyorum.Böyle milli meselede Türkiye'nin yanında yer alan partilerimiz, kurumlarımız, sivil toplum kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum.

İZMİR DEPREMİ
İzmir depremi ülkemize hem doğal afetler gerçeğini bir kez daha hatırlatmış hem de afet önce ve sonrası hazırlıklarımızı gözden geçirmemize vesile olmuştur. Depremde iyi bir sınav verdiğimize inanıyorum. Türkiye afet müdahale planı depremin gerçekleşmesinden itibaren işlemeye başlamıştır. AFAD ekipleri hemen harekete geçmiş, çevre illerdeki ekipler yola çıkmıştır.

AFAD, itfaiye birimleri, arama kurtarma ekipleri, ulusal medikal kurtarma ekipleri, sahada çalışmaya başlamıştır. İlk dakikalardan itibaren emniyet, jandarma ve TSK birimleri hem personelleriyle hem helikopter ve insansız hava araçlarıyla afet bölgesinde yerlerini almışlardır.

Depremin 6. saatinde diğer bölgelerden kara ve hava yoluyla 2 binin üzerinde arama kurtarma personeli, 15 arama kurtarma köpeği yola çıkmıştır. Depremin 10. saatinde 7 temel ihtiyacın karşılanması için binlerce personel sahada bilfiil çalışmalarda görev almış durumdaydı. Depremin 12. saatinde 100 psikososyal destek için görüşmelere başlamıştır.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Joe Biden'dan ayaküstü sohbet
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Joe Biden'dan ayaküstü sohbet