hediye patlayan kutu

Advert

Sağlık Bakanlığı 8 bin 844 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak.

Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatı hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere, KPSS puanına göre ÖSYM tarafından yapılacak merkezi yerleştirme ile 8 bin 844 sözleşmeli sağlık personel alacağını duyurdu. Sağlık Bakanlığı personel alımıyla ilgili dün de ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün açıklama yaparak, 8 bin 844 sözleşmeli sağlık personeli alınacağını söyleyerek, kılavuzun bu hafta yayınlanacağını bildirdi.

Sağlık Bakanlığı 8 bin 844 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak.
Sağlık Bakanlığı 8 bin 844 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak. Admin
Bu içerik 60 kez okundu.
Reklam

Sağlık Bakanı Koca duyurdu: 8 bin 844 sözleşmeli personeli alıyoruz

Giriş Tarihi: 12.02.2020  09:13Güncelleme Tarihi: 12.02.2020  09:26

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, 8 bin 844 sözleşmeli sağlık personelinin işe alınacağını duyurdu. Bakan yaptığı paylaşımda, "KPSS puanına göre ÖSYM tarafından yapılacak merkezi yerleştirme ile 8 bin 844 sözleşmeli sağlık personeli alıyoruz. Bu atamaların, vatandaşlarımıza daha nitelikli sağlık hizmeti sunulmasında önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum. Sağlık camiamıza hayırlı olsun" ifadelerine yer verdi.

BAKAN DUYURDU! BİNLERCE KİŞİ İŞE ALINACAK puanına göre  tarafından yapılacak merkezi yerleştirme ile 8 bin 844 sözleşmeli sağlık personeli işe alınacak. Tercih Kılavuzu, ÖSYM'nin  sitesi üzerinden yayınlandıktan sonra adaylar tercihlerini 14-20 Şubat 2020 tarihleri arasında yapabilecek.

 puanına göre  tarafından yapılacak merkezi yerleştirme ile 8 bin 844 sözleşmeli sağlık personelinin alınacağını duyurdu.

BİNLERCE KİŞİ İŞE ALINACAK

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bu sabah Twitter'dan yaptığı açıklamada şöyle dedi:

"Bakanlığımız taşra teşkilatı hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere, KPSS puanına göre ÖSYM tarafından yapılacak merkezi yerleştirme ile 8 bin 844 sözleşmeli sağlık personeli alıyoruz.Sağlık Bakanlığı 8 bin 844 sözleşmeli personel alacağını duyurdu!.BRANŞLARI DUYURDU

3 bin 762'si hemşire, bin 91'i ebe ve 3 bin 476'sı sağlık teknisyeni/sağlık teknikeri olmak üzere psikolog, sosyal çalışmacı, biyolog, odyolog, çocuk gelişimcisi, diyetisyen, fizyoterapist, iş ve uğraşı terapisti, dil ve konuşma terapisti, perfüzyonist ve sağlık fizikçisi ünvanlarında alım yapılacak. Tercih Kılavuzu, ÖSYM'nin  sitesi üzerinden yayınlandıktan sonra adaylar tercihlerini 14-20 Şubat 2020 tarihleri arasında yapabilecek. Duyurular, Bakanlığımızın yönetim Hizmetleri GEnel Müdürlüğü ve ÖSYM internet adresinden takip edilebilir."

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'li Özgür Özel'den Kur'an-ı Kerim'e saygısızlık
CHP'li Özgür Özel'den Kur'an-ı Kerim'e saygısızlık
Manisa Habercilik. MHP'den çok sert açıklama: Ali Babacan'ın arkasındaki cambaz oynatıcısı Abdullah Gül..
Manisa Habercilik. MHP'den çok sert açıklama: Ali Babacan'ın arkasındaki cambaz oynatıcısı Abdullah Gül..