sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

İzmir depreminde aralarında müteahhitlerin de bulunduğu 9 şüpheli adliyeye sevk edildi.

Son dakika haberine göre, Türkiye'yi hem kahreden hem de kenetleyen İzmir depreminin ardından yoğun arama kurtarma çalışmaları sona erdi. İzmir'de sakinlerinin üzerine ölüm olup çöken 12 binanın 6'sının yıkılma nedeni ortaya çıktı! İşte girişi değiştirilen binalardan, kolonsuz kalanlarına kadar İzmir'de yaşanan skandallar zinciri.

İzmir depreminde aralarında müteahhitlerin de bulunduğu 9 şüpheli adliyeye sevk edildi.
İzmir depreminde aralarında müteahhitlerin de bulunduğu 9 şüpheli adliyeye sevk edildi. Admin
Bu içerik 280 kez okundu.
Reklam

İzmir depreminde aralarında müteahhitlerin de bulunduğu 9 şüpheli adliyeye sevk edildi

Giriş Tarihi: 05.11.2020  08:51 Güncelleme Tarihi: 05.11.2020  09:13

Son dakika haberine göre... 'deki depremde yıkılan binalarla ilgili gözaltına alınan aralarında müteahhitlerin de bulunduğu 9 şüpheli, adliyeye sevk edildi. Haberin detaylarını  bölgesinde bulunan A Haber muhabiri Gamze Elçi aktardı.

İzmir depreminde aralarında müteahhitlerin de bulunduğu 9 şüpheli adliyeye sevk edildi

Son dakika haberi... 'deki depremde yıkılan binaların müteahhit ve fenni mesullerinin de aralarında bulunduğu 9 kişi, emniyetteki gözaltı işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

 inde flaş gelişme! Aralarında müteahhitlerin de bulunduğu 9 şüpheli adliyeye sevk edildi

 haberine göre 'deki de yıkılan binalarla ilgili na alınan aralarında müteahhitlerin de bulunduğu 9 şüpheli, adliyeye sevk edildi. 6.6 büyüklüğündeki deprem nedeniyle, 114 kişinin hayatını kaybettiği 1035 kişinin de yaralandığı açıklanmıştı.

İzmir'deki depremde flaş! 9 şüpheli adliyede

Merkez üssü 'in Seferihisar ilçesi açıkları olan 30 Ekim'deki de Bayraklı ilçesinde yıkılan binalarla ilgili na alınan 9 şüpheli, adliyeye sevk edildi.

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan Ş.A, O.A, E.İ, R.Y, M.Y, N.B, T.A, Ç.D. ile H.H.Ö'nün işlemleri tamamlandı.

Zanlılar, sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye götürüldü. Şüphelilerin ilk ifadelerinde, binaları dönemin mevzuatına uygun yaptıklarını ileri sürdükleri belirtildi.

Yağcıoğlu Apartmanı müteahhiti Ş.A. adliyeye götürülürken, "Bir şey söyleyecek misiniz?" diyen basın mensuplarına, "Ne söyleyeyim? Kolanlar kaydırılmış." şeklinde karşılık verdi.

ARANAN ŞÜPHELİ YOĞUN BAKIMDA
Öte yandan Emrah Apartmanı'na ilişkin hakkında gözaltı kararı bulunan müteahhit M.B.U'nun depremden yaralı kurtulduğu ve halen yoğun bakımda olduğu öğrenildi.

Gelini ile torunlarını depremde yitirdiği belirtilen M.B.U'nun babası H.U'nun da bu durumu göz önüne alındığı ve Savcılık kararıyla yurt dışı çıkış yasağı konularak serbest bırakıldığı kaydedildi.

SORUŞTURMA
Depremde yıkılan ve ağır hasarlı olan binaları yapanlar hakkında İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatılmış, 11 şüpheli hakkında gözaltı kararı verilmişti.

Soruşturma kapsamında, 2 Kasım'da Yağcıoğlu Apartmanı müteahhidi Ş.A ile fenni mesul O.A, Cumhuriyet Sitesi B ve C blokların fenni mesulü E.İ, Yılmaz Erbek Apartmanı'ndaki market sahibi R.Y, market yapı sahibi M.Y. ile Yılmaz Erbek Apartmanı fenni mesulü N.B, Emrah Apartmanı fenni mesulü T.A, Doğanlar Apartmanı müteahhidi Ç.D. ile Rıza Bey Apartmanı müteahhidi H.H.Ö. gözaltına alınmıştı.

Gözaltı kararı verilen 2 şüphelinin yakalanması için de çalışma başlatılmıştı.


DEPREMDE SON DURUM
İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki deprem nedeniyle, 114 kişinin hayatını kaybettiği 1035 kişinin de yaralandığını açıkladı. Açıklamada, arama ve kurtarma çalışmaları tamamlanarak, enkaz kaldırma çalışmasının titizlikle sürdüğü kaydedildi.


AFAD'dan, ne ilişkin yapılan son açıklamada, deprem sonrasında, büyüklüğü 4'ün üzerinde 46 artçı olmak üzere, toplam 1944 artçı sarsıntı yaşandığı belirtilerek, "SAKOM'dan alınan bilgilere göre 114 vatandaşımız hayatını kaybetmiştir. Yaralanan 1035 vatandaşımızdan 999'u taburcu edilmiş olup 36 vatandaşımızın tedavisi devam etmektedir. İzmir'de yürütülen arama ve kurtarma çalışmaları tamamlanmış olup, enkaz kaldırma çalışmaları titizlikle devam etmektedir" denildi.

SON DAKİKA: 'e ölüm yağdıran 6 binanın yıkılma nedeni ortaya çıktı! depreminde son dakika... 'yi hem kahreden hem de kenetleyen İzmir depreminin ardından yoğun arama kurtarma çalışmaları, hasar tespit işlemleri, çadır kentler kuruldu, konteyner kentlerin de yapımı sürüyor. Enkazlar kaldırıldı ancak son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. İzmir'de adeta sakinlerinin üzerine ölüm olup çöken 12 binanın 6'sının yıkılma nedenini ortaya çıktı! İşte girişi değiştirilen binalardan, kolonsuz kalanlarına kadar İzmir'de yaşanan skandallar zinciri

MUSTAFA SAİT ÖZKAN

SON DAKİKA: İzmir'e ölüm yağdıran 6 binanın yıkılma nedeni ortaya çıktı!

Son dakika gelişmesi... İzmir'de depremde çöken ve sakinlerinin üzerine ölüm olup yağan 6 apartmanın röntgeni çekildi. Birbirinden büyük skandal ve ihmaller zinciri ortaya çıktı. Yılmaz Erbek Apartmanı'nda yapılan inceleme çalışmalarında alt kattaki market için 7 işyeri birleştirilirken kolonlar kesildi. Barış Sitesi'nde binanın girişi ve yönü değiştirilmiş. SABAH'ın ulaştığı ve birbirinden büyük hatalar ve skandallar zincirinin ortaya çıktığı son dakika haberinin ayrıntıları;

94 KİŞİNİN İFADESİ ALINDI

İzmir'de yıkılan binalar arasından çöken 6 tanesinin röntgeni çekildi. İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında 54 kişinin müşteki sıfatıyla, 40 kişinin bilgi sahibi sıfatıyla ifadesi alındı.

YAPIM ZİNCİRİNDEKİ İSİMLERİN 8'İ GÖZALTINDA

Ayrıca soruşturmadan edinilen son dakika bilgisine göre binaların müteahhitleri ve fenni müdürleri olan 10 şüpheliden 8'i gözaltına alındı. Şüphelilerden biri öldü, diğeri aranıyor. İşte 6 apartmandan çarpıcı bilgiler:

SON DAKİKA 7 İŞ YERİ BİRLEŞTİRİLDİ, KOLONLAR KESİLDİ!

 YILMAZ ERBEK APARTMANI: 9 can kaybı var. Müteahhit M.Y., apartmandaki marketin sahibi R.Y. ve binanın fenni mesulü N.B. gözaltına alındı. Binanın alt katında 9 işyerinden, 7'si birleştirildi. Bu yapı R.Y.'ye 2002'de kiraya verildi. Marketin yapmış olduğu tadilatta bir kolon kesildi, dış duvar yıkılıp camekana çevrildi. Ruhsat 2006'da alındı.

 YAĞCIOĞLU APARTMANI: 11 can kaybı var. Müteahhit Ş.A. ve fenni mesul O.A. gözaltında. Bodrum katında bulunan soğuk hava deposu bölünerek kömürlük haline getirildi. Yağmur yağdığında suyla doluyor. Su pompayla tahliye ediliyor.

 EMRAH: 30 can kaybı var. Müteahit M.U. aranıyor. Fenni mesul T.A. gözaltında. 28 hane 6 işyeri bulunuyor. Bir işyerinde tadilat gerçekleştirildi ancak herhangi bir tahribat yaşanmadı. 2005'te depremde oluşan çatlaklar kapatıldı.

 BARIŞ SİTESİ: 10 can kaybı var. Müteahhidi A.İ. hayatta değil. Binanın fenni mesulü E.İ. gözaltında. İlk yıllarda yapı planına uygun olmayacak şekilde bina giriş ve yönü değiştirildi. B, C ve D bloklardaki hasarın altta bulunan otoparktan kaynaklanabileceği belirtiliyor.

Mucize bebek Ayda'nın annesi Fidan Gezgin depremi adeta hissetmiş: 2 haftadır ev arıyordu

Türkiye İzmir'deki depremzedeler için tek yürek oldu

İzmir'de deprem fırsatçılığı: Yüzde 100 zam yaptılar

İzmir depreminde aralarında müteahhitlerin de bulunduğu 9 şüpheli adliyeye sevk edildiİZMİR DEPREMİNDE ARALARINDA MÜTEAHHİTLERİN DE BULUNDUĞU 9 ŞÜPHELİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

94 KİŞİNİN İFADESİ ALINDI

İzmir'de yıkılan binalar arasından çöken 6 tanesinin röntgeni çekildi. İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında 54 kişinin müşteki sıfatıyla, 40 kişinin bilgi sahibi sıfatıyla ifadesi alındı.

DEPREMDE SON DURUM

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki  nedeniyle, 114 kişinin hayatını kaybettiği 1035 kişinin de yaralandığını açıkladı. Açıklamada, arama ve kurtarma çalışmaları tamamlanarak, enkaz kaldırma çalışmasının titizlikle sürdüğü kaydedildi.

AFAD'dan, İzmir depremine ilişkin yapılan son açıklamada, deprem sonrasında, büyüklüğü 4'ün üzerinde 46 artçı olmak üzere, toplam 1944 artçı sarsıntı yaşandığı belirtilerek, "SAKOM'dan alınan bilgilere göre 114 vatandaşımız hayatını kaybetmiştir.

Yaralanan 1035 vatandaşımızdan 999'u taburcu edilmiş olup 36 vatandaşımızın tedavisi devam etmektedir. İzmir'de yürütülen arama ve kurtarma çalışmaları tamamlanmış olup, enkaz kaldırma çalışmaları titizlikle devam etmektedir" denildi

SON DAKİKA:  inde enkaza dönen 6 binanın yıkılma nedeni ortaya çıktı!

Son dakika haberine göre, 'yi hem kahreden hem de kenetleyen  inin ardından yoğun arama kurtarma çalışmaları sona erdi. İzmir'de sakinlerinin üzerine ölüm olup çöken 12 binanın 6'sının yıkılma nedeni ortaya çıktı! İşte girişi değiştirilen binalardan, kolonsuz kalanlarına kadar İzmir'de yaşanan skandallar zinciri.

Sabah

6 binanın yıkılma nedeni ortaya çıktı!

İzmir'de depremde çöken ve sakinlerinin üzerine ölüm olup yağan 6 apartmanın röntgeni çekildi. Birbirinden büyük skandal ve ihmaller zinciri ortaya çıktı. Yılmaz Erbek Apartmanı'nda yapılan inceleme çalışmalarında alt kattaki market için 7 işyeri birleştirilirken kolonlar kesildi. Barış Sitesi'nde binanın girişi ve yönü değiştirilmiş.

94 KİŞİNİN İFADESİ ALINDI
İzmir'de yıkılan binalar arasından çöken 6 tanesinin röntgeni çekildi. İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında 54 kişinin müşteki sıfatıyla, 40 kişinin bilgi sahibi sıfatıyla ifadesi alındı.


YAPIM ZİNCİRİNDEKİ İSİMLERİN 8'İ GÖZALTINDA
Ayrıca soruşturmadan edinilen son dakika bilgisine göre binaların müteahhitleri ve fenni müdürleri olan 10 şüpheliden 8'i gözaltına alındı. Şüphelilerden biri öldü, diğeri aranıyor. İşte 6 apartmandan çarpıcı bilgiler:

7 İŞ YERİ BİRLEŞTİRİLDİ, KOLONLAR KESİLDİ!
YILMAZ ERBEK APARTMANI: 9 can kaybı var. Müteahhit M.Y., apartmandaki marketin sahibi R.Y. ve binanın fenni mesulü N.B. gözaltına alındı. Binanın alt katında 9 işyerinden, 7'si birleştirildi. Bu yapı R.Y.'ye 2002'de kiraya verildi. Marketin yapmış olduğu tadilatta bir kolon kesildi, dış duvar yıkılıp camekana çevrildi. Ruhsat 2006'da alındı.


YAĞCIOĞLU APARTMANI: 11 can kaybı var. Müteahhit Ş.A. ve fenni mesul O.A. gözaltında. Bodrum katında bulunan soğuk hava deposu bölünerek kömürlük haline getirildi. Yağmur yağdığında suyla doluyor. Su pompayla tahliye ediliyor.


EMRAH: 30 can kaybı var. Müteahit M.U. aranıyor. Fenni mesul T.A. gözaltında. 28 hane 6 işyeri bulunuyor. Bir işyerinde tadilat gerçekleştirildi ancak herhangi bir tahribat yaşanmadı. 2005'te depremde oluşan çatlaklar kapatıldı.BARIŞ SİTESİ: 10 can kaybı var. Müteahhidi A.İ. hayatta değil. Binanın fenni mesulü E.İ. gözaltında. İlk yıllarda yapı planına uygun olmayacak şekilde bina giriş ve yönü değiştirildi. B, C ve D bloklardaki hasarın altta bulunan otoparktan kaynaklanabileceği belirtiliyor.DOĞANLAR APARTMANI: 14 can kaybı var. Müteahhid Ç.D. gözaltında. 2018'de yapılan testte 3. dereceden sıvılaşma tespit edildi. Bina sakinleri yenilenmeyi, maliyetin yüksek olmasından dolayı oy çoğunluğu ile reddetti.


RIZA BEY APARTMANI: En çok konuşulan, en acı son dakika haberlerinin geldiği bina... Rızabey apartmanı. İzmir depreminde burada tam 34 can kaybımız var. Müteahhidi H.Ö. gözaltına alındı. 2005'teki depremde bina aşırı sallandı ancak binada oturulmaya devam edildi. Binanın yıkılması, kullanılan malzemeye bağlanıyor.


İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

Son dakika haberine göre; İzmir'de cuma günü meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremin ardından şu ana kadar 114 kişi hayatını kaybetti. Depremde çöken Barış Sitesi'nin inşaatında çalışan bir inşaat işçisinin anlattıkları ise kan dondurdu: İlk depremde yıkılacağını biliyorduk...

Giriş Tarihi: 05.11.2020  09:10Güncelleme Tarihi: 05.11.2020 09:14

BU ALBÜMÜ PAYLAŞİzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

İzmir depreminde çok sayıda bina enkaza dönüşürken bazıları da ağır hasarlar aldı. Bayraklı'da en fazla hasar gören binaların olduğu alanlardan biri de Barış Sitesi'nin olduğu mahalle.

GALERİ DEVAM EDİYORİzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

30 yıl önce mandalina bahçesi olan bu mahalle şimdi binalarla dolu. Ancak depremin ardından burası da sadece bina temellerinin kaldığı bir tarlaya dönüşecek.

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

Erol Kaya, depremde çöken Barış Sitesi ve etrafındaki ağır hasarlı binaların yapım aşamasında çalışan inşaat işçisi. O bu mahalleye geldiğinde burası tarla ve bahçelerden oluşuyordu.

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

Hürriyet gazetesinden Erol Eser'in haberine göre, 28 yıl önce Ağrı'dan İzmir'e inşaatlarda çalışmak için geldiğini söyleyen Kaya, "İlk önce şu anda çökmek üzere olan Barış Sitesi'nin yanındaki Cumhuriyet Sitesi'nde sıva ustası olarak çalıştım.

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

Daha sonra Barış Sitesi yapılmaya başladı. Orada da arkadaşlarla birlikte çalışıyorduk. Biz inşaatında çalıştık ama o binalara hiç güvenmedik" diyor.

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

Bu binaların inşaatlarında çalıştıktan sonra aynı mahallede kendine 3 katlı bir ev inşa eden Kaya, yıkılan Barış Sitesi'nden çıkarılan cansız bedenleri evinin üst katından izlerken anlatıyor:

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

Ben Barış Sitesi'ne harç taşırken binanın içinde yürümeye korkuyordum. El arabasıyla malzeme götürürken üstüne bastığımız zemin titriyordu. Kendi aramızda bu binalara güven olmaz diye konuşuyorduk. O dönem malzeme kalitesizdi.

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

Biz söylüyorduk ama dinlemiyordu yaptıranlar." Mahalledeki binaların temellerinin çok zayıf olduğunu belirten Kaya, binaların ilk depremde yıkılacağını o zamandan tahmin etmiş:

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

"Bu binalar kooperatif yapımı. Sürekli inşa aşamasında durdu. Taşeronlarla sıkıntı oluyordu. Öyle olunca da devamlı kullanılan malzemeler, ustalar değişiyordu.

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

Demir işlerini yapan arkadaşım binada kullanılan demirlerin yetersiz olduğunu, müteahhitin onu dinlemediğini söylüyordu. Biz burada olacak ilk depremde bu binaların yıkılmasını bekliyorduk."

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

Mahalledeki evlerin önceki yıllarda çok ucuz olduğunu söyleyen Erol Kaya, "Siteyi yaptıran kooperatif üyelerinin çoğu burada oturmadı.

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

Onlar başkalarına sattı. İşte yeni yeni hareket başlamıştı. Yakınlara gökdelenler yapılınca burası değer kazandı. Çok sayıda insan taşındı" diyor.

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

Öte yandan İzmir depreminde en fazla ölümün yaşandığı Doğanlar ile Rızabey apartmanlarına ilişkin, ilçe belediyesinin 2012 ve 2018'de verdiği belirtilen 'çürük' raporunun...

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne ulaşmadığı öğrenildi. İlçe belediyesinin binalarda risk tespit etmesi halinde tehlikeyi ortadan kaldırmakla da yükümlü olduğu kaydedildi.

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

Bayraklı'da depremde yıkılan Doğanlar ile Rızabey apartmanlarına ilişkin, ilçe belediyesinin 2012 ve 2018'de verdiği belirtilen 'çürük' raporunun, İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne ulaşmadığı öğrenildi.

 

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nden bir yetkili, yıkılan 2 bina ve tespit edildiği belirtilen 208 çürük binaya ait raporların müdürlüğe ulaşmadığını belirterek...

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

ilçe belediyesinin binaların riskli olmasını tespit etmesi halinde tehlikeyi ortadan kaldırmakla da yükümlü olduğunu kaydetti.

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

Yetkili, "5216 sayılı büyükşehir belediye kanununun 7.maddesi, büyükşehirlerdeki ilçe belediyelerine, afet riski olan yapılara dair tebligat yapma, tahliye etme ve yıkma görevi veriyor.

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

İmar Kanunu'nun 3. Maddesine göre risk taşıyan yapılara dair tespit, tehlikenin kaldırılmasına yönelik tebligat ve yıkım işleri belediye tarafından yapılıyor.

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

Büyükşehir Belediye Kanunu İmar Kanunu riskli yapıların tespitini yapan belediyeye aynı zamanda tahliye ve yıkım sorumluluğunu da veriyor.

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

Riskli yapılar için tapuya şerh konulur, Depremde yıkılan 2 yapıya ait tapu şerhi de bulunmuyor" ifadelerini kullandı.

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

Bu arada Eski Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ'ın, "Deprem Etüd Merkezi kurduk. Etüd Merkezi'nde yapılan tespitten sonra vatandaşları nihai ve bağlayıcı rapor için 9 Eylül Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi'ne yönlendiriyorduk" şeklindeki açıklamasının ardından gözlerin çevrildiği, 9 Eylül Üniversitesi Deprem Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Hasan Sözbilir, Milliyet'e şu değerlendirmelerde bulundu:

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

"Doğanlar ve Rızabey apartmanlarına performans analizi yapılması bize gelen resmi bir talep söz konusu değil. Bayraklı Belediyesi'nin performans analizi yapacak bir kadrosu yok. Belediyenin hazırladığı raporun Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü nezdinde resmi geçerliliği yok."

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

İnşaat Mühendisleri Odası İzmir İl Temsilciliği Genel Sekreteri Rahmi Alper ise yetki tartışmalarına ilişkin "Her belediye bulunduğu bölgede uzman ekiplerden oluşan deprem etüd merkezi kurabilir.

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

Ancak belediye etüd merkezlerinden çıkacak raporlar, yön gösterici, ön rapor niteliğindedir. Yıkılan iki bina için 2012 ve 2018'de araştırma yapılıp rapor hazırlanmış.

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

Ancak söz konusu raporlar, deprem performans raporları değil. Yapıların performans analiz neticesinde ilgili mercilere başvurup, gerekli işlemlerin yapılması ve dava açma hakkını kazanırsınız" bilgisini paylaştı.

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu, 6.6 büyüklüğünde depremin yaşandığı İzmir'de arama kurtarma ekiplerinin çalışmalarını tamamladığını bildirdi. Güllüoğlu, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Arama kurtarma ekipleri çalışmalarını tamamladı.

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

Emeği geçen, ucundan tutan her bir çalışana, gönüllüye teşekkür ederiz. En kalbi şükranlarımızla. Diğer konularda ise yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

AFAD'dan yapılan açıklamaya göre, 30 Ekim'deki depremin ardından 45'inin büyüklüğü 4'ün üzerinde olmak üzere toplam 1713 artçı sarsıntı kaydedildi.

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

Depremde 114 kişi hayatını kaybetti, 1035 kişi yaralandı, yaralılardan 898'i taburcu edildi, 137 kişinin ise tedavisi devam ediyor.

 

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

 

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

 

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

 

İzmir depremi sonrası korkunç itiraf: Biliyorduk!

CHP ve HDP'li vekiller koronavirüs nedeniyle ziyaretçi kabul edilmeyen TBMM'ye DİSK üyelerini zorla sokmak istediler

Giriş Tarihi: 04.11.2020  17:22 Güncelleme Tarihi: 04.11.2020  17:24

 üyelerinin  önünde yapacağı eyleme,  tedbirleri kapsamında izin verilmedi.  ve 'li vekiller grubu içeriye almak istemesi üzerine meclis önünde arbede yaşandı.

CHP ve HDP'li vekiller koronavirüs nedeniyle ziyaretçi kabul edilmeyen TBMM'ye DİSK üyelerini zorla sokmak istediler

TBMM'de görüşülen esnek çalışma düzenlemesini protesto eden bir grup Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu DİSK üyesi, Dikmen kapısı önünde eylem yapmak istedi.

CHP VE HDP VEKİLLERİ İÇERİ ALMAYA ÇALIŞTI

Basın açıklaması gerçekleştirmek isteyen gruba, koronavirüs tedbirleri kapsamında izin verilmedi. Bu gelişme üzerine CHP ve HDP'li milletvekilleri grubu içeri sokmak istedi. Ancak milletvekilleri dışındakilerin Meclis'e girmesine izin verilmeyince, içeriye girmek isteyen grup ile polis arasında arbede çıktı.

POLİS TARAFINDAN UZAKLAŞTIRILDILAR

DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu'nun da aralarında bulunduğu 3 kişinin girişine izin verilmesinin ardından gerginlik sona erdi. Diğer DİSK üyeleri, polis tarafından uzaklaştırıldı.

Meclis önünde  ve  provokasyonu! Korona nedeniyle ziyaretçi kabul edilmeyen 'ye DİSK üyelerini zorla sokmak istediler

Meclis önünde CHP ve HDP provokasyonu!

'de görüşülen esnek çalışma düzenlemesini protesto eden bir grup Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu DİSK üyesi, Dikmen kapısı önünde eylem yapmak istedi.

CHP VE HDP VEKİLLERİ İÇERİ ALMAYA ÇALIŞTI
Basın açıklaması gerçekleştirmek isteyen gruba, koronavirüs tedbirleri kapsamında izin verilmedi. Bu gelişme üzerine  ve 'li milletvekilleri grubu içeri sokmak istedi. Ancak milletvekilleri dışındakilerin Meclis'e girmesine izin verilmeyince, içeriye girmek isteyen grup ile polis arasında arbede çıktı.

POLİS TARAFINDAN UZAKLAŞTIRILDILAR
DİSK Genel Başkanı 'nun da aralarında bulunduğu 3 kişinin girişine izin verilmesinin ardından gerginlik sona erdi. Diğer DİSK üyeleri, polis tarafından uzaklaştırıldı.

İzmir depremini siyasetlerine alet ettiler! CHP'li Selin Sayek Böke'nin çadır iftirasına İçişleri Bakanlığı'ndan net cevap!

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Başkan Erdoğan'a iftira atarken neden FETÖ'cüleri kaynak gösterdi?

Kemal Kılıçdaroğlu İzmir'de şov peşinde: En büyük katkı İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin kurumsal kapasitesidir

DİSK üyelerinin  önünde yapacağı eyleme, koronavirüs tedbirleri kapsamında izin verilmedi. Bazı  ve 'li milletvekillerinin grubu içeriye almak istemesi üzerine meclis önünde arbede yaşandı. DİSK Genel Başkanı 'nun da aralarında bulunduğu 3 kişinin girişine izin verilmesinin ardından gerginlik sona erdi. Diğer DİSK üyeleri, polis tarafından uzaklaştırıldı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül