hediye patlayan kutu

Advert antalya escort

İmamoğlu, Fransa'da Türkiye'yi şikayet etti, HDP'ye destek verdi..

CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu bir skandala daha imza attı. Fransa’nın Strasburg kentinde düzenlenen Avrupa Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada görevden alınan terör destekçisi HDP’li belediye başkanlarını savundu, Türkiye’yi ise Avrupa’ya şikayet etti..

İmamoğlu, Fransa'da Türkiye'yi şikayet etti, HDP'ye destek verdi..
İmamoğlu, Fransa'da Türkiye'yi şikayet etti, HDP'ye destek verdi.. Admin
Bu içerik 446 kez okundu.
Reklam

İmamoğlu, 'da 'yi şikayet etti, 'ye destek verdi

Giriş Tarihi: 1.11.2019  19:37 Güncelleme Tarihi: 2.11.2019  01:24

 Başkanı   ve 'ne katılmak için bulunduğu ’da ’yi şikayet etti. Terör örgütü / ile ilişikleri nedeniyle yerlerine kayyım atanan ’li belediye başkanlarına sahip çıkan İmamoğlu, Türkiye düşmanları önünde bağımsız Türk yargısını yerden yere vurdu.

İmamoğlu, Fransa'da Türkiye'yi şikayet etti, HDP'ye destek verdi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 30 Ekim'de Fransa'nın Strasburg kentinde düzenlenen Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi'ne katıldı. İmamoğlu'yla birlikte İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ve Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu da davetli oldukları kongrede yer aldı.

CHP'li Ekrem İmamoğlu Fransa'da HDP'nin sesi oldu!

Ekrem İmamoğlu Fransa'da Türkiye'yi şikayet ettiAncak İBB Başkanı İmamoğlu, burada Türkiye'yi eleştiren kelimelere yer vermesi dikkat çekti. Terör örgütü PKK/YPG ile ilişikleri bulunmaları nedeniyle kayyum atanan HDP'li belediye başkanlarına bir kez daha destek çıkan İmamoğlu, "Belediye başkanlarının görevden alınarak, yerlerine kayyım atanması ve bir kısmının tutuklanması özellikle hukuk devleti ilkesini ihlal etmektedir. Görevden alınmalar demokrasinin ilkelerine, mevcut hukuksal düzenlemelerimize ve taraf olduğumuz uluslararası sözleşmelere de uygun değildir. Siyasi partiler ve onların seçilmiş yöneticileri, milletvekilleri, belediye başkanları ya hukukun içindedirler ya da dışındadırlar. Buna nihai kararı verecek olan yargıdır." Dedi.
Görevden alınan belediye başkanlarının PKK ile ilişkilerin görmezden gelen ve Türk Yargısı'nın kararlarını küçümseyen İmamoğlu "Çünkü bu bir adalet mücadelesidir, bu bir demokrasi mücadelesidir. Bu, millet iradesini koruma mücadelesidir. Demokrasi mücadeleleri uzun ve meşakkatlidir. Hiçbir fanatizme kapılmadan, hiçbir ayrımcılık yapmadan, korkmadan, yılmadan Cumhuriyetin ve demokrasinin değerlerini her koşulda, her zeminde savunmaya devam edeceğiz" dedi.

KAYYIM ATAMALARI
Kayyım konusu tekrar tekrar dile getiriliyor ama benim bu konuda fikrim çok net diyen İmamoğlu, "Kayyım konusundaki uygulamaya karşıyım. Nokta. Bu kadar net! Biz, bunu şiddetle reddediyoruz" diye konuştu.

Ekrem İmamoğlu Fransa'da Türkiye'yi şikayet etti

EKREM İMAMOĞLU FRANSA'DA TÜRKİYE'Yİ ŞİKAYET ETTİ Başkanı ’nın Strasburg kentinde düzenlenen Avrupa Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada görevden alınan terör destekçisi ’li belediye başkanlarını savundu, ’yi ise Avrupa’ya şikayet etti.

31 Mart yerel seçimleri öncesinde terör örgütü 'nın siyasi uzantısı 'nin 'ye verdiği desteğin diyeti ödenmeye devam ediyor. Son olarak CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 'ya yaptığı ziyarette büyük bir skandala daha imza attı. İmamoğlu, terör örgütü PKK'ya verdikleri destekten ötürü görevden alınan HDP'li belediye başkanlarını savundu.

İmamoğlu, Fransa'da Türkiye'yi şikayet etti, HDP'ye destek verdi..DAWSON, DÜNYANIN EN ŞEFFAF SEÇİMLERİNİ KÜÇÜMSEDİ

Avrupa Konseyi Binası'nda gerçekleştirilen 37'nci kongre oturumu, 23 Haziran'da tekrarlanan İstanbul seçimleri dahil, 31 Mart 2019 Türkiye yerel seçimlerine ilişkin "Gözlem Raporu"nun, raportör Andrew Dawson tarafından paylaşılmasıyla başladı. Raporla ilgili bilgiler veren Dawson, "Türkiye'de canlı bir demokrasi isteği ve iradesi var. Seçimde gözlemcilik yaparken bir genç geldi ve kim olduğumu bildiği için, fısıldayarak, 'Seçimi biz kazandık' dedi. Hiç kimse, seçimi kazandığını fısıldayarak söylemek zorunda olmamalı. Türkiye, gururlu bir devlet ve bu gururu gösteren bir halkı ve tarihi var. Türkiye'deki demokrasinin güçlenmesi için, Türkiye'ye yardımcı olmalıyız" dedi. Dawson'ın ardından istişare bölümüne geçildi ve ülke temsilcileri görüşlerini sundu. Görüşlerin ardından tekrar söz alan Dawson, "Hepinizin bana katılmasını beklemiyordum" diyerek, rapora dönük eleştirileri yanıtladı. Dawson, son söz olarak, İstanbul seçimlerinin makul sebeplerle iptal edilmediği sonucuna vardıklarını belirtti. Rapor, oy çokluğuyla kabul edildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Başkan Erdoğan kabine sonrası açıkladı: Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması 4 gün.
Son dakika: Başkan Erdoğan kabine sonrası açıkladı: Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması 4 gün.
Leyla Gülüşken A Haber canlı yayınında skandal iddiaları tek tek çürüttü: Hepsi yalan ve iftira.
Leyla Gülüşken A Haber canlı yayınında skandal iddiaları tek tek çürüttü: Hepsi yalan ve iftira.