hediye patlayan kutu

Advert
bodrum escort

AFAD'dan son dakika haberi: Depremde ölen kişi sayısı 62'ye yükseldi..

Son dakika haberleri: AFAD: SAKOM’dan alınan bilgilere göre 62 vatandaşımız hayatını kaybetmiştir. Yaralanan 940 vatandaşımızdan 722’si taburcu edilmiş olup, 218 vatandaşımızın tedavisi devam etmektedir. İzmir’de halen 8 binada arama kurtarma çalışması yürütülmektedir.

AFAD'dan son dakika haberi: Depremde ölen kişi sayısı 62'ye yükseldi..
AFAD'dan son dakika haberi: Depremde ölen kişi sayısı 62'ye yükseldi.. Admin
Bu içerik 146 kez okundu.
Reklam

AFAD'dan son dakika haberi: Depremde ölen kişi sayısı 60'a yükseldi

Giriş Tarihi: 1.11.2020  17:19 Son Güncelleme: 1.11.2020  17:36
Son dakika haberleri: : SAKOM’dan alınan bilgilere göre 62 vatandaşımız hayatını kaybetmiştir. Yaralanan 940 vatandaşımızdan 722’si taburcu edilmiş olup, 218 vatandaşımızın tedavisi devam etmektedir. ’de halen 8 binada arama kurtarma çalışması yürütülmektedir.

AFAF'dan son dakika haberi: Depremde ölen kişi sayısı 60'a yükseldi

Son dakika: AFAD: SAKOM'dan alınan bilgilere göre 60 vatandaşımız hayatını kaybetmiştir. Yaralanan 940 vatandaşımızdan 722'si taburcu edilmiş olup, 218 vatandaşımızın tedavisi devam etmektedir. İzmir'de halen 8 binada arama kurtarma çalışması yürütülmektedir.
İzmir'de deprem faciası! Ölü sayısı yükseldi

Son dakika | İzmir'de deprem faciası! Ölü sayısı yükseldi
Son dakika haberi...’dan alınan bilgilere göre 62 vatandaşımız hayatını kaybetmiştir. Yaralanan 940 vatandaşımızdan 722’si taburcu edilmiş olup, 218 vatandaşımızın tedavisi devam etmektedir. ’de halen 8 binada arama kurtarma çalışması yürütülmektedir.

Son dakika | İzmir'de deprem faciası! Ölü sayısı yükseldi

AFAD, İzmir'deki depreme yönelik yeni bir yazılı açıklama daha yayımladı. AFAD'dan yapılan açıklamada, İzmir'deki 6,6 büyüklüğündeki deprem sonrasında, büyüklüğü 4'ün üzerinde 43 artçı olmak üzere toplam 947 artçı sarsıntının yaşandığı bildirildi.

CAN KAYBI 62'YE YÜKSELDİ

Açıklamada, "SAKOM'dan alınan bilgilere göre 62 vatandaşımız hayatını kaybetmiştir. Yaralanan 940 vatandaşımızdan 722'si taburcu edilmiş olup, 218 vatandaşımızın tedavisi devam etmektedir. İzmir'de halen 8 binada arama kurtarma çalışması yürütülmektedir" denildi.
İzmir'de yıkılan Doğanlar ve Rıza Bey apartmanları hakkında yeni iddia! Bile bile satmışlar
İzmir'in Seferihisar ilçesinde meydana gelen 6.6’lık depremin ardından onlarca vatandaşın hayatını kaybettiği yerle bir olan Doğanlar ve Rıza Bey apartmanları hakkında yeni bir detay ortaya çıktı.

Video Player


00:00 | 03:45

Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
Online Video Platform

Seferihisar açıklarındaki 6.6’lık depremin ardından onlarca vatandaş, yıkılan binaların altında kalarak öldü. Depremde yıkılan Doğanlar ve Rıza Bey apartmanları hakkında ilçe belediyesinin 2012 ve 2018 yıllarında ‘çürük’ raporu verdiği ortaya çıktı.

İzmir'de yıkılan Doğanlar ve Rıza Bey apartmanları hakkında yeni iddia! Bile bile satmışlar

Düzenlenen raporlarda her iki binanın da deprem riski taşıdığı belirtilirken, apartman sakinlerinin uyarıldığı iddia edildi. Bina sakinlerinin talebi üzerine Doğanlar Apartmanı hakkında düzenlenen rapor sonrasında iddiaya göre yetkililer, Dokuz Eylül Deprem Uygulaması’ndan rapor alınmasını tavsiye etti.

Bunun üzerine konuyu değerlendirmek üzere zemin kattaki kafede toplanan apartman sakinleri anlaşmaya varamadı. Bazı daire sakinleri rapor alınması konusunda görüş bildirirken, bazılarının ise evlerinden çıkmamak için rapor alınmasını kabul etmediği, yaşanan tartışmaların ardından da o raporun alınmadığı ileri sürüldü.

‘ARKADAŞLARIM EVLERİNİ SATIP GİTTİ’ 

Rıza Bey apartmanının hemen arkasındaki binada yaşayan İrfan Güneş, “Ben de çürük raporunun verildiğini duydum. Daha sonrasında güçlendirme yapılmış ve mantolama ile bu iş kapatılmış. Zor bir durum. Allah insanlara yardım etsin. Mantolama yapıldıktan sonra insanlar oturmaya devam etmişler. Sonuçta bina doluydu. Bizim binamızda da hasar var ama küçük düzeyde. Bunlar yapıyla alakalı kusurlardır” dedi.

Bölgede yaşayan vatandaşlardan Mehmet Kaplan, “2012 yılında çürük raporu alınmış ama ona rağmen oturanlar vardı. Bu binada oturanlar büyük ihtimalle bu raporu biliyordu ama çoğu da kiracıydı ev sahibi değildi. Aşağı katlarda tadilat yapıldı. Güzellik salonu ve dükkanlar vardı. Onlardan kaynaklanmış olma ihtimali de var” diye konuştu.

Rıza Bey apartmanının yakınında oturan Bedri Onur, “Binanın çürük raporu varmış. Hatta orada oturan birkaç tane arkadaşım vardı onlar tehlikeli olduğu için evlerini satıp gittiler. Bu binanın dayanıksız olduğunu biliyorlardı. Güçlendirme oldu ama fayda etmeyince satıp gittiler. Değerli, merkezi bir yer ama binalar güçlü değil” ifadelerini kullandı.
Son dakika: Başkan Erdoğan'dan  - Sivas Demiryolu Hattı Modernizasyon Töreni'nde önemli açıklamalar
Son dakika haberine göre Başkan 'da  Modernizasyon Töreni'nde açıklamalarda bulundu. Erdoğan bölgeye yapılan yatırımın 30 milyar lirayı aştığını belirterek, "Samsun sadece çevre illere değil tüm Karadeniz bölgesine ilham kaynağı oluyor." dedi.

Başkan 'da  Modernizasyon Töreni'nde açıklamalarda bulundu.
Başkan Erdoğan Karadeniz'e ilham kaynağı diyerek duyurduİşte Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar
Samsun'u güzelleştirmek için gecemizi gündüzümüze kattık. Samsun'a 30 milyar lirayı aşan yatırım yaptık. 18 yıl öncesine göre çok farklı bir konuma taşıdık. 18 yıl öncesine göre geleceğine daha büyük bir umutla bakıyor. Samsun sadece çevre illere değil tüm Karadeniz bölgesine ilham kaynağı oluyor.

Samsun'u ülkemizin doğusu ile batısı arasında bir köprü haline getirmeye çalışıyoruz. Kara hava ve demir yolu ağının eksikliği toplumumuzun tüm kesimleri tarafından hissedilmiştir. Son 18 yılda özellikle ulaşımda hayata geçirdiğimiz projelerle bu makus talihi tersine çevirdik.

Havalimanı sayımız 26'dan 56'ya, havalimanlarımızın toplam yolcu kapasitesi 60 milyon kişiden 318 milyon kişiye ulaştı.

Hat kapasitesini 2 kat artırırken, tren trafiğini de çok daha güvenli hale getirdik. Samsun-Sivas arasında seyahat süresi 5 saat 45 dakikaya düştü. Bu demir yolu hattı lojistik taşımacılığına yepyeni bir ivme kazandıracak. Gelen ve giden yüklerin çok hızlı taşınması sağlanacaktır. Bu yatırım Samsun'un bölgesel merkez konumunu güçlendirecek. Vatandaşlarımıza da birçok ekonomik ve ticari imkanlar sunacak. Bu yatırımın hayırlı olmasını diliyorum.

Son dakika: Hakimler ve Savcılar Kurulundan teşkilatlara İzmir yazısıSON DAKİKA: HAKİMLER VE SAVCILAR KURULU'NDAN TEŞKİLATLARA İZMİR YAZISI
Son dakika | İzmir Seferihisarda 4,2 büyüklüğünde deprem | Son depremler AFAD-Kandilli son depremlerSON DAKİKA | İZMİR SEFERİHİSAR'DA 4,2 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM | SON DEPREMLER (AFAD-KANDİLLİ SON DEPREMLER)
Depremin yıktığı İzmir havadan böyle görüntülendiDEPREMİN YIKTIĞI İZMİR HAVADAN BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Son dakika... Prof. Dr. Ercan İzmir depremi sonrasında 150 kilometrelik kritik bölgeyi açıkladı: "Bu alanda her yerde olabilir"

SON DAKİKA: Başkan Erdoğan 'e hareket etti
Giriş Tarihi: 31.10.2020  16:12 Son Güncelleme: 31.10.2020  17:33
Son dakika haberine göre, öğle saatlerinde partisinin  İl Başkanlığı 7. Olağan Genel Kuruluna katılmak üzere uçakla kente gelen Başkan , Van’daki ziyaretinin ardından deprem bölgesi ’e hareket etti.

Başkan Erdoğan İzmir'e hareket etti

Başkan 'daki ziyaretinin ardından 'e hareket etti.


Öğle saatlerinde partisinin Van İl Başkanlığı 7. Olağan Genel Kuruluna katılmak üzere uçakla kente gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Van Atatürk Stadı'nda yapılan kongrenin ardından Van Valiliğine geçti.

VAN'DAN AYRILDI
Burada Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez ile bir süre görüşen Erdoğan, daha sonra Van Emniyet Müdürlüğünün yeni hizmet binasını ziyaret etti. Binanın bahçesinde fidan dikimi de yapan Erdoğan, 6.6 büyüklüğündeki depremin yaşandığı İzmir'e gitmek üzere Van'dan ayrıldı.
Başkan Erdoğan İzmir'e gidiyor
Son dakika: Başkan Erdoğan 'e gidiyor
Son dakika haberi... Türkiye Cumhurbaşkanı , deprem bölgesinde incelemelerde bulunmak üzere Van'daki temaslarının ardından 'e gidecek.

Son dakika: Başkan Erdoğan İzmir'e gidiyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, deprem bölgesinde incelemelerde bulunmak üzere Van'dan İzmir'e gidiyor.

Erdoğan, AK Parti Van 7. Olağan İl Kongresi için bugün Van'daydı. Başkan Erdoğan'ın Van'daki temaslarının ardından bugün deprem bölgesinde incelemelerde bulunmak için İzmir'e gideceği öğrenildi.

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'e gidiyor

SON DAKİKA: Başkan Erdoğan'dan İzmir'deki deprem ile ilgili çok önemli açıklama: Evlerin yenisini vereceğiz...
 Son dakika: Başkan Erdoğan depremin meydana geldiği İzmir'e gidiyor
Başkan , 6,6 büyüklüğündeki  felaketinin yaşandığı 'e gidiyor. Başkan Erdoğan, 'daki temaslarının ardından İzmir'e geçecek.
Son dakika: Başkan Erdoğan depremin meydana geldiği İzmir'e gidiyor

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın, 7. Olağan İl Kongresi dolayısıyla ziyaret ettiği Van'dan, dün 6,6'lık depremin yaşandığı İzmir'e gideceği bildirildi.

Erdoğan, İzmir'i ve tüm Türkiye'yi sarsan deprem bölgesine giderek çalışmalarla ilgili yerinde bilgi alacak.

Van ziyaretinde İzmir depremine ilişkin konuşan Erdoğan, depremin hemen ardından devletin tüm kurum ve kuruluşlarıyla İzmir'in yardımına koştuğunu söyledi. Erdoğan, "İzmir'de evleri yıkılan vatandaşlarımıza en kısa sürede yenilerini yapıp teslim edeceğiz" dedi.

Başkan Erdoğan İzmirdeki depremde can kaybı ve yaralı sayısını açıkladıBAŞKAN ERDOĞAN İZMİR'DEKİ DEPREMDE CAN KAYBI VE YARALI SAYISINI AÇIKLADI

EGE DENİZİ'NDE 6.6 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM: İZMİR'DE YIKIMA NEDEN OLDU; 28 ÖLÜ, 855 YARALI
EGE Denizi'nde merkez üssü İzmir'in Seferihisar ilçesi açıkları olan 6.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İzmir'de yoğun olarak hissedilen deprem, büyük paniğe neden oldu. Deprem İzmir'in yanı sıra çevre illerde de hissedildi. Bazı evlerin yıkıldığı belirtilirken, çok sayıda bina da hasar gördü. Yıkılan binanın enkazı altında kalanları arama-kurtarma çalışmaları yapmak üzere bölgeye çok sayıda güvenlik ve sağlık ekibi yönlendirildi. Bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ederken AFAD, 28 kişinin hayatını kaybettiğini 855 kişinin ise yaralandığını açıkladı.

Son dakika: Başkan Erdoğandan dost ülkelere teşekkür mesajıSON DAKİKA: BAŞKAN ERDOĞAN'DAN DOST ÜLKELERE TEŞEKKÜR MESAJI
Son dakika: Başkan Erdoğandan AK Parti Van 7. Olağan İl Kongresinde önemli açıklamalarSON DAKİKA: BAŞKAN ERDOĞAN'DAN AK PARTİ VAN 7. OLAĞAN İL KONGRESİ'NDE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
Son dakika: Başkan Erdoğandan İzmir depremi hakkında önemli açıklamalarSON DAKİKA: BAŞKAN ERDOĞAN'DAN İZMİR DEPREMİ HAKKINDA ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
Emine Erdoğandan İzmire geçmiş olsun mesajıEMİNE ERDOĞAN'DAN İZMİR'E GEÇMİŞ OLSUN MESAJI
Son dakika haberi: İzmir'deki deprem sırasında ortaya çıkan sesler kaydedildi! 1999'daki Marmara Depremini hatırlattı..

Erdoğan'dan dünya liderlerine 'İzmir' teşekkürü: Duruma tam olarak hakimiz
SON DAKİKA: Başkan Erdoğan 'e hareket etti
Son dakika haberine göre, öğle saatlerinde partisinin  İl Başkanlığı 7. Olağan Genel Kuruluna katılmak üzere uçakla kente gelen Başkan , Van’daki ziyaretinin ardından deprem bölgesi ’e hareket etti.


Erdoğan 'Ülkemizi ekonomik alanda kuşatmaya çalışıyorlar' dedi ve tarihi mesajı verdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Van İl Kongresi'nde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, İzmir'de yaşanan deprem sonrası evleri yıkılanlara yenilerinin teslim edileceğini söyledi. Ekonomik anlamda ülkemizi kuşatmaya çalıştıklarını dile getiren Erdoğan, "Ekonomideki büyük yapısal değişim, en az kapütilasyonların kaldırılması kadar tarihi öneme sahiptir." dedi.

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Atatürk Şehir Stadyumu'nda düzenlenen 7.Olağan İl Kongresi'ne katıldı. Erdoğan burada partililere seslendi. Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları: 

İZMİR'DE EVLERİ YIKILANLAR VATANDAŞLARA YENİLERİ TESLİM EDİLECEK

Devletimiz depremin ilk anından itibaren İzmirli kardeşlerimizin imdadına koştuk. Depremden etkilenen vatandaşlarımıza yardım faaliyetleri eksiksiz yerine getirilmektedir. Ülkemiz en doğusundan en batısına tehlikeli bir deprem hattında. Yaşadığımız depremler ile bunu her seferinde anlıyoruz. Şehirlerimizi bir kanser gibi tek katlı ve çok katlı gecekonduların acısını afetlerde yıkımlar ile yaşıyoruz. Van da bu acıları en derinden yaşamış illerimizden biridir.

Van'da depremden sonra 25 bin 172 konut, sosyal tesis ve devlet binasını sahiplerine teslim ettik. Malatya'da 5 bin 24 Elazığ'da 18 bin 868 adet konutu teslim ettik. İzmir'de evleri yıkılan vatandaşlarımıza da en kısa sürede yenilerini yapıp teslim edeceğiz.
Erdoğan 'Ülkemizi ekonomik alanda kuşatmaya çalışıyorlar' dedi ve tarihi mesajı verdi

GÜVENLİKLERİNİ TEHLİKE ALTINDA GÖRENLER FAŞİZME DOĞRU SAVRULUYOR

Van bugün bizi bir kez daha bağrına bastı. Ülkemizin içinden geçtiği bu tarihi süreçte, Van'dan çok daha fazla destek bekliyorum. Ülkemizi 2023 hedeflerine ulaştırmak için her destek, özellikle de Van'ın desteği hayati öneme sahiptir.

Kuruluşundan bu yana teşkilatlarımızda görev almış kardeşlerimize şükranlarımı sunuyorum. Daha önce ilçe kongrelerimizde görev almış, bugün de il kongremizde görev alacak arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Her birinize şahsım ve milletim adına teşekkür ediyorum.

Değerli kardeşlerim, dünya siyasi ve ekonomik olarak yeni bir döneme geçişin sancılarını yaşıyor. Kendilerini demokrasi ve özgürlüğün beşiği gibi gösteren ülkelerin faşizm, yabancı düşmanlığı gibi konularda nüksettiğini görüyoruz. Ucuz iş gücünün ülkelerine gelmesini isteyenler, şimdi sığınmacılara kapılarını kapatıyor. Güvenliklerini tehlike altında görenlerin nasıl faşizme doğru savrulduklarını görüyoruz.
İzmir'de evi yıkılan vatandaşlara yenileri teslim edilecek!

TÜRKİYE HEDEFE KONULAN ÜLKE KONUMUNDA

Türkiye bu süreçte en çok hedefe konulan ülke durumundadır. Son dönemde Fransa başta olmak üzere yükselen İslam düşmanlığı Avrupa'yı felakete sürükleyen çarpık zihniyetin devam ettiğinin göstergesidir. Dini fanatizm ile İslam'a ve Müslümanlara ırkçı saiklerle Türklere ırkçı davranış sergileyenler bunu artık gizleme gereği bile duymuyor. Hz.Muhammed'e yönelik hakaretlerin tamamı İslam'ı, şahsıma yönelik hakaretlerin tamamı ülkemize yapılan hakaretlerdir.

Milletimiz bunu gördüğü için birkaç istina dışında değerlerinin arkasında yer almıştır. Bunun hesabını elbette vereceklerdir. Bizim yapacağımız, kendi davamıza sıkı sıkıya sarılmaktır.

ÜLKEMİZİ EKONOMİK AÇIDAN KUŞATMAYA ÇALIŞIYORLAR

Gençler, hanım kardeşlerim tüm bunları yaparken ülkemizdekilerin beklentilerini de gözardı etmiyoruz. İstihdamı korumak, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı yalnız bırakmamak için 40 milyar TL karşılıksız nakit desteği sağladık. İhracatı sağlamak, esnafı korumak için görülmemiş kredi teşvikleri sunduk. İhtiyaç duydukça teşvik paketleri hazırlıyor ve sunuyoruz.

Böyle dönemler cesur kararlar ile doğru atılımların fırsatlarıdır. Ülkemizi kuşatmaya kalktılar, istiklal ve istikbalimize canımız pahasına sahip çıkarak karşılık verdik. Ülkemizi ekonomik açıdan kuşatmaya çalışanlara cevabımızı yeni bir ekonomik kurtuluş savaşı ile veriyoruz.

Yıllarca bu ülkeyi, faiz, kur, enflasyon şeytan üçgenine sıkıştırarak sömürenlerin oyunlarını birer birer bozuyoruz. Artık yolun sonuna geldiklerini görenlerin tüm güçleri ile saldırmalarının nedenleri budur. Ekonomideki büyük yapısal değişim, en az kapütilasyonların kaldırılması kadar tarihi öneme sahiptir.

Ekonomide de bambaşka bir Türkiye'yi milletimizin hizmetine sunacağız. Biraz daha sabır, metanet ve gayret bekliyorum.

Van'a eski rakamla 30 katrilyon yatırım yaptık. Bugünü rakamla 30 milyar TL. Biz Van'ı böyle sevdik. Eğitimde 9 bin 523 derslik inşa ettik.

SON DAKİKA: Başkan Erdoğan: İzmir'de evi yıkılan vatandaşlara yenileri teslim edilecek!
Son dakika haberleri... AK Parti Genel Başkanı ve Başkan , partisinin Van Atatürk Şehir Stadyumu'nda düzenlenen 7.Olağan İl Kongresi'nde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, İzmir'de meydana gelen depremde hayatını kaybedenlere baş sağlığı dileyerek, yaralı kurtarılanlara ise acil şifalar diledi. Erdoğan, depremde evi yıkılanlar için, "İzmir'deki depremde evlerini kaybeden vatandaşlarımıza da inşallah yenilerini yapıp teslim edeceğiz." ifadelerini kullandı.

SON DAKİKA: Başkan Erdoğan İzmir'e hareket etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

Dün İzmir'de yaşanan depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yaralananlara acil şifalar diliyorum 26 vefatımız, 885 yaralımız, 15 yoğun bakımda olan hastamız var. İzmir'e ve depremi hisseden tüm şehirlerimize geçmiş olsun diyorum. Depremin olmasının ardından hep birlikte İzmirli kardeşlerimizin yardımına koştuk. Yardım faaliyetleri eksiksiz yerine getirilmektedir.

Deprem anından itibaren bakanlarımız milletvekillerimiz kurumlarımızla imkanlarımızla İzmirli kardeşlerimizin imdadına koştuk.

İzmir'deki depremde evlerini kaybeden vatandaşlarımıza da inşallah yenilerini yapıp teslim edeceğiz.


Şu gerçekleri gayet iyi biliyoruz. Peygamber efendimize edilen her hakaret tüm Müslüman alemini hedef almaktadır. Şahsıma edilen her hakaret Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının tamamını hedef almaktadır.

Bugün bize düşen kendi davamıza sıkı sıkıya sarılmaktır. Bunu da vakarla, dirayetle, soğukkanlılıkla yapacak asla provokasyonlara itibar etmeyeceğiz.

'CEVABIMIZI YENİ BİR EKONOMİK KURTULUŞ SAVAŞIYLA VERİYORUZ'
Ekonomimizi bir yandan koronavirüs salgının sıkıntılarına bir yandan da yapılan saldırılara karşı ayakta tutuyoruz. 40 milyar liralık karşılıksız nakit desteği sağladık. Görülmemiş kredi ve vergi teşviklerini devreye soktuk. İhtiyaca öre yeni teşvik paketleri hazırlayıp uygulamaya alıyoruz.

Başkan Erdoğan'dan İzmir depremi açıklaması

Böyle dönemler aynı zamanda cesur kararlar ile çok büyük atılımların da fırsatlarıdır. Ülkemizi kuşatmaya kalktılar istiklal ve istikbalimize canımız pahasına karşı çıkarak karşılık verdik. Ülkemizi ekonomi alanından kuşatmaya çalışanlara cevabımızı da yeni bir ekonomik kurtuluş savaşıyla veriyoruz.'DARBECİLERİ MİLLETİMİZLE BİRLİKTE TEPELEDİK'
Vesayeti milletimizle birlikte tasfiye ettik. Darbecileri milletimizle birlikte tepeledik. Örnek bir Türkiye'yi milletimizle birlikte kurduk.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör örgütü PKK'da çözülmeler sürüyor...Evlat nöbetindeki bir aile daha evladına kavuştu
Terör örgütü PKK'da çözülmeler sürüyor...Evlat nöbetindeki bir aile daha evladına kavuştu
Başkan Recep Tayyip Erdoğan 81 il teşkilatı ile bayramlaşma programında konuştu….
Başkan Recep Tayyip Erdoğan 81 il teşkilatı ile bayramlaşma programında konuştu….