sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Dünya koronavirüs aşısının mucidi Uğur Şahin’i merak etti! Magazin sevdalıları ise sahte şöhretlerden vazgeçmedi.

Son dakika haberine göre; İnsanoğlunu dünyayı kasıp kavuran koronavirüs belasından kurtarabileceği açıklanan aşıyı geliştiren Alman BioNTech şirketinin ortağı Türk profesör Uğur Şahin ve eşi Dr. Özlem Türeci'nin memleketlerinde gurur var. Türeci’nin kuzenleri “Onlarla iftihar ediyoruz” derken, Şahin’in arkadaşları “Bir İskenderunlu dünyayı kurtaracak” dedi..

Dünya koronavirüs aşısının mucidi Uğur Şahin’i merak etti! Magazin sevdalıları ise sahte şöhretlerden vazgeçmedi.
Dünya koronavirüs aşısının mucidi Uğur Şahin’i merak etti! Magazin sevdalıları ise sahte şöhretlerden vazgeçmedi. Admin
Bu içerik 248 kez okundu.
Reklam

nın mucidi ’i merak etti! Magazin sevdalıları ise sahte şöhretlerden vazgeçmedi

Giriş Tarihi: 13.11.2020  07:29 Son Güncelleme: 13.11.2020  08:49

Dünya, corona aşısının mucidi ’i merak etti. Magazin sevdalıları ise sahte şöhretlerden vazgeçmedi. Arama motorları, salgında fazla mesai yaptı. Corona aşısını bulan Prof. Uğur Şahin de dünyada en çok merak edilenler arasında yer aldı.

Uğur Şahin ve Özlem Türeci’nin baba ocağında gurur var!Dünya, corona aşısının mucidi Uğur Şahin'i merak etti. Magazin sevdalıları ise sahte şöhretlerden vazgeçmedi. Arama motorları, salgında fazla mesai yaptı. Corona aşısını bulan Prof. Uğur Şahin de dünyada en çok merak edilenler arasında yer aldı.

Uğur Şahin ve Özlem Türeci’nin baba ocağında gurur var!

Son dakika haberine göre; İnsanoğlunu dünyayı kasıp kavuran koronavirüs belasından kurtarabileceği açıklanan aşıyı geliştiren Alman BioNTech şirketinin ortağı Türk profesör  ve eşi Dr. 'nin memleketlerinde gurur var. Türeci’nin kuzenleri “Onlarla iftihar ediyoruz” derken, Şahin’in arkadaşları “Bir İskenderunlu dünyayı kurtaracak” dedi.

Uğur Şahin ve Özlem Türeci’nin baba ocağında gurur var!

İnsanoğlunu dünyayı kasıp kavuran koronavirüs belasından kurtarabileceği açıklanan aşıyı geliştiren Alman BioNTech şirketinin ortağı Türk profesör  ve eşi Dr. 'nin memleketlerinde dünyalara bedel bir mutluluk ve gurur yaşanıyor.

Özlem Türeci'nin baba ocağı 'nin Fındıklı ilçesinde apayrı bir sevinç var. 20 yıl önce babasını kaybeden, iki kız kardeş olan Türeci'nin 'ndeki yakın akrabaları ile Uğur Şahin'i memleketi İskenderun'da tanıyanlar SABAH'a konuştu.

Dünyanın konuştuğu Türk Prof. Dr. Uğur Şahin kimdir? İşte Kovid-19 aşısını bulan o ismin hayatıDÜNYANIN KONUŞTUĞU TÜRK PROF. DR. UĞUR ŞAHİN KİMDİR? İŞTE KOVİD-19 AŞISINI BULAN O İSMİN HAYATI

Fındıklı ilçesinde Türeci'nin kuzeni Fetih Türeci (65), "Özlem küçükken köyüne gelirdi ama uzun zamandır gelemedi. Özlem, okudu, doktor oldu. Şimdi ise başarılarından bahsedilen biri oldu. Özlem'in babası Yurdanur abi, en son 20 yıl önce buraya gelmişti. Çocuklara bebekler, oyuncaklar getirmişti. Özlem hem 'nin hem dünyanın gururu oldu" dedi. Türeci'nin diğer kuzeni Bina Türeci ise "Başarısı bizlere gurur yaşattı. Çarşıya indiğimde herkes bizi tebrik etti. Özlem 'da doğdu. Küçükken buralara gelir, dere kenarında, çaylık bahçelerde oynardı. O zamanlarda bile çok hareketli ve akıllı bir kızdı. Özlem ve eniştemizle iftihar ediyoruz" diye konuştu.


'da yaşayan akrabası Oktay Türeci (84) ise SABAH'a şunları anlattı: "Yeğenim Özlem çok çalışkan ve başarılarla dolu, iyi bir araştırmacı. Aslında eşiyle onkoloji üzerine çalışırlar. Özlem evlendikten sonra soyadını değiştirmedi. 'Türeci olmak benim için gururdur' dedi. Babası Yurdanur, annesi Şule ve kız kardeşi de doktor. Bir kızı var. Özlem küçükken ve doktor olduktan sonra birkaç kez Fındıklı'ya gelmişti. Yerinde bir saniye duramayan, inceleyen, araştıran bir yapısı vardı ve halen daha hiç değişmeden aynı şekilde yaşamını sürdürüyor. Onlarla gurur duyuyorum. İyi ki varsın Özlem..."DOKTOR OLMAYA ÇOCUKKEN KARAR VERDİ
Prof. Dr. Uğur Şahin'in Almanya Köln'den çocukluk arkadaşı , SABAH'a konuştu. Aydın, "CfB Ford Niehl takımında 6-8 yıl beraber top oynadık. İkimiz de orta saha oyuncusuyduk. Doktor olmasaydı iyi bir futbolcu olurdu. Ama o daha çocuk yaşta doktorluğu kafasına koymuştu" dedi.

AŞIYI GELİŞTİREN PROF. DR. UĞUR ŞAHİN'DEN INBUSINESS'E ÖZEL AÇIKLAMALAR

Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yer alan dergi, ilk sayısında Kovid- 19 aşısını geliştiren Türk doktor Prof. Uğur Şahin'i ve Almanya'da kurduğu değeri 22 milyar doları aşan BioNTech şirketinin çarpıcı öyküsünü kapağına taşmıştı.

.Nazar boncuklu kolyesini boynundan hiç çıkarmayan, İskenderun doğumlu bu Türk, BioNTech'in Almanya'nın Mainz kentindeki merkezine bisikletiyle gidip gelen mütevazı bir bilim adamı. Bugünlerde tüm dünya medyasının peşinden koştuğu Şahin, INBUSINESS'a verdiği röportajda, Kovid-19'a karşı geliştirdikleri aşının geliştirme sürecini ve bundan sonraki günlerde dünyayı neler beklediğini anlatmıştı.

UĞUR ŞAHİN'İN O AÇIKLAMALARI İÇİN TIKLAYIN

Koronavirüs aşısını bulan Türk profesör Uğur Şahin uyardı: Kış zor geçecek rahatlama...KORONAVİRÜS AŞISINI BULAN TÜRK PROFESÖR UĞUR ŞAHİN UYARDI: KIŞ ZOR GEÇECEK RAHATLAMA...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Prof. Dr. Uğur Şahin’le görüştü: BioNTech’te COVID-19’a karşı...SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA PROF. DR. UĞUR ŞAHİN’LE GÖRÜŞTÜ: BİONTECH’TE COVID-19’A KARŞI...

Koronavirüs aşısını bulan Uğur Şahin inbusiness'a konuştu: Hazirana kadar maske...KORONAVİRÜS AŞISINI BULAN UĞUR ŞAHİN İNBUSİNESS'A KONUŞTU: HAZİRANA KADAR MASKE...

Koronavirüs aşısının bulan Uğur Şahin'in hikayesiKORONAVİRÜS AŞISININ BULAN UĞUR ŞAHİN'İN HİKAYESİ

Dünyaya koronavirüs aşısının müjdesini veren BionTech kurucusu Uğur Şahin'in evi görüntülendiDÜNYAYA KORONAVİRÜS AŞISININ MÜJDESİNİ VEREN BİONTECH KURUCUSU UĞUR ŞAHİN'İN EVİ GÖRÜNTÜLENDİ

Bu gurur ve mutluluk dünyaya bedel

İnsanoğlunu dünyayı kasıp kavuran koronavirüs belasından kurtarabileceği açıklanan aşıyı geliştiren Alman BioNTech şirketinin ortağı Türk profesör Uğur Şahin ve eşi Dr. Özlem Türeci'nin memleketlerinde dünyalara bedel bir mutluluk ve gurur yaşanıyor. Özlem Türeci'nin baba ocağı Rize'nin Fındıklı ilçesinde apayrı bir sevinç var. 20 yıl önce babasını kaybeden, iki kız kardeş olan Türeci'nin Hürriyet Mahallesi'ndeki yakın akrabaları ile Uğur Şahin'i memleketi İskenderun'da tanıyanlar SABAH'a konuştu.

Fındıklı ilçesinde Türeci'nin kuzeni Fetih Türeci (65), "Özlem küçükken köyüne gelirdi ama uzun zamandır gelemedi. Özlem, okudu, doktor oldu. Şimdi ise başarılarından bahsedilen biri oldu. Özlem'in babası Yurdanur abi, en son 20 yıl önce buraya gelmişti. Çocuklara bebekler, oyuncaklar getirmişti. Özlem hem Türkiye'nin hem dünyanın gururu oldu" dedi. Türeci'nin diğer kuzeni Bina Türeci ise "Başarısı bizlere gurur yaşattı. Çarşıya indiğimde herkes bizi tebrik etti. Özlem Almanya'da doğdu. Küçükken buralara gelir, dere kenarında, çaylık bahçelerde oynardı. O zamanlarda bile çok hareketli ve akıllı bir kızdı. Özlem ve eniştemizle iftihar ediyoruz" diye konuştu.

Trabzon'da yaşayan akrabası Oktay Türeci (84) ise SABAH'a şunları anlattı: "Yeğenim Özlem çok çalışkan ve başarılarla dolu, iyi bir araştırmacı. Aslında eşiyle onkoloji üzerine çalışırlar. Özlem evlendikten sonra soyadını değiştirmedi. 'Türeci olmak benim için gururdur' dedi. Babası Yurdanur, annesi Şule ve kız kardeşi de doktor. Bir kızı var. Özlem küçükken ve doktor olduktan sonra birkaç kez Fındıklı'ya gelmişti. Yerinde bir saniye duramayan, inceleyen, araştıran bir yapısı vardı ve halen daha hiç değişmeden aynı şekilde yaşamını sürdürüyor. Onlarla gurur duyuyorum. İyi ki varsın Özlem..."

DOKTOR OLMAYA ÇOCUKKEN KARAR VERDİ
Prof. Dr. Uğur Şahin'in Almanya Köln'den çocukluk arkadaşı Recep Aydın, SABAH'a konuştu. Aydın, "CfB Ford Niehl takımında 6-8 yıl beraber top oynadık. İkimiz de orta saha oyuncusuyduk. Doktor olmasaydı iyi bir futbolcu olurdu. Ama o daha çocuk yaşta doktorluğu kafasına koymuştu" dedi. İbrahim TAŞ / KÖLN

SON DAKİKA! Corona virüs aşısı Türkiye'ye ne zaman geliyor? Dünyanın konuştuğu Türk Prof. Dr. Uğur Şahin açıkladı...

 

Türkiye'deki veriler ise şaşırttı. virüsü ciddiye almayan sosyal medya bağımlıları, aşıyı da umursamadı. 'Tık' zengini sözde ünlüleri aradı.

MÜTHİŞ TÜRK'TEN TÜRKİYE AYRICALIĞI
Alman BioNTech, Pfizer ile geliştirdiği Coronavirüs aşısının, hastalığı yüzde 90 engellediği anlaşıldı. 2021'de 1.5 milyar doz üretilecek aşının, Türkiye'ye istediği kadar verileceği açıklandı. Prof. Dr. Uğur Şahin, "2021'in ilk 3 ayı içinde Türkiye'ye aşı getirme imkânı olur. Sağlık Bakanlığı kaç doza ihtiyaç olduğunu ve zamanını bildirirse Türkiye için de yeterince aşı ayırmayı istiyoruz" dedi.


Covid-19 aşısını üreten BioNTech'in sahibi Prof. Uğur Şahin, Türkiye'ye ihtiyacı kadar aşı sağlanacağını açıkladı.

BİR YIL KORUYACAK
Corona'nın biteceğini belirten Şahin, aşının üçer hafta arayla koldan iki doz halinde yapılacağını ve böylece en az bir yıllık koruma sağlayacağını açıkladı.
İŞTE O ÇOCUK


Ünlü Gastrolog Prof. Dr. Sait Yazıcıoğlu, Türeci'nin, kayınvalidesinin yeğeni olduğunu belirterek 'Özlem yazları Trabzon'da Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'nde benimle vizit yapardı. Laboratuvarda çalışmalarını geliştirirdi. Şimdi o çocuk Nobel adayı" dedi.

 


Yaz aylarında Rize Fındıklı'daki baba evine gelip tatil yapan Dr. Özlem Türeci'nin, zaman zaman da Trabzon'da KTÜ'ye gidip laboratuvarda çalıştığı ortaya çıktı.

Koronavirüs aşısında yüzde 90'lık başarı sağlayan  ve Özlem Türeci'nin memleketlerinde gurur var

Kovid-19 aşısıyla dünyaya umut veren  ve eşi Özlem Türeci’nin memleketlerinde gurur var. Türeci’nin kuzenleri “Onlarla iftihar ediyoruz” derken, Şahin’in arkadaşları “Bir İskenderunlu dünyayı kurtaracak” dedi.

Bu gurur ve mutluluk dünyaya bedel

İnsanoğlunu dünyayı kasıp kavuran koronavirüs belasından kurtarabileceği açıklanan aşıyı geliştiren Alman BioNTech şirketinin ortağı Türk profesör  ve eşi Dr. Özlem Türeci'nin memleketlerinde dünyalara bedel bir mutluluk ve gurur yaşanıyor. Özlem Türeci'nin baba ocağı 'nin Fındıklı ilçesinde apayrı bir sevinç var. 20 yıl önce babasını kaybeden, iki kız kardeş olan Türeci'nin Hürriyet Mahallesi'ndeki yakın akrabaları ile Uğur Şahin'i memleketi İskenderun'da tanıyanlar konuştu.

Fındıklı ilçesinde Türeci'nin kuzeni Fetih Türeci (65), "Özlem küçükken köyüne gelirdi ama uzun zamandır gelemedi. Özlem, okudu, doktor oldu. Şimdi ise başarılarından bahsedilen biri oldu. Özlem'in babası Yurdanur abi, en son 20 yıl önce buraya gelmişti. Çocuklara bebekler, oyuncaklar getirmişti. Özlem hem Türkiye'nin hem dünyanın gururu oldu" dedi. Türeci'nin diğer kuzeni Bina Türeci ise "Başarısı bizlere gurur yaşattı. Çarşıya indiğimde herkes bizi tebrik etti. Özlem Almanya'da doğdu. Küçükken buralara gelir, dere kenarında, çaylık bahçelerde oynardı. O zamanlarda bile çok hareketli ve akıllı bir kızdı. Özlem ve eniştemizle iftihar ediyoruz" diye konuştu.

Trabzon'da yaşayan akrabası Oktay Türeci (84) ise şunları anlattı: "Yeğenim Özlem çok çalışkan ve başarılarla dolu, iyi bir araştırmacı. Aslında eşiyle onkoloji üzerine çalışırlar. Özlem evlendikten sonra soyadını değiştirmedi. 'Türeci olmak benim için gururdur' dedi. Babası Yurdanur, annesi Şule ve kız kardeşi de doktor. Bir kızı var. Özlem küçükken ve doktor olduktan sonra birkaç kez Fındıklı'ya gelmişti. Yerinde bir saniye duramayan, inceleyen, araştıran bir yapısı vardı ve halen daha hiç değişmeden aynı şekilde yaşamını sürdürüyor. Onlarla gurur duyuyorum. İyi ki varsın Özlem..."


DOKTOR OLMAYA ÇOCUKKEN KARAR VERDİ
Prof. Dr. Uğur Şahin'in Almanya Köln'den çocukluk arkadaşı Recep Aydın, SABAH'a konuştu. Aydın, "CfB Ford Niehl takımında 6-8 yıl beraber top oynadık. İkimiz de orta saha oyuncusuyduk. Doktor olmasaydı iyi bir futbolcu olurdu. Ama o daha çocuk yaşta doktorluğu kafasına koymuştu" dedi.

Pfizer/BionTech'in koronavirüs aşısı adım adım görüntülendi! Prof. Dr. Uğur Şahin ilk kez INBUSINESS'a konuşmuştu

Bu gurur ve mutluluk dünyaya bedel

Kovid-19 aşısıyla dünyaya umut veren  ve eşi ’nin memleketlerinde gurur var. Türeci’nin kuzenleri “Onlarla iftihar ediyoruz” derken, Şahin’in arkadaşları “Bir İskenderunlu dünyayı kurtaracak” dedi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül