hediye patlayan kutu

Advert
bodrum escort

Azerbaycan'dan Türkiye'ye 'Doğu Akdeniz' desteği! "Tereddütsüz destekliyoruz"

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev Yunanistan'ın yeni atanan Bakü Büyükelçisi Nikolaos Piperigkos'u kabul etti. Aliyev görüşmede Doğu Akdeniz'de Türkiye ile Yunanistan arasında yaşan gerilime yönelik yaptığı açıklamada, "Türkiye'yi tereddütsüz destekliyoruz" dedi.

Azerbaycan'dan Türkiye'ye 'Doğu Akdeniz' desteği!
Azerbaycan'dan Türkiye'ye 'Doğu Akdeniz' desteği! Admin
Bu içerik 418 kez okundu.
Advert

'dan 'ye '' desteği! "Tereddütsüz destekliyoruz"

Giriş Tarihi: 02.09.2020  19:33 Güncelleme Tarihi: 02.09.2020  20:46
 Cumhurbaşkanı  Yunanistan'ın yeni atanan 'u kabul etti. Aliyev görüşmede, 'de  ile Yunanistan arasında yaşan gerilime yönelik yaptığı açıklamada, "Türkiye'yi tereddütsüz destekliyoruz" ifadelerini kullandı.Azerbaycan'dan Türkiye'ye Doğu Akdeniz desteği!

 Cumhurbaşkanı  Yunanistan'ın yeni atanan 'u kabul etti.

Aliyev görüşmede 'de  ile Yunanistan arasında yaşan gerilime yönelik yaptığı açıklamada, "Türkiye'yi tereddütsüz destekliyoruz" dedi.

TÜRKİYE'YE TEREDDÜTSÜZ DESTEK
Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Yunanistan'ın yeni atanan Bakü Büyükelçisi Nikolaos Piperigkos'u kabul etti. Görüşmede Cumhurbaşkanı Aliyev'in Yunan Büyükelçi Piperigkos'a Doğu Akdeniz'de Türkiye ile Yunanistan arasındaki gerilimde Türkiye'yi "tereddütsüz" desteklediğini ifade etti.

Aliyev görüşmede, "Doğu Akdeniz'de Türkiye ile Yunanistan arasında son zamanlarda yaşanan gerilimlerden bahsetmek istiyorum. Türkiye'nin sadece dostumuz ve ortağımız olmadığını, bizim için kardeş bir ülke olduğunun bir sır olmadığını size söyleyebilirim" ifadelerini kullandı.

DOĞU AKDENİZ'DEKİ ARAMA ÇALIŞMALARI DAHİL HER KONUDA DESTEKLİYORUZ
"Türkiye'yi tereddütsüz destekliyoruz ve her şartta destekleyeceğiz" diyen Aliyev, "Türk kardeşlerimizden de aynı desteği görüyoruz. Azerbaycan'ı her konuda destekliyorlar ve biz de onları Doğu Akdeniz'deki arama çalışmaları dahil her konuda destekliyoruz" şeklinde konuştu.

Talimatıyla bu konunun Azerbaycan hükümeti tarafından da resmi şekilde açıklandığını belirten Aliyev, "Türkiye bizim için sadece dost değil, kardeş bir ülke ve Türkler bizim kardeşimizdir. Yani her konuda onlarla birlikte olacağız" dedi.

Son dakika: Azerbaycan'dan Türkiye açıklaması: Doğu Akdeniz'deki faaliyetlerini kararlılıkla destekliyoruz

Azerbaycan'dan Türkiye'ye Doğu Akdeniz desteği

 Cumhurbaşkanı Aliyev, 'deki gerilimde Türkiye'ye destek verdi. Yunanistan'ın hukuksuz tavırlarına tepki gösteren Aliyev, "Türkiye'yi tereddütsüz destekliyoruz" açıklamasında bulundu.
Azerbaycan'dan Türkiye'ye Doğu Akdeniz desteği

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev Yunanistan'ın yeni atanan Bakü Büyükelçisi Nikolaos Piperigkos'u kabul etti. Aliyev görüşmede Doğu Akdeniz'de Türkiye ile Yunanistan arasında yaşan gerilime yönelik yaptığı açıklamada, "Türkiye'yi tereddütsüz destekliyoruz" dedi.

TÜRKİYE'YE TEREDDÜTSÜZ DESTEK

Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Yunanistan'ın yeni atanan Bakü Büyükelçisi Nikolaos Piperigkos'u kabul etti. Görüşmede Cumhurbaşkanı Aliyev'in Yunan Büyükelçi Piperigkos'a Doğu Akdeniz'de Türkiye ile Yunanistan arasındaki gerilimde Türkiye'yi "tereddütsüz" desteklediğini ifade etti.

Aliyev görüşmede, "Doğu Akdeniz'de Türkiye ile Yunanistan arasında son zamanlarda yaşanan gerilimlerden bahsetmek istiyorum. Türkiye'nin sadece dostumuz ve ortağımız olmadığını, bizim için kardeş bir ülke olduğunun bir sır olmadığını size söyleyebilirim" ifadelerini kullandı.

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyevden Başkan Erdoğan’a doğalgaz keşfi için tebrikAZERBAYCAN CUMHURBAŞKANI İLHAM ALİYEV'DEN BAŞKAN ERDOĞAN'A DOĞALGAZ KEŞFİ İÇİN TEBRİK
TurAz Kartalı 2020 tatbikatı! Türk F-16’ları Azerbaycan semalarında'TURAZ KARTALI 2020' TATBİKATI! TÜRK F-16'LARI AZERBAYCAN SEMALARINDA
Azerbaycan paylaştı! Türk Ordusundan onur veren görüntü | 2020 TurAZ Kartalı tatbikatında o an...AZERBAYCAN PAYLAŞTI! TÜRK ORDUSUNDAN ONUR VEREN GÖRÜNTÜ | 2020 TURAZ KARTALI TATBİKATINDA O AN...
Türkiyeden KKTC, Azerbaycan, Kırgızistan ve Kazakistana yardımTÜRKİYE'DEN KKTC, AZERBAYCAN, KIRGIZİSTAN VE KAZAKİSTAN'A YARDIM

TÜRKİYE'YE DOĞU AKDENİZ DESTEĞİ

"Türkiye'yi tereddütsüz destekliyoruz ve her şartta destekleyeceğiz" diyen Aliyev, "Türk kardeşlerimizden de aynı desteği görüyoruz. Azerbaycan'ı her konuda destekliyorlar ve biz de onları Doğu Akdeniz'deki arama çalışmaları dahil her konuda destekliyoruz" şeklinde konuştu.Talimatıyla bu konunun Azerbaycan hükümeti tarafından da resmi şekilde açıklandığını belirten Aliyev, "Türkiye bizim için sadece dost değil, kardeş bir ülke ve Türkler bizim kardeşimizdir. Yani her konuda onlarla birlikte olacağız" dedi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'dan çok net '' mesajı: En küçük ihlale dahi izin vermeyeceğiz
Giriş Tarihi: 02.09.2020  19:33 Güncelleme Tarihi: 02.09.2020  20:46
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, 2020-2021,  Komutanlığının yeni uçuş eğitim yılı açılışını F-16 ile yaptığı uçuşla gerçekleştirdi. Uçuş sonrası açıklamalarda bulunan , “Kıbrıslı kardeşlerimiz dahil milletimizin, hak alaka ve menfaatlerini korumaya, en küçük ihlale dahi izin vermeden devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Akar: En küçük ihlale dahi izin vermeyeceğiz

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Kıbrıslı kardeşlerimiz dahil milletimizin hak, alaka ve menfaatlerini korumaya en küçük ihlale dahi izin vermeden devam edeceğiz." dedi.

Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ve  Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ile " Açılış Töreni"ne katılmak üzere Muharip Hava Kuvveti Komutanlığına geldi.
Milli Savunma Bakanı Akar'dan net mesaj: En küçük ihlale dahi izin vermeyeceğiz

Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, Muharip Hava Kuvveti Komutanı Orgeneral Atilla Gülan ve diğer yetkililer tarafından karşılanan Akar ve TSK komuta kademesi, 1. Ana Jet Üs Komutanlığına geçti.

Akar ve Komutanların 2020-2021 Uçuş Eğitim Yılı Açılış Töreni'nin yapıldığı alanda yerlerini almalarının ardından dualar okundu, her uçuş eğitim yılı öncesi geleneksel olarak yapılan kurban kesimi gerçekleştirildi.

Törende konuşan nin ülkesi ve milleti için yapması gereken her görevi yerine getirdiğini ve bundan sonra da getirmeye devam edeceğini belirterek, görev sancağını daha da yukarı taşıyacaklarını bildirdi.

Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirlerin harfiyen uygulanmasının önemine değinen Akar, "Çok hassas, kritik bir dönemden geçiyoruz. Yurt içi ve sınır ötesinde terörle mücadeleyi kararlılıkla yürütüyor, diğer hak, alaka ve menfaatlerimizi korumak ve kollamak için karada, denizde ve havada yapmamız gereken ne varsa onları yerine getiriyoruz." diye konuştu.

Başta FETÖ, PKK/YPG, DEAŞ olmak üzere tüm terör örgütleri ve Türkiye'ye yönelik tehdit ve tehlikelere karşı mücadele ettiklerini ifade eden Akar, "83 milyonun güvenliği, egemenliğimiz, bağımsızlığımız, bu cennet vatanımızın karada, denizde, havada korunması ve kollanması için gece-gündüz demeden çalışmamız lazım. Şu anda dahi semalarımızda, Mavi Vatanımızda ve karada hem yurt içinde hem sınır ötesinde arkadaşlarımız görevlerine başarıyla devam ediyor." şeklinde konuştu.

"TSK MİLLETİNİN EMRİNDE GÖREVİNİN BAŞINDA"
Ege, , Kıbrıs ve Libya'daki faaliyetlerin devam ettiğini, yapılan vazifelerde Hava Kuvvetleri Komutanlığının da önemli rol oynadığını vurgulayan Akar, şunları söyledi:

"Göklerdeki, semalardaki hakimiyetimiz, buradaki varlığımız olmadığı takdirde kimsenin kimseye hatır için egemenlik, bağımsızlık vermesi söz konusu değil. Bu bir mücadele konusu. Bu mücadeledeki rolünüzü unutmayın, bütün çalışmalarınızı buna göre planlayın ve icra edin. Bu coğrafyada var olabilmek için mücadele etmemiz şart. Hiçbir şekilde mücadeleyi bırakamayız ya da yavaşlatamayız. Aksi halde yaşama şansı vermeyeceklerini bilin. Onun için hepimizin çok çalışması lazım.

Hava Kuvvetlerinin yeni uçuş eğitim yılı açıldı

Asil Türk milletinin bağrından çıkan Türk Silahlı Kuvvetleri, aklın ve bilimin ışığında, anayasa ve yasalar çerçevesinde, Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda 'ölürsem şehit kalırsam gazi' anlayışı içinde mücadelemizi gece-gündüz demeden sürdürüyoruz. Türk Silahlı Kuvvetleri milletinin emrinde görevinin başında bundan kimsenin şüphesi olmasın. Kıbrıslı kardeşlerimiz dahil milletimizin hak, alaka ve menfaatlerini korumaya en küçük ihlale dahi izin vermeden devam edeceğiz."

Zorlu arazi ve hava şartlarında fedakarca görev yapan personele başarılı görevler dileyen Akar, sözlerini, "Başta Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi, gazilerimizi saygıyla, şükranla anıyorum. Sizlere kazasız belasız görevler diliyorum. Hepinize emniyetli uçuşlar, 2020-2021 Uçuş Eğitim Yılı hayırlı, uğurlu olsun." ifadeleriyle tamamladı.

Bakan Akar, törenin ardından yeni uçuş eğitim yılı açılışını F-16 ile yaptığı uçuşla gerçekleştirdi.

Uçuşa, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ile Muharip Hava Kuvveti Komutanı Orgeneral Atilla Gülan da eşlik etti.
Milli Savunma Bakanı Akar'dan çok net Doğu Akdeniz mesajı: En küçük ihlale dahi izin vermeyeceğiz
 'dan çok net Doğu Akdeniz mesajı geldi. Akar, "Kıbrıslı kardeşlerimiz dahil milletimizin hak, alaka ve menfaatlerini korumaya en küçük ihlale dahi izin vermeden devam edeceğiz." dedi.

Milli Savunma Bakanı Akar'dan çok net Doğu Akdeniz mesajı: En küçük ihlale dahi izin vermeyeceğiz

Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ile "2020-2021 Uçuş Eğitim Yılı Açılış Töreni"ne katılmak üzere Muharip Hava Kuvveti Komutanlığına geldi.

Mısır'ın darbeci  , Netanyahu ile - anlaşmasını görüştü

Giriş Tarihi: 02.09.2020  19:33 Güncelleme Tarihi: 02.09.2020  20:46

İşgâlci  Başbakanı  ile görüşen Mısır'ın darbeci  Abdulfettah es-, Arap ve İslam coğrafyasında tansiyonu yükselten İsrail ile Birleşik Arap Emirlikleri () arasındaki normalleşme anlaşmasının "bölgede barış yönünde atılan bir adım" olduğunu öne sürdü.

Sisi ile Netanyahu, şeytani anlaşmayı görüştüMısır Cumhurbaşkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Cumhurbaşkanı Sisi'yi telefonla aradı.

Sisi, görüşmede ülkesinin Filistin halkının meşru haklarını koruyacak, bağımsız bir devletin kurulmasına izin verecek ve İsrail'in güvenliğini sağlayacak şekilde bölgeye barış getirecek her türlü adımı desteklediğini söyledi.

İsrail ile BAE arasındaki normalleşme anlaşmasının bu yönde atılmış bir adım olduğunu savunan Sisi, İsrail tarafının özellikle Filistin topraklarını ilhak etmekten kaçınarak, barış şansını zayıflatan tek taraflı önlemler almamasının önemini vurguladı.

Sisi, bunun aynı zamanda iki devletli çözüm temelinde Filistin davasının kapsamlı ve adil çözümüne ulaşmak ve bölge halklarının güvenlik, barış ve refahının tesisi için Filistin-İsrail müzakerelerinin yeniden başlamasına yol açacağını ileri sürdü.

ABD Başkanı Donald Trump, 13 Ağustos'ta İsrail ile BAE'nin "ilişkilerini tamamen normalleştirmek" için anlaşmaya vardıklarını duyurmuştu.

BAE, 1979'da Mısır'ın, 1994'te de Ürdün'ün ardından İsrail ile normalleşme anlaşmasına varan üçüncü Arap ülkesi oldu.

Suudi Arabistan, bugün İsrail ile BAE arasında yapılacak uçuşlarda hava sahasının kullanılmasına izin verdiğini duyurmuştu.

Tel Aviv ile Abu Dabi arasında ilk ticari uçuş 31 Ağustos Pazartesi gerçekleşmiş, Suudi Arabistan yönetimi tarihte ilk kez İsrail hava yollarına ait uçağın hava sahasını kullanmasına izin vermişti.

 

 

 

 

 

 

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un kirli 'Lübnan' planı! Yeniden rol sahibi olmaya çalışıyor...

Son dakika haberi... Konuşmalarını gizlice kaydetmiş, ses kayıtları ortaya çıktı!

Giriş Tarihi: 26.08.2020  09:39 Güncelleme Tarihi: 26.08.2020  09:40

First Lady'nin yardımcısı Stephanie Grisham ise, Salı günü MSNBC'den Hallie Jackson'a yaptığı açıklamalarda "Hayır. Bayan Trump'ın ailesi hakkında aşağılayıcı bir şey söylediğini hiç duymadım" ifadelerini kullandı.​​​​​​​

Son dakika bilgisine göre Amerika Birleşik Devletleri Başkanı  ve eşi Melania hakkında çarpıcı iddialar gelmeye devam ediyor. İddianın merkezinde bu kez 'ın eski bir dostu var. Stephanie Winston Wolkoff, yalnızca First Lady Melania Trump'ın yakın bir arkadaşı değil, aynı zamanda danışmanıydı da. Şimdiyse onun bildiği sırlar Melania Trump'ın başını ağrıtacak gibi görünüyor. Stephanie Winston Wolkoff'un First Lady hakkında yazdığı kitap daha piyasaya çıkmadan bomba etkisi gösterdi! İşte bu son dakika haberinin detayları...

Konuşmalarını gizlice kaydetmiş, aşağılayıcı hakaretler... Utanç verici!

Uzun yıllar sıkı dost oldular, en gizli sırlarını paylaştılar, hatta bir dönem birlikte çalıştılar. Ancak "dostum" dediği kişi tarafından kovulunca işler çirkinleşti. O da 15 yılda paylaşılan ne varsa ortaya dökmeye karar verdi. Üstelik bununla da kalmadı, gizlice aldığı ses kayıtlarını kaleme aldığı kitapta ifşa etmeye karar verdi. İşte son dakika haberinin bomba gibi detayları...

Stephanie Winston Wolkoff, yalnızca First Lady Melania Trump'ın yakın bir arkadaşı değil, aynı zamanda danışmanıydı da. Şimdiyse onun bildiği sırlar Melania Trump'ın başını ağrıtacak gibi görünüyor.ABD'de Kasım ayında gerçekleştirilecek ABD başkanlık seçimleri öncesinde Trump ailesinin sırlarını ifşa eden kitaplar bir bir yayınlanıyor.​​​​​​​Washington Post muhabiri Mary Jordan tarafından yazılan "Anlaşma Sanatı: Melania Trump’ın Anlatılmamış Hikayesi" 16 Haziran'da raflardaki yerini almıştı. Şimdiyse Melania'nın bir dönem danışmanlığını da yapmış olan eski bir arkadaşı tarafından kaleme alınmış yeni kitap gündemde.​​​​​​​ABD Başkanı Donald Trump’ın eşi Melania Trump’ın eski arkadaşı ve danışmanı Stephanie Winston Wolkoff’un First Lady hakkında yazdığı kitap daha piyasaya çıkmadan ses getirmeye devam ediyor.​​​​​​​Daha önce proje hakkında bilgisi olan insanlar kitabın içeriğinin büyük ölçüde olumsuz olduğunu ve Melania'yı ağır şekilde eleştirdiğini söylemişti.​​​​​​​Daily Mail’in haberine göre Melania Trump’ın konuşmalarını gizlice kaydeden Wolkoff, First Lady’nin Donald Trump ve onun kızı Ivanka Trump dahil yetişkin çocukları hakkında aşağılayıcı sözler sarf ettiğini öne sürüyor.​​​​​​​New York Magazine ve Huffington Post için çalışan gazeteci Yashar Ali, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme bomba gibi düştü.​​​​​​​Ali'nin paylaşımlarına göre Wolkoff’un kayıt altına aldığı bu hakaretlerin ne olduğu, 1 Eylül’de piyasaya çıkacak “Melania and Me: The Rise and Fall of My Friendship with the First Lady” (Melania ve Ben: First Lady ile Arkadaşlığımın Yükselişi ve Düşüşü) adlı kitapta yazılı.​​​​​​​Ali bu kayıtların Melania Trump’ın haberi olmadan alındığını belirtirken, First Lady’nin ağzından çıkan en sert sözlerin, gerilimli bir ilişki yürüttüğü söylenen üvey kızı Ivanka hakkında olduğu öne sürülüyor.

10Kitabın internette yer alan tanıtım kısmındaysa “Melania, Access Hollywood kaydına ve eşinin Stormy Daniels’la ilişkine nasıl tepki verdi? Ivanka ile anlaşıyor mu? Sırtında ‘Gerçekten umurumda değil, ya senin?’ yazan ceketi neden giydi? First Lady olduğu için mutlu mu? 107 milyon dolarlık göreve başlama fonuna gerçekten ne oldu?” soruları sıralanıyor.​​​​​​​Amazon’daki kitap tanıtımının başında “Melania ne isterse onu alır” ifadesi kullanılıyor.​​​​​​​Beyaz Saray’daki varlığı tartışmalara yol açınca Şubat 2018’de danışmanlık görevinden alınan Wolkoff’un WIS Media Partners adlı firması Trump’ın Ocak 2017’deki göreve başlama töreni için 26 milyon dolar (yaklaşık 192 milyon TL) almıştı.​​​​​​​Bu tören için oluşturulan komiteden kendisine önce 1,62 milyar dolar pay düştüğü söylenen Wolkoff’un aldığı rakamın 500 bin dolar olduğu sonradan ortaya çıkmıştı.​​​​​​​Ancak komitenin vergi belgelerine bakıldığında söz konusu firmanın yemin töreninden yalnızca 45 gün önce kurulduğu ve en yüksek payı aldığı görülmüştü.​​​​​​​Stephanie Winston Wolkoff, tartışmaların alevlendiği Şubat 2018'e kadar Beyaz Saray'ın Doğu Kanadı'nda Melania Trump'a gayri resmi, ücretsiz bir danışman olarak hizmet etmişti.​​​​​​​Melania Trump, bir zamanlar kendisine çok yakın olan bu ismin görevine “Üzgünüm. İlişkimizin profesyonel kısmı bitti. Ancak arkadaşlığımızın siyasetten ağır basıyor olması beni teselli ediyor. Tekrar teşekkürler. Çokça sevgiler” diye yazdığı bir e-postayla son vermişti.​​​​​​​Melania Trump'ın en yakın yardımcısı ise, First Lady'nin kocası Donand ve Ivanka hakkında hakarete varan sözler söylerken hiç duymadığını ileri sürüyor.​​​​​​​First Lady'nin yardımcısı Stephanie Grisham ise, Salı günü MSNBC'den Hallie Jackson'a yaptığı açıklamalarda "Hayır. Bayan Trump'ın ailesi hakkında aşağılayıcı bir şey söylediğini hiç duymadım" ifadelerini kullandı.​​​​​​​Grisham sözlerini şöyle sürdürdü: "Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bir aile. First Lady, onlar hakkında pek çok kez halka açık bir şekilde konuştu."

20Grisham, First Lady'nin ailesi hakkında aşağılayıcı ifadeler kullanarak konuştuğunı ileri süren spekülasyonları küçümsedi ve şöyle dedi

"Bu kitap hakkında bir şeyler duydum. Hakkında pek bir şey bilmiyorum. Maalesef insanların uydurup yazdığı kitaplardan sadece biri gibi geliyor kulağa..."​​​​​​​Grisham ayrıca, ses kayıtlarının arkadaşı tarafından Melania Trump'ın bilgisi olmadan ve yakınlıklarından faydalanılarak kaydedilmiş olmasının 'talihsiz' olduğunu belirtti.​​​​​​​

"Eğer herhangi bir ses kaydı alınmışsa, arkadaşının güveninden bu şekilde yararlanmak gerçekten çok talihsiz. Ama ben kitap hakkında pek bir şey bilmiyorum. Yaptığımız işe odaklandık".​​​​​​​Son iddiaların, kısa süre önce Maryanne Trump Barry’nin kardeşi Donald Trump’ı “yalancı” olarak nitelediği ses kayıtlarının paylaşıldığı bir döneme denk gelmesi dikkati çekiyor.​​​​​​​Başkan Trump’ın yanı sıra ailesi ve yönetimi hakkındaki ithamlar, eski Ulusal Danışmanı John Bolton, eski şahsi avukatı Michael Cohen ve yeğeni Mary Trump’ın yazdığı kitaplarla gündemi uzun süre meşgul etmişti.

Başkan Trump’ın yanı sıra ailesi ve yönetimi hakkındaki ithamlar, eski Ulusal Danışmanı John Bolton, eski şahsi avukatı Michael Cohen ve yeğeni Mary Trump’ın yazdığı kitaplarla gündemi uzun süre meşgul etmişti.​​​​​​​OLAY KİTAPTAN YENİ BÖLÜMLEROLAY KİTAPTAN YENİ BÖLÜMLER 

Washington Post muhabiri Mary Jordan'ın Melania Trump hakkında kaleme aldığı kitabında, Melania'nın 'en zor anlarının' Trump'ın eski Playboy modeli Karen McDougal ve porno yıldızı Stormy Daniels ile kendisini aldattığını öğrendiğini anlar olduğunu yazmıştı.​​​​​​​Melania'nın, kocasının ortaya çıkan sadakatislikleri nedeniyle ondan uzaklaşmak için bir otele yerleştiğini belirten Jordan, 50 yaşındaki eski modelin, fotoğraflarda daha iyi görünmesine yardımcı olmak için Trump'a poz verme ipuçları verdiğini de yazdı.​​​​​​​Kitapta, Trump'ın Bedminster'daki golf sahasındaki eski temizlikçiler, Melania ve Donald Trump'ın birlikte yemek yediğini hiç görmediklerine de yer verildi. Nadir bir röportajda Melania, kocasıyla birlikte rahatlamak istediklerindee "Rüzgar Gibi Geçti" filmini izlediklerini söylemişti. Kitapta Melania Trump'ın, kocasının cinsel organi hakkında yaptığı şoke edici yorumlar da dikkat çekiyor. Kitaba göre Melania, kocası Donald Trump hakkında "O gerçek bir erkek" yorumunu yapıyor.​​​​​​​MELANIANIN EKİBİ KURMACA DİYORMELANIA'NIN EKİBİ 'KURMACA' DİYOR 

Mary Jordan'ın "Anlaşma Sanatı: Melania Trump'ın Anlatılmamış Hikayesi" adlı kitabı, beş farklı ülkede 100'den fazla kişiyle yapılan röportajlara dayanarak 'First Lady'nin eşi benzeri görülmemiş bir portresini çiziyor'.

30286 sayfalık kitaptan alıntılar önceki gün Washington Post gazetesinde yayınlandı. Bu yeni kitaba göre Melania Trump, kocası Donald'ın şok seçim zaferinin ardından kendisinden o kadar emin değildi ve personele "yeni unvanını" kullanmamalarını söyledi.​​​​​​​Seçimden sonra Melania ile birlikte çalışan insanlardan biri, yazar Mary Jordan'a verdiği röportajda, Melania'nın kendisine "Bana First Lady demeyi bırak" dediğini aktardı. Jordan, ne Melania'nın ne de kocası Donald Trump'ın Kasım 2016'daki seçimi kazanmayı beklemediğini yazıyor.​​​​​​​Kitap, Melania'nın medyada mercek altında ve halkın gözü önünde olmayı sevmediği, ayrıca kocasının sayısız sadakatsizliğinin ortaya çıkmasına olan öfkesinden ötürü, bu rolü benimsemeye isteksiz olduğunu detaylıca anlatıyor.​​​​​​​Trump ise Melania'yı aldattığını reddediyor. Stormy Daniels ile olan kaçamağının haberleri Ekim 2018'de ortaya çıkmış ve sırlar ortaya saçıldıktan sonra sonra Melania, Davos'taki Trump'a katılma planlarını aniden iptal etmişti.​​​​​​​Öte yandan ABD First Lady’si ile ilgili geçen yıl yayınlanan bir biyografide, Melania'nın eşiyle yataklarını ayırdığı ve gecelerini kendi özel süitinde geçirdiği iddia edilmişti.​​​​​​​Melania, Trump'ın başkanlığının ilk altı ayını, babası seçildiğinde 10 yaşında olan oğlu Barron ile birlikte New York'taki Trump Tower'daki evinde geçirdi.​​​​​​​Jordan, Melania'nın bu zamanı kafa dinlemek için ve Barron'un büyük kardeşleri Don Jr, Ivanka, Eric ve Tiffany ile eşit muamele görmesini sağlamak için kullandığını yazıyor.​​​​​​​Melania ayrıca Barron'un mevcut arkadaşlarıyla New York'ta kalmasını ve okul dönemini bitirmesini istedi. Gelecek hafta yayınlanacak olan bu Melania Trump biyografisi, dünyanın en çok konuşulan çiftinin evliliğiyle ilgili bir ayrıntıları ortaya çıkarıyor.​​​​​​​Kitaptaki bir diğer gizli detay ise, Melania Trump'ın Donald Trump ile olan evlilik sözleşmesini oğulları Barron’ın finansal haklarını iyileştirmek adına 2017 yılında yenilemiş olduğu.​​​​​​​Kitaba göre, Melania’nın Beyaz Saray’a geç taşınmasının ardındaki temel neden de bu. Bu süreçte yenilenen evlilik sözleşmesi, Barron’un aile şirketi dışında bırakılmamasını garanti altına alıyor.

40Jordan, “First Lady, finansal fırsatlar ve miras konularında, oğlu Barron’un Trump’ın yetişkin diğer üç çocuğuyla eşit olacağına dair yazılı kanıt istedi” ifadelerini kullanıyor.​​​​​​​Melania Trump’ın ekibinden Stephanie Grisham ise kitapta yazanları pek gerçekçi bulmamış olacak ki, “Bayan Trump ile ilgili yanlış bilgiler ve kaynaklar içeren bir başka kitap. Bence kurgu türünde” açıklamasında bulundu.​​​​​​​Öte yandan Donald Trump ve eşi Melania Trump arasındaki ilişki her zaman ilgi odağı oldu. Donald Trump ABD başkanı olduğu günden beri kameralar önüne her geçtiğinde eşi Melania Trump'la verdiği pozlar tartışma konusu oluyor.​​​​​​​Çiftin basının karşısında verdikleri pozlarda Melania Trump'ın hiç gülümsememsi ve eşinin elini tutmaktan kaçınması dünya kamuoyunda tartışmalar yaratmaya devam ediyor.​​​​​​​Çiftin kameralar karşısındaki son görüntüsü de ikilinin arasındaki gerginliği ortaya koymuştu. ABD sokaklarının, ırkçı cinayete kurban giden George Floyd için protesto göstericileriyle dolup taştığı günlerde, Donald Trump eşiyle birlikte Beyaz Saray'ın dışına çıkmış ve Katolik Üniversitesi'ndeki Saint John Paul II Tapınağı’na kısa bir ziyarette bulunmuştu.​​​​​​​Bu, başkan için her şey yolundaymış gibi gülümsemek ve hareket etmek için bir şans olsa da eşi Melania Trump kameralar karşısında oynamıyordu.​​​​​​​O tuhaf anda Donald Trump, eşi Melania'dan gülümsemesini istemiş, ancak First Lady, gülümsemek yerine gerginliğini ortaya koyarak, sadece yüzünü buruşturmuştu. First Lady’nin bu zoraki pozu ve gülümsememekte direnmesi, internette viral olmuş, Trump'ın eşine yaptığı 'gülümse' baskısı kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girmişti.

47Kitabın yazarı Jordan, Melania'yı odaklanmış, acımasız ve hırslı biri olarak tanımlıyor. Jordan, "Melania, yeri geldiğinde hayatının yeni bölümününe geçip Milano'dan New York'a giderken, arkadaşlarını geride bırakmaktan çekinmiyor." diyor ve ekliyor: "Melania bir fırsat yakalarsa bunun için büyük çaba sarf eder. Sonra da yoluna devam eder ve asla geriye bakmaz.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör örgütü PKK'da çözülmeler sürüyor...Evlat nöbetindeki bir aile daha evladına kavuştu
Terör örgütü PKK'da çözülmeler sürüyor...Evlat nöbetindeki bir aile daha evladına kavuştu
Başkan Recep Tayyip Erdoğan 81 il teşkilatı ile bayramlaşma programında konuştu….
Başkan Recep Tayyip Erdoğan 81 il teşkilatı ile bayramlaşma programında konuştu….