hediye patlayan kutu

Advert
bodrum escort

ODA TV'nin sapık şeyhinin yeni bağlantıları ortaya çıktı! 15 Temmuz'da alçak talimat.

12 yaşındaki çocuğu taciz ettiği için 40 yıla kadar hapisle yargılanan Fatih Eyüp Şağban’ın ilginç bağlantıları çıktı. Sık sık Almanya’ya giden Şağban, “dinler ve kültürler arası diyalog” toplantılarının organizatörü Prof. Rudolf Prinz Zur Lippe ile yakın ilişki içindeydi. Tacizci, 15 Temmuz’da da yanındakilere “sokağa çıkmayın” dedi.

ODA TV'nin sapık şeyhinin yeni bağlantıları ortaya çıktı! 15 Temmuz'da alçak talimat.
ODA TV'nin sapık şeyhinin yeni bağlantıları ortaya çıktı! 15 Temmuz'da alçak talimat. Admin
Bu içerik 140 kez okundu.
Reklam

Çocuk tacizcisi Fatih Nurullah'ın bağlantıları ortaya çıktı!

Giriş Tarihi: 9.9.2020  08:27 Son Güncelleme: 9.9.2020  08:28
Son dakika haberine göre; 12 yaşındaki çocuğu taciz ettiği için 40 yıla kadar hapisle yargılanan ’ın ilginç bağlantıları çıktı. Sık sık ’ya giden Şağban, “dinler ve kültürler arası diyalog” toplantılarının organizatörü Prof.  ile yakın ilişki içindeydi. Tacizci, ’da da yanındakilere “sokağa çıkmayın” çağrısında bulunmuş.
Çocuk tacizcisi Fatih Nurullah'ın bağlantıları ortaya çıktı!
12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu için 40 yıla kadar hapsi istenen sahte şeyh Fatih Eyüp Şağban hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Bir dönem yakınlarında olan ancak yanlışlarını görerek Şağban'la yollarını ayıran isimlerin iddiaları pes dedirtiyor.
Çocuk tacizcisi Fatih Nurullah'ın Almanya'nın soylu aileleriyle ilişkisi ortaya çıktı!
12 yaşındaki çocuğu taciz ettiği için 40 yıla kadar hapisle yargılanan ’ın ilginç bağlantıları çıktı. Sık sık Almanya’ya giden Şağban, “dinler ve kültürler arası diyalog” toplantılarının organizatörü Prof.  ile yakın ilişki içindeydi. Tacizci, 15 Temmuz’da da yanındakilere “sokağa çıkmayın” dedi.

Bu sapık kimin adamı


12 yaşındaki kız çocuğuna  cinsel istismarda bulunduğu için 40 yıla kadar hapsi istenen sahte şeyh  hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Bir dönem yakınlarında olan ancak yanlışlarını görerek Şağban'la yollarını ayıran isimlerin iddiaları pes dedirtiyor.


Çocuk tacizcisi sapığın bağlantıları ortaya çıktı!
ALMAN'LA YAKIN İLİŞKİ
O iddialardan biri, Şağban'ın Almanya bağlantıları. Sık sık Almanya'ya gidip gelen Şağban, Almanya'nın 'soylu ailelerinden' birisinin mensubu olan ve 'kont' denilen Prof. Dr. Rudolf Prinz Zur Lippe ile yakın ilişki içerisinde. 2019'da hayatını kaybeden Lippe, Almanya'daki 'dinler ve kültürler arası diyalog' toplantılarının organizatörü ve baş katılımcısıydı. Bu isim tarafından Berlin'de organize edilen toplantılara katılan Şağban, Lippe'ye yeşil sarığını hediye etti.Fatih Eyüp Şağban ve Rudolf Prinz Zur Lippe

HALİFE YAPACAKLARMIŞ
Kont yurt dışı ziyaretlerinde Şağban'a büyük kolaylıklar sağladı. Şağban 'bu Almanla' yakın ilişkisini soranları 'Lippe Alman kraliyet ailesinden. Onları Müslüman yapacağız' gibi ifadelerle geçiştirdi. Ancak özel bir mecliste "Almanlar 'seni İslam dünyasının halifesi yapalım' dedi. Kabul etmedim" diyerek ağzındaki baklayı çıkardı. Bremen ve Ludwigshafen'da da dergah açan Şağban'ın başka derin bağlantıları olup almadığı merak konusu.

15 TEMMUZ TALİMATI
Israrla AK Parti ile ilişkilendirilmek istense de Şağban'ın FETÖ'nün 15 Temmuz kalkışmasındaki duruşu da tam bir soru işareti. Olayın şahitlerinin anlatımına göre darbe girişiminin başladığı saatlerde Çankırı'da bulunan Şağban, buradan Çorum'a gitti. Kendini 'Kırklar Sitesi'ndeki adresine kapatan Şağban, darbeye karşı sokağa çıkmak isteyen cemaat üyelerine 'bekleyin' dedi.

Çocuk tacizcisi Fatih Nurullah'ın Almanya'nın soylu aileleriyle ilişkisi ortaya çıktı!.
SORU SORANI GÖNDERDİ
Darbe girişimini evinde izleyen Şağban, tavrını değiştirmeyince cemaat üyeleri talimat beklemeden sokağa indi. Şağban cemaat üyelerine "Onlar bize sırtını döndü, biz de onlara sırtımızı döneceğiz" dedi. 15 Temmuz sonrasında 'Neden sokağa çıkmayın talimatı verdiniz' diye soranlar da cemaatten uzaklaştırıldı.

ODA TV'NİN HABERLERİNE ÇOK SEVİNİRDİ
Fatih Nurullah lakaplı Fatih Şağban'ın diğer merakının da definecilik olduğu ifade ediliyor. 'Parasız Mehdilik olmaz' diyen Şağban'ın, cemaat üyelerine define kazdırdığı belirtiliyor. Çakma Şeyh'in bir diğer hastalığı ise şöhret olma merakı. Cemaat üyeleri çakma şeyhin, Oda TV başta olmak bazı basın yayın organlarında çıkan haberlerden büyük memnuniyet duyduğunu ifade ediyor. Şağban bu memnuniyetini de "Reklamın iyisi kötüsü olmaz" diyerek dile getirdiği ifade ediliyor. Uşşaki Tarikatı'nın 'bizden değil' açıklamalarında rağmen Oda TV'nin haberlerinde Şağban için ısrarla 'tarikat lideri' olarak bahsedilmesi dikkat çekmişti.

FETÖ'CÜLERLE SARILACAKMIŞ!
Yeni Şafak'ın haberine göre, FETÖ darbesine karşı 'eylemsizlik' emreden Şağban'ın, teröristbaşı Fetullah Gülen'e olan muhabbeti de dikkat çekiyor. Şağban, daha birkaç ay öncesine kadar sohbetlerinde 'Fetullah Gülen Hocaefendi' diye bahsettiği terörist ve örgütü ile Türkiye'nin helalleşmesi gerektiğini iddia etti. Yeni Şafak'ın elde ettiği görüntülere göre Şağban 2 Nisan 2020'de Sakarya Kuzuluk'ta yandaşlarına verdiği sohbette özetle şu ifadeleri kullandı: "Ben ne kadar isterim Fetullah Hocaefendi'nin cemaati ve kendisi, ileri gelenleri, bu organizasyonun içine girenler, bu davaları bıraksınlar. 'Yarabbi biz ettik siz etmeyin' desinler. Biz de bu taraftan biz ettik siz etmeyin' diyelim. Bu davalardan dönelim. Sarılalım gülelim yani."

TERÖRİSTLERE HELALLİK İSTEDİ
"Ben o kadar isterim ki, binlerce kişi şimdi hapishanelerde. Onların aileleri sıkıntılarda. Bundan başka ne bekliyoruz ki. Ben Cumhurbaşkanımız'ın yerinde olsam bunun yollarını ararım, kimse şu an ileri gelenleri bunların arkadaşların, veyahut Risale-i Nur Cemaati'nin içinde böyle akil insanlar vardır. Bir konsensüs aransın. Bir şekilde bu olayları hepimizin üzerine umumi gelen bu belaların kalkması için önce hakların helalleşmemiz lazım."

HAPİSHANELER BOŞALSIN
"Ne var yani, buradan Fetullah Hoca'ya da duyuruyorlarsa duyursunlar kardeşim nedamet et, kardeşim ne var yani nedamet et, ümmeti ne görüyorsunuz. Daha ne olmasını bekliyorsunuz. Millet hapishanelerde, anne babalar dertte, ondan sonra herkes her yan böyle olur yani gererseniz. Nedir yani bırakın kardeşim. Gücün yetiyorsa, Tayyip Bey'e bir haber uçur, ben ettim sen etme. O da hocam sen tamam bu işi bitirelim, bırakın Yahudi'nin gavurun değirmenine su taşımayı. Bu millet yeniden ayağa kalksın, hapishaneler boşalsın herkes kucaklaşsın. Bundan daha güzel bir şey mi olur."ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ İDDİASI
Şağban'la ilgili iddialar bunlarla da sınırlı değil. Şağban'ın 'bana icazet verdi' dediği İbrahim İpek Hocaefendi'nin ailesi sahte şeyhi kesin bir dille yalanlıyor. Yeni Şafak'a konuşan İpek Hocaefendi'nin yakınları, Şağban'ın icazetinin sahte olduğunu belirtiyor. İddiaya göre Şağban'a ait Nurani TV'nin internet sitesinde yayınlanan Osmanlıca icazet 'Çankırılı Hüseyin Efendi' adında bir hoca başka bir kişi için tanzim edilmiş. Hüseyin Efendi 1993 yılında vefat edince Şağban bu icazeti bir şekilde eline geçirerek cemaat toplamaya başlamış. İpek'in yakınları İslamiyet dışı davranışları nedeniyle Şağban'la yollarının ayrıldığını ifade ediyor ve kendilerine ölüm tehdidi bile yöneltildiğini aktarıyor.
Son dakika haberi: Odatv'nin istismarcı şeyhi Eyüp Fatih Şağban'ın duruşma günü belli oldu 30 yıldır entrika çeviriyor! ODA TV’nin sapık şeyhi Eyüp Fatih Şağban yeni detaylar ortaya çıktı! Son dakika haberleri: Oda TV'nin sahte şeyhi her yerden kovulmuş! Hem sapık hem sahtekar... Soner Yalçın çocuk istismarcısı Fatih Şağban üzerinden operasyon yapmış: “Erdoğan misyonunu tamamladı, Davutoğlu'nu destekliyoruz" Son dakika haber: Çocuk istismarcısı Eyüp Fatih Şağban hakkında flaş gelişme! İstenen ceza belli oldu

.Oda TV'nin pazarladığı çocuk istismarcısı  hakkında flaş gelişme
Oda TV'nin 2016'dan bu yana " Lideri", " Efendi" ve "Fatih Nurullah Efendi ve Cemaati" olarak pazarlandığı Fatih Nurullah kod adlı çocuk istismarcısı Eyüp Fatih Şağban hakkında hazırlanan iddianame sonrası düzenlenen tensip zaptı ile birlikte duruşma günü de belli oldu.

Çocuk istismarcısı sapık hakkında flaş gelişme

Sakarya'da 12 yaşındaki kız çocuğunu taciz ettiği suçlamasıyla tutuklanan Eyüp Fatih Şağban (58) hakkındaki iddianame Sakarya 1. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edilmişti. Düzenlenen tensip zaptıyla birlikte duruşma günü de belli oldu.

Şağban 13 Kasım'da ilk kez hakim karşısına çıkacak. Hakkındaki iddianamedeki suçlamalar yüzüne okunarak yargılama başlayacak.

Mağdur çocuğun Adli Tıp Kurumu'na sevk edilip edilmeyeceğine ise davanın görüleceği Sakarya 1. Ağır Ceza Mahkemesi karar verecek.

Son Dakika - Publications | Facebook

Kendisini 'Uşşaki Tarikati Lideri' olarak tanıtan ve  adını kullanan 58 yaşındaki Eyüp Fatih Şağban '' suçundan tutuklanmıştı.
Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığınca E.F.Ş. hakkında hazırlanan ve 1. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edilen 4 sayfalık iddianamede, "zincirleme şekilde çocukların cinsel istismarı" suçundan 15 yıldan 40 yıl 1 ay 15 güne kadar, "çocuğa karşı kişiyi cinsel amaçlı hürriyetinden yoksun kılma" suçundan ise 3 yıldan 15 yıla kadar hapis cezası talep edildi.

15 TEMMUZ TALİMATI
Israrla AK Parti ile ilişkilendirilmek istense de Şağban'ın FETÖ'nün 15 Temmuz kalkışmasındaki duruşu da tam bir soru işareti. Olayın şahitlerinin anlatımına göre darbe girişiminin başladığı saatlerde Çankırı'da bulunan Şağban, buradan Çorum'a gitti. Kendini 'Kırklar Sitesi'ndeki adresine kapatan Şağban, darbeye karşı sokağa çıkmak isteyen cemaat üyelerine 'bekleyin' dedi.

Son dakika:  Genel Başkanı : 2023'te  adayımız 'dır

Giriş Tarihi: 07.09.2020  17:29 Güncelleme Tarihi: 07.09.2020  18:35

Son dakika haberi...  Genel Başkanı , "Cumhur İttifakı’nın 2023 yılında  adayı bellidir, o muhterem isim de Cumhurbaşkanı'mız Sayın ’dır." dedi.

Bahçeli'den 2023 mesajı: Cumhur İttifakı'nın adayı Erdoğan'dır

Son dakika haberine göre, Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, "Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri 2023'ün Haziran ayında, zamanında yapılacaktır. Hiç kimse boş hayale kapılmamalıdır" ifadelerini kullandı. Haçlı'nın şımarık çocuğuna tepki gösteren Bahçeli, "Yunanistan'ın haksızlıkların ve hukuksuzlukların gölgesine sığınıp ikbal ve istikbal arayışına çıkması haydutluktur." açıklamasında bulundu.

MHP Lideri 'den flaş açıklama! Cumhur İttifakı’nın 2023 yılında Cumhurbaşkanı adayı Sayın ’dır

MHP Lideri Bahçeli "Cumhur İttifakı geceyi gündüze katarak devletine, milletine, geleceğin parlak nesillerine huzurlu, istikrarlı, iç ve dış sorunlarını en aza indirmiş, refaha ve gelişmişliğe ulaşmış bir ülke kazandırmanın heyecan ve hedefindedir. Bunu da istiklal için birlik, istikbal için dirlik kavrayışıyla hayata geçirecektir. Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri 2023 yılının Haziran ayında, yani zamanında yapılacaktır. Hiç kimse boş hayale kapılmamalıdır" dedi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'den flaş açıklama! Cumhur İttifakı’nın 2023 yılında Cumhurbaşkanı adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır

MHP lideri Bahçeli, yaptığı yazılı açıklamada, Ege ve Doğu Akdeniz'de artan gerilim ve tacizlere rağmen, Türkiye'nin tarihsel çıkarlarını, egemenlik haklarını, milli güvenliğini muhafazayla birlikte müdafaa etme azim ve kararlılığında olduğunu bildirdi. Bu konuda en küçük gevşeme ve tavize fırsat verilmemesi gerektiğini kaydeden Bahçeli, "Yunanistan'ın muhasım ülkelerin arkasına saklanıp anlaşmadan, konuşmadan ve uzlaşmadan ısrarla kaçması, üstelik haksızlıkların ve hukuksuzlukların gölgesine sığınıp ikbal ve istikbal arayışına çıkması haydutluktur. Fransa'nın, Birleşik Arap Emirlikleri'nin, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nin, Mısır ve İsrail'in telkin, tezvir ve tahrikleriyle freni iyice boşalan Yunanistan'ın muhtemel bir felakete açıkça hizmet ettiği, hatta davetiye çıkardığı anlaşılmaktadır. NATO'nun teknik görüşmeler yapılması amacıyla mutabakata varıldığını açıklaması Yunanistan tarafından yalanlanmış, nitekim barış ve diyaloğa hangi ülkenin kapalı olduğu ezcümle belgelenmiştir. Bunun yanı sıra, Fransa ile Yunanistan arasında planlanan ortak savunma anlaşmasının 9 Eylül'de Macron ile Miçotakis eliyle imzalanacak olması geçmişe dayalı yeni bir hesaplaşma hevesinin bu iki çürümüşe hakim olduğuna kanıt ve karine teşkil etmiştir. Bilinmelidir ki, Yunanistan'ın neredeyse kumsallarımıza kadar hak iddiasında bulunması çok bariz bir savaş dilidir. Ancak Türkiye'nin varlığı, bağımsızlığı ve onurlu geleceği asla haczedilemeyecektir" dedi.

"Ege ve Doğu Akdeniz'de yaşanan tehlikeli cepheleşme, Türkiye'nin çevresini saran mütecaviz ve müstevli cendere günden güne karmaşıklaşmaktadır.

Yunanistan'ın küstah dayatmalarına eşzamanlı olarak genişleyen kriz siyaseti ülke olarak maruz kaldığımız risk ve tehditleri hem derinleştirip hem de şiddetlendirmektedir.

Artan gerilim ve tacizlere rağmen, Türkiye tarihsel çıkarlarını, egemenlik haklarını, milli güvenliğini muhafazayla birlikte müdafaa etme azim ve kararlılığındadır.

Bu konuda en küçük gevşeme ve tavize fırsat verilmemektedir.

Yunanistan'ın muhasım ülkelerin arkasına saklanıp anlaşmadan, konuşmadan ve uzlaşmadan ısrarla kaçması, üstelik haksızlıkların ve hukuksuzlukların gölgesine sığınıp ikbal ve istikbal arayışına çıkması haydutluktur.

Fransa'nın, Birleşik Arap Emirlikleri'nin, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nin, Mısır ve İsrail'in telkin, tezvir ve tahrikleriyle freni iyice boşalan Yunanistan'ın muhtemel bir felakete açıkça hizmet ettiği, hatta davetiye çıkardığı anlaşılmaktadır.

NATO'nun teknik görüşmeler yapılması amacıyla mutabakata varıldığını açıklaması Yunanistan tarafından yalanlanmış, nitekim barış ve diyaloğa hangi ülkenin kapalı olduğu ezcümle belgelenmiştir.

Bunun yanı sıra, Fransa ile Yunanistan arasında planlanan ortak savunma anlaşmasının 9 Eylül'de Macron ile Miçotakis eliyle imzalanacak olması geçmişe dayalı yeni bir hesaplaşma hevesinin bu iki çürümüşe hakim olduğuna kanıt ve karine teşkil etmiştir.

Bilinmelidir ki, Yunanistan'ın neredeyse kumsallarımıza kadar hak iddiasında bulunması çok bariz bir savaş dilidir.

Ancak Türkiye'nin varlığı, bağımsızlığı ve onurlu geleceği asla haczedilemeyecektir.

Gerek Ege'de gerekse de Doğu Akdeniz'de kıta sahanlığımızı, kara sularımızı, egemenliğimizin alameti farikası olan her emanetimizi ihlale, inkara veya işgale kakışanlar tarihi yanlışlarının bedelini çok ağır ödeyeceklerdir.

Fransa ve Yunanistan'ın 1920'li yıllardan mülhem kanlı politikalarını gafletle tekraren uygulamaları halinde hafızalarından çıkardıkları soylu Türk kahramanlığının ezici gücüyle bir kez daha tanışmaları, bu defa katlanacakları akıbetin korkunçluğu mukadderdir.

AB Komisyon Başkanı'nın, "24-25 Eylül AB Zirvesi'nde Türkiye için havuç-sopa yaklaşımını içeren araçlar belirleyeceğiz" demesi ucuz, sorumsuz ve sorunlu bir üslup olarak gündeme yansımıştır.

Başta Almanya olmak üzere diğer birlik üyesi ülkelerin Fransa'nın düşmanca politikalarını engellemeleri, tahsis veya tamir etmeleri tarihi bir zorunluluk olarak karşımızdadır.

AB'nin kendi içinde müşterek bir dış politika inşa edemeyecek kadar bölünme yaşaması bir başka vahim sorundur.

İlave olarak NATO şemsiyesi altında Türkiye-Yunanistan kutuplaşmasına bir de Türkiye-Fransa husumeti eklenmiştir.

Bu şekilde ne NATO'nun devamı ne de bölgesel ve küresel barış ortamının tesisi ihtimal dahilinde olamayacaktır.

Türk milleti mavi vatanın istiklaline baş koymuştur.

Tıpkı terörle, ekonomik saldırılarla nasıl mücadele ediliyorsa denizlerimizde silah gösterip uçak uçuran, gemi yüzdürüp sabrımızı test eden ülkelerle de aynı şekilde ve cesaretle mücadele edilecektir.

Türkiye'nin milli bekasını çok sıcak ve yakın derecede etkileyen dış gelişmelerin yaşandığı bir dönemde, CHP'nin, HDP'nin, İP'in ve diğer partilerin siyasi polemiklerle vakit geçirmesi Türkiye sevdasından ne kadar mahrum olduklarını esasen tasdik ve teyit etmiştir.

Cumhurbaşkanı ve 28.Dönem Milletvekili Genel Seçimlerine üç yıllık bir sürenin bulunması bu müflis siyaset işportacıları tarafından bir türlü dikkate alınmamaktadır.

Sabah akşam Zillet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayının kim olacağıyla ilgili bahis açılmakta, erken seçim zorlaması yapılmaktadır.

CHP'yle birlikte siyasi dedikoduya çakılmış malum siyasi partilerin ülkemizi ve milletimizi pençesine alan milli meseleler hakkında dişe dokunur tek bir görüş ve değerlendirmelerinin olmaması ise utanılacak bir ayıptır.

Gül isteyenlerin daha çok fidan dikme çabası beyhude bir gayrettir.

Türkiye'yi üçüncü sınıf siyasi çekişme ve tartışmalarla meşgul edenlerin yegâne gayesi çıkarlarının imali, çarpık anlayışlarının ikmalidir.

Buradan kayda değer bir sonuç çıkmayacağı da kesindir.

Türkiye terörden dış politikaya, ekonomiden salgın hastalığa kadar varoluş-yokoluş mücadelesi verirken Yunanistan'ın gizli hafiyesi gibi konuşan, yazan, yorum yapan kim varsa zillet çamuruyla kirlenmiştir.

Uyduruk ve uydulaşmış parlamenter sistemi güçlendirerek tekrardan uygulama sözü verenler amansız bir hastalığa yakalanmış siyaset cahilleri, millete tepeden bakan sonradan görmelerdir.

Bunlara itibar edip ciddiye alacak vicdan ve hamiyet sahibi hiç kimse kalmamıştır.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Türkiye'nin gelecek ümidi, sosyal, siyasal ve ekonomik güvencesi, stratejik gücüdür.

Cumhur İttifakı geceyi gündüze katarak devletine, milletine, geleceğin parlak nesillerine huzurlu, istikrarlı, iç ve dış sorunlarını en aza indirmiş, refaha ve gelişmişliğe ulaşmış bir ülke kazandırmanın heyecan ve hedefindedir.

Bunu da istiklal için birlik, istikbal için dirlik kavrayışıyla hayata geçirecektir.

Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri 2023 yılının Haziran ayında, yani zamanında yapılacaktır.

Hiç kimse boş hayale kapılmamalıdır.

Ayrıca Cumhurbaşkanı adayı çetelesi tutan, toplumsal ve siyasi kısır tartışmaları kamçılayan kötü niyetliler şu gerçeği yeri gelmişken özellikle hatırlarında tutsunlar ki:

Cumhur İttifakı'nın 2023 yılında Cumhurbaşkanı adayı bellidir, o muhterem isim de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır.

Milliyetçi Hareket Partisi ise bu amaç doğrultusunda sonuna kadar çalışacak, milletimizin tertemiz iradesinden ilhamını alarak gereğini şimdiden tam ve eksiksiz şekilde ifa edecektir."

Son dakika: Bahçeli A Habere konuştu! Flaş Muharrem İnce açıklaması: Atatürkün ahı tutmuşturSON DAKİKA: BAHÇELİ A HABER'E KONUŞTU! FLAŞ MUHARREM İNCE AÇIKLAMASI: ATATÜRK'ÜN AHI TUTMUŞTUR

MHP lideri Bahçeli: Ayasofya ile ilgili ABD ve AB kaynaklı şantajlar yok hükmündedirMHP LİDERİ BAHÇELİ: AYASOFYA İLE İLGİLİ ABD VE AB KAYNAKLI ŞANTAJLAR YOK HÜKMÜNDEDİR

Son dakika: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Cumhur İttifakı’nın gereği neyse o yapılacaktırSON DAKİKA: MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ: CUMHUR İTTİFAKI'NIN GEREĞİ NEYSE O YAPILACAKTIR

Hiç kimse boş hayale kapılmamalıdır.

Ayrıca Cumhurbaşkanı adayı çetelesi tutan, toplumsal ve siyasi kısır tartışmaları kamçılayan kötü niyetliler şu gerçeği yeri gelmişken özellikle hatırlarında tutsunlar ki:

Bahçeliden 2023 mesajı: Cumhur İttifakının adayı bellidir, Sayın ErdoğandırBAHÇELİ'DEN "2023" MESAJI: CUMHUR İTTİFAKI'NIN ADAYI BELLİDİR, SAYIN ERDOĞAN'DIR

Fransa'nın, Birleşik Arap Emirlikleri'nin, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nin, Mısır ve İsrail'in telkin, tezvir ve tahrikleriyle freni iyice boşalan Yunanistan'ın muhtemel bir felakete açıkça hizmet ettiği, hatta davetiye çıkardığı anlaşılmaktadır.

.MHP lideri Bahçeli: Yunanistan'ın konuşmadan ve uzlaşmadan kaçması haydutluktur

Cumhur İttifakı'nın 2023 yılında Cumhurbaşkanı adayı bellidir, o muhterem isim de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır.

Milliyetçi Hareket Partisi ise bu amaç doğrultusunda sonuna kadar çalışacak, milletimizin tertemiz iradesinden ilhamını alarak gereğini şimdiden tam ve eksiksiz şekilde ifa edecektir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör örgütü PKK'da çözülmeler sürüyor...Evlat nöbetindeki bir aile daha evladına kavuştu
Terör örgütü PKK'da çözülmeler sürüyor...Evlat nöbetindeki bir aile daha evladına kavuştu
Başkan Recep Tayyip Erdoğan 81 il teşkilatı ile bayramlaşma programında konuştu….
Başkan Recep Tayyip Erdoğan 81 il teşkilatı ile bayramlaşma programında konuştu….