sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika haberi: Tarihi hezimet sonrası kayıplara karışmıştı! Ermenistan Başbakanı Paşinyan hakkında dikkat çeken iddia...

Azerbaycan'ın Dağlık-Karabağ'daki büyük zaferi sonrası Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan kayıplara karıştı. Yaşanan ağır yenilgi sonrası ülkesinde büyük tepki toplayan Paşinyan'ın nerede olduğu merak konusu oldu. Gelen son dakika haberine göre; Paşinyan'ın Savunma Bakanlığı binasındaki sığınakta saklandığı iddia edildi. Öte yandan Ermenistan basını Paşinyan'ın ABD elçiliğinde de olabileceğini öne sürdü. İşte son dakika haberi...

Son dakika haberi: Tarihi hezimet sonrası kayıplara karışmıştı! Ermenistan Başbakanı Paşinyan hakkında dikkat çeken iddia...
Son dakika haberi: Tarihi hezimet sonrası kayıplara karışmıştı! Ermenistan Başbakanı Paşinyan hakkında dikkat çeken iddia... Admin
Bu içerik 217 kez okundu.
Reklam

SON DAKİKA:  Başbakanı Paşinyan'ın ABD elçiliğinde olabileceği iddia edildi

Giriş Tarihi: 12.11.2020  07:36 Güncelleme Tarihi: 12.11.2020  08:21

Son dakika haberine göre, ’da 44 günde Azerbaycan’ın zaferiyle biten savaşın ardından bölgede yeni bir harita ortaya çıktı. ’ı ayaklandıran ateşkes anlaşması ise adeta bir tsunamiye dönüştü. Haftalarca resmi televizyonun zafer haberiyle uyutulan ve yenilgi anlaşmasının duyurulmasıyla çılgına dönen Ermeniler, başkent Erivan'ı savaş alanına çevirdi. Öte yandan Paşinyan'ın nerede olduğu merak konusu oldu. Bir iddiaya göre, Paşinyan'ın  binasındaki sığınakta saklandığı iddia edildi. Başka bir iddiaya göre ise Ermenistan basını Paşinyan'ın ABD elçiliğinde de olabileceğini öne sürdü.

Paşinyan'la ilgili bomba iddia!

Azerbaycan, işgalci Ermenistan'a Dağlık Karabağ bölgesinde tarihi hezimet yaşattı. Ermenistan yenilgi sonrası adeta karıştı. Protestocular meclis binasını ve kamu binalarını işgal etti.


Ermenistan Başbakanı Paşinyan ise tüm bunlar olurken sırra kadem bastı. Ermenistan basınında "halk, Başbakan Paşinyan'ın nerede olduğunu bilmek istiyor" şeklinde haberler yer alırken, dikkat çekici iddialarda bulunuldu.

ATEŞKES TSUNAMİYE DÖNÜŞTÜ
Dağlık Karabağ'da 44 günde Azerbaycan'ın zaferiyle biten savaşın ardından bölgede yeni bir harita ortaya çıktı. Ermenistan'ı ayaklandıran ateşkes anlaşması ise adeta bir tsunamiye dönüştü.

Haftalarca resmi televizyonun zafer haberiyle uyutulan ve yenilgi anlaşmasının duyurulmasıyla çılgına dönen Ermeniler, başkent Erivan'ı savaş alanına çevirdi.

Meclis ve hükümet binalarını basan, meclis başkanını linç eden öfkeli kalabalıklar dün de 17 siyasi partinin başkent Erivan'daki Özgürlük Meydanı'nda düzenlediği protestoya katıldı. Polis, öfkeli kalabalığı engelleyemedi.

Paşinyan'a yönelik en ağır açıklamayı Rusya'nın resmi televizyon kanalı Russia Today'in Genel Yayın Yönetmeni Margarita Simonyan yaptı


Simonyan "Cehennemde yan canavar! Şu anda Erivan'da ve benim evimin mutfağında neredeyse böyle bir ruh hali hüküm sürüyor" ifadelerini kullandı.

SİHA ZAFERİ
Amerikan Forbes dergisi Azerbaycan'ın Karabağ'daki zaferi sonrası Türkiye'nin İHA/SİHA üretimindeki başarısını bir kez daha gündemine taşıdı. David Hambling imzalı yazıda, başta Bayraktar TB2 olmak üzere Türk İHA/SİHA'larının Suriye ve Libya'nın ardından Karabağ'da da farkını ortaya koyduğu belirtilerek "En ölümcül olanlar arasında Türkiye tarafından tedarik edilen Bayraktar TB-2 dronları oldu" denildi.

Paşinyan için ilginç iddia! ABD'nin eteklerine sarılmışSesi soluğu çıkmayan Paşinyan için ilginç iddia! ABD'nin eteklerine sarılmış

'ın tarihi zaferi sonrası ülkesinde istenmeyen adam ilan edilen Başbakan Paşinyan'a tepkiler çığ gibi büyüdü. Halk meclis binasını basarak "Hain Paşinyan nerede?" diye sloganlar attı. Hezimet sonrası sesi soluğu çıkmayan Paşinyan'ın ABD elçiliğinde olabileceği öne sürüldü. 

Sesi soluğu çıkmayan Paşinyan için ilginç iddia! ABD'nin eteklerine sarılmış

Azerbaycan, işgalci Ermenistan'a Dağlık Karabağ bölgesinde tarihi hezimet yaşattı. Ermenistan yenilgi sonrası adeta karıştı. Protestocular meclis binasını ve kamu binalarını işgal etti. Ermenistan Başbakanı Paşinyan ise tüm bunlar olurken sırra kadem bastı. Ermenistan basınında "halk, Başbakan Paşinyan'ın nerede olduğunu bilmek istiyor" şeklinde haberler yer alırken, dikkat çekici iddialarda bulunuldu.

Öte yandan muhalif partiler, Azerbaycan ile Ermenistan arasında Dağlık Karabağ'da çatışmaları sona erdiren anlaşmayı imzalaması nedeniyle hükümetin istifası için protesto başlattı.

MUHALEFET PARTİLERİNDEN PAŞİNYAN'A İSTİFA ÜLTİMATOMU
Protestocular, başkent Erivan'daki Özgürlük Meydanı'nda toplandı. Paşinyan'ın Dağlık Karabağ'da Azerbaycan karşısında yenilgiyi kabul etmesine karşı çıkan protestocular, hükümetin istifa etmesini istedi. Muhalefet partileri de Paşinyan'ın istifası için dün gece yarısına kadar ültimatom verdi.

Hükümete muhalif "Daşnaktsutyun" Yüksek Konsey Temsilcisi İşhan Sagatelyan, gösterilerde yaptığı konuşmada, Ulusal Kurtuluş Komitesini oluşturduklarını duyurdu. Ülkede gösterilerle birlikte iç savaşın çıkabileceği iddia ediliyor.

Azerbaycanlı minik A Haber canlı yayınında seslendi! Alkışlar koptu: Ne oldu Paşinyan?AZERBAYCANLI MİNİK A HABER CANLI YAYININDA SESLENDİ! ALKIŞLAR KOPTU: NE OLDU PAŞİNYAN?

Hezimete uğrayan Ermenistanda öfke dinmiyor! Özgürlük Meydanı hain Paşinyan sloganlarıyla inlediHEZİMETE UĞRAYAN ERMENİSTAN'DA ÖFKE DİNMİYOR! ÖZGÜRLÜK MEYDANI 'HAİN PAŞİNYAN' SLOGANLARIYLA İNLEDİ

Avrupa medyasının gözünden biz:  yarının dünyasını şekillendiriyor
Giriş Tarihi: 11.11.2020 18:40 Güncelleme Tarihi: 11.11.2020 19:20
Başkan 'ın siyaset sahnesinde güçlenmesiyle , 100 yılı aşkın kendisine giydirilmiş deli gömleğinden sıyrılmaya başladı.  ile  arasındaki anlaşmaya ilişkin Avrupa basınında öne çıkan haber ve analizlerde, 'da Azerbaycan'ın zafer elde ettiği, Türkiye ve 'nın da kazananlar arasında olduğu yorumları öne çıktı. İsviçre medyası, "Türkiye ve Rusya yarının dünyasını şekillendiriyor" değerlendirmesinde bulundu.
Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ zaferi Avrupa basınındaFransa'daki "Le Monde" gazetesinin haberinde, "Moskova'nın himayesinde" imzalanan ateşkes anlaşmasının Azerbaycan'ın zaferini doğruladığı belirtilirken Ermenistan'ın Dağlık Karabağ'da askeri kontrolü kaybettiğinin altı çizildi.

Haberde ayrıca, Şuşa'nın işgalden kurtarılmasının çatışmalarda önemli bir dönüm noktası olduğu vurgulanırken Ermenistan'ın 44 gün süren savaş boyunca halkına savaş alanı hakkında yalan söylediği de ifade edildi.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kafkasya'nın güneyinde etkisini artırdığı kaydedilen haberde, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in oyunun kurallarını belirlediği aktarıldı.

Avrupa medyası yazdı: Macron ve Biden şimdiden kaybetti
"Le Figaro" gazetesinin haberinde ise Dağlık Karabağ konusunda Putin'in Erdoğan başta olmak üzere birçok telefon görüşmesi yaptığı hatırlatılırken Moskova'daki Lomonossov Üniversitesinden Alexey Fenenko'nun yorumuna da yer verildi.

Fenenko, Minsk Grubu'nun bundan sonra nasıl var olmaya devam edeceğinin bilinmediğini ifade etti.

Haberde ayrıca, "Oyunun sonunda, bitiş düdüğünü çalan her zaman Rusya'dır." yorumu yapıldı.

İSVİÇRE MEDYASI: TÜRKİYE VE RUSYA YARININ DÜNYASINI ŞEKİLLENDİRİYOR
Le Temps: Türkiye ve Rusya yarının dünyasını şekillendiriyor
İsviçre'nin önde gelen gazetelerinden sayılan ve Fransızca basılan "Le Temps", Azerbaycan ile Ermenistan arasında varılan anlaşmayı, "Türkiye ve Rusya yarının dünyasını şekillendiriyor" başlığıyla duyurdu.

"Luis Lema" imzasıyla yayımlanan makalede, "Kafkasya'da elde edilen ateşkesin büyük kazananı Ankara ve Moskova'dır." değerlendirmesine yer verildi.

ABD ve Avrupalıların bölgede prestij kaybettiğine atıfta bulunulan yazıda, ABD Başkanı Donald Trump ve halefi Joe Biden Beyaz Saray için koltuk mücadelesi verirken, Dağlık Karabağ'da silahların sustuğu kaydedildi.

Makalede ayrıca, Trump'ın, Ermenistan ile Azerbaycan arasında ölümcül bir çatışmaya neden olan tırmanışı önlemek için hiçbir şey yapmadığı belirtilerek, "Türkiye ve Rusya günü kazandı. Yarının diplomatik manzarası Batı'nın aleyhinde şekillenmeye devam ediyor." değerlendirmesinde bulunuldu.

Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ zaferi Avrupa basınında: Macron ve Biden şimdiden kaybedenler arasında
 ile  arasında yapılan anlaşma Avrupa basınında geniş yankı buldu. 'daki Azerbaycan zaferi sonrasında kazananların  ve  olduğu belirtilirken, Biden ve Macron'un şimdiden kaybedenler arasına girdiği ifade edildi. Fransız  Gazetesi haberi ""Türkiye ve Rusya yarının dünyasını şekillendiriyor" başlığıyla duyurdu.

Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ zaferi Avrupa basınında: Macron ve Biden şimdiden kaybedenler arasında

 ile  arasındaki anlaşmaya ilişkin Avrupa basınında öne çıkan haber ve analizlerde, 'da Azerbaycan'ın zafer elde ettiği,  ve 'nın da kazananlar arasında olduğu belirtildi.

ERMENİSTAN HALKINA YALAN SÖYLEDİ

'daki "" gazetesinin haberinde, "'nın himayesinde" imzalanan ateşkes anlaşmasının Azerbaycan'ın zaferini doğruladığı belirtilirken Ermenistan'ın Dağlık Karabağ'da askeri kontrolü kaybettiğinin altı çizildi.

Haberde ayrıca, Şuşa'nın işgalden kurtarılmasının çatışmalarda önemli bir dönüm noktası olduğu vurgulanırken Ermenistan'ın 44 gün süren savaş boyunca halkına savaş alanı hakkında yalan söylediği de ifade edildi.

Son dakika...Ermenistan yenilgiyi kabul etti: Ermenistan Karabağ'dan çekilecekSON DAKİKA...ERMENİSTAN YENİLGİYİ KABUL ETTİ: ERMENİSTAN KARABAĞ'DAN ÇEKİLECEK

ERDOĞAN ETKİSİNİ ARTIRDI

Türkiye Cumhurbaşkanı 'ın Kafkasya'nın güneyinde etkisini artırdığı kaydedilen haberde, Rusya Devlet Başkanı 'in oyunun kurallarını belirlediği aktarıldı.

RUSYA BİTİŞ DÜDÜĞÜNÜ ÇALDI

"" gazetesinin haberinde ise Dağlık Karabağ konusunda Putin'in Erdoğan başta olmak üzere birçok telefon görüşmesi yaptığı hatırlatılırken Moskova'daki Lomonossov Üniversitesinden Alexey Fenenko'nun yorumuna da yer verildi.

Fenenko, Minsk Grubu'nun bundan sonra nasıl var olmaya devam edeceğinin bilinmediğini ifade etti.

Haberde ayrıca, "Oyunun sonunda, bitiş düdüğünü çalan her zaman Rusya'dır." yorumu yapıldı.

Paşinyan açıkladı: Ermenistan, Karabağ'da yenilgiyi kabul ettiPAŞİNYAN AÇIKLADI: ERMENİSTAN, KARABAĞ'DA YENİLGİYİ KABUL ETTİ

TÜRKİYE VE RUSYA YARININ DÜNYASINI ŞEKİLLENDİRİYOR

İsviçre'nin önde gelen gazetelerinden sayılan ve Fransızca basılan "", Azerbaycan ile Ermenistan arasında varılan anlaşmayı, "Türkiye ve Rusya yarının dünyasını şekillendiriyor" başlığıyla duyurdu.

"Luis Lema" imzasıyla yayımlanan makalede, "Kafkasya'da elde edilen ateşkesin büyük kazananı Ankara ve Moskova'dır." değerlendirmesine yer verildi.

ABD VE AVRUPA PRESTİJİNİ KAYBETTİ

ABD ve Avrupalıların bölgede prestij kaybettiğine atıfta bulunulan yazıda, ABD Başkanı  ve halefi Joe Biden Beyaz Saray için koltuk mücadelesi verirken, Dağlık Karabağ'da silahların sustuğu kaydedildi.

Makalede ayrıca, Trump'ın, Ermenistan ile Azerbaycan arasında ölümcül bir çatışmaya neden olan tırmanışı önlemek için hiçbir şey yapmadığı belirtilerek, "Türkiye ve Rusya günü kazandı. Yarının diplomatik manzarası Batı'nın aleyhinde şekillenmeye devam ediyor." değerlendirmesinde bulunuldu.

MACRON VE BIDEN ŞİMDİDEN KAYBETTİ

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile Biden'in bölgede şimdiden kaybedenler arasında yer aldığı vurgulanan yazıda, Türkiye ile Rusya arasında Suriye ve Libya başta olmak üzere pek çok alanda iş birliğinin sürdüğü ifade edildi.

Joe Biden üç gündem maddesi belirledi | Biden'ın Türkiye, Çin, Rusya, Orta Doğu, Kudüs politikaları ne olur?JOE BİDEN ÜÇ GÜNDEM MADDESİ BELİRLEDİ | BİDEN'IN TÜRKİYE, ÇİN, RUSYA, ORTA DOĞU, KUDÜS POLİTİKALARI NE OLUR?

UKRAYNA BASINI ÖVE ÖVE BİTİREMEDİ

Ukrayna'daki "Sevodniya" sitesinin haberinde, Ermenistan'ın Dağlık Karabağ'daki işgalini bitiren anlaşmayla Azerbaycan'ın işgal altındaki çoğu toprağını özgürleştirdiği belirtilirken Azerbaycan'ın zaferinde Türk savunma sanayisi ürünlerinin rolüne vurgu yapıldı.

Haberde ayrıca, Türkiye'nin bölgesel lider konumunu daha da güçlendirdiğinin altı çizildi.

"Den Kiev" haberinde ise Türkiye ile Azerbaycan ilişkilerinin Sovyetler Birliği'nin çöküşünden sonra özellikle askeri alanda geliştiği kaydedilirken Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ'daki operasyonlarında Türk yapımı İHA'larının önemli rol üstlendiği vurgulandı.

SAVAŞIN ASIL KAZANANI TÜRKİYE

"TSN" sitesinin haberinde de anlaşma "Azerbaycan'ın zaferi" olarak görülürken, Bakü'nün Dağlık Karabağ'da askeri başarı sağladığı ifade edildi.

Öte yandan, Fransa'nın eski Tel Aviv Büyükelçisi Gerard Araud da Dağlık Karabağ'daki son durumu ve Nahçıvan ile Azerbaycan arasında oluşturulacak koridoru gösteren bir haritayı retweet ederek bunun Türkiye'nin jeopolitik bir başarısı, Ermenistan'ın ise yenilgisi olduğunu ifade etti.

Bu arada, İngiliz medyasında çıkan haber ve analizlerde de Dağlık Karabağ'daki savaşın asıl kazananının Türkiye olduğu, 'nın bölgedeki belirleyici rolünün sabit hale geldiği ve Batı'nın köşeye itildiği değerlendirmesi yapılmıştı.

İngiliz basınından dikkat çeken Karabağ yorumu: Savaşın en büyük galibi TürkiyeİNGİLİZ BASININDAN DİKKAT ÇEKEN KARABAĞ YORUMU: SAVAŞIN EN BÜYÜK GALİBİ TÜRKİYE

"MACRON VE BIDEN ŞİMDİDEN KAYBEDENLER ARASINDA"

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile Biden'in bölgede şimdiden kaybedenler arasında yer aldığı vurgulanan yazıda, Türkiye ile Rusya arasında Suriye ve Libya başta olmak üzere pek çok alanda iş birliğinin sürdüğü ifade edildi.

UKRAYNA BASINI, TÜRK SAVUNMA SANAYİSİNİN ROLÜNE DİKKATİ ÇEKTİ

Ukrayna'daki "Sevodniya" sitesinin haberinde, Ermenistan'ın Dağlık Karabağ'daki işgalini bitiren anlaşmayla Azerbaycan'ın işgal altındaki çoğu toprağını özgürleştirdiği belirtilirken Azerbaycan'ın zaferinde Türk savunma sanayisi ürünlerinin rolüne vurgu yapıldı.

Haberde ayrıca, Türkiye'nin bölgesel lider konumunu daha da güçlendirdiğinin altı çizildi.

"Den Kiev" haberinde ise Türkiye ile Azerbaycan ilişkilerinin Sovyetler Birliği'nin çöküşünden sonra özellikle askeri alanda geliştiği kaydedilirken Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ'daki operasyonlarında Türk yapımı İHA'larının önemli rol üstlendiği vurgulandı.

"TSN" sitesinin haberinde de anlaşma "Azerbaycan'ın zaferi" olarak görülürken, Bakü'nün Dağlık Karabağ'da askeri başarı sağladığı ifade edildi.

Öte yandan, Fransa'nın eski Tel Aviv Büyükelçisi Gerard Araud da Dağlık Karabağ'daki son durumu ve Nahçıvan ile Azerbaycan arasında oluşturulacak koridoru gösteren bir haritayı retweet ederek bunun Türkiye'nin jeopolitik bir başarısı, Ermenistan'ın ise yenilgisi olduğunu ifade etti.

Bu arada, İngiliz medyasında çıkan haber ve analizlerde de Dağlık Karabağ'daki savaşın asıl kazananının Türkiye olduğu, Ankara'nın bölgedeki belirleyici rolünün sabit hale geldiği ve Batı'nın köşeye itildiği değerlendirmesi yapılmıştı.

 ile  arasındaki anlaşmaya ilişkin Avrupa basınında öne çıkan haber ve analizlerde, 'da Azerbaycan'ın zafer elde ettiği,  ve 'nın da kazananlar arasında olduğu belirtildi. , "Azerbaycan zaferini doğruladı, Ermenistan Dağlık Karabağ'da askeri kontrolü kaybetti" derken Le Temps ise, "Türkiye ve Rusya yarının dünyasını şekillendiriyor" ifadelerine yer verdi. İşte Azerbaycan ve Ermenistan arasındaki anlaşmanın Avrupa basınındaki yansımaları...

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Başkan Erdoğan'ın avukatı 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananları anlattı: Onların tankları varsa bizim de imanımız var
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Joe Biden'dan ayaküstü sohbet
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Joe Biden'dan ayaküstü sohbet