hediye patlayan kutu

Advert
bodrum escort

Paşinyan ateşkeste sivillere saldırdı! Azerbaycan ordusu Ermenistan’ın bir Su-25 uçağını daha ortadan kaldırdı...

Azerbaycan ordusu 13 köyü daha Ermenistan'ın işgalinden kurtardı. *Anketçilerin iflası! 'Ersin Tatar seçimi kazansın mesleğimi bırakırım' diyen Adil Gür anketçiliği bırakacak mı?*Son dakika: CHP'li İBB’den şehit ailesine saygısızlık!*Başkan Erdoğan'ın imzasını taşıyan bütçe Meclis'e sunuldu! Her kesime önemli destek* Hayırdır Amerika ne işin var burada. Batı şu anda Azerbaycan'ın yanında değil.*Senaryoları boşa çıkarıyor oyunları bozuyoruz* Son dakika: Eskişehir'de yolcu otobüsü devrildi!

Paşinyan ateşkeste sivillere saldırdı! Azerbaycan ordusu Ermenistan’ın bir Su-25 uçağını daha ortadan kaldırdı...
Paşinyan ateşkeste sivillere saldırdı! Azerbaycan ordusu Ermenistan’ın bir Su-25 uçağını daha ortadan kaldırdı... Admin
Bu içerik 160 kez okundu.
Reklam

Paşinyan te sivillere saldırdı!  ordusu ’ın bir  uçağını daha ortadan kaldırdı...
Giriş Tarihi: 19.10.2020  07:27 Güncelleme Tarihi: 19.10.2020  07:36
Paşinyan, yine kirli oyunlara kalkıştı. te sivillere saldırdı. Azeri ordusu ise ’ın bir  uçağını daha ortadan kaldırdı. Ermenistan, önceki gece duyurulan ateşkesi de tanımadı. ’ın bağımsızlık gününde Ağdere, Fuzuli, Cebrail ve Hadrut’u bombaladı.

Pis su var 25

Paşinyan, yine kirli oyunlara kalkıştı. te sivillere saldırdı. Azeri ordusu ise 'ın bir  uçağını daha ortadan kaldırdı.

Ermenistan, önceki gece duyurulan ateşkesi de tanımadı. 'ın bağımsızlık gününde Ağdere, Fuzuli, Cebrail ve Hadrut'u bombaladı.

Azeri güçleri de tokadı bastı. cebrail'i vurmaya gelen bir su-25 uçağını yere çaktı. böylece vurulan ermeni uçağı sayısı 4'e çıktı.

Fuzuli'de ermeni kışlasına azeri bayrağı dikildi. Tarihi önemdeki Şuşa şehri kurtarıldı.

HUDAFERİN!
Ermenistan, yine ateşkesi hiçe saydı. Ama Azeri ordusu, stratejik tarihi 'ne bayrağını astı...
Erminestan, kalleşlikte sınır tanımadı. İkinci kez anlaşmaya varılan insani amaçlı ateşkesi, yine hiçe saydı. Sivillere saldırdı. Karşılık veren Azeri Ordusu, 4'üncü Su-25 uçağının yere çakılmasını sağladı.

Cumhurbaşkanı , Cebrail kentindeki "Tarihi Hudaferin Köprüsü'ne Azerbaycan bayrağı dikildi" açıklaması yaptı. Ayrıca bölgede Ermeniler'in hava savunma güçleri imha edildiği hatırlatıldı. Ermenistan'a ait mevzilerde son kuvvet olarak savaşan Ermenistan özel güçlerinin, Azeri ordusunun karşısında siperlerden geri çekildiği ortaya çıktı.

AZERİLERİN ZAFER YOLU

BAĞIMSIZ AZERBAYCAN
TBMM Başkanı  ve beraberindeki Parlamento Heyeti, Bakü'de Azerbaycan'ın Bağımsızlık Günü kutlamalarına katıldı.

Şentop, "Azerbaycan'ı haklı davasında destekliyoruz. Ebediyete kadar ay ve yıldız sancağın dün Bakü'de bugün Karabağ'da eksik olmasın" dedi.


Son dakika:  Cumhurbaşkanı : Cebrail bölgesinde 13 köy işgalden kurtarıldı
Son dakika haberine göre,  Cumhurbaşkanı , Azerbaycan ordusunun Cebrail ilinin 13 köyünü daha Ermenistan'ın işgalinden kurtardığını duyurdu. Öte yandan Azerbaycan Savunma Bakanlığı, ateşkesi ikinci kez ihlal eden Ermenistan’ın saldırılarına karşı,  Ağdara - Ağdam ve Fizuli - Hadrut - Cebrayil istikametinde ve Araz Nehri boyunca operasyonların devam ettiğini açıkladı.


Aliyev: 13 köy işgalden kurtarıldı

 Cumhurbaşkanı , Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Ermenistan ordusunun 18 Ekim'de yürürlüğe giren geçici insani ateşkesi alenen ihlal ederek Azerbaycan sivil yerleşim birimleri ve mevzilerine ağır top atışı gerçekleştirdiğini belirtti.

Bu saldırıda ölü ve yaralıların olduğunu bildiren Aliyev, Azerbaycan ordusunun gereken yanıtı vererek birkaç yerleşim birimini işgalden kurtardığını kaydetti.

Son dakika... Azerbaycan dünyaya ilan etti: Kurtarıldı!

KARABAĞ AZERBAYCAN'DIR
Aliyev, paylaşımında "Cebrail ilinin Soltanlı, Emirvarlı, Maşanlı, Hasanlı, Alikeyhanlı, Kumlak, Hacılı, Göyerçinveyselli, Niyazgullar, Keçel Memmedli, Şahvelli, Hacı İsmayıllı ve İsaklı köyleri işgalden kurtarılmıştır. Karabağ Azerbaycan'dır." bilgisini verdi.

AZERBAYCAN İKİ GÜNLÜK ÇATIŞMA BİLANÇOSUNU AÇIKLADI: ERMENİSTAN'IN 63'ÜNCÜ TANK TABURUNUN KURMAY BAŞKANI ÖLDÜ
Azerbaycan Savunma Bakanlığı, ateşkesi ikinci kez ihlal eden Ermenistan'ın saldırılarına karşı, Ağdara - Ağdam ve Fizuli - Hadrut - Cebrayil istikametinde ve Araz Nehri boyunca operasyonların devam ettiğini açıkladı.

Azerbaycan Ordusu'nun yürüttüğü askeri operasyonlar sonucunda, 2 adet T-72 tankı, 2 adet BM-21 "Grad" YARS tipi, 1 adet D-30 tipi ve 1 adet D-20 tipi obüs topu ve 11 askeri araç cephenin farklı bölgelerinde imha edildi.

Azerbaycan Savunma Bakanlığı, Azerbaycan ordusunun operasyonları sonucunda çatışma bölgelerinde mevkilerini kaybeden Ermenistan Silahlı Kuvvetleri 1'inci Motorlu Tüfek Alayı'nın tabur komutanı emriyle geri çekildiğini belirtti. Alayın çatışma bölgesinde bulunan 63'üncü tank taburunun kurmay başkanının çatışmalarda öldüğü, 1'inci tabur komutanı ile yardımcısı Gevorg Makaryan'ın ise yaralandığı açıklandı.

TABUR KOMUTAN YARDIMCISI BİNBAŞI HAYK STEPANYAN ÖLDÜ
Bakanlık, Azerbaycan ordusunun Ermenistan 5'inci Muhrip Alayı savunma alanında aralarında tabur komutan yardımcısı Binbaşı Hayk Stepanyan'ın olduğu tabur askerlerinin imha edildiğini ve kalan askeri personelin savaş mevzilerini terk ettiğini belirtti. Bakanlığın açıklamasında, Ermenistan'a göç etmek isteyen 55 yaş altı askerlerin ve gönüllülerin işgal altındaki Azerbaycan topraklarından kaçmasını önlemek için yollara komuta merkezleri kurulduğu ifade edildi.

Azerbaycan ateşkes onayını cesetleri çürümeye başlamış olan Ermeni askerleri için vermiş

Azerbaycan işgalden kurtardığı Fuzuli’de Ermenistan’a ait askeri teçhizat ve araçlar ele geçirdi!
Son dakika: İlham Aliyev duyurdu! Cebrail bölgesinde 13 köy işgalden kurtarıldı
Son dakika haberine göre;  Cumhurbaşkanı , "Geçici ateşkesi ihlal eden  ordusunun saldırılarına karşı Azerbaycan ordusu karşılık verdi ve birçok yerleşim yerini kurtardı. Karabağ'da Cebrail bölgesinde 13 köy işgalden kurtarıldı.
Giriş Tarihi: 19.10.2020  07:27Güncelleme Tarihi: 19.10.2020  07:36
Son dakika: İlham Aliyev duyurdu! Cebrail bölgesinde 13 köy işgalden kurtarıldı

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, "Geçici ateşkesi ihlal eden Ermenistan ordusunun saldırılarına karşı Azerbaycan ordusu karşılık verdi ve birçok yerleşim yerini kurtardı. Karabağ'da Cebrail bölgesinde 13 köy işgalden kurtarıldı.

Son dakika... Azerbaycan dünyaya ilan etti: Kurtarıldı!
Gelen son dakika haberine göre, Azerbaycan ordusu 13 köyü daha Ermenistan'ın işgalinden kurtardı. Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Ermenistan ordusunun 18 Ekim'de yürürlüğe giren geçici insani ateşkesi alenen ihlal ederek Azerbaycan sivil yerleşim birimleri ve mevzilerine ağır top atışı gerçekleştirdiğini de belirtti.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör örgütü PKK'da çözülmeler sürüyor...Evlat nöbetindeki bir aile daha evladına kavuştu
Terör örgütü PKK'da çözülmeler sürüyor...Evlat nöbetindeki bir aile daha evladına kavuştu
Başkan Recep Tayyip Erdoğan 81 il teşkilatı ile bayramlaşma programında konuştu….
Başkan Recep Tayyip Erdoğan 81 il teşkilatı ile bayramlaşma programında konuştu….