hediye patlayan kutu

Advert
bodrum escort

Son dakika: İçişleri Bakanı Soylu, İskenderun'daki patlamayla ilgili 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

Son dakika haberi...Hatay'ın İskenderun ilçe merkezinde terör saldırısı meydana geldi. Yaşanan büyük patlama sonrasında olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı sosyal medya paylaşımında iki teröristin de yakalandığını açıkladı.Yargıtay 5. Dairesi Üyesi İsa Çelik, “Önce Amerika vatandaşlarına terör uyarısı yapıyor sonra İskenderun’da canlı bomba tesadüf diyen var mı?” yorumunda bulundu. Çarpıcı tespitlerde bulunan Çelik, "Amerika'nın terör uyarısı yapmadığı tek yer ABD'dir! Çünkü orada Amerikan Büyükelçiliği yoktur” dedi.

Son dakika: İçişleri Bakanı Soylu, İskenderun'daki patlamayla ilgili 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Son dakika: İçişleri Bakanı Soylu, İskenderun'daki patlamayla ilgili 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi. Admin
Bu içerik 143 kez okundu.
Advert

Son dakika haberi! 'da terör saldırı: Valilik'ten ilk açıklama geldi...
Giriş Tarihi: 26.10.2020  22:17 Son Güncelleme: 26.10.2020  23:10
Son dakika: 'ın İskenderun ilçesinde patlama! Vali açıkladı: Teröristler etkisiz hale getirildi
Son dakika... Hatay'da terör saldırısı! Saldırıyı düzenleyen iki terörist de yakalandı

İşte Hatay'daki o teröristler
Son Dakika: Hatay'da patlama meydana geldi!
Hatay'ın İskenderun ilçesinde bir patlama meydana geldi. Valilikten yapılan açıklamada, "Şüphelenilen 2 teröristten biri takip sonucunda etkisiz hale getirilmiş ve bu esnada patlama meydana gelmiştir. Herhangi bir can kaybı bulunmamaktadır" denildi.

"Önce Amerika vatandaşlarına terör uyarısı yapıyor sonra ’da  tesadüf diyen var mı?"

Yargıtay 5. Dairesi Üyesi İsa Çelik, “Önce Amerika vatandaşlarına terör uyarısı yapıyor sonra ’da  tesadüf diyen var mı?” yorumunda bulundu. Çarpıcı tespitlerde bulunan Çelik, "Amerika'nın terör uyarısı yapmadığı tek yer 'dir! Çünkü orada Amerikan Büyükelçiliği yoktur” dedi.

Sema Alim Dalgıç

Hatay'daki terör olayının arkasında ABD mi var?

Hatay'ın İskenderun ilçesinde bir patlama meydana geldi. Valilikten yapılan açıklamada, "Şüphelenilen 2 teröristten biri takip sonucunda etkisiz hale getirilmiş ve bu esnada patlama meydana gelmiştir. Herhangi bir can kaybı bulunmamaktadır" denildi.

ÇELİK: İSKENDERUN'DA CANLI BOMBA TESADÜF DİYEN VAR MI?

Yargıtay 5. Dairesi Üyesi İsa Çelik; sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından açıklamada bulundu. Çelik; "Önce Amerika vatandaşlarına terör uyarısı yapıyor sonra İskenderun'da canlı bomba tesadüf diyen var mı? Amerika'nın terör uyarısı yapmadığı tek yer ABD'dir! Çünkü orada Amerikan Büyükelçiliği yoktur" ifadelerini kullandı.

Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Türkiye Büyükelçiliği, 23 Ekim 2020 tarihinde İstanbul'da terör saldırısı olabileceğine dair bir güvenlik uyarısı yayımlamıştı. Temsilcilikler aracılığıyla yürütülen her türlü vatandaşlık ve vize işlemi de uyarı kapsamında geçici olarak durdurulmuştu.

 dakika: İçişleri Bakanı Soylu, 'daki patlamayla ilgili 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi

Hatay'ın  ilçesinde 2 terörist, polislerle çatıştı. Çatışma sırasında bir patlama meydana geldi. Sosyal medyadan açıklama yapan İçişleri Bakanı Soylu, İskenderun'daki patlamayla ilgili 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

Son dakika: İçişleri Bakanı Soylu, İskenderun'daki patlamayla ilgili 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi

Son dakika...Hatay'ın Payas ilçesinde kontrol noktasına taciz ateşi açan ve çıkan çatışmanın ardından bir vatandaşın aracını gasp eden PKK/KCK'lı 2 terörist, İskenderun istikametine kaçtı.

SİVİL KAYIP YOK

Teröristlerden biri İskenderun'da çıkan çatışma ve ardından meydana gelen patlamada, diğer terörist ise kaçtıktan kısa süre sonra güvenlik güçleri tarafından etkisiz hale getirildi. Yaşanan çatışmalar ile patlamada hayatını kaybeden güvenlik gücü ya da sivil kaybın olmadığı bildirildi.

TERÖRİSTLERLE KISA SÜRELİ ÇATIŞMA YAŞANDI

PKK/KCK terör örgütü faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik yapılan çalışmalarını sürdüren güvenlik güçleri, Payas İlçesi Kozludere Mahallesi'nde güvenlik noktasında bir pikabı durdurmak istedi.

Araçta bulunan iki teröristin ateş açması sonucu kısa süreli çatışma yaşandı. Daha sonra kaçan teröristler, pikap ile kaza yapınca, yolda durdurdukları bir vatandaşın aracını gasp edip, İskenderun ilçesine doğru kaçışlarını sürdürdü.PATLAMA İLÇENİN BİRÇOK BÖLGESİNDEN DUYULDU

Güvenlik güçlerinin takip ettiği araçtaki terörislerle İskenderun ilçesi Fener Caddesi'nde yeniden çatışma çıktı. Çatışma sırasında teröristlerden biri etkisiz hale getirilirken, şiddetli bir patlama meydana geldi.

Kentin birçok noktasında duyulan patlama, çevresindeki ev ve işyerlerinde hasara neden oldu. İlk belirlemelere göre patlamada sivil kayıp ya da güvenlik güçlerinden hayatını kaybeden kimsenin olmadığı bildirildi.DİĞER TERÖRİST DE ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Bölgeyi ablukaya alan polisin, diğer teröristi de etkisiz hale getirildiği bildirildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ttwitter hesabından yaptığı paylaşımda "Aferin kahramanlarımıza. İkisi de elde. Hikayesini anlatacığız #İskenderun" ifadelerine yer verdi.

İskenderun'un Hatay ilçesinde polis ekipleri ile takibe aldıkları 2 terörist arasında sıcak çatışma yaşandı. Çatışma sırasında büyük bir patlama meydana geldi.

BAKAN SOYLU AÇIKLADI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hatay'ın İskenderun ilçesindeki terör eylemiyle ilgili iki teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

HATAY'DA PATLAMA! İŞTE TERÖR SALDIRISINDAN İLK KARELER

GALERİNİN DEVAMI
<p>Hatay'ın İskenderun ilçe merkezinde nedeni henüz belirlenemeyen bir patlama meydana geldi</p>

Son dakika haberine göre, Hatay'ın İskenderun ilçe merkezinde nedeni henüz belirlenemeyen bir patlama meydana geldi, olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.

Alınan bilgiye göre, Fener Caddesi'nde bir patlama meydana geldi. Olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Cadde, araç ve yaya trafiğine kapatıldı.

<p>Hatay Valisi Rahmi Doğan patlamaya ilişkin yaptığı açıklamada, ''Güvenlik birimlerimizin Payas kontrol noktasında şüphelendiği 2 teröristten biri takip sonucunda İskenderun da etkisiz hale getirilmiş ve bu esnada bir patlama meydana gelmiştir. Herhangi bir can kaybı bulunmamaktadır. Operasyon devam etmektedir. Kamuoyu bilgilendirilecektir.'' dedi.</p>

"HERHANGİ BİR CAN KAYBI BULUNMAMAKTADIR"

Hatay Valiliğinden patlamayla ilgili yapılan yazılı açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Güvenlik birimlerimizin Payas kontrol noktasında şüphelendiği 2 teröristten biri takip sonucunda İskenderun'da etkisiz hale getirilmiş ve bu esnada bir patlama meydana gelmiştir. Herhangi bir can kaybı bulunmamaktadır. Operasyon devam etmektedir."

Hatay Valisi Rahmi Doğan, "Güvenlik birimlerimizin Payas kontrol noktasında şüphelendiği 2 teröristten biri takip sonucunda İskenderun da etkisiz hale getirilmiş ve bu esnada bir patlama meydana gelmiştir. Herhangi bir can kaybı bulunmamaktadır.Operasyon devam etmektedir. kamuoyu bilgilendirilecektir." açıklamasında bulundu.

BAKAN SOYLU: 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yürütülen operasyon sonucunda, İskenderun'da 2 teröristin de etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

CANLI BOMBA İDDİASI!

Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar sosyal medyadan yaptığı paylaşımda "İskenderun’da takip altındaki canlı bombanın sıkışınca kendini patlattığı ifade ediliyor. Can kaybımız ya da yaralımız gözükmüyor. Canlı bombanın YPG/PKK’lı olma olasılığının yüksek olduğu ifade ediliyor." ifadelerini kullandı.

İşte Hatay'daki o teröristler
Son dakika haberi...'ın İskenderun ilçe merkezinde terör saldırısı meydana geldi. Yaşanan büyük  sonrasında olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı sosyal medya paylaşımında iki teröristin de yakalandığını açıkladı.

Son dakika... Hatay'da terör saldırısı! Saldırıyı  düzenleyen iki terörist de yakalandı

'ın İskenderun ilçe merkezinde terör saldırısı meydana geldi. Yaşanan büyük  sonrasında olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı sosyal medya paylaşımında iki teröristin de yakalandığını duyurdu.
Son dakika: İşte Hatay'daki o teröristler | Canlı bomba polis uygulamasına böyle takılmış...
 haberi... Amanos dağlarından ’ye eylem amaçlı gelen iki PKK’lı terörist, ’ın Payas ilçesinde gasp ettikleri araçla İskenderun’a doğru gelirken uygulama noktasında dur ihtarına uymayarak polise ateş açtı. Bu gelişme sonrası iki PKK'lı teröristin fotoğrafları da ortaya çıktı.

Son dakika: İşte Hatay'daki o teröristler | Canlı bomba polis uygulamasına böyle takılmış...

Eylem amaçlı 'ye gelen teröristlerin peşine düşen polis ekipleri zanlıları İskenderun ilçesinde sıkıştırdı.

Burada çıkan çatışmada teröristlerden biri kendisini patlattı.

Bölgeye çok sayıda özel harekat timi sevk edilirken diğer teröristin de kısa sürede etkisiz hale getirildi.

Teröristlerin Amanos kırsalına indikten sonra bir aracı gasp ettikleri ortaya çıktı.

Teröristlerin eylem için gasp ettikleri araçtayken fotoğraflarına da ulaşıldı.

İki terörist çatışmadan önce seyir halindeyken kent güvenlik kameralarına böyle takıldı.
 

Son dakika: Hatay'da ne oldu? Valilikten siren sesi açıklaması! Hatay kırmızı alarm nedir? Hava saldırısı...SON DAKİKA: HATAY'DA NE OLDU? VALİLİKTEN SİREN SESİ AÇIKLAMASI! HATAY KIRMIZI ALARM NEDİR? HAVA SALDIRISI...
Hatay İskenderun son dakika patlama! Hatay'da ölü ve yaralı var mı? Patlamanın nedeni nedir? İşte gelişmeler...HATAY İSKENDERUN SON DAKİKA PATLAMA! HATAY'DA ÖLÜ VE YARALI VAR MI? PATLAMANIN NEDENİ NEDİR? İŞTE GELİŞMELER...
Hatay'da terör saldırısı anı kameradaHATAY'DA TERÖR SALDIRISI ANI KAMERADA

 

Hatay'da terör saldırısı! İşte bölgeden görüntüler...HATAY'DA TERÖR SALDIRISI! İŞTE BÖLGEDEN GÖRÜNTÜLER...

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU: İKİSİ DE ELDE

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı paylaşımda "Aferin kahramanlarımıza, ikisi de elde. Hikayesini anlatacağız." ifadelerini kullandı.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA

Hatay Valisi Rahmi Doğan konuya ilişkin yaptığı paylaşımda "Güvenlik birimlerimizin Payas kontrol noktasında şüphelendiği 2 teröristten biri takip sonucunda İskenderun da etkisiz hale getirilmiş ve bu esnada bir patlama meydana gelmiştir. Herhangi bir can kaybı bulunmamaktadır.Operasyon devam etmektedir. kamuoyu bilgilendirilecektir." ifadelerini kullandı.

Hatay'da terör saldırısı! Hatay Valisi Rahmi Doğan'dan ilk açıklama geldiHATAY'DA TERÖR SALDIRISI! HATAY VALİSİ RAHMİ DOĞAN'DAN İLK AÇIKLAMA GELDİ

YOL TRAFİĞE KAPATILDI

Alınan bilgiye göre, Fener Caddesi'nde bir patlama meydana geldi. Olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Cadde, araç ve yaya trafiğine kapatıldı. Patlamanın nedeniyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

ABD KENDİ VATANDAŞLARINI UYARMIŞTI

ABD'nin Türkiye Büyükelçiliği, İstanbul'da terör saldırısı olabileceğine dair güvenlik uyarısı yayımlamıştı. Uyarıda, Türkiye'deki ABD vatandaşlarından dikkatli olmaları istenirken, Ankara, İstanbul, Adana ve İzmir'deki ABD misyonlarının görevlerinin geçici olarak askıya alındığı belirtilmişti.

OLAY YERİNDEN GELEN İLK GÖRÜNTÜLER

OLAY YERİNDEN GELEN İLK GÖRÜNTÜLER

OLAY YERİNDEN GELEN İLK GÖRÜNTÜLER

Hatay’daki terör saldırısının amacı ne? Terör ve Güvenlik Uzmanı Coşkun Başbuğ A Haber’de açıkladıHATAY’DAKİ TERÖR SALDIRISININ AMACI NE? TERÖR VE GÜVENLİK UZMANI COŞKUN BAŞBUĞ A HABER’DE AÇIKLADI

'ın İskenderun ilçe merkezinde patlama meydana geldi, olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. , saldırıyı düzenleyen 2 teröristten birinin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Son dakika: Hatay'ın İskenderun ilçesinde patlama

'ın İskenderun ilçe merkezinde patlama meydana geldi, olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. , saldırıyı düzenleyen 2 teröristten birinin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA GELDİ
Hatay Valisi Rahmi Doğan, "Güvenlik birimlerimizin Payas kontrol noktasında şüphelendiği 2 teröristten biri takip sonucunda İskenderun da etkisiz hale getirilmiş ve bu esnada bir patlama meydana gelmiştir. Herhangi bir can kaybı bulunmamaktadır.Operasyon devam etmektedir. kamuoyu bilgilendirilecektir." açıklamasında bulundu.

Hatay'daki terör olayının arkasında ABD mi var?YOL TRAFİĞE KAPATILDI
Alınan bilgiye göre, Fener Caddesi'nde bir patlama meydana geldi. Olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Cadde, araç ve yaya trafiğine kapatıldı.  nedeniyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Son dakika... Hatay'da terör saldırısı!

ABD KENDİ VATANDAŞLARINI UYARMIŞTI!
'nin  Büyükelçiliği, ABD vatandaşlarına Türkiye'de bir terör saldırısı olabileceğine dair güvenlik uyarısı yapmıştı.

ELÇİLİKLERİ GEÇİCİ OLARAK KAPATMIŞLARDI
Uyarıda, Türkiye'deki ABD vatandaşlarından dikkatli olmaları istenirken,  ve 'deki ABD Elçilik görevlerinin geçici olarak askıya alındığı belirtildi.

 

TERÖR SALDIRISI İHTİMALİ ÖNE SÜRÜLMÜŞTÜ
ABD Türkiye Büyükelçiliği'nin internet sitesinde yayımlanan mesajda, ABD Temsilciliği, ABD Başkonsolosluğu dahil olmak üzere İstanbul'da ABD vatandaşlarına ve yabancı uyruklulara yönelik potansiyel terör saldırıları ve adam kaçırma olaylarına ilişkin güvenilir raporlar aldı.

İKİ TERÖRİST DE ELİMİZDE!
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı açıklamada "iki terörist de elimizde" dedi

OLAY YERİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER


Son dakika haberi... Amanos dağlarından Türkiye’ye eylem amaçlı gelen iki PKK’lı terörist, ’ın Dörtyol ilçesinde uygulama noktasında dur ihtarına uymayarak polise ateş açtı. Teröristlerin peşine düşen polis ekipleri zanlıları İskenderun İlçesinde sıkıştırdı. Burada çıkan çatışmada teröristlerden biri ölü olarak ele geçirildi. Bölgeye çok sayıda özel harekat timi sevk edilirken diğer teröristin de etkisiz hale getirilmesi için çatışmanın sürdüğü öğrenildi. Ölü ele geçirilen teröristlerden birinin üzerindeki bombanın da çatışma esnasında patladığı öğrenildi.Hatay Valisi Rahmi Doğan yaptığı açıklamada; Güvenlik birimlerimizin Payas kontrol noktasında şüphelendiği 2 teröristten biri takip sonucunda İskenderun da etkisiz hale getirilmiş ve bu esnada bir patlama meydana gelmiştir. Herhangi bir can kaybı bulunmamaktadır.Operasyon devam etmektedir. İçişleri Bakanı Soylu, İskenderun'daki patlamayla ilgili 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

Hatay'da terör saldırı! Valilik'ten son dakika açıklaması

OLAY NASIL GERÇEKLEŞTİ?

PKK/KCK terör örgütü faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik yapılan çalışmalarda; 26 Ekim 2020 günü  Payas İlçesi Kozludere Mahallesinde korucuların bekleme noktasına pikap tarzı bir araçtan taciz ateşi açıldı. Kısa süreli sıcak temas yaşandı.

Hatay'da terör saldırı! Valilik'ten son dakika açıklaması

Devam eden çalışmalarda; saldırıyı gerçekleştiren örgüt mensuplarının ZİNAR (K) ve HARUN (K) Doğan D. olduğu belirlendi.

Hatay'da terör saldırı! Valilik'ten son dakika açıklaması

Bahse konu saldırıyı gerçekleştiren örgüt mensuplarının 31 VU 638 plaka sayılı KIA marka aracı gasp ettikleri ve korucu bekleme noktasına saldırdıkları, saldırıyı gerçekleştirdikten kaçarken bahse konu aracın devrildiği, olay yerinde 31 HJ 389 plaka aracı gasp ederek kaçtıkları anlaşıldı

Hatay'da terör saldırı! Valilik'ten son dakika açıklaması

Güvenlik güçlerince aracın takip edildiği,  İskenderun ilçesinde örgüt mensuplarıyla çatışmanın devam ettiği, bir örgüt mensubunun kendisini patlattığı kaydedildi.

Hatay'da terör saldırı! Valilik'ten son dakika açıklaması

Patlamanın etkisiyle ortaya çıkan şarapnel parçaları ile bir emniyet amirinin hafif şekilde yaralandığı öğrenildi.Hatay'da terör saldırı! Valilik'ten son dakika açıklaması

İşte o görüntüler;

Son dakika! İşte Hatay İskenderun'daki patlama anı! 

Hatay'da terör saldırı! Valilik'ten son dakika açıklaması

İŞTE O TERÖRİSTLER

Amanos dağlarından Türkiye'ye eylem amaçlı gelen iki PKK'lı terörist, 'ın Payas ilçesinde gasp ettikleri araçla İskenderun'a doğru gelirken uygulama noktasında dur ihtarına uymayarak polise ateş açtı. SABAH iki teröristin fotoğraflarına ulaştı.
YASER ÇAPAROĞLU

(HALİT TURAN/SABAH)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör örgütü PKK'da çözülmeler sürüyor...Evlat nöbetindeki bir aile daha evladına kavuştu
Terör örgütü PKK'da çözülmeler sürüyor...Evlat nöbetindeki bir aile daha evladına kavuştu
Başkan Recep Tayyip Erdoğan 81 il teşkilatı ile bayramlaşma programında konuştu….
Başkan Recep Tayyip Erdoğan 81 il teşkilatı ile bayramlaşma programında konuştu….