hediye patlayan kutu

Advert
bodrum escort

Sabah gazetesi yazarı Hasan Basri Yalçın'dan Biden'ın desteklediği muhalefete sert tepki: Normal vakitlerde HDP, sıkışınca Atatürk.

Normal vakitlerde HDP, sıkışınca Atatürk. Ortada tam bir suçüstü görüntüsü var. Ama bu iş öyle Atatürk'ün veciz ifadelerinin arkasına gizlenerek saklanabilecek gibi değil. Bu saatten sonra öyle basmakalıp ifadelerin bir anlamı yoktur. Biden bile sizi işbirlikçi olarak görüyorsa öncelikle işbirlikçi olmadığınızı Biden'a göstermek zorundasınız. Mesela FETÖ ile ilgili daha açık konuşun. PKK/PYD'ye yönelik sert bir pozisyon alın ki, Amerikalılar sizin işbirliği yapacakları bir aktör olmadığınızı görsün. Suriye konusunda Türkiye'nin tezlerini seslendirin ki, Biden "Erdoğan'ı devirsek de bu ülkenin hükümetlerini yönetemeyiz" diye düşünsün..

Sabah gazetesi yazarı Hasan Basri Yalçın'dan Biden'ın desteklediği muhalefete sert tepki: Normal vakitlerde HDP, sıkışınca Atatürk.
Sabah gazetesi yazarı Hasan Basri Yalçın'dan Biden'ın desteklediği muhalefete sert tepki: Normal vakitlerde HDP, sıkışınca Atatürk. Admin
Bu içerik 105 kez okundu.
Advert

Sabah gazetesi yazarı 'dan Biden'ın desteklediği muhalefete sert tepki: Normal vakitlerde , sıkışınca 
Giriş Tarihi: 17.8.2020  23:56 Son Güncelleme: 18.8.2020  07:37
Sabah gazetesi yazarı ’ın hadsiz açıklamalarına muhalefetin yarım ağız ile verdiği cevaplara tepki gösterdi. Yalçın, “Bir de bu esnada  'ü tekrar hatırladı. Bağımsızlık karakterleriymiş. Ne güzel. Normal vakitlerde , sıkışınca Atatürk. Ortada tam bir suçüstü görüntüsü var. Ama bu iş öyle Atatürk'ün veciz ifadelerinin arkasına gizlenerek saklanabilecek gibi değil” dedi.

Muhalefete sert tepki: Normal vakitlerde HDP, sıkışınca Atatürk

İşte Hasan Basri Yalçın'ın konuyla ilgili yazısı:
Herkes muhalefet acaba Biden'ın sözlerine ne cevap verecek diye beklerken muhalefetin yaptığı işlere bakar mısınız? Ortada doyurucu tek bir açıklama yok. Abuk sabuk bir demagoji arayışına girmiş haldeler.

Ama işin ilginci takındıkları tavır bile tek bir merkezden yönetiliyor gibi. Her açıklama yapan belli başlı tezleri papağan gibi tekrar etmenin peşine düştü. Yok efendim açıklama 7 ay önce yapılmış. Yok bağımsızlık bizim muhalefetin karakteriymiş. Bu açıklamalar en çok Erdoğan'ın işine yararmış. İpe sapa gelmez bir sürü laf salatası. Ortada doğru düzgün bir açıklama yapan yok.

Hayır, 7 ay geç duyulmuş olması neyi değiştirir? Muhalefet 7 ay içinde başka türlü mü davranmaya başladı? Daha önce bir işbirliği vardı da şimdi yok mu? Yedi ay önce olmasının konunun içeriğine ne gibi bir etkisi olabilir? Tabii ki hiçbir etkisi yok. 7 ay önce yapılmış bu konuşma. Şimdi karşımıza çıkmış. Siz de şimdi anlatın kendinizi.

Muhalefetin dengesi fena bozuldu

Bir de bu esnada  'ü tekrar hatırladı. Bağımsızlık karakterleriymiş. Ne güzel. Normal vakitlerde HDP, sıkışınca Atatürk. Ortada tam bir suçüstü görüntüsü var. Ama bu iş öyle Atatürk'ün veciz ifadelerinin arkasına gizlenerek saklanabilecek gibi değil.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

---------------------------------------------------

 'nun röportajını yorumladı: Erdoğan düşmanlığı kör etmiş
Sabah gazetesi Ankara temsilcisi , A Haber canlı yayınında CHP Genel Başkanı ’nun röportajındaki ifadeleri değerlendirdi. Müderrisoğlu,  çıkışı için “Erdoğan düşmanlığı gözlerini kör etti” ifadelerini kullandı.


Giriş Tarihi: 17.8.2020  23:56 Son Güncelleme: 18.8.2020  00:37

Okan Müderrisoğlu Kemal Kılıçdaroğlu'nun röportajını yorumladı: Erdoğan düşmanlığı kör etmiş

Haber'deki Memleket Meselesi programında çarpıcı açıklamalarda bulunan Sabah gazetesi Ankara temsilcisi Okan Müderrisoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhuriyet'e verdiği röportajı değerlendirdi.

"NEDEN GÜL İSMİ ORTAYA ATILIYOR?"

Sabah gazetesi Ankara temsilcisi Okan Müderrisoğlu, "CHP'ye etki edebilecek siyaset dışı unsurları da kapsama alanında tutan bir yaklaşım var. Egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğunu düşünen, anti emparyalist, Atatürk'ün 6 okunun içindeki milliyetçiliği benimseyen her hangi bir CHP'li şapkayı önüne alıp düşünmesi gerekir. Erdoğan düşmanlığının gözlerini kör ettiği kişilerin sakin kafayla düşünmeye ihtiyacı var. Şunu unutmayalım, neden Abdullah Gül ismi ortaya çıkartılıyor?" şeklinde konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör örgütü PKK'da çözülmeler sürüyor...Evlat nöbetindeki bir aile daha evladına kavuştu
Terör örgütü PKK'da çözülmeler sürüyor...Evlat nöbetindeki bir aile daha evladına kavuştu
Başkan Recep Tayyip Erdoğan 81 il teşkilatı ile bayramlaşma programında konuştu….
Başkan Recep Tayyip Erdoğan 81 il teşkilatı ile bayramlaşma programında konuştu….