hediye patlayan kutu

Advert
bodrum escort

Manisa'nın Salihli İlçesinde, Filmlere konu olacak Hırsızlık olayında mağdur olan Üretici H.T. Yaşadığı olayı, İçişleri Bakanlığına ve Cumhurbaşkanımıza bildirdi.

Yaşanan olayda Çiftçiler şaşkın, bir an önce faillerin bulunması istenmekte, Üzüm Üreticisi H.T. Sergideki Üzümü kurumaya başlayınca son dört gün Sergideki Üzümün başında beklemekte, Bugün 22 Eylül 2020, Sabah Güneş 06.48 de doğdu, Güneş doğduktan 42 dakika sonra, Saat 07.30 Salihli İlçe Merkezine gitmek için Üzüm sergisinin başından ayrılıyor, Salihli İlçe Merkezine geliyor İhtiyacını görüyor, Saat 10.00- 10.30 arası tekrar Bağına geliyor geldiğinde ise bir yıllık emeği olan üzüm çalınmış

Manisa'nın Salihli İlçesinde, Filmlere konu olacak Hırsızlık olayında mağdur olan Üretici H.T. Yaşadığı olayı, İçişleri Bakanlığına ve Cumhurbaşkanımıza bildirdi.
Manisa'nın Salihli İlçesinde, Filmlere konu olacak Hırsızlık olayında mağdur olan Üretici H.T. Yaşadığı olayı, İçişleri Bakanlığına ve Cumhurbaşkanımıza bildirdi. Admin
Bu içerik 71 kez okundu.
Advert

'nın Salihli İlçesinde üzüm üreticinin bir yıllık emeği çalındı

Giriş Tarihi: 22.09.2020  17:20 Güncelleme Tarihi: 22.09.2020  17:56

Manisa'nın Salihli İlçesinde, Filmlere konu olacak Hırsızlık olayında mağdur olan Üretici H.T. Yaşadığı olayı İçişleri Bakanlığına  ve  Cumhurbaşkanımıza  bildirdi. bir yıllık emeği olan 2 ton kurutulmuş Sergideki üzüm, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındı.Her tarafda güvenlik kamerası olmasına rağmen suçlular yakalanamadı,ben borcumu nasıl ödeyeceğim, bu konuda Manisa valiliğimiz başta olmak üzere Devlet büyüklerimizden   yardımlarını bekliyorum, benim bir yıllık emeği çalan suçluların yakalanmasını, mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.. 

'nın Salihli İlçesinin Kapanca Mahellesinde yaşayan çiftçinin bir yıllık emeği olan 2 ton kurutulmuş Sergideki üzüm, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındı. Hırsızlığı kimin yaptığının belirlenmesi ve yakalanması için çalışma başlatıldı.

Manisa'da üzüm üreticilerinin bir yıllık emeği çalındı

'nın Salihli İlçesi Mersindere  Mahallesi Mezarlık mıntıkasındaki Üzüm Bağında 22 Eylül Salı günü meydana gelen olayda evli ve üç çocuk babası H.T. (50) ait kurutulmuş ve kaldırılacak olan yaklaşık 2 ton kuru üzüm, bağdan çalındı. , yaşanan hırsızlıkla üzüntü yaşadı. Çiftçilerin ihbarıyla jandarma, hırsızlığı kimin yaptığının belirlenip yakalanması için çalışma başlattı.

Manisa'nın Salihli İlçesinde üzüm üreticinin bir yıllık emeği çalındı.

Yaşanan olayda Çiftçiler şaşkın, bir an önce faillerin  bulunması istenmekte, Üzüm Üreticisi H.T. Sergideki  Üzümü kurumaya başlayınca  son dört gün Sergideki Üzümün başında beklemekte, Bugün 22 Eylül 2020, Sabah Güneş 06.48 de doğdu, Güneş doğduktan 42 dakika sonra, Saat 07.30 Salihli İlçe Merkezine gitmek için  Üzüm sergisinin başından ayrılıyor, Salihli İlçe Merkezine geliyor İhtiyacını görüyor, Saat 10.00- 10.30 arası tekrar Bağına geliyor geldiğinde ise 50 şer metrelik sergi üzerindeki  kuru üzüm kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalınmış. bir yıllık emeği olan üzümün çalınmış  olmasından, benim halim ne olur borçlarımı nasıl öderim, diye baygınlık geçiren  H.T. ye yoldan geçen vatandaşlar teselli etmeye çalıştı, Baygınlık geçiren Çiftçi, İçişleri Bakanı Süleyman soylunun adın sayıklıyarak, ne olur Bakanım benim bir yıllık emeğimi çalanlara bulun diye sayıklamaya başladı.

Yaşanan Olaydan tüm çiftçiler şaşkın ve tedirgin, nasıl olur güpegündüz bütün ova insanla dolu, Fakir garip gurabanın bir yıllık emeği olan 2 ton üzümünü çalındı..

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör örgütü PKK'da çözülmeler sürüyor...Evlat nöbetindeki bir aile daha evladına kavuştu
Terör örgütü PKK'da çözülmeler sürüyor...Evlat nöbetindeki bir aile daha evladına kavuştu
Başkan Recep Tayyip Erdoğan 81 il teşkilatı ile bayramlaşma programında konuştu….
Başkan Recep Tayyip Erdoğan 81 il teşkilatı ile bayramlaşma programında konuştu….