hediye patlayan kutu

Advert
Reklam

Manisa Habercilik

Manisa’da AK Parti eski İl Başkanı Berk Mersinli’nin görevden ayrılmasının ardından, yeni bir gelişme yaşandı.  Manisa koordinatörü, Çorum Milletvekili, Ahmet Sami Ceylan'ın, AKP Turgutlu, Alaşehir,Saruhanlı ve Akhisar  İlçe Başkanlarıyla yaptığı  görüşmenin hitamında, AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Kazım Dilek ve Alaşehir İlçe Başkanı Murat Ertürk görevlerinden istifa ettiler. 

Manisa Habercilik
Manisa Habercilik Admin
Bu içerik 262 kez okundu.
Reklam

AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Kazım Dilek ve Alaşehir İlçe Başkanı Murat Ertürk görevinden istifa etti. 

Giriş Tarihi: 29.11.2019  21:46 Güncelleme Tarihi: 29.11.2019  22:08

AKP Manisa’da eski İl Başkanı Berk Mersinli’nin görevden ayrılmasının ardından yeni bir gelişme yaşandı. AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Kazım Dilek ve Alaşehir İlçe Başkanı Murat Ertürk görevinden istifa etti.  

Manisa’da AK Parti eski İl Başkanı Berk Mersinli’nin görevden ayrılmasının ardından, yeni bir gelişme yaşandı. Manisa koordinatörü, Çorum Milletvekili,Ahmet Sami Ceylan'ın, AKP Turgutlu, Alaşehir,Saruhanlı ve Akhisar  İlçe Başkanlarıyla yaptığı  görüşmenin hitamında, AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Kazım Dilek ve Alaşehir İlçe Başkanı Murat Ertürk görevinden istifa etti. 

Manisa'lılar, Sayın Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ı çok seviyor, Her seçim öncesi yapilan kamuoyu araştırmasında, Başkan Erdoğan'ın şahsına % 60'ın üzerinde oy çıkıyor, ancak Manisalı Seçmenin, İl,İlçe Parti Teşkilatlarına olan öfkesinden dolayı oy sandığa yansımıyor, Salihli İlçesinde Milletvekili var, Yapılan 13 Seçimde Ak Parti  her seçim sonucu 3 veya 4 cü oluyor. Akhisar İlçesinde Milletvekili var, Ak Parti Belediye Başkanlığını kaybediyor. 

 Sayın Başkan Recep Tayyip Erdoğan 21 Şubat 2019 günü Manisa'ya gelmeden bir gün önce tamamlanan araştırmada, Akhisar başta olmak üzere, Seçim kazanılmayacağı ilçeler rapor ediliyor, ne yazıkki Seçim başkanlığına ulaştırılmuyor.15-temmuz.net haberleri

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
	
Manisa Habercilik. Arınç’tan FETÖ sanıklarına ‘az bekleyin’ mesajı: Yargıtay çözecek
Manisa Habercilik. Arınç’tan FETÖ sanıklarına ‘az bekleyin’ mesajı: Yargıtay çözecek
Özşanal'dan 23. yılda 23 üründe süper indirim..
Özşanal'dan 23. yılda 23 üründe süper indirim..