sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop
Reklam

Son dakika haberi: Kendisini vuran kocasını görüntülemişti! Dehşet anlarını böyle anlattı.

Karaman’da boşanma davası süren Hakan Karharman'ı kendisini bacağından vurmadan önce elinde tüfekle fotoğraflayan 4 çocuk annesi Özgen Karharman, konuştu. Karharman, ''Tüfeği çıkarınca beni öldüreceğini düşündüm. Başıma böyle bir olay gelirse diye, ispatlamak istedim ve fotoğrafını çektim" dedi.

Son dakika haberi: Kendisini vuran kocasını görüntülemişti! Dehşet anlarını böyle anlattı.
Son dakika haberi: Kendisini vuran kocasını görüntülemişti! Dehşet anlarını böyle anlattı. Admin
Bu içerik 214 kez okundu.
Advert

Kendisini vuran kocasını elinde tüfekle fotoğraflayan 4 çocuk annesi: İspatlamak istedim

Giriş Tarihi: 14.11.2020  09:57 Son Güncelleme: 14.11.2020  10:24

Karaman'da boşanma davası süren Hakan Karaman'ı (30) kendisini bacağından vurmadan önce elinde tüfekle fotoğraflayan 4 çocuk annesi  (22), konuştu. Eşini, tüfeği hazırlarken kendisini öldüreceğini düşünüp, görüntülediğini anlatan Karharman, '''Çocuklarını göstereceğim' diye çağırdı eve.  Tüfeği çıkarınca beni öldüreceğini düşündüm. Başıma böyle bir olay gelirse diye, ispatlamak istedim ve fotoğrafını çektim" dedi.

Kocasının kendisini vuracağını anlayan kadın, bunu yaptı

Karaman'da 5 Kasım Perşembe günü boşanma davası süren eşi Hakan Karharman tarafından pompalı tüfekle bacağından vurularak, yaralanan Özgen Karharman, 8 gün sonra yoğun bakımdan çıktı. Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavisi devam eden Özgen Karharman, yaşadığı korku dolu anları anlattı.

Eşinden sürekli şiddet gördüğü için yaklaşık 8 ay önce evi terk edip İzmir'de yaşayan annesi Özlem Şahin'in yanına yerleştiğini belirten Özgen Karharman, "Boşanmak için dava açtım. İzmir'de görülecek olan boşanma davam, deprem nedeniyle ertelendi. Bunun üzerine Hakan'ın annesi ve ablası beni aradı. Karaman'a gelip imzaları atın anlaşmalı bitsin, dediler.

Ben de tamam deyip, bindim otobüse Karaman'a gittim. Karaman Adliyesi'nde, anlaşmalı olarak boşanacağımıza dair dilekçe imzalayıp verdik. Hakan çocukları göstereceğini söyleyip eve çağırdı. Kabul ettim. Meğer beni vurmak için çağırmış. Çocuklarımı da göstermedi'' diye konuştu.

"İSPATLAMAK İÇİN FOTOĞRAFLARINI ÇEKTİM"
Evde eşinin tüfeği aldığını görünce kendisini öldüreceğini düşündüğü anlatan Karharman, şunları söyledi: ''Evde çocuklarım yoktu. 'Çocukları çağıracağım' dedi. Koltuğun altından silahı çıkardı.

Beni öldüreceğini düşündüm. Önce etrafı kontrol etti. Bu sırada cep telefonu kamerasını açarak görüntülemek istedim. Başıma böyle bir olay gelirse ispatlamak istedim. Video da çekecektim; ama birçok kez telefonumu almaya çalıştı. Daha sonra silahı kalbimin üzerine, göğsüme dayadı. Gitmek istiyorum dedim, ama bırakmadı.

Silahı bir iki kere tuttum, 'yapma' diye, ama ateş etti. Silaha müdahale etmeseydim kalbimin üzerinden vuracaktı. Belki şu an yaşamıyor olacaktım.''

"DAHA ÖNCEDE BIÇAKLADI"
Eşi Hakan Karharman'ın daha önce de kendisini bıçakladığını belirten Özgen Karharman, ''Sürekli şiddet uyguluyordu ve 'Seni öldüreceğim' diyordu. Çok kıskançtı. Beni daha önce de bıçaklamıştı. Kayınvalidem, kazayla kendimin yaptığımı söylememi istemişti. Ben de korkup, onların söylediklerini gibi anlattım'' dedi.

"HAMİLEYKEN DÖVDÜ"
Hamileyken bile dayak yediğini kaydeden Karharman, ''Hamileyken de şiddet görüyordum. Doğuma kadar dayak yedim. Ailesiyle tartışır, gelip beni döverdi. Bir an önce boşanmak istiyorum. Onun soyadını taşımak istemiyorum. En ağır cezayla yargılanmasını istiyorum'' ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Joe Biden'dan ayaküstü sohbet
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Joe Biden'dan ayaküstü sohbet