hediye patlayan kutu

Advert
bodrum escort

HDP önündeki evlat nöbetinde 19'uncu kavuşma; 6 yıl sonra buluştular.

DİYARBAKIR'da HDP il binası önünde evlat nöbeti tutan Mehmet Emin Coşkun'un oğlu İbrahim (25), terör örgütü PKK'nın barınma alanlarından kaçarak, güvenlik güçlerine teslim oldu. Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü'ne getirilen İbrahim Coşkun'un, ailesiyle buluşmasında duygu dolu anlar yaşandı.

HDP önündeki evlat nöbetinde 19'uncu kavuşma; 6 yıl sonra buluştular.
HDP önündeki evlat nöbetinde 19'uncu kavuşma; 6 yıl sonra buluştular. Admin
Bu içerik 138 kez okundu.
Reklam

Diyarbakır'da HDP önündeki evlat nöbetinde 19'uncu kavuşma! 6 yıl sonra buluştular
Giriş Tarihi: 13.10.2020  15:53 Güncelleme Tarihi: 14.10.2020  19:59
'da  il binası önünde evlat nöbeti tutan 'un oğlu İbrahim (25), terör örgütü 'nın barınma alanlarından kaçarak, güvenlik güçlerine teslim oldu. Diyarbakır İl 'ne getirilen 'un, ailesiyle buluşmasında duygu dolu anlar yaşandı.

Diyarbakır'da HDP önündeki evlat nöbetinde 19'uncu kavuşma! 6 yıl sonra buluştular

Erzurum'un Horasan ilçesinden 15 Eylül 2019'da HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önüne gelen Mehmet Emin Coşkun, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'nde 2'nci sınıf öğrencisiyken, 29 Aralık 2014'te terör örgütü PKK tarafından kaçırılan oğlu İbrahim için, evlat nöbetine katıldı. 6 yıldır terör örgütünün elinde olan İbrahim için güvenlik güçlerinin bir süredir yaptığı ikna çalışmaları sonuç verdi. İbrahim Coşkun, dün Şırnak'ın Silopi ilçesinde bulunan Habur Sınır Kapısı'na gelerek güvenlik güçlerine teslim oldu. Oturma eylemini sürdüren Mehmet Emin Coşkun ile eşi Safiye Coşkun, dün gece oğlunun terör örgütü PKK'nın barınma alanlarından kaçarak güvenlik güçlerine teslim olduğu bilgisini aldı.

Son dakika: Diyarbakır annelerinin eylemi sayesinde bir aile daha evladına kavuştuSON DAKİKA: DİYARBAKIR ANNELERİNİN EYLEMİ SAYESİNDE BİR AİLE DAHA EVLADINA KAVUŞTU

6 YIL SONRA AİLESİYLE BULUŞTURULDU
Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü'ne getirilen İbrahim Coşkun, ifade işlemlerinin tamamlanmasının ardından ailesiyle buluşturuldu. Duygulu anların yaşandığı buluşmada, 6 yıl aradan sonra oğlunu gören anne Safiye ve baba Mehmet Emin Coşkun, çocuklarına sarılarak uzun süre hasret giderdi.


EVLADINA KAVUŞAN AİLE SAYISI 19 OLDU
Hacire Akar'ın oğlu Mehmet'in yanı sıra eyleme katılanlardan Hatice Ceylan'ın oğlu Cafer, Hüsniye-Hüseyin Kaya çiftinin kızları Mekiye, Halime Kadran'ın torunu Halil İbrahim, Necla-Metin Açan çiftinin oğlu Harun, Nizamettin-Aslıhan Eşrefoğlu çiftinin oğlu Hüseyin, Gevriye Ayhan'ın kızı Pelda, Melik Aslan'ın oğlu Volkan, Muhteber Birlik'in oğlu Veysi, Cahide Alkan'ın oğlu Mehmet Emin, Şahize Altınkaynak'ın kızı Halise Alptekin, Naime Dalmış'ın kızı Tekoşin Açar, Sait Açar'ın oğlu Haşim, Cemal Ertaş'ın oğlu Ramazan, Sever Fidan'ın oğlu Tayfur Fidan, Gülşen Çetin'in oğlu Erdal Çetin, Fahrettin- Meryem Akkuş çiftinin oğulları Erkan, Fattah-Perihan Kaya çiftinin oğlu Cuma ile en son Safiye-Mehmet Emin Coşkun çiftinin oğlu İbrahim Coşkun'un da teslim olmasıyla evlatlarına kavuşan aile sayısı 19 oldu.

HDP önündeki evlat nöbetinde 19'uncu kavuşma; 6 yıl sonra buluştular.

Evlat nöbetinde 18. buluşma! Bir aile daha evladına kavuştuEVLAT NÖBETİNDE 18. BULUŞMA! BİR AİLE DAHA EVLADINA KAVUŞTU
Diyarbakırda bir evlat nöbeti daha sona erdi! Teslim olan Erkan Akkuş ailesine kavuştuDİYARBAKIR'DA BİR EVLAT NÖBETİ DAHA SONA ERDİ! TESLİM OLAN ERKAN AKKUŞ AİLESİNE KAVUŞTU
Diyarbakırdaki bir evlat nöbeti daha sona erdi! A Haber muhabiri canlı yayına detayları aktardıDİYARBAKIR'DAKİ BİR EVLAT NÖBETİ DAHA SONA ERDİ! A HABER MUHABİRİ CANLI YAYINA DETAYLARI AKTARDI
Diyarbakır'da HDP önündeki evlat nöbetinde 19'uncu kavuşma... 6 yıl sonra buluştular

Güvenlik güçlerinin, bölücü terör örgütü PKK ile olan mücadelesi titizlikle sürdürülüyor. Diyarbakır'da dağa kaçırılan çocukları için HDP İl Başkanlığı önünde oturma eylemi yapan Coşkun ailesinin de evlat hasreti son buldu.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör örgütü PKK'da çözülmeler sürüyor...Evlat nöbetindeki bir aile daha evladına kavuştu
Terör örgütü PKK'da çözülmeler sürüyor...Evlat nöbetindeki bir aile daha evladına kavuştu
Başkan Recep Tayyip Erdoğan 81 il teşkilatı ile bayramlaşma programında konuştu….
Başkan Recep Tayyip Erdoğan 81 il teşkilatı ile bayramlaşma programında konuştu….