hediye patlayan kutu

Advert
bodrum escort
Reklam

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan Almanya'ya Mevlana Cami tepkisi

Son dakika haberi... Başkan Erdoğan, "Berlin’deki Mevlana Camii’nde sabah namazı saatinde gerçekleştirilen, Avrupa’yı Orta Çağ karanlığına her geçen gün biraz daha yaklaştıran ırkçılık ve İslam düşmanlığından beslendiği apaçık ortada olan, inanç hürriyetini tümden yok sayan polis operasyonunu şiddetle kınıyorum." dedi.

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan Almanya'ya Mevlana Cami tepkisi
Son dakika: Başkan Erdoğan'dan Almanya'ya Mevlana Cami tepkisi Admin
Bu içerik 214 kez okundu.
Advert

Başkan Erdoğan: Berlin’deki Mevlana Camii'ne polis operasyonunu şiddetle kınıyorum
Başkan Erdoğan, "’deki ’nde sabah namazı saatinde gerçekleştirilen, Avrupa’yı  karanlığına her geçen gün biraz daha yaklaştıran ırkçılık ve İslam düşmanlığından beslendiği apaçık ortada olan, inanç hürriyetini tümden yok sayan polis operasyonunu şiddetle kınıyorum." dedi.
Giriş Tarihi: 23.10.2020  21:41 Güncelleme Tarihi: 24.10.2020  01:47
Başkan Erdoğan: Berlin’deki Mevlana Camii'ne polis operasyonunu şiddetle kınıyorum

Twitter'dan kritik bir paylaşımda bulunan Başkan Erdoğan, "Berlin'deki Mevlana Camii'nde sabah namazı saatinde gerçekleştirilen, Avrupa'yı Orta Çağ karanlığına her geçen gün biraz daha yaklaştıran ırkçılık ve İslam düşmanlığından beslendiği apaçık ortada olan, inanç hürriyetini tümden yok sayan polis operasyonunu şiddetle kınıyorum." dedi.

Başkan Erdoğan: Şiddetle kınıyorum

"AVRUPA FARKLILIKLARIYLA SAVAŞAN BİR YAPIYA BÜRÜNMÜŞTÜR"

Başkan Erdoğan, mesajında "Yıllar boyu demokrasinin, insan haklarının ve özgürlüklerin beşiği olarak anılan Avrupa, bugün ne yazık ki farklılıklarıyla savaşan bir yapıya bürünmüştür. Türkiye olarak, hiçbir gerekçenin kutsal bir mabedin hoyratça çiğnenmesine zemin oluşturamayacağına inanıyoruz." ifadelerine yer verdi.
Berlin’deki Mevlana Camiine polis operasyonuna Başkan Erdoğandan sert tepkiBERLİN'DEKİ MEVLANA CAMİİ'NE POLİS OPERASYONUNA BAŞKAN ERDOĞAN'DAN SERT TEPKİ

"İSLAM DÜŞMANLIĞIYLA MÜCADELEMİZ SÜRECEK"

Mevlana Camii cemaatine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum diyen Başkan Erdoğan, "Dünyanın neresinde ve ne şekilde olursa olsun; ırkçılıkla, yabancı karşıtlığıyla ve İslam düşmanlığıyla mücadelemizi kararlı bir şekilde sürdüreceğiz." mesajını verdi.


Son dakika: Başkan Erdoğan'dan 'ya Mevlana Cami tepkisi
Son dakika haberi... Başkan Erdoğan, "’deki ’nde sabah namazı saatinde gerçekleştirilen, Avrupa’yı  karanlığına her geçen gün biraz daha yaklaştıran ırkçılık ve İslam düşmanlığından beslendiği apaçık ortada olan, inanç hürriyetini tümden yok sayan polis operasyonunu şiddetle kınıyorum." dedi.

Son dakika haberine göre, Başkan Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya hesabından, "Berlin'deki Mevlana Camii'nde sabah namazı saatinde gerçekleştirilen, Avrupa'yı Orta Çağ karanlığına her geçen gün biraz daha yaklaştıran ırkçılık ve İslam düşmanlığından beslendiği apaçık ortada olan, inanç hürriyetini tümden yok sayan polis operasyonunu şiddetle kınıyorum.

Yıllar boyu demokrasinin, insan haklarının ve özgürlüklerin beşiği olarak anılan Avrupa, bugün ne yazık ki farklılıklarıyla savaşan bir yapıya bürünmüştür. Türkiye olarak, hiçbir gerekçenin kutsal bir mabedin hoyratça çiğnenmesine zemin oluşturamayacağına inanıyoruz.

Mevlana Camii cemaatine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Dünyanın neresinde ve ne şekilde olursa olsun; ırkçılıkla, yabancı karşıtlığıyla ve İslam düşmanlığıyla mücadelemizi kararlı bir şekilde sürdüreceğiz." diye tepki gösterdi.

 
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör örgütü PKK'da çözülmeler sürüyor...Evlat nöbetindeki bir aile daha evladına kavuştu
Terör örgütü PKK'da çözülmeler sürüyor...Evlat nöbetindeki bir aile daha evladına kavuştu
Başkan Recep Tayyip Erdoğan 81 il teşkilatı ile bayramlaşma programında konuştu….
Başkan Recep Tayyip Erdoğan 81 il teşkilatı ile bayramlaşma programında konuştu….