sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Muharrem İnce Kılıçdaroğlu'nun sözlerine ateş püskürdü: Yalanın da iftiranın da merkezi CHP Genel Merkezi

CHP Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce parti içindeki entrikalarla ilgili örnekler sıralayarak 'Yalanın kurgu merkezi CHP Genel Merkezi'dir' dedi. İnce, CNN Türk'te Tarafsız Bölge'de Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı. Kılıçdaroğlu'nun "İttifakı bölmek için parayla parti kurdurulan isimler var" sözlerine tepki gösteren İnce "Seçim gecesi başladılar yalanlarına, hala devam ediyorlar. Ben partimi seviyorum ama bunlarla birlikte siyaset yapma şansım kalmıyor. 3 ayda bir iftira atıyorlar bana"

Muharrem İnce Kılıçdaroğlu'nun sözlerine ateş püskürdü: Yalanın da iftiranın da merkezi CHP Genel Merkezi
Muharrem İnce Kılıçdaroğlu'nun sözlerine ateş püskürdü: Yalanın da iftiranın da merkezi CHP Genel Merkezi Admin
Bu içerik 383 kez okundu.
Reklam

Son dakika: , partisini topa tuttu: Yalanın da, iftiranın da, kurgunun da merkezi  Genel merkezi

Giriş Tarihi: 11.11.2020  21:43Son Güncelleme: 12.11.2020  02:21
Muharrem İnce Kılıçdaroğlu'nun sözlerine ateş püskürdü: Yalanın da iftiranın da merkezi CHP Genel MerkeziMuharrem İnce Kılıçdaroğlu'nun sözlerine ateş püskürdü
2018 seçimlerinde 'nin Cumhurbaşkanı adayı olan , CHP'ye ateş püskürdü. 'nun "Parayla parti kurdurulan isimler" sözlerine sert çıkan İnce, ''Seçim gecesi başladılar yalanlarına, hala devam ediyorlar. Yalanın da, iftiranın da merkezi CHP Genel Merkezi" ifadeleriyle CHP yönetimine yüklendi.

Muharrem İnce Kılıçdaroğlu'nun sözlerine ateş püskürdü: Yalanın da iftiranın da merkezi CHP Genel Merkezi

2018'de CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce CHP'ye sert sözlerle yüklendi. Kılıçdaroğlu'nun "Parayla parti kurdurulan isimler var" sözlerine tepki gösterdi. İnce "Seçim gecesi başladılar yalanlarına, hala devam ediyorlar. Yalanın da, iftiranın da merkezi CHP Genel Merkezi" ifadeleriyle CHP yönetimine yüklendi.

Muharrem İnce: Yalanın kurgu merkezi CHP Genel Merkezi'dir

2018'de CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce CNN Türk ekranlarına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na sert sözlerle yüklendi.

Kılıçdaroğlu'nun "Parayla parti kurdurulan isimler var " sözlerine tepki gösterdi.

"YALANIN DA, İFTİRANIN DA MERKEZİ CHP GENEL MERKEZİ"

İnce, "Bana seçim gecesi atılan iftiraların, bana hem seçim sonuçlarını vermeyip hem sistemini çökerten, şu an hala partide yönetici. 2,5 senedir parti yara almasın diye susuyorum. Gece 2,5'a kadar beraberdir. Açıp neden kontrol etmiyorsun. 'İftira atmayın arkadaşımıza' niye demiyorsun? Demek ki talimat almışsın. Partiden 8 puan fazla aldım diye bunun intikamını alıyorlar benden. Seçim gecesi başladılar yalanlarına, hala devam ediyorlar. Yalanın da, iftiranın da, kurgunun da merkezi CHP Genel merkezi" ifadelerini kullandı.

"AYNI KURGUYU YAPANLAR"
Parayla parti kurdurma iddiası hakkında da açıklamalarda bulunan İnce, "Şimdi gelelim Saray'dan para alacak iddiasına. Biri Saray'dan para alıyor ve parti kuracak. Bir gün sonra grup başkanvekili açıklama yapıyor ve 'Kastedilen Muharrem İnce değil. Sana kastedilmeyen kim diye sormuyoruz ki. Kastedilen kim? Muharrem İnce değilse kim? Bana sürekli yalan atıyorsunuz. Seçim gecesi neredeydin? diye soranlar, bu soruyu sorduranlar da onlar. Aynı kurguyu yapanlar. " şeklinde konuştu.

Kılıçdaroğlu suspus! Muharrem İnce’nin çağrısına cevap vermedi!KILIÇDAROĞLU SUSPUS! MUHARREM İNCE'NİN ÇAĞRISINA CEVAP VERMEDİ!
CHPde operasyon iddiası! Kemal Kılıçdaroğlundan Muharrem İnce ve Mustafa Sarıgüle göndermeCHP'DE "OPERASYON" İDDİASI! KEMAL KILIÇDAROĞLU'NDAN MUHARREM İNCE VE MUSTAFA SARIGÜL'E GÖNDERME
CHPde Muharrem İnce Kemal Kılıçdaroğlu kavgası büyüyorCHP'DE MUHARREM İNCE KEMAL KILIÇDAROĞLU KAVGASI BÜYÜYOR
2018’de 
’nin Cumhurbaşkanı adayı olan  CHP’ye sert sözlerle yüklendi. Kılıçdaroğlu’nun “Parayla parti kurdurulan isimler var” sözlerine tepki gösterdi. İnce "Seçim gecesi başladılar yalanlarına, hala devam ediyorlar. Yalanın da, iftiranın da merkezi CHP Genel Merkezi" ifadeleriyle CHP yönetimine yüklendi. İşte son dakika haberinin tüm detayları...

Son dakika: Muharrem İnce, partisini topa tuttu: Yalanın da, iftiranın da, kurgunun da merkezi CHP Genel merkezi

2018 yılında yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminde CHP'nin adayı olarak gösterilen ancak sonrasında Kılıçdaroğlu yönetimince 'istenmeyen adam' ilan edilen konuk olduğu bir Muharrem İnce CHP yönetimini topa tuttu.

Muharrem İnce'den CHP yönetimine sert tepki

HEDEF ALINAN BENİM

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "parayla parti kurduruyorlar" iddialarına yanıt veren İnce şunları söyledi:
"İddiayı ortaya atan genel başkan. 'Saraydan para alıp parti kurmak isteyenler var' Kimi kastediyorsunuz. Sadece o değil. Bir gün sonra grup başkan vekiline soruyorlar, kast edilen 'Muharrem İnce değildi.' Sana kastedilmeyeni sormuyoruz. Kastedileni soruyoruz. Kastedilen ben değilim ama, hedef alınan benim.

ÜÇ AYDA BİR İFTİRA ATIYORLAR

CHP'de siyaset yapma imkanı kalmadığını da belirten Muharrem İnce "Benim bunlarla siyaset yapma imkanım yok. Üç ayda bir iftira atıyorlar.

YALANLARIN KURGU MERKEZİ CHP

(2018 Cumhurbaşkanlığı seçimleri) Bana seçim gecesi yalan atan, sonuçları vermeyen kişi şu anda partinin yöneticisi. Gece beraberdik neden konuşmuyorsun. 'İftira atmayın' niye diyemiyorsun. Partiden fazla puan aldım diye suç benim. Bunun intikamını alıyorlar. Seçim gecesi başladılar yalanlara. Yalanların kurgu merkezi CHP genel merkezi.

Muharrem İnce'den Messi benzetmesi: "Ne oynatıyorlar, ne de yeni takım kurduruyorlar" 

CHP'DE KALMAYI SONUNA KADAR DENEYECEĞİM
"Beni ne takımda oynatıyorlar ne de yeni takımda oynamama izin veriyorlar" diye konuşan İnce "Ben kenara çekilsem benim büyük adam olduğumu anlatacaklar. Yeni takım kurarsam rakip takımdan para alan adam olarak iftira atacaklar. CHP'de kalmayı sonuna kadar deneyeceğim, Cumhuriyet Halk Partisi'nin düzelmesi için. Ben kimsenin kölesi değilim. Ben Atatürk'ün partisinin iktidar olmasını istiyorum" dedi.
CHP Genel Merkezi'ne güvenmediğini de belirten İnce "Akla hayale gelmeyecek şeyler yaparlar. Gidersem arkadaşlarıma zarar veririm" dedi.

MEMLEKET HAREKETİ'NDE 50 KİŞİYİZ

"Memleket Hareketi" oluşumuyla ilgili de konuşan İnce şunları kaydetti; "Bu arkadaşlarım benim yüzde 98'inin yaşı benden küçük. 50 kişiyiz. Hepsi dünyanın iyi üniversitelerinden mezun. Henüz kadroyu tamamlamadık, eksiklerimiz var. 4-5 Aralık'ta kapsamlı program hazırlayacağız. Burada insanlarla çalışıyoruz ve Türkiye'yi geziyoruz. İzmir depremi nedeniyle ara verdik ama yakında başlayacağız. İnsanları dinliyoruz. Ağrı'da gördüğüm derin yoksulluğu, Hakkari'de insanların taburede boş boş oturmalarını, Giresun'da insanların o seldeki felaketin sonucunda durumunu görmeye gittik. Yani siyasette yeni bir yöntem geliştiriyoruz"

YENİ PARTİ Mİ KURUYOR?

Muharrem İnce "Yeni parti mi kuracaksınız" sorusuna ise "Amacımız CHP'yi düzeltebiliyorsak düzetmek. Çağdaş, sosyal demokrat bir parti. Düzeltemiyorsak tabii ki kurarız." Yanıtını verdi.

Köşe yazarlarından Kemal Kılıçdaroğlu'na sert tepki

Son dakika: Muharrem İnce, Kılıçdaroğlu'nu bombaladı: Her sıkıştığında bir yalan atıyor ortaya...KURULTAY ÖNCESİ ALİ CENGİZ OYUNU!

İnce, CHP Kurultayı öncesi uygulanan korkutma politikasına tepki göstererek yaşanan süreci "Kurultay öncesinde sayın genel başkan çıktı "Paralar verildi, adamlar tutuldu. Kurultayımız karıştıracaklar, kavga çıkartacaklar dedi. Muhalefet etmek isteyem birisi muhalefet edemedi kurultayda. Çünkü muhalafet etseydi, "Vay, sarayın adamı, bak görüyor musun CHP'yi karıştırmak istiyor. damgasını yiyecekti.Kurultay'da ne oldu, hiçbir şey olmadı. Millet korktu muhalefet etmeye." sözleriyle özetledi.

"YALANIN DA, İFTİRANIN DA MERKEZİ CHP GENEL MERKEZİ"

İnce, "Bana seçim gecesi atılan iftiraların, bana hem seçim sonuçlarını vermeyip hem sistemini çökerten, şu an hala partide yönetici. 2,5 senedir parti yara almasın diye susuyorum. Gece 2,5'a kadar beraberdik. Mübarek neden bir kere çıkıp konuşmuyorsun. 'İftira atmayın arkadaşımıza, ben yanındaydım' niye  demiyorsun? Demek ki talimat almış. Seçim gecesinden itibaren partiden 8 puan fazla almışım diye bunun intikamını alıyorlar benden. Seçim gecesi başladılar yalanlarına, hala devam ediyorlar. Yalanın da, iftiranın da, kurgunun da merkezi CHP Genel merkezi" ifadelerini kullandı.

Avrupa medyasının gözünden biz:  yarının dünyasını şekillendiriyor
Giriş Tarihi: 11.11.2020 18:40 Güncelleme Tarihi: 11.11.2020 19:20
Başkan 'ın siyaset sahnesinde güçlenmesiyle , 100 yılı aşkın kendisine giydirilmiş deli gömleğinden sıyrılmaya başladı.  ile  arasındaki anlaşmaya ilişkin Avrupa basınında öne çıkan haber ve analizlerde, 'da Azerbaycan'ın zafer elde ettiği, Türkiye ve 'nın da kazananlar arasında olduğu yorumları öne çıktı. İsviçre medyası, "Türkiye ve Rusya yarının dünyasını şekillendiriyor" değerlendirmesinde bulundu.
Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ zaferi Avrupa basınındaFransa'daki "Le Monde" gazetesinin haberinde, "Moskova'nın himayesinde" imzalanan ateşkes anlaşmasının Azerbaycan'ın zaferini doğruladığı belirtilirken Ermenistan'ın Dağlık Karabağ'da askeri kontrolü kaybettiğinin altı çizildi.

Haberde ayrıca, Şuşa'nın işgalden kurtarılmasının çatışmalarda önemli bir dönüm noktası olduğu vurgulanırken Ermenistan'ın 44 gün süren savaş boyunca halkına savaş alanı hakkında yalan söylediği de ifade edildi.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kafkasya'nın güneyinde etkisini artırdığı kaydedilen haberde, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in oyunun kurallarını belirlediği aktarıldı.

Avrupa medyası yazdı: Macron ve Biden şimdiden kaybetti
"Le Figaro" gazetesinin haberinde ise Dağlık Karabağ konusunda Putin'in Erdoğan başta olmak üzere birçok telefon görüşmesi yaptığı hatırlatılırken Moskova'daki Lomonossov Üniversitesinden Alexey Fenenko'nun yorumuna da yer verildi.

Fenenko, Minsk Grubu'nun bundan sonra nasıl var olmaya devam edeceğinin bilinmediğini ifade etti.

Haberde ayrıca, "Oyunun sonunda, bitiş düdüğünü çalan her zaman Rusya'dır." yorumu yapıldı.

İSVİÇRE MEDYASI: TÜRKİYE VE RUSYA YARININ DÜNYASINI ŞEKİLLENDİRİYOR
Le Temps: Türkiye ve Rusya yarının dünyasını şekillendiriyor
İsviçre'nin önde gelen gazetelerinden sayılan ve Fransızca basılan "Le Temps", Azerbaycan ile Ermenistan arasında varılan anlaşmayı, "Türkiye ve Rusya yarının dünyasını şekillendiriyor" başlığıyla duyurdu.

"Luis Lema" imzasıyla yayımlanan makalede, "Kafkasya'da elde edilen ateşkesin büyük kazananı Ankara ve Moskova'dır." değerlendirmesine yer verildi.

ABD ve Avrupalıların bölgede prestij kaybettiğine atıfta bulunulan yazıda, ABD Başkanı Donald Trump ve halefi Joe Biden Beyaz Saray için koltuk mücadelesi verirken, Dağlık Karabağ'da silahların sustuğu kaydedildi.

Makalede ayrıca, Trump'ın, Ermenistan ile Azerbaycan arasında ölümcül bir çatışmaya neden olan tırmanışı önlemek için hiçbir şey yapmadığı belirtilerek, "Türkiye ve Rusya günü kazandı. Yarının diplomatik manzarası Batı'nın aleyhinde şekillenmeye devam ediyor." değerlendirmesinde bulunuldu.

Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ zaferi Avrupa basınında: Macron ve Biden şimdiden kaybedenler arasında
 ile  arasında yapılan anlaşma Avrupa basınında geniş yankı buldu. 'daki Azerbaycan zaferi sonrasında kazananların  ve  olduğu belirtilirken, Biden ve Macron'un şimdiden kaybedenler arasına girdiği ifade edildi. Fransız  Gazetesi haberi ""Türkiye ve Rusya yarının dünyasını şekillendiriyor" başlığıyla duyurdu.

Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ zaferi Avrupa basınında: Macron ve Biden şimdiden kaybedenler arasında

 ile  arasındaki anlaşmaya ilişkin Avrupa basınında öne çıkan haber ve analizlerde, 'da Azerbaycan'ın zafer elde ettiği,  ve 'nın da kazananlar arasında olduğu belirtildi.

ERMENİSTAN HALKINA YALAN SÖYLEDİ

'daki "" gazetesinin haberinde, "'nın himayesinde" imzalanan ateşkes anlaşmasının Azerbaycan'ın zaferini doğruladığı belirtilirken Ermenistan'ın Dağlık Karabağ'da askeri kontrolü kaybettiğinin altı çizildi.

Haberde ayrıca, Şuşa'nın işgalden kurtarılmasının çatışmalarda önemli bir dönüm noktası olduğu vurgulanırken Ermenistan'ın 44 gün süren savaş boyunca halkına savaş alanı hakkında yalan söylediği de ifade edildi.

Son dakika...Ermenistan yenilgiyi kabul etti: Ermenistan Karabağ'dan çekilecekSON DAKİKA...ERMENİSTAN YENİLGİYİ KABUL ETTİ: ERMENİSTAN KARABAĞ'DAN ÇEKİLECEK

ERDOĞAN ETKİSİNİ ARTIRDI

Türkiye Cumhurbaşkanı 'ın Kafkasya'nın güneyinde etkisini artırdığı kaydedilen haberde, Rusya Devlet Başkanı 'in oyunun kurallarını belirlediği aktarıldı.

RUSYA BİTİŞ DÜDÜĞÜNÜ ÇALDI

"" gazetesinin haberinde ise Dağlık Karabağ konusunda Putin'in Erdoğan başta olmak üzere birçok telefon görüşmesi yaptığı hatırlatılırken Moskova'daki Lomonossov Üniversitesinden Alexey Fenenko'nun yorumuna da yer verildi.

Fenenko, Minsk Grubu'nun bundan sonra nasıl var olmaya devam edeceğinin bilinmediğini ifade etti.

Haberde ayrıca, "Oyunun sonunda, bitiş düdüğünü çalan her zaman Rusya'dır." yorumu yapıldı.

Paşinyan açıkladı: Ermenistan, Karabağ'da yenilgiyi kabul ettiPAŞİNYAN AÇIKLADI: ERMENİSTAN, KARABAĞ'DA YENİLGİYİ KABUL ETTİ

TÜRKİYE VE RUSYA YARININ DÜNYASINI ŞEKİLLENDİRİYOR

İsviçre'nin önde gelen gazetelerinden sayılan ve Fransızca basılan "", Azerbaycan ile Ermenistan arasında varılan anlaşmayı, "Türkiye ve Rusya yarının dünyasını şekillendiriyor" başlığıyla duyurdu.

"Luis Lema" imzasıyla yayımlanan makalede, "Kafkasya'da elde edilen ateşkesin büyük kazananı Ankara ve Moskova'dır." değerlendirmesine yer verildi.

ABD VE AVRUPA PRESTİJİNİ KAYBETTİ

ABD ve Avrupalıların bölgede prestij kaybettiğine atıfta bulunulan yazıda, ABD Başkanı  ve halefi Joe Biden Beyaz Saray için koltuk mücadelesi verirken, Dağlık Karabağ'da silahların sustuğu kaydedildi.

Makalede ayrıca, Trump'ın, Ermenistan ile Azerbaycan arasında ölümcül bir çatışmaya neden olan tırmanışı önlemek için hiçbir şey yapmadığı belirtilerek, "Türkiye ve Rusya günü kazandı. Yarının diplomatik manzarası Batı'nın aleyhinde şekillenmeye devam ediyor." değerlendirmesinde bulunuldu.

MACRON VE BIDEN ŞİMDİDEN KAYBETTİ

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile Biden'in bölgede şimdiden kaybedenler arasında yer aldığı vurgulanan yazıda, Türkiye ile Rusya arasında Suriye ve Libya başta olmak üzere pek çok alanda iş birliğinin sürdüğü ifade edildi.

Joe Biden üç gündem maddesi belirledi | Biden'ın Türkiye, Çin, Rusya, Orta Doğu, Kudüs politikaları ne olur?JOE BİDEN ÜÇ GÜNDEM MADDESİ BELİRLEDİ | BİDEN'IN TÜRKİYE, ÇİN, RUSYA, ORTA DOĞU, KUDÜS POLİTİKALARI NE OLUR?

UKRAYNA BASINI ÖVE ÖVE BİTİREMEDİ

Ukrayna'daki "Sevodniya" sitesinin haberinde, Ermenistan'ın Dağlık Karabağ'daki işgalini bitiren anlaşmayla Azerbaycan'ın işgal altındaki çoğu toprağını özgürleştirdiği belirtilirken Azerbaycan'ın zaferinde Türk savunma sanayisi ürünlerinin rolüne vurgu yapıldı.

Haberde ayrıca, Türkiye'nin bölgesel lider konumunu daha da güçlendirdiğinin altı çizildi.

"Den Kiev" haberinde ise Türkiye ile Azerbaycan ilişkilerinin Sovyetler Birliği'nin çöküşünden sonra özellikle askeri alanda geliştiği kaydedilirken Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ'daki operasyonlarında Türk yapımı İHA'larının önemli rol üstlendiği vurgulandı.

SAVAŞIN ASIL KAZANANI TÜRKİYE

"TSN" sitesinin haberinde de anlaşma "Azerbaycan'ın zaferi" olarak görülürken, Bakü'nün Dağlık Karabağ'da askeri başarı sağladığı ifade edildi.

Öte yandan, Fransa'nın eski Tel Aviv Büyükelçisi Gerard Araud da Dağlık Karabağ'daki son durumu ve Nahçıvan ile Azerbaycan arasında oluşturulacak koridoru gösteren bir haritayı retweet ederek bunun Türkiye'nin jeopolitik bir başarısı, Ermenistan'ın ise yenilgisi olduğunu ifade etti.

Bu arada, İngiliz medyasında çıkan haber ve analizlerde de Dağlık Karabağ'daki savaşın asıl kazananının Türkiye olduğu, 'nın bölgedeki belirleyici rolünün sabit hale geldiği ve Batı'nın köşeye itildiği değerlendirmesi yapılmıştı.

İngiliz basınından dikkat çeken Karabağ yorumu: Savaşın en büyük galibi TürkiyeİNGİLİZ BASININDAN DİKKAT ÇEKEN KARABAĞ YORUMU: SAVAŞIN EN BÜYÜK GALİBİ TÜRKİYE

"MACRON VE BIDEN ŞİMDİDEN KAYBEDENLER ARASINDA"

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile Biden'in bölgede şimdiden kaybedenler arasında yer aldığı vurgulanan yazıda, Türkiye ile Rusya arasında Suriye ve Libya başta olmak üzere pek çok alanda iş birliğinin sürdüğü ifade edildi.

UKRAYNA BASINI, TÜRK SAVUNMA SANAYİSİNİN ROLÜNE DİKKATİ ÇEKTİ

Ukrayna'daki "Sevodniya" sitesinin haberinde, Ermenistan'ın Dağlık Karabağ'daki işgalini bitiren anlaşmayla Azerbaycan'ın işgal altındaki çoğu toprağını özgürleştirdiği belirtilirken Azerbaycan'ın zaferinde Türk savunma sanayisi ürünlerinin rolüne vurgu yapıldı.

Haberde ayrıca, Türkiye'nin bölgesel lider konumunu daha da güçlendirdiğinin altı çizildi.

"Den Kiev" haberinde ise Türkiye ile Azerbaycan ilişkilerinin Sovyetler Birliği'nin çöküşünden sonra özellikle askeri alanda geliştiği kaydedilirken Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ'daki operasyonlarında Türk yapımı İHA'larının önemli rol üstlendiği vurgulandı.

"TSN" sitesinin haberinde de anlaşma "Azerbaycan'ın zaferi" olarak görülürken, Bakü'nün Dağlık Karabağ'da askeri başarı sağladığı ifade edildi.

Öte yandan, Fransa'nın eski Tel Aviv Büyükelçisi Gerard Araud da Dağlık Karabağ'daki son durumu ve Nahçıvan ile Azerbaycan arasında oluşturulacak koridoru gösteren bir haritayı retweet ederek bunun Türkiye'nin jeopolitik bir başarısı, Ermenistan'ın ise yenilgisi olduğunu ifade etti.

Bu arada, İngiliz medyasında çıkan haber ve analizlerde de Dağlık Karabağ'daki savaşın asıl kazananının Türkiye olduğu, Ankara'nın bölgedeki belirleyici rolünün sabit hale geldiği ve Batı'nın köşeye itildiği değerlendirmesi yapılmıştı.

 ile  arasındaki anlaşmaya ilişkin Avrupa basınında öne çıkan haber ve analizlerde, 'da Azerbaycan'ın zafer elde ettiği,  ve 'nın da kazananlar arasında olduğu belirtildi. , "Azerbaycan zaferini doğruladı, Ermenistan Dağlık Karabağ'da askeri kontrolü kaybetti" derken Le Temps ise, "Türkiye ve Rusya yarının dünyasını şekillendiriyor" ifadelerine yer verdi. İşte Azerbaycan ve Ermenistan arasındaki anlaşmanın Avrupa basınındaki yansımaları...

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül