hediye patlayan kutu

Advert
bodrum escort

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan TBMM 27'nci dönem 4'üncü yasama yılı açılışında önemli açıklamalar.

Türkiye Büyük Millet Meclisi 27'nci dönem 4'üncü yasama yılı açılışı gerçekleşti. Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Meclis'e gelerek milletvekillerine hitap etti. Erdoğan, Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki çatışmaya değindi, "Artık netice zamanıdır, Azerbaycanlı kardeşlerimiz kendi göbeklerinin bağını kesiyor. Türkiye olarak yanlarında olduğumuzu bir kez daha ifade etmek istiyorum" dedi. Erdoğan, Doğu Akdeniz'de Türkiye'nin hakkına saygı gösterilmesi gerektiğini vurguladı, "Biz diyalog kanallarını açık tutacağız. Barış için Türkiye kadar mücadele eden acaba kaç ülke var?" diye konuştu. Erdoğan, Kudüs konusuna da değindi, "Kudüs meselesi bizim için bir jeopolitik sorun değildir. Kudüs bizim şehrimizdir, bizden bir şehirdir." dedi.

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan TBMM 27'nci dönem 4'üncü yasama yılı açılışında önemli açıklamalar.
Son dakika: Başkan Erdoğan'dan TBMM 27'nci dönem 4'üncü yasama yılı açılışında önemli açıklamalar. Admin
Bu içerik 24 kez okundu.
Reklam

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan  27'nci dönem 4'üncü yasama yılı açılışında önemli açıklamalar

Giriş Tarihi: 01.10.2020  14:57 Güncelleme Tarihi: 01.10.2020  15:28

Son dakika haberine göre, Başkan  () 27'nci dönem 4'üncü yasama yılı açılış programında önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye kesintisiz 2 bin 200 yıl devlet geleneğine sahip dünyadaki nadir ülkelerden biri olduğunu belirten Başkan Erdoğan, "Gücünü sömürgecilikten ve aç gözlülükten alan ülkelerle aynı yöntemi kullanamaz. Ülkemizin terörle mücadelesinde ve uluslararası alanda ülkemizin hakkaniyetini savunan milletvekillerimize şükranlarımı sunuyorum." dedi. Türkiye'nin Azerbaycan'ın yanında olduğunu bildiren Erdoğan, Minsk 3'lüsüne tepki göstererek, "İşgalcilerin bu topraklardan çıkması gerekir." dedi. Başkan Erdoğan, " Önümüzdeki yıl için tahmin edilen büyüme oranımız yüzde 5,8’dir." açıklamasında bulundu.

Başkan Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Başkan  () 27'nci dönem 4'üncü yasama yılı açılış programında önemli açıklamalarda bulundu.

Meclis açılışında konuşan Başkan Erdoğan'dan 'Haydut' Ermenistan'a resti çekti: Sizi kurtaramayacak

Başkan Erdoğan'dan çok önemli açıklamalar! TBMM yeni yasama yılına başlıyor

Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) yeni yasama dönemi düzenlenen törenle başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu. Terörle mücadele, Doğu Akdeniz, Ekonomi ve koronavirüs salgınıyla ilgili önemli detaylara değindi.

Video Player

 

 

00:00 | 05:43

 

Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.

 

Online Video Platform

Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) yeni yasama dönemi düzenlenen törenle başladı.

TBMM'de 4. dönem, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un Atatürk Anıtı'na çelenk koyması ile başladı. Şentop anıta çelenk koyduktan sonra saygı duruşunda bulunularak, İstiklal Marşı okundu. Törene TBMM Başkanı Şentop'un yanı sıra Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekçcan, TBMM Başkanlık Divanı üyeleri ve siyasi partileri temsilcileri katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı tarafından resmi törenle Celal Adan tarafından karşılandı.Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı tarafından resmi törenle Celal Adan tarafından karşılandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları: 

Sayın başkan değerli milletvekilleri... Sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Yeni yasama yılı ülkemize, milletimize, milletvekillerimize hayırlı olmasını diliyorum. 

Bu mücadelenin kıyamete kadar süreceğini bilerek daima hazırlıklı, daima güçlü, tedbirli olacağız. Türkiye gerisinde kesintisiz ve çok geniş bir coğrafyaya yayılmış 2 bin 200 yılı aşmış devlet geleneği olan nadir ülkelerden biridir.

Kıbrıs ve Azerbaycan Türklerinden Balkanlar ve Kuzey Afrika'ya kadar her yerde kardeşlerimize destek veren Meclisimiz umut kaynağı olduğunu gösterdi. Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yılı dönümünü inşallah şanına layık kutlamalarla karşılayacağız.

Burası Türkiye Cumhuriyeti devletini kuran bir Meclis'tir. Nice darbelere ve girişimlere rağmen bu kutlu çatı daima milletin onurunu korudu. Ülkemizin elde ettiği tüm kazanımlarda en büyük pay sahibi Meclisimizdir. İnşallah önümüzdeki dönemde Meclisimiz çok daha büyük başarılarla tarih yazmayı sürdürecek. Hükümet sistemi değişikliğinin ideal seviyeye gelmesi vakit alacaktır. Meclisimize düşen daha çok görevler var.

Yeni dönemde Meclis çalışmalarına katkı verecek her partiden milletvekillerimize şimdiden teşekkür ediyorum.

TERÖRLE MÜCADELE

Irak sınırındaki örgüt yuvalarını birer birer ortadan kaldırıyoruz. Irak'ta fitne çukurlarını tamamen bitirene kadar operasyonlarımız sürecektir.

Suriye'de terörle mücadelede her zaman kritik bir noktada yer aldı. Türkiye'de, Suriye'de bir çözüm bulunana kadar sınırlarını güvenlik altına almak için her yolu kullanmayı sürdürecektir. İdlib'de de bu amaçla bulunuyoruz.

Son terörist imha edilene kadar Suriye'de operasyonlarımızı sürdüreceğiz. Mazlumlara sahip çıkmayı biz sürdüreceğiz. 

AB'de kayıp mülteci çocuklar konusunu gündeme getiren ülkemiz oldu.

Başkan Erdoğan: Umdukları gibi gitmez bu oyun!DOĞU AKDENİZ

Doğu Akdeniz'deki gelişmeler denizlerde verdiğimiz en önemli mücadelelerden biri. Akdeniz'de çatışma peşinde asla değiliz. Tek talebimiz haklarımıza saygı gösterilmesi.

Türkiye Libya ile yaptığımız anlaşma ülkemizi Akdeniz'den tamamen tasfiye girişimlerine verdiğimiz cevaplardan sadece bir tanesi. Bizi sahillerimize hapsedecek haritalar ve taleplerle karşılarımız çıkanlar önce tehdit ve şantaj dilini denediler. Doğu Akdeniz'de çatışma çıkarmak karşımızdakilerin tercihi. Biz kararlı duruşumuzu sonuna kadar koruyacağız.

KUDÜS

Kudüs'ün kalbi olan eski şehrin şu andaki fiziki görünümü Kanuni Sultan Süleyman tarafından inşa edilmiştir. Kudüs bizim şehrimizdir, bizden bir şehirdir.

-TBMM Başkanı Mustafa Şentop, yeni yasama yılının açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

İşte TBMM Başkanı'nın konuşmasından satır başları:
İç savaşlar, katliamlar, göçler kara bir yüzyıl tablosu çizmektedir. 
Bağımsızlığın anlamının büyüklüğünün farkına daha çok varıyoruz. 
Zaman zaman kesintiye uğrasa da kararlılıkla var ettiğimiz demokrasidir.
Öncülük hiç şüphesiz Meclis'imize aittir. 
15 Temmuz gecesi hain terör örgütünün saldırısına uğrayan ilk kurum Meclisimiz olmuştur. 
Ülkemizin ve dünyanın sorunlarını konuşup tartışacağız ve bir sonuca bağlayacağız. TBMM milletin, cumhuriyetin ve demokrasinin kalbidir.
Söz ve eylemlerimizle bu gerçeğin ne kadar farkında olursak o kadar güç kazanacağız. 

TBMM'nin 27. Dönem 4 yasama yılının ülkemize hayırlı olmasını Allah'tan diliyorum. Meclisimizin ilk başkanı ve cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile ülkemizin gelişip kalkınmasında emekleri olan herkese şükranlarımı sunuyorum.

Başkan Erdoğan'dan dünyaya net mesaj: Şimdi netice zamanı

Bu mücadelenin kıyamete kadar süreceğini bilerek daima hazırlıklı ve tedbirli olacağız. Ecdadın maddi ve manevi mirasını yaşatmaya önem veriyoruz.

2 BİN 200 YIL DEVLET GELENEĞİ
Türkiye gerisinde kesintisiz 2 bin 200 yıl devlet geleneğine sahip dünyadaki nadir ülkelerden biridir.

Gücünü sömürgecilikten ve aç gözlülükten alan ülkelerle aynı yöntemi kullanamaz. Ülkemizin terörle mücadelesinde ve uluslararası alanda ülkemizin hakkaniyetini savunan milletvekillerimize şükranlarımı sunuyorum.

Bizim meclisimiz herhangi bir meclis değildir. Burası milli iradenin tecelligahı olmuş bir meclistir. Burası ülkemizin istiklal harbini yönetmiş gazi bir meclistir. Burası coğrafyamızdaki son sığınağımız Türkiye'yi kuran Meclis'tir.

Nice darbelere ve darbe girişimlerine rağmen bu kutlu çatı daima temsilcisi olduğu milletin onurunu korumuştur.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500