sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Ak Parti’de Serkan Baş yeniden başkan..

Manisa'nın Turgutlu'da, yeni ilçe başkanın da belirlendiği AK Parti ilçe kongresi yapıldı. Kongrede adaylığı için yeterli imzayı toplayan Zekeriya Kaya, listesini divan kuruluna sundu. Divan kurulu, tüzük gereği 61 kişi olması gereken il delegesine 62 kişi yazıldığı gerekçesiyle Zekeriya Kaya'nın adaylığını düşürerek seçime dahil edilemeyeceğini bildirdi. Bunun üzerine kongrede bir anda tansiyon yükseldi. Adaylığı düşürülünce sinirlerine hakim olamayan Zekeriya Kaya karara karşı çıktı.

Ak Parti’de Serkan Baş yeniden başkan..
Ak Parti’de Serkan Baş yeniden başkan.. Admin
Bu içerik 192 kez okundu.
Advert

Ak Parti’de Serkan Baş yeniden başkan
Giriş Tarihi: 28.8.2020  20:21Son Güncelleme: 28.8.2020  23:31
400 delegenin bulunduğu AK Parti Turgutlu İlçe Teşkilatı kongresine 284 delege katıldı. Kongrede kullanılan 22 oy geçersiz sayılırken, 2 oy boş çıktı. Kongrede 260 oy alan Serkan Baş başkanlığa seçildi.

OLAYLI KONGRE'DE SERKAN BAŞ YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

Ak Parti Turgutlu İlçe Başkanlığı kongresinde tansiyon bir anda yükseldi. Kongrede mevcut başkan Serkan Baş’ın karşısına çıkan Zekeriya Kaya’nın il delege listesine 1 kişi fazla yazmasında dolayı adaylığı düşürüldü. Karara büyük tepki gösteren Zekeriya Kaya, divan heyetine “Adalet diye” bağırdı ve kürsüde gözyaşları döktü.
Adaylığı düşürülen AK Partili isim kürsüyü tekmeledi: Adalet, adalet, adalet istiyorum

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde yapılan AK Parti ilçe kongresinde adaylığı düşürülen başkan adayı Zekeriya Kaya, "Adalet, adalet, adalet istiyorum" diyerek kürsüyü tekmeledi.

Manisa'nın Turgutlu'da, yeni ilçe başkanın da belirlendiği AK Parti ilçe kongresi yapıldı. Kongrede adaylığı için yeterli imzayı toplayan Zekeriya Kaya, listesini divan kuruluna sundu. Divan kurulu, tüzük gereği 61 kişi olması gereken il delegesine 62 kişi yazıldığı gerekçesiyle Zekeriya Kaya'nın adaylığını düşürerek seçime dahil edilemeyeceğini bildirdi. Bunun üzerine kongrede bir anda tansiyon yükseldi. Adaylığı düşürülünce sinirlerine hakim olamayan Zekeriya Kaya karara karşı çıktı.

Manisa’nın Turgutlu İlçesinde Ak Parti İlçe Başkanlığı 7.olağan genel kurulunda mevcut başkan Serkan Baş ile aday olduğu açıklayan Zekeriya Kaya listeleri yarışacaktı. Aday olabilmesi için yeterli imzayı toplayan Zekeriya Kaya tam seçime hazırlanırken divan heyeti tüzük gereği 61 kişi olması gereken il delegesine 62 kişi yazdığı gerekçesiyle seçime dahil edilmedi. Karara büyük tepki gösteren Zekeriya Kaya, Divan Başkanı Ak Parti MYKY üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’a yönelerek “Adalet, adalet” diye bağırdı. İki taraf arasında kısa süreli gerginlik yaşanırken Zekeriya Kaya ve ekibi kongre alanını terk etti.
Sisteme tepki gösteren Zekeriya Kaya:”Bunlar Reis’e, Cumhurbaşkanımıza kamburlar. Herkes kendi koltuğunu korumak için kendi adamını, o onun adamını getiriyor. Adalet bu işin neresinde, Allah benim ömrümden alsın Cumhurbaşkanımıza versin, evlatlarımdan daha değerli olan olan Cumhurbaşkanım, bunlar sizlere kambular”dedi.
Ak Parti’de Serkan Baş yeniden başkan

AK Parti Turgutlu İlçe Başkanlığı kongresi öncesinde mevcut başkan Avukat Serkan Baş ile Zekeriya Kaya adaylıklarını açıklamıştı. Seçim anına kadar 2 adayın yarıştığı kongrede divan başkanlığı Zekeriya Kaya’nın il delege listesine 1 kişi fazla yazmasında dolayı adaylığını düşürdü. Karara büyük tepki gösteren Zekeriya Kaya, divan heyetine “Adalet diye” bağırdı ve kürsüde gözyaşları döktü.
Zekeriya Kaya ve ekibinin tüm itirazlarına rağmen, mevcut başkan Serkan Baş’ın listesi tek liste olarak seçimlere girdi.
400 delegenin bulunduğu AK Parti Turgutlu İlçe Teşkilatı kongresine 284 delege katıldı. Kongrede oy kullanan 22 oy geçersiz, 2 si boş çıkarken 260 oy alan Serkan Baş tekrar başkanlığa seçildi.
Kongreye Ak Parti MYKY üyesi ve Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Ak Parti MYKY üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı’da katıldı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Manisa’da öldürülen 4 arkadaş toprağa verildi....
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki
Küfürbaz savcı Özcan Muhammed Gündüz'e Fatma Betül Sayan Kaya, Ali İhsan Yavuz, Ahmet Hamdi Çamlı ve Melih Gökçek'ten sert tepki