hediye patlayan kutu

Advert

MHP lideri Devlet Bahçeli TBMM grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu!

MHP lideri Devlet Bahçeli MHP Grup Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli "Havaalanı inşaatında çalışan askerlerimize cani Esad güçleri canice saldırmıştır. Artık buna tahammül edecek halimiz kalmamıştır. Misliyle karşılık verilse de yüreğimizdeki ateş katil Esad defolup gidene kadar soğumayacaktır. Türk milletinin sabrını sınamaya çalışanlar ağır bedeller ödemiştir. Bundan sonra da ödemeye devam edecektir. Esad katildir, suçludur. Rusya iyi niyetli değildir. Hükümetin Rusya ile ilişkileri gözden geçirmesi samimi dileğimizdir. " dedi.

MHP lideri Devlet Bahçeli TBMM grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu!
MHP lideri Devlet Bahçeli TBMM grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu! Admin
Bu içerik 64 kez okundu.
Reklam

Bahçeli'den hükümete Rusya çağrısı

Giriş Tarihi: 11.2.2020  10:52 Güncelleme Tarihi: 11.2.2020  12:05

MHP Lideri; Rusya'nın iyi niyetli olmadığını, ilişkilerin yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini söyledi.Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı , partisinin  gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Devlet Bahçeli, " son zamanlarda afetlerle ve vehim kazalarla kıyasıya boğuşmaktadır. Felaketler 2020 yılında adeta otomatiğe bağlayarak ülkemize tesiri altına almıştır..." dedi. Devlet Bahçeli, 'de Türk askerine yönelik olarak yapılan alçak saldırıyla ilgili "Yüreğimizdeki  katil Esad gidene kadar sönmeyecek. Türkiye 'a girmenin planlarını şimdiden yapmalı. , kahrolsun Esad." ifadelerini kullandı..

Bahçeli'den hükümete Rusya çağrısı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Rusya ile ilişkilerin gözden geçirilmesi gerektiğini belirten MHP Lideri, Türkiye'nin gerekirse Şam'a girmeyi planlamasını istedi.

Şehitlerimizin vebalinin Rusya'nın omuzlarında olduğunu ifade ederek rejime yönelik harekat çağrısı yapan Devlet Bahçeli, "Yansın Suriye, yıkılsın İdlib, kahrolsun Esad" dedi.

"RUSYA İYİ NİYETLİ DEĞİLDİR"

MHP Genel Başkanı Bahçeli, şunları söyledi: "Artık buna tahammül edecek halimiz kalmamıştır. Misliyle cevap verilse de Esad gidene kadar yüreğimiz soğumayacaktır. Türk milletinin sabrını sınamaya çalışanlar, tarihin her devrinde ağır bedeller ödemiştir. Esad katildir, suçludur, gayrimeşrudur. Rusya iyi niyetli değildir.

Bahçeli'den hükümete Rusya çağrısı 

Bahçeli'den hükümete Rusya çağrısı

"RUSYA İLE İLİŞKİLER YENİDEN GÖZDEN GEÇİRİLMELİ"

Hükümet, Rusya ile ilişkileri yeniden gözden geçirmelidir.

Şehitlerimizin vebali, Rusya'nın omuzlarındadır.

"GEREKİRSE ŞAM'A GİRME PLANI YAPILMALI"

Türk milleti gerekirse, Şam'a girmeyi şimdiden planlamalıdır. Yansın Suriye, yıkılsın İdlib, kahrolsun Esad."

 lideri 'den Esad hayranlarına çok 

 Genel Başkanı 'de partisinin grup toplantısında konuştu. Bahçeli,  meselesinde çözüm yolunu Esad'la konuşmak olarak gösterenlere "Mehmetlerimizi şehit eden alçaklara ses çıkarmayıp Türk devletini suçlayanlar, gönüllü Esad sözcülüğü yapanlar Türk milletinin köküne yabancı düşenlerden başkası değildir." sözleriyle çok  gösterdi.

Bahçeli: Türkiye, Şam'a girmenin planlarını yapmalı

 Genel Başkanı , bugün 'de partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli'nin gündeminde "Esad ile konuşalım" diyen muhalefet partileri de vardı.

 lideri Devlet Bahçeli  grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu!

 lideri Devlet Bahçeli MHP Grup Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli "Havaalanı inşaatında çalışan askerlerimize cani Esad güçleri canice saldırmıştır. Artık buna tahammül edecek halimiz kalmamıştır. Misliyle karşılık verilse de yüreğimizdeki ateş katil Esad defolup gidene kadar soğumayacaktır. Türk milletinin sabrını sınamaya çalışanlar ağır bedeller ödemiştir. Bundan sonra da ödemeye devam edecektir. Esad katildir, suçludur. Rusya iyi niyetli değildir. Hükümetin Rusya ile ilişkileri gözden geçirmesi samimi dileğimizdir. " dedi.

MHP lideri Devlet Bahçeli TBMM grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu!

Partisinin Meclis grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, rejimin İdlib'deki saldırısına ilişkin "Rusya ile ilişkiler gözden geçirilmelidir. Esad devrilmelidir, zulüm şatoları yıkılmalıdır" dedi.


Bahçeli'nin açıklamaları şöyle:

"CHP YÖNETİMİ TÜRKİYE DÜŞMANLARI TARAFINDAN ELE GEÇİRİLMİŞTİR"
Yurdu yaşatmak için can veren kahramanların intikamı mutlak alınmalı. Merak ediyoruz uluslararası toplum ne diyor, neyi bekliyor, neden suya sabuna dokunmuyor? Bir vandala nereye kadar sabır gösterilecek? Esad savaş suçlusudur. 'de tek adam rejimi var diyen, saray rejiminden bahseden yalancıların 'deki belgeli ve delilli tek adam sistemine tepki göstermemeleri, üstelik katil Esad ile diyalog önerileri bağışçı mantığın kimlere ve hangi oranda bulaştığının da ibretlik misafiridir.


"ZALİMLERİN KUKLALARI"
Zulme zulüm diyenler zalimdir, zalimlerin kuklasıdır. Mehmetlerimizi şehit eden alçaklara ses çıkarmayıp Türk devletini suçlayanlar, gönüllü Esad sözcülüğü yapanlar Türk milletinin köküne yabancı düşenlerden başkası değildir.  ve diğer Esad hayranları vatana ihanet içindedir. Temas ve görüşme önerisiyle avunanlar cinayete ve ihanete ortaktır. Esad devrilmelidir, zulüm şatoları yıkılmalıdır.MHP lideri Devlet Bahçeli'den Esad hayranlarına çok sert tepki

TÜRKİYE'NİN YAŞADIĞI AFETLER

Felaketler 2020 yılında adeta otomatiğe bağlamış ülkemizi etkisi altına almıştır. Elazığ'da 6,8 büyüklüğündeki deprem milletimizi derin bir üzüntüye sevk etmiştir. 41 vatandaşımız depremde hayatını kaybetmiş, 1600 vatandaşımız da yaralanmıştır. Türk milleti depremzedelere sahip çıkmıştır, devletin tüm imkanları seferber edilerek darda ve zorda kalanlara el uzatılmıştır. 4-5 Şubat'ta iki gün boyunca Van Bahçesaray karayoluna 2 çığ düşmüştür. 41 kardeşimiz şehit olmuş, 84 kardeşimiz de yaralanmıştır. Deprem oldu, çığ düştü derken Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bir yolcu uçağı maalesef kaza kırıma uğramış 3 kişi yaşamını yitirmiş 180 kişi de yaralanmıştır. Türk milleti felaketlere teslim olmamıştır. Direne direne bugünlere gelmiştir. Allah'ın izniyle kötü günler geçecektir. Karamsarlık iman dolu gönüllere yakışmayacaktır.

"ZÜBÜKZADELER"

Özellikle 1999 Gölcük depremi ile Elazığ depremini karşılaştırıp siyasi fırsatçılık yapan küçük ve güdük bir azınlık gözümüzden kaçmamıştır. 1999 depreminde devletin çöktüğünü, bugün ayakta olduğunu söyleyen zavallılar ile toplanan deprem yardımlarıyla memur maaşlarının ödendiğini söylenmiştir. Bunlar zübükzadelerdir. Bilinmelidir ki ne Türk devleti 1999'da çöktü, 2020 zaafa uğradı. Çöken binalardır, utanmaz müteahhitlerdir. Devlet aynıdır, fıtrat ayındır, duruş aynıdır. 1999 Marmara depremi ile 2020 Elazığ depremini teraziye koyup tartıya çıkarmak ayıp, ahlaksızlık değil midir? Depremin küçüğü büyüğü olabilir ama acının azı çoğu olmaz.

MHP'nin olduğu yerde Türk devleti çökmez, çökemez. Varsayalım devlet çöktü, ya Söğüt olur ya Oğuz neslini sürdürürüz. Depremler arasında siyasi kıyas yapmak, birlik ve kardeşlik duygusuna hançer sallamaktır. Gölcük bizimdir, Elazığ bizimdir. 1999'daki acı neyse 2020'deki acı odur. Biz alınganlık yapmıyoruz, sadece 3-5 çürük yumurtaya ayna tutuyoruz. Hiç kimse karanlığa saklanıp taş atmasın. Dün de bugün de Türk devleti muktedirdir. Münafıklar, gıybet ustaları tezgahlarını başka yere açsınlar.

İDLİB SALDIRILARI

Türk milleti doğal afetlerle mücadele ederken, İdlib'de de saldırla mücadele etmiştir. 3 Şubat 2020'de Serakib yakınlarından kahramanlarımıza adice, alçakça ateş açılmıştır. Zalimler kana doymamış, şiddete ara vermemiştir. Acılarımız henüz tazeyken, dün İdlib'de milli vicdanı kederlendiren şehit haberleri gelmiştir.

Havaalanı inşaatında çalışan askerlerimize cani Esad güçleri canice saldırmıştır. Artık buna tahammül edecek halimiz kalmamıştır. Misliyle karşılık verilse de yüreğimizdeki ateş katil Esad defolup gidene kadar soğumayacaktır. Türk milletinin sabrını sınamaya çalışanlar ağır bedeller ödemiştir. Bundan sonra da ödemeye devam edecektir. Esad katildir, suçludur. Rusya iyi niyetli değildir. Hükümetin Rusya ile ilişkileri gözden geçirmesi samimi dileğimizdir.

Ne Astana, ne Soçi, ne de diplomatik temaslardan sonuç çıkmamıştır. Gücün silahın günü, gün vahşetin günüdür. Zalimler kendi aralarında nüfuz alanları oluştururken, küçük ölçekli savaşların fitilini tutuşturmuşlardır. Ortadoğu güç bloklarının acımasız mücadelelerine sahnedir. Suriye Rusya'nın fiili sömürgesi haline gelmiştir. Şehitlerimizin vebali buna ortam açan Rusya'nın omuzlarındadır. Bu gerçekle yüzleşmek şarttır. Siyasi ve diplomatik temaslar aldatmadır. Esad tahtından indirilmeden Türkiye'ye huzur gelmeyecektir. Şam'a girmeyi şimdiden planlamalı ve zalimleri yer ve yeksan etmelidir. Yansın Suriye, yıkılsın İdlib, kahrolsun Esad.

FETÖ'nün siyasi ayağı CHP! İşte CHP'deki FETÖ'cü isimlerFETÖ'NÜN SİYASİ AYAĞI

Kılıçdaroğlu, bugün FETÖ'nün siyasi ayağını açıklayacakmış. Bir boy aynasına baksa ayağını da görecek, boyunu da görecektir. FETÖ'nün siyasi ayağına gündeme getiren hep biz olduk. Dedik ki 15 Temmuz başarılı olsaydı, Yurtta Sulh Konseyi'nin siyasi ayağı kim olacaktı? Cumhurbaşkanı, başbakan, bakanlar kimler olacaktı? Kılıçdaroğlu görev alacak mıydı? Bizim çaycıyla, çorbacıyla işimiz yoktur. Bunları konuşanlar oyun içindedir. FETÖ'nün Cumhurbaşkanı, Başbakanı kimlerdir?

Sayın İlker Başbuğ bir televizyonda yaptığı açıklamalarla malum iddialarda bulunmuştur. MHP 2009'da ne söylemişse bugün de arkasındadır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'li Özgür Özel'den Kur'an-ı Kerim'e saygısızlık
CHP'li Özgür Özel'den Kur'an-ı Kerim'e saygısızlık
Manisa Habercilik. MHP'den çok sert açıklama: Ali Babacan'ın arkasındaki cambaz oynatıcısı Abdullah Gül..
Manisa Habercilik. MHP'den çok sert açıklama: Ali Babacan'ın arkasındaki cambaz oynatıcısı Abdullah Gül..