sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika haberi: Pınar Gültekin cinayetinde flaş gelişme! Gültekin ailesi Adalet Bakanlığı'na başvurdu.

Üniversiteli Pınar Gültekin’i eziyet çektirerek öldüren Cemal Metin Avcı’nın anne-babası ve bir yakınları ile ilgili, kanun yararına bozma talebiyle Adalet Bakanlığı’na başvuruldu. Gültekin ailesinin avukatının yaptığı başvuruda, olay günü şüphelilere ait araçların cinayetin işlendiği bağ evine girip çıktığı, Avcı ile anne-babası arasında yoğun bir telefon trafiğinin olduğu kaydedildi. Bakanlık başvurusunda, Avcı’nın gözaltına alındığı günün akşamı saat 22.35’de, anne-babası ile kız kardeşinin,

Son dakika haberi: Pınar Gültekin cinayetinde flaş gelişme! Gültekin ailesi Adalet Bakanlığı'na başvurdu.
Son dakika haberi: Pınar Gültekin cinayetinde flaş gelişme! Gültekin ailesi Adalet Bakanlığı'na başvurdu. Admin
Bu içerik 186 kez okundu.
Reklam

Son dakika haberi:  cinayetinde flaş gelişme! Gültekin ailesi Adalet Bakanlığı'na başvurdu

Giriş Tarihi: 06.11.2020  13:40 Güncelleme Tarihi: 07.11.2020  08:43

Son dakika haberleri... 'da üniversite okuyan  tarafından canice katledilmişti. Evli ve bir de çocuğu olan katil ifadesinde cinayeti tek başına işlediğini ifade etmişti. Soruşturma devam ederken olay yerinde ikinci bir kişinin daha olduğu gündeme gelmişti. Metin Cemal Avcı’nın kardeşi Mertcan Avcı, ‘delil karartmak’ suçu kapsamında tutuklandı. Son dakika gelen haberde Gültekin ailesinin avukatları Rezan Epözdemir vasıtasıyla,  sürecinde katil Avcı’ya katilin baba ve annesi Selim – Ayten Avcı’nın yanı sıra, baba ’nın ortağı Şükrü Gökhan Orhan hakkında ‘suç delillerini yok etme, gizleme ve değiştirme’ suçu kapsamında şikayetçi oldu.

Pınar Gültekin cinayetinde flaş gelişme!

Pınar Gültekin cinayetinde flaş gelişme! Katilin anne ve babası ile ilgili şok iddia

Üniversiteli ’i eziyet çektirerek öldüren ’nın anne-babası ve bir yakınları ile ilgili, kanun yararına bozma talebiyle ’na başvuruldu. Gültekin ailesinin avukatının yaptığı başvuruda, olay günü şüphelilere ait araçların cinayetin işlendiği bağ evine girip çıktığı, Avcı ile anne-babası arasında yoğun bir telefon trafiğinin olduğu kaydedildi. Bakanlık başvurusunda, Avcı’nın gözaltına alındığı günün akşamı saat 22.35’de, anne-babası ile kız kardeşinin, cinayetin işlendiği bağ evine, delilleri yok etme amacı ile gittikleri öne sürüldü.

Pınar Gültekin cinayetinde şoke eden detay

Sabah'ın haberine göre; savcılık, 3 şüpheliyle ilgili yürüttüğü soruşturmada takipsizlik kararı verdi. Gültekin ailesinin avukatı Epözdemir'in bu karara yaptığı itiraz ise Muğla 2. Sulh Ceza Hakimliği tarafından reddedildi. Karar, istinaf ve temyiz incelemesinden geçmeksizin kesinleşti. Gültekin ailesinin avukatı Epözdemir, 2. Sulh Ceza Hakimliği'nin verdiği bu karara karşı harekete geçerek, Adalet Bakanlığı Ceza İşleri Genel Müdürlüğü'ne başvurdu. Epözdemir'in hazırladığı dilekçede, kanun yararına bozma talebi ile Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurulması talep edildi.

YETERLİ ŞÜPHEYE ULAŞILDI
Dilekçede Pınar Gültekin'in, katil Cemal Metin Avcı tarafından tek başına öldürülmediği, ailesi ve ortakları tarafından yardım aldığına dair deliller sunuldu. Şüphelilerin olay günü olan 16 Temmuz'da 3 şüpheliyle ilgili çakışan HTS kayıtları ve Mobese görüntülerinden elde edilen delillerle haklarında dava açılmasına yetecek kadar şüpheye ulaşıldığı vurgulandı.

TEK BAŞINA VARİLE KOYAMAZ
1.83 boyundaki Pınar Gültekin'i tek başına cenin pozisyonunda varile koyamayacağı vurgulanan dilekçede, katil Avcı'nın ifadesinde palet yardımıyla varili aracın içine yüklediği esnada kalekim döküldüğünü ifade etti. Kalekim dökülmesi nedeniyle ağırlığı artan varilin hem araca yüklenmesi, hem de dereye atılması esnasında Cemal Metin Avcı'nın yalnız olması hayatın olağan akışına aykırı değerlendirmesi yapıldı

MOBESE KAYITLARI GÖRMEZDEN GELİNDİ
Cinayet mahalline yakın Kireç Sanayi Mobese kayıtlarına göre baba Selim Avcı tarafından kullanılan araç, buradan cinayetin işlendiği Yayla Bağ Evi istikametine doğru seyretti. Hakkında takipsizlik kararı verilen bir diğer isim baba Avcı'nın ortağı Şükrü Gökhan Orhan ve oğlu tarafından kullanılan aracın da Yayla Bağ evi istikametine doğru gittiği görüldü. Yine katilin kendisi, kardeşi, babası ve ortakları tarafından kullanılan Doblo marka aracın da, 15.00- 16.00 sularında işlenen cinayetten sonra 19.30- 19.40 sularında Yayla Bağ Evi'ne gittiği tespiti görmezden gelindi

GÖZALTINA ALINIR ALINMAZ BAĞ EVİNE KOŞTULAR
Dilekçede, katil Cemal Metin Avcı'nın cinayeti 20 Temmuz'da gözaltına alındıktan sonra ilk ifadesinde cinayeti Bağ evinde işlediğini itiraf etmediği, 21 Temmuz 2020'de verdiği ifadede itiraf ettiği vurgulandı. Anne ve babasının ise Avcı'nın gözaltına alındığı gün cinayet mahalli bağ evine panikle giderek burada geniş bir temizlik yaptığı ifade edildi.

 inde şoke eden detay! Katil 'nın ailesinden şikayetçi oldular

'da üniversite okuyan  tarafından canice katledilmişti. Evli ve bir de çocuğu olan katil ifadesinde i tek başına işlediğini ifade etmişti. Soruşturma devam ederken olay yerinde ikinci bir kişinin daha olduğu gündeme gelmişti. Metin Cemal Avcı’nın kardeşi Mertcan Avcı, ‘delil karartmak’ suçu kapsamında tutuklandı. Gültekin ailesinin avukatları Rezan Epözdemir vasıtasıyla, cinayet sürecinde katil Avcı’ya katilin baba ve annesi Selim-Ayten Avcı’nın yanı sıra, baba ’nın ortağı  hakkında ‘suç delillerini yok etme, gizleme ve değiştirme’ suçu kapsamında şikayetçi oldu.

Pınar Gültekin cinayetinde flaş gelişme! Katilin anne ve babası ile ilgili şok iddia

Pınar Gültekin cinayetinde flaş gelişme! Katilin anne ve babası ile ilgili şok iddia

 öğrencisi 'in 16 Temmuz günü öldürüldüğü ortaya çıktı. Cansız bedeni bir bidonun içinde yakılmış halde bulunan Gültekin cinayeti ile ilgili ilk olarak  tutuklandı. Soruşturmanın derinleşmesi ile birlikte, kardeşi  da geçen 1 Ekim'de tutuklandı. Kardeş Avcı, suç delillerini gizleme ve yok etmekle suçlandı.O İFADE SORUŞTURMANIN SEYRİNİ DEĞİŞTİRDİ
Hürriyet'in haberine göre Mertcan Avcı'nın alınan ifadesi ise soruşturmanın seyrini önemli ölçüde etkiledi. Mertcan Avcı, cinayetin işlendiği bağ evine sık sık girip çıkan araçlarla ilgili bilgi verdi. Avcı, MOBESE kayıtlarına göre, bağ evine giren üç araçtan birinin, ağabeyi Cemal Metin Avcı'ya ait olduğunu söyledi. Avcı, beyaz renkli binek otomobilin babası 'ya, yine beyaz renkli ticari aracın ise kendisi, babası ve Şükrü G. O.'nun kullanımında olduğunu söyledi.

Bu ifade üzerine, anılan araçlara ilişkin kayıtlar tek tek çıkarıldı. Kayıtlarda, plakaları görünmese de Mertcan Avcı'nın belirttiği renkteki marka model araçların  evine girip çıktığı belirlendi.

CİNAYET SONRASI 19 SANİYELİK GÖRÜŞME
Söz konusu araç trafiği yanı sıra telefon görüşmelerine ilişkin HTS kayıtları da soruşturma ile ilgili önemli ayrıntılar ortaya koydu. Kayıtlara göre, Cemal Metin Avcı, olay günü saat 17.34'te baba Selim Avcı'yı aradı. 19 saniye süren görüşme, cinayetin işlendiği saat dilimi olan 15.00-16.00 sonrasına denk geldiği anlaşıldı. Avcı ile babası arasında cinayet günü toplam 4 telefon görüşmesi gerçekleşirken, anne  ile oğlu arasında ise 3 telefon görüşmesi gerçekleşti. Avcı'nın annesini aradığı anılan görüşmelerden biri saat 19.40'ta gerçekleşti. Yine, bir diğer şüpheli Şükrü G. O.'ya ait cep telefonu cinayet bölgesine yakın bir bölgede sinyal verdi.

GÖZALTI AKŞAMI O EVE GİTTİLER
Ortaya çıkan yeni deliler üzerine anne-baba Avcı ve Şükrü G. O. hakkında da savcılığa suç duyurusunda bulunuldu. Savcılık başvurusunda, şüphelilerin suç delillerini yok etmeyi amaçladığı kaydedildi. Başvuruda, Cemal Metin Avcı'nın göz altına alındığı gün olan 20 Temmuz günü saat 22.34'te, Ayten Avcı, Selim Avcı ile kızları E. Avcı'nın bağ evine giderek delilleri yok ettiği öne sürüldü.

KANUN YARARINA BOZULSUN
Savcılık yürüttüğü soruşturma sonrası üç şüpheli için de takipsizlik kararı verdi. Gültekin ailesinin avukatı Dr. Rezan Epözdemir, bu karara itiraz etti. İtirazı  2. Sulh Ceza Hakimliği değerlendirdi. Hakimlik, itiraz başvurusunu reddetti. Ret kararı sonrası, aile  Ceza İşleri Genel Müdürlüğü'ne başvurdu. Kanun yararına bozma talebi ile yapılan başvuruda dikkat çekici ifadeler yer aldı.

AVCI O GÜN YALNIZ DEĞİLDİ
Başvuru dilekçesinde "Cemal Metin Avcı'nın 1.83 boyundaki maktüleyi tek başına cenin pozisyonunda varile koyamayacağı sabittir. Cemal Metin Avcı, hakkındaki suçlamaları ikrar ettiği 21.07.2020 tarihli ifadesinde; maktuleyi cenin pozisyonda varile koyduktan bir süre sonra varili palet yardımıyla aracın içine yüklediği esnada kalekim döktüğünü ifade etmiştir. Kalekim dökülmesi suretiyle ağırlığı esaslı şekilde artan varilin hem araca yüklenmesi hem de dereye atılması esnasında Cemal Metin Avcı'nın yalnız olmadığı ortadadır" denildi.

Başvuruda, sulh ceza hakimliği kararının hukuka aykırı olduğu öne sürülerek bozulması talep edildi. Dilekçede, kanun yararına bozma talebi ile Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurulması talep edildi.

Son dakika: Pınar Gültekin cinayetinde korkunç detaylar ortaya çıktı! Diri diri yakıldı mı?SON DAKİKA: PINAR GÜLTEKİN CİNAYETİNDE KORKUNÇ DETAYLAR ORTAYA ÇIKTI! DİRİ DİRİ YAKILDI MI?

Pınar Gültekin cinayetinin detayları ortaya çıktı! İşte o gün bağ evinde yaşananlarPINAR GÜLTEKİN CİNAYETİNİN DETAYLARI ORTAYA ÇIKTI! İŞTE O GÜN BAĞ EVİNDE YAŞANANLAR

Pınar Gültekin cinayetine yardım ettiği iddia edilen anne ve baba hakkında takipsizlik kararı verildiPINAR GÜLTEKİN CİNAYETİNE YARDIM ETTİĞİ İDDİA EDİLEN ANNE VE BABA HAKKINDA TAKİPSİZLİK KARARI VERİLDİ

Son dakika: Pınar Gültekin cinayetinde iddianame tamamlandıSON DAKİKA: PINAR GÜLTEKİN CİNAYETİNDE İDDİANAME TAMAMLANDI

Pınar Gültekin cinayetinde flaş gelişme! Katilin anne ve babası ile ilgili şok iddia

 öğrencisi 'in 16 Temmuz günü öldürüldüğü ortaya çıktı. Cansız bedeni bir bidonun içinde yakılmış halde bulunan Gültekin cinayeti ile ilgili ilk olarak  tutuklandı. Soruşturmanın derinleşmesi ile birlikte, kardeşi  da geçen 1 Ekim'de tutuklandı. Kardeş Avcı, suç delillerini gizleme ve yok etmekle suçlandı.

Pınar Gültekin cinayetinde flaş gelişme! O isim de tutuklandıPINAR GÜLTEKİN CİNAYETİNDE FLAŞ GELİŞME! O İSİM DE TUTUKLANDI


O İFADE SORUŞTURMANIN SEYRİNİ DEĞİŞTİRDİ
Hürriyet'in haberine göre Mertcan Avcı'nın alınan ifadesi ise soruşturmanın seyrini önemli ölçüde etkiledi. Mertcan Avcı, cinayetin işlendiği bağ evine sık sık girip çıkan araçlarla ilgili bilgi verdi. Avcı, MOBESE kayıtlarına göre, bağ evine giren üç araçtan birinin, ağabeyi Cemal Metin Avcı'ya ait olduğunu söyledi. Avcı, beyaz renkli binek otomobilin babası 'ya, yine beyaz renkli ticari aracın ise kendisi, babası ve Şükrü G. O.'nun kullanımında olduğunu söyledi.

Bu ifade üzerine, anılan araçlara ilişkin kayıtlar tek tek çıkarıldı. Kayıtlarda, plakaları görünmese de Mertcan Avcı'nın belirttiği renkteki marka model araçların  evine girip çıktığı belirlendi.

CİNAYET SONRASI 19 SANİYELİK GÖRÜŞME
Söz konusu araç trafiği yanı sıra telefon görüşmelerine ilişkin HTS kayıtları da soruşturma ile ilgili önemli ayrıntılar ortaya koydu. Kayıtlara göre, Cemal Metin Avcı, olay günü saat 17.34'te baba Selim Avcı'yı aradı. 19 saniye süren görüşme, cinayetin işlendiği saat dilimi olan 15.00-16.00 sonrasına denk geldiği anlaşıldı. Avcı ile babası arasında cinayet günü toplam 4 telefon görüşmesi gerçekleşirken, anne  ile oğlu arasında ise 3 telefon görüşmesi gerçekleşti. Avcı'nın annesini aradığı anılan görüşmelerden biri saat 19.40'ta gerçekleşti. Yine, bir diğer şüpheli Şükrü G. O.'ya ait cep telefonu cinayet bölgesine yakın bir bölgede sinyal verdi.

Son dakika haberi: Pınar Gültekin cinayetinde flaş gelişme! Gültekin ailesi Adalet Bakanlığı'na başvurdu

TAKİPSİZLİK KARARINA KARŞI ADALET BAKANLIĞI'NA BAŞVURULDU

YETERLİ ŞÜPHEYE ULAŞILDI

TEK BAŞINA VARİLE KOYAMAZ

SON DAKİKA! MOBESE KAYITLARI GÖRMEZDEN GELİNDİ

GÖZALTINA ALINIR ALINMAZ BAĞ EVİNE KOŞTULAR

Dilekçede, katil Cemal Metin Avcı'nın cinayeti 20 Temmuz'da gözaltına alındıktan sonra ilk ifadesinde cinayeti Bağ evinde işlediğini itiraf etmediği, 21 Temmuz 2020'de verdiği ifadede itiraf ettiği vurgulandı. Anne ve babasının ise Avcı'nın gözaltına alındığı gün cinayet mahalli bağ evine panikle giderek burada geniş bir temizlik yaptığı ifade edildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül