hediye patlayan kutu

Advert
bodrum escort
Reklam

Swinger rezaleti! İğrenç görüntülü konuşma detayı..

Adana merkezli 16 ilde swinger (eş değiştirme) yöntemiyle fuhuş yaptıkları öne sürülen ve polisin operasyonuyla çökertilen şebekeye yönelik yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Şebekenin, kendilerine internet üzerinden ulaşıp, cinsel ilişkiye girmek isteyen zengin kişileri ‘yolunacak kaz’ diye adlandırdığı, fuhşun ardından da birbirlerine ‘kaz yolundu’ diye mesaj gönderdikleri öğrenildi.

Swinger rezaleti! İğrenç görüntülü konuşma detayı..
Swinger rezaleti! İğrenç görüntülü konuşma detayı.. Admin
Bu içerik 32 kez okundu.
Reklam

Swinger sapkınlığına darbede son dakika gelişmesi! Fuhuş şebekesinin konuşmaları ortaya çıktı

Giriş Tarihi: 8.10.2020  10:55 Son Güncelleme: 8.10.2020  10:55
İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, bazı kişilerin internet üzerinden swinger (eş değiştirme) yöntemiyle fuhuş yaptığı bilgisine ulaştı. Savcılıktan alınan izinle 6 ay boyunca şüphelileri teknik ve fiziki takibe alan polis, 35 evli çift ile 3 kadın ve 1 trans birey, toplam 74 kişinin, il il gezerek belirli günlerde para karşılığında grup halinde cinsel ilişkiye girdiklerini tespit etti.

Swinger rezaleti! İğrenç görüntülü konuşma detayıTam 16 ilde swinger yöntemiyle fuhuş yaptığı iddia edilen ve çökertilen şebekenin cinsel ilişkiye girmek isteyen zengin kişileri ‘yolunacak kaz’ diye adlandırdığı ortaya çıktı. Sapkın swinger yöntemiyle fuhuş yaptıkları ve yaptırdıkları belirlenen şebekeye yönelik çarpıcı son dakika bilgileri ortaya çıkmaya devam ediyor. Çetenin, kendilerine internet üzerinden ulaşıp, cinsel ilişkiye girmek isteyen zengin kişilerle yaptıkları iğrençliklerle ilgili şifreli konuşmalar yaptığı fuhşun ardından da birbirlerine bu şifrelerle haber gönderdikleri öğrenildi. İşte swinger sapkınlığı baskınlarında son durum

Swinger sapkınlığına darbede son dakika gelişmesi! Fuhuş şebekesinin konuşmaları ortaya çıktı

Adana merkezli 16 ilde swinger yöntemiyle fuhuş yaptıkları öne sürülen ve polisin operasyonuyla çökertilen şebekeye yönelik yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Şebekenin, kendilerine internet üzerinden ulaşıp, cinsel ilişkiye girmek isteyen zengin kişileri 'yolunacak kaz' diye adlandırdığı, fuhşun ardından da birbirlerine 'kaz yolundu' diye mesaj gönderdikleri öğrenildi.

500 POLİSLE SON DAKİKA BASKINI

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, bazı kişilerin internet üzerinden swinger yöntemiyle fuhuş yaptığı bilgisine ulaştı.

BU İĞRENÇLİĞİN İÇİNDE EVLİ ÇİFTLER DE VAR!

Savcılıktan alınan izinle 6 ay boyunca şüphelileri teknik ve fiziki takibe alan polis, 35 evli çift ile 3 kadın ve 1 trans birey, toplam 74 kişinin, il il gezerek belirli günlerde para karşılığında grup halinde cinsel ilişkiye girdiklerini tespit etti. Şüphelilerin adreslerini belirleyen polis, önceki gün, Adana merkezli, Antalya, Mersin, Hatay, Şanlıurfa, Gaziantep, Konya, Afyon, Kahramanmaraş, Adıyaman, Malatya, Kars, Denizli, Burdur, Şırnak ve Edirne'de eş zamanlı 80 adrese 500 polisle şafak vakti operasyon düzenledi.

ÇOCUKLARINI ODAYA KİLİTLİYORLARMIŞ

Operasyonda 69 şüpheli gözaltına alındı. Evlerde arama yapan polis, çok sayıda fantezi malzemesi, uyuşturucu hap, Hint keneviri, esrar ve silah ele geçirdi. Diğer şüphelilerin yakalanması için çalışmaların sürdüğü bildirildi.

SOSYAL MEDYADAN ÇIPLAK GÖRÜNTÜ PAYLAŞARAK ANLAŞIYORLAR!

Edinilen son dakika ayrıntılarında ortaya çıkan bilgiye göre şüphelilerin sosyal medya üzerinden karşılıklı olarak çıplak fotoğraflarını paylaştıkları ve birbirleri için 'kelle' tabirini kullandıkları tespit edildi. Ayrıca bazı çiftlerin evlerde toplandıklarında çocuklarını başka odaya kilitleyerek fuhuş yaptıkları saptandı.

SAPIK FUHUŞ PARTİSİNİN ARDINDAN "KAZ YOLUNDU" MESAJI

Şebekenin, kendilerine internet üzerinden ulaşıp, grup halinde cinsel ilişkiye girmek isteyen zengin kişileri 'yolunacak kaz' diye adlandırdığı, para karşılığı fuhşun ardından, evlerinin erzaklarını da aldırdıkları öğrenildi. Şüphelilerin, fuhşun ardından da birbirlerine 'kaz yolundu' şeklinde mesaj gönderdiği öne sürüldü.

Swinger sapkınlığına darbede son dakika gelişmesi! Fuhuş şebekesinin konuşmaları ortaya çıktı

FUHUŞ PARTİSİNE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMAYLA KATILIYORLAR!

Öte yandan kendilerini beğendirmek için estetik ameliyat olan şebeke üyesi kadınların, iyileşme sürecinde partilere katılamadıkları, bunun için de görüntülü konuşma yöntemiyle partiye dahil edildikleri öğrenildi. Şebeke üyesi bir çiftin, son 6 ay boyunca 9 il gezdiği ve fuhuş toplantılarına katıldıkları belirlendi.

NE OLMUŞTU?

Adana Merkezli 11 ilde başlatılan, 35 gözaltının olduğu Swinger eş değiştirmeli fuhuş sapkınlığı operasyonu daha sonra 16 ile sıçradı ve toplam 69 kişi gözaltına alındı. İçlerinde evli çiftlerin, trans bireylerin ve çok sayıda yardım ve yatakçının olduğu isimler emniyete götürülerek işlemlerine başlandı. Daha sonra ortaya çıkan ayrıntılarda bu sapkın partileri düzenleyen şahısların o sırada evde bulunan çocukları da odalara kilitlediği gibi bilgiler aktarılmıştı.

Son dakika haberi... Adana'daki swinger (eş değiştirme) ahlaksızlığına operasyon! Polis 35 kişiyi böyle... | 

Son dakika haberi... Adana merkezli 11 ilde Swinger operasyonu: 35 gözaltı kararı
 
Son dakika haberi: Swinger şebekesine yapılan operasyonda 'iğrenç' detay ortaya çıktı! Çocuklarını odaya kilitlemişler!
ZİYA RAMOĞLU SABAH
Son dakika haberler... Swinger operasyonunda iğrenç ayrıntılar! Fuhuş sırasında çocuklarını başka odaya kilitliyorlarmış

Son dakika haberler... Swinger operasyonunda iğrenç ayrıntılar! Fuhuş sırasında çocuklarını başka odaya kilitliyorlarmışAdana merkezli 16 ilde swinger (eş değiştirme) yöntemiyle fuhuş yaptıkları öne sürülen şebekeye yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan şüpheli sayısı 69’a yükseldi. Bazı çiftleri evlerde toplandıklarında çocukları başka bir odaya kilitleyip, fuhuş yaptıkları öne sürüldü.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, bazı kişilerin internet üzerinden swinger (eş değiştirme) yöntemiyle fuhuş yaptığı bilgisine ulaştı.

Savcılıktan alınan izinle 6 ay boyunca şüphelileri teknik ve fiziki takibe alan polis, 35 evli çift ile 3 kadın ve 1 trans birey, toplam 74 kişinin, Türkiye genelinde gezerek belirli günlerde para karşılığında grup halinde cinsel ilişkiye girdiklerini tespit etti.

69 ŞÜPHELİ GÖZALTINDA

Şüphelilerin adreslerini belirleyen polis, önceki gün, Adana merkezli, Antalya, Mersin, Hatay, Şanlıurfa, Gaziantep, Konya, Afyon, Kahramanmaraş, Adıyaman, Malatya, Kars, Denizli, Burdur, Şırnak ve Edirne’de eş zamanlı 80 adrese 500 polisle şafak vakti operasyon düzenledi.

Operasyonda, 69 şüpheli gözaltına alındı. Adreslerinde bulunmayan şüphelilerin yakalanması için çalışmaların da devam ettiği bildirildi. Bu yolla 44 kadının mağdur olduğu bildirildi. Evlerde arama yapan polis, çok sayıda fantezi malzemesi, uyuşturucu hap, Hint keneviri, esrar ve silah ele geçirdi.

ÇOCUKLARINI ODAYA KİLİTLİYORLARMIŞ

Şüphelilerin sosyal medya üzerinden karşılıklı olarak çıplak fotoğraflarını paylaştıkları ve birbirleri için 'kelle' tabirini kullandıkları tespit edildi.

Ayrıca bazı çiftlerin evlerde toplandıklarında çocuklarını başka odaya kilitleyerek fuhuş yaptıkları saptandı.

Adana merkezli 16 ilde swinger operasyonu: 56 gözaltı kararı
Adana merkezli 16 ilde swinger operasyonu: 56 gözaltı kararı
Swinger rezaleti! İğrenç görüntülü konuşma detayı
Adana merkezli 16 ilde swinger (eş değiştirme) yöntemiyle fuhuş yaptıkları öne sürülen ve polisin operasyonuyla çökertilen şebekeye yönelik yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Şebekenin, kendilerine internet üzerinden ulaşıp, cinsel ilişkiye girmek isteyen zengin kişileri ‘yolunacak kaz’ diye adlandırdığı, fuhşun ardından da birbirlerine ‘kaz yolundu’ diye mesaj gönderdikleri öğrenildi.

 Videoyu Oynat

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, bazı kişilerin internet üzerinden swinger (eş değiştirme) yöntemiyle fuhuş yaptığı bilgisine ulaştı. Savcılıktan alınan izinle 6 ay boyunca şüphelileri teknik ve fiziki takibe alan polis, 35 evli çift ile 3 kadın ve 1 trans birey, toplam 74 kişinin, il il gezerek belirli günlerde para karşılığında grup halinde cinsel ilişkiye girdiklerini tespit etti.

Şüphelilerin adreslerini belirleyen polis, önceki gün, Adana merkezli, Antalya, Mersin, Hatay, Şanlıurfa, Gaziantep, Konya, Afyon, Kahramanmaraş, Adıyaman, Malatya, Kars, Denizli, Burdur, Şırnak ve Edirne’de eş zamanlı 80 adrese 500 polisle şafak vakti operasyon düzenledi. Operasyonda 69 şüpheli gözaltına alındı. Evlerde arama yapan polis, çok sayıda fantezi malzemesi, uyuşturucu hap, Hint keneviri, esrar ve silah ele geçirdi. Diğer şüphelilerin yakalanması için çalışmaların sürdüğü bildirildi.

ÇOCUKLARINI ODAYA KİLİTLİYORLARMIŞ

Şüphelilerin sosyal medya üzerinden karşılıklı olarak çıplak fotoğraflarını paylaştıkları ve birbirleri için 'kelle' tabirini kullandıkları tespit edildi. Ayrıca bazı çiftlerin evlerde toplandıklarında çocuklarını başka odaya kilitleyerek fuhuş yaptıkları saptandı.

FUHŞUN ARDINDAN ‘KAZ YOLUNDU’ MESAJI

Şebekenin, kendilerine internet üzerinden ulaşıp, grup halinde cinsel ilişkiye girmek isteyen zengin kişileri ‘yolunacak kaz’ diye adlandırdığı, para karşılığı fuhşun ardından, evlerinin erzaklarını da aldırdıkları öğrenildi. Şüphelilerin, fuhşun ardından da birbirlerine ‘kaz yolundu’ şeklinde mesaj gönderdiği öne sürüldü.

FUHUŞ PARTİSİNE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMAYLA KATILIYORLARMIŞ

Öte yandan kendilerini beğendirmek için estetik ameliyat olan şebeke üyesi kadınların, iyileşme sürecinde partilere katılamadıkları, bunun için de görüntülü konuşma yöntemiyle partiye dahil edildikleri öğrenildi. Şebeke üyesi bir çiftin, 6 ay boyunca 9 il gezdiği ve fuhuş toplantılarına katıldıkları belirlendi.

 Videoyu Oynat
Swinger rezaleti! İğrenç görüntülü konuşma detayıAdana merkezli 16 ilde swinger (eş değiştirme) yöntemiyle fuhuş yaptıkları öne sürülen ve polisin operasyonuyla çökertilen şebekeye yönelik yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Şebekenin, kendilerine internet üzerinden ulaşıp, cinsel ilişkiye girmek isteyen zengin kişileri ‘yolunacak kaz’ diye adlandırdığı, fuhşun ardından da birbirlerine ‘kaz yolundu’ diye mesaj gönderdikleri öğrenildi.
daha fazla video için

Ermeni ordusunun "Dehşet" lakaplı komutanı Albay Artur Galstyan öldürüldü!

Giriş Tarihi: 7.10.2020  08:36 Son Güncelleme: 7.10.2020  08:36

Son dakika haberine göre; ’ın ’ı özgürleştirmek için başlattığı operasyon devam ederken, kritik bir operasyon gerçekleşti. Karabağ’da Türkler’e acımasızlığı nedeniyle "Dehşet" lakabıyla anılan Ermeni Albay Artur Galstyan karargahta öldürüldü.

Ermeni ordusunun Dehşet lakaplı komutanı Albay Artur Galstyan öldürüldü!

'ın işgalci 'a 'Dur' demek ve 'ı özgürleştirmek için başlattığı operasyon 10'uncu gününde ilerleyişini sürdürdü. Operasyonun onuncu gününde cepheden gelen son dakika bilgisi Azerbaycan halkına ve son durumu anbean takip eden halka moral oldu. Buna göre Azerbaycan Türklerine karşı acımasızlığıyla bilinen "Dehşet" lakaplı Ermeni Albay Artur Galstyan, düzenlenen operasyonla karargâhda öldürüldü.

ERMENİSTAN MECLİSİNDE DOĞRULANDI

Ermenistan Parlamento Başkan Yardımcısı Vahe Enfiajyan albayın öldüğünü doğruladı. Azerbaycan Ordusu, Ermeni işgali altındaki bölgenin kalbine inen birçok stratejik noktayı kontrol altına aldı.

STRATEJİK NOKTADA ÜSTÜNLÜK

Bölgede etkili olan şiddetli yağışa rağmen ilerleyişe devam eden Azerbaycan güçleri, Cebrail kentinin faklı yönlerindeki stratejik tepelerin kontrolünü sağlamayı başardı. Ağdere ve Murovdağı istikametinde Ermeni ordusuna ait birçok askeri nokta imha edildi. Murovdağı'nın en yüksek noktalarından olan Goranboy bölgesindeki bir tepe ile Talış kenti etrafındaki stratejik alanlar ele geçirildi.

İŞGALDEN KURTARILDI

Fuzuli-Cebrail hattında şimdiye kadar Karahanbeyli, Qervend, Kend Horadiz, Yukarı Abdurrahmanlı, Büyük Mercanlı ve Nüzgar adlı yerleşim yerleri kurtarıldı. Azerbaycan ordusu ayrıca Ermenistan ordusuna ait Ballıca'daki bir cephaneliği de tamamen havaya uçurdu. Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Twitter'dan "Cebrail ilinin Şıhali Ağalı, Sarıcalı ve Mezre köyleri ile çeşitli yönlerde birkaç stratejik tepe işgalden kurtarıldı. Karabağ, Azerbaycan'dır" paylaşımında bulundu. Azerbaycan ordusu dün de Cebrail kent merkezini ve 9 köyü işgalden kurtarmıştı.

TÜRKLERİ ÖLDÜRMEYE GETİRDİKLERİ SİLAHLARI KULLANAMADAN KAÇTILAR!

Azerbaycan , Karabağ'da önceki gün ele geçirilen askeri araçlar ve silahların görüntülerini yayınlandı. Görüntülerde tanklar, karargah olarak bir bina ve daha ambalajları açılmamış çoğunluğu Rus yapımı mühimmat dikkat çekti. Ermenistan askerleri, bazı mevzilerde silahlarını ve araçlarını bırakarak kaçtı.

SABAH

Paşinyan'ın danışmanı  canlı yayında her şeyi itiraf etti! Rus kanalı apar topar reklama girdi

, işgal altındaki topraklarını kurtarmaya devam ederken,  tarafı alçakca Azerbaycanlı sivilleri hedef alıyor. Bozguna uğrayan Ermenistan kentlere saldırarak korku havası yaratmaya çalışıyor.

, işgal altındaki topraklarını kurtarmaya devam ederken,  tarafı alçakca Azerbaycanlı sivilleri hedef alıyor. Bozguna uğrayan Ermenistan kentlere saldırarak korku havası yaratmaya çalışıyor.

Paşinyan'ın danışmanından canlı yayında itiraf!
HEDEFLERİNİN SİVİL NÜFUSU VURMAK OLDUĞUNU AÇIKLADI
Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın Kıdemli Askeri Danışmanı Vagharshak 'da yayın yapan televizyon kanalına konuştu.

Harutyunyan hedeflerinin Azerbaycan'ın sivil nüfusunu ağır silahlarla vurarak panik oluşturmak olduğunu açıkladı

APAR TOPAR REKLAMA GİRDİLER!
Harutyunyan itiraf niteliğinde ifadeler kullandı: ''Şimdi yeni bir askeri taktik geliştirdik. Hava sistemlerini (SİHA'lar) imha etmek ve yerleşim noktalarını bombalamak; panik için.'' Bu sözler üzerine programın yapımcısı yayını durdurarak, reklam arasına gitti.

'ın ağır kayıplar verdirdiği 'ın Başbakanı Paşinyan'dan geri vites: "Taviz vermeye hazırız"

 karşısında aciz duruma düşen 'ın 'daki larda verilen ağır kayıplar sonrası geri adım attı. Paşinyan, 'taviz vermeye hazırız' dedi.Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Dağlık Karabağ konusunda Azerbaycan ile karşılıklı tavizler vermeye hazır olduklarını duyurdu.

"TAVİZ VERMEYE HAZIRIZ"
Fransız haber ajansı Agence France-Presse'e (AFP) konuşan Paşinyan, Dağlık Karabağ bölgesindeki çatışmalarda verilen ağır kayıplar sonrası geri adım attı. Paşinyan, "Karabağ konusunda Azerbaycan ile karşılıklı tavizler vermeye hazırız" açıklamasında bulundu.

 

 "AZERBAYCAN'LA AYNI KAPASİTEYE SAHİP DEĞİLİZ"
Azerbaycan ve Ermenistan hattında çatışmalar devam ederken Ermenistan ordusunun uğradığı hezimetle ilgili Paşinyan'dan bir itiraf gelmişti. Paşinyan "Azerbaycan'ın kullandığı yüksek teknolojili silahlara karşı bir şansınız var mı" sorusuna, "Aynı kapasiteye sahip olmayabiliriz. Ancak bu teknolojileri öz savunmamız için de geliştirmeyi planlıyoruz" şeklinde cevap vermişti.NELER YAŞANMIŞTI?
Azerbaycan ordusu, Ermenistan'ın dün ateşkesi ihlal ederek Azerbaycan mevzileri ile sivil yerleşim yerlerini havan ve topçu sistemleri ile yoğun ateş altına almasının hemen ardından karşı ateş, sonrasında ileri harekat başlattı.

Güvenlik kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Ermenistan'ın ateşkesi ihlal ederek Azerbaycan mevzileri ile sivil yerleşim yerlerine yönelik havan ve muhtelif çaplı topçu sistemleriyle yoğun ateş altına almasından hemen sonra Azerbaycan ordusu tarafından karşı ateş başlatıldı. Azerbaycan ordusu, misilleme olarak gerçekleştirdiği ateşlerin ardından ise ileri harekat başlattı.

Azerbaycan Silahlı Kuvvetlerine ait Silahlı İnsansız Hava Araçlarının (SİHA) da aktif görev aldığı harekatta, hava unsurlarının yanı sıra roket, füze ve topçu silahlarıyla yapılan atışlar sonucunda 400'den fazla hedef ateş altına alındı.

Öte yandan Azerbaycan ordusu, 25 bölgeyi Ermenistan'ın işgalinden kurtardı.

'dan tokat yiyen  ve ’nin umurunda olmadı! Geriye Macron’la olan karanlık bağı kaldı

’a tokadı bastı. ’nın da ’nin de umurunda olmadı. ’ın elinde bir tek çakma ’la karanlık bağı kaldı.

Takvim

Kara bağAzerbaycan, Ermenistan'a tokadı bastı. Rusya'nın da ABD'nin de umurunda olmadı. Paşinyan'ın elinde bir tek çakma Napolyon Macron'la karanlık bağı kaldı.

Azerbaycan ordusu, Türk SİHA'larının desteğiyle dün de ilerlemeye devam etti.

Ağdere ve Murovdağ'daki Ermeni birliklerini temizledi. Birçok stratejik nokta ile 3 köyü daha ele geçirdi.

Paşinyan ise yine sivilleri hedef gösterdi. Kalleşler Gence'de AVM'ye, Yevlah'ta Bakü-Tiflis-Ceyhan boru hattına saldırı düzenledi.'ŞER'KİSYAN!
Ermenistan Cumhurbaşkanı Sarkisyan, bozguna uğradı. ABD ve Batı'ya 'yardım' çağrısı yaptı.

Azerbaycan, topraklarına saldıran Ermenistan'ı bozguna uğrattı. Karabağ'ı adım adım işgalden kurtarmaya başladı. Azeri ordusu, dün Ermenistan'a ait Ballıca'daki cephaneliği patlattı. Köşeye sıkışan Cumhurbaşkanı Sarkisyan ise Batı'ya yalvardı.

ABD, AB, Rusya ve Fransa'ya yalvararak Türkiye'yi durdurmaları için çağrı yaptı. NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ise "Ve Türkiye'nin hatırı sayılır ölçüdeki nüfuzunu gerilimi yatıştırmak için kullanacağını umuyorum" açıklaması yaptı.HER ZAMAN SAVUNACAĞIZ
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, dün Azerbaycan'a gitti. Azerbaycan lideri Aliyev ve Azeri mevkidaşı Bayramov ile bir araya geldi. Dünyaya "Azerbaycan'ın davasını her yerde savunacağız" dedi.


Azerbaycan ordusu, kararlı operasyonları devam etti. 3 köyün daha Ermenistan'ın elinden alındığı belirtildi.

  geriliminde son dakika gelişmesi! Ermeni ordusunun kritik komutanı öldürüldü...

 bölgesinden gelen son dakika gelişmesi  ordusunun ve halkının moralini üst düzeye çıkardı. Edinilen sonbilgiye göre Azerbaycan’ın Dağlık Karabağ’ı özgürleştirmek için başlattığı operasyonun 10’uncu gününde ilerleyişini sürdürürken kritik bir operasyon gerçekleşti. Karabağ’da Türkler’e acımasızlığı nedeniyle "Dehşet" lakabıyla anılan Ermeni Albay Artur Galstyan karargâhta öldürüldü. 3 köy daha işgalden kurtarıldı

Uğur YILDIRIM

Azerbaycan Ermenistan geriliminde son dakika gelişmesi! Ermeni ordusunun kritik komutanı öldürüldü...

Azerbaycan'ın işgalci Ermenistan'a 'Dur' demek ve Dağlık Karabağ'ı özgürleştirmek için başlattığı operasyon 10'uncu gününde ilerleyişini sürdürdü. Operasyonun onuncu gününde cepheden gelen son dakika bilgisi Azerbaycan halkına ve son durumu anbean takip eden halka moral oldu. Buna göre Azerbaycan Türklerine karşı acımasızlığıyla bilinen "Dehşet" lakaplı Ermeni Albay Artur Galstyan, düzenlenen operasyonla karargâhda öldürüldü.

ERMENİSTAN MECLİSİNDE DOĞRULANDI

Ermenistan Parlamento Başkan Yardımcısı Vahe Enfiajyan albayın öldüğünü doğruladı. Azerbaycan Ordusu, Ermeni işgali altındaki bölgenin kalbine inen birçok stratejik noktayı kontrol altına aldı.

STRATEJİK NOKTADA ÜSTÜNLÜK

Bölgede etkili olan şiddetli yağışa rağmen ilerleyişe devam eden Azerbaycan güçleri, Cebrail kentinin faklı yönlerindeki stratejik tepelerin kontrolünü sağlamayı başardı. Ağdere ve Murovdağı istikametinde Ermeni ordusuna ait birçok askeri nokta imha edildi. Murovdağı'nın en yüksek noktalarından olan Goranboy bölgesindeki bir tepe ile Talış kenti etrafındaki stratejik alanlar ele geçirildi.

İŞGALDEN KURTARILDI

Fuzuli-Cebrail hattında şimdiye kadar Karahanbeyli, Qervend, Kend Horadiz, Yukarı Abdurrahmanlı, Büyük Mercanlı ve Nüzgar adlı yerleşim yerleri kurtarıldı. Azerbaycan ordusu ayrıca Ermenistan ordusuna ait Ballıca'daki bir cephaneliği de tamamen havaya uçurdu. Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Twitter'dan "Cebrail ilinin Şıhali Ağalı, Sarıcalı ve Mezre köyleri ile çeşitli yönlerde birkaç stratejik tepe işgalden kurtarıldı. Karabağ, Azerbaycan'dır" paylaşımında bulundu. Azerbaycan ordusu dün de Cebrail kent merkezini ve 9 köyü işgalden kurtarmıştı.

TÜRKLERİ ÖLDÜRMEYE GETİRDİKLERİ SİLAHLARI KULLANAMADAN KAÇTILAR!

Azerbaycan Savunma Bakanlığı, Karabağ'da önceki gün ele geçirilen askeri araçlar ve silahların görüntülerini yayınlandı. Görüntülerde tanklar, karargah olarak bir bina ve daha ambalajları açılmamış çoğunluğu Rus yapımı mühimmat dikkat çekti. Ermenistan askerleri, bazı mevzilerde silahlarını ve araçlarını bırakarak kaçtı.

Azerbaycan Ermenistan geriliminde son dakika gelişmesi! Ermeni ordusunun kritik komutanı öldürüldü...

SON DAKİKA
ERMENİ ORDUSUNUN İKMAL YOLLARI KESİLDİ

Bakanlık, ağır kayıplar veren Ermenistan askerlerinin yiyecek içecek sıkıntısı çektiğini ve ikmal yapılamadığı için mevzileri bırakıp kaçtığını aktardı.
Bu arada Ermenistan dün saat 21.00 sıralarında Bakü-Tiflis-Ceyhan Petrol Boru Hattı'na füze saldırısı düzenledi. Azerbaycan Başsavcılığı, saldırının ordu tarafından engellendiğini açıkladı.

HAYDUT DEVLET AVM'Yİ VURDU

Cephede bozguna uğrayan Ermenistan, sivillere saldırmaya devam ediyor. Ülkenin ikinci büyük kenti Gence ile Terter, Ağdam, Ağcebedi, Beylegan, Göygöl, Berde ve Goranboy illerinin merkezleri ve bazı köyleri yoğun top atışıyla saldırıya uğradı. Gence'ye önceki gece ikinci kez saldıran Ermenistan'ın fırlattığı bir roket bir alışveriş merkezine düştü. Ermenistan bugüne kadar 27 sivili katletti.

TEK BAŞINA 11 ERMENİ ZIRHLISINI YOK ETTİ

Azerbaycan Savunma Bakanlığı, 2016'da 4 gün süren çatışmalarda 6 Ermenistan tankını omuz tanksavarıyla imha ederek cephede kahramanlaşan Tahir Misirkhanov'un fotoğrafını yayımlayarak "Tahir, 27 Eylül'den bu yana 11 Ermeni zırhlı aracını daha imha ederek görevini başarıyla yapmaya devam ediyor" denildi.

Azerbaycan'da son duruma ilişkin bilgiler;

Son dakika haberleri: İşte Dağlık Karabağ çatışmalarındaki son durum! İlham Aliyev'den kritik açıklamalar geldi...

Bölgede etkili olan şiddetli yağışa rağmen ilerleyişe devam eden Azerbaycan güçleri, Cebrail kentinin faklı yönlerindeki stratejik tepelerin kontrolünü sağlamayı başardı. Ağdere ve Murovdağı istikametinde Ermeni ordusuna ait birçok askeri nokta imha edildi. Murovdağı'nın en yüksek noktalarından olan Goranboy bölgesindeki bir tepe ile Talış kenti etrafındaki stratejik alanlar ele geçirildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör örgütü PKK'da çözülmeler sürüyor...Evlat nöbetindeki bir aile daha evladına kavuştu
Terör örgütü PKK'da çözülmeler sürüyor...Evlat nöbetindeki bir aile daha evladına kavuştu
Başkan Recep Tayyip Erdoğan 81 il teşkilatı ile bayramlaşma programında konuştu….
Başkan Recep Tayyip Erdoğan 81 il teşkilatı ile bayramlaşma programında konuştu….