hediye patlayan kutu

Advert antalya escort

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmede, Fırat'ın doğusuna düzenlenmesi planlanan askeri harekatın Suriye'nin barış ve istikrara kavuşmasına katkıda bulunacağını ve Suriye'deki siyasi sürecin önünü açacağını ifade etti. Suriye halkının hak ve menfaatlerinin korunmasının Türkiye açısından asli bir unsur olduğunu vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin Rusya Federasyonu'nun bu süreçteki yapıcı tutumunu takdir ettiğini dile getirdi..

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüştü.
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüştü. Admin
Bu içerik 137 kez okundu.
Advert

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan,  Devlet Başkanı Putin ile görüştü

Giriş Tarihi: 9.10.2019  14:38 Güncelleme Tarihi: 9.10.2019  15:02

Başkan  Federasyonu Devlet Başkanı  ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Başkan Erdoğan, görüşmede, Fırat’ın doğusuna düzenlenmesi planlanan askeri harekatın ’nin barış ve istikrara kavuşmasına katkıda bulunacağını ve Suriye’deki siyasi sürecin önünü açacağını ifade etti.

Erdoğan ile Putin arasında operasyon görüşmesi

Başkan Erdoğan, görüşmede, Fırat'ın doğusuna düzenlenmesi planlanan askeri harekatın 'nin barış ve istikrara kavuşmasına katkıda bulunacağını ve Suriye'deki siyasi sürecin önünü açacağını ifade etti.

Suriye halkının hak ve menfaatlerinin korunmasının  açısından asli bir unsur olduğunu vurgulayan Başkan Erdoğan, Türkiye'nin  Federasyonu'nun bu süreçteki yapıcı tutumunu takdir ettiğini dile getirdi.Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüştüSON DAKİKA: Başkan Erdoğan ile Putin arasında "Suriye operasyonu" görüşmesi

Suriye halkının hak ve menfaatlerinin korunmasının Türkiye açısından asli bir unsur olduğunu vurgulayan Sayın Cumhurbaşkanımız, Türkiye’nin Rusya Federasyonu’nun bu süreçteki yapıcı tutumunu takdir ettiğini dile getirmiştir.

ERDOĞAN İLE PUTİN ARASINDA OPERASYON GÖRÜŞMESİSon dakika haberi... Başkan , Rusya Federasyonu Devlet Başkanı  ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Başkan Erdoğan, görüşmede, Fırat’ın doğusuna düzenlenmesi planlanan askeri harekatın Suriye’nin barış ve istikrara kavuşmasına katkıda bulunacağını ve Suriye’deki siyasi sürecin önünü açacağını ifade etti.

Başkan Erdoğan, görüşmede, Fırat'ın doğusuna düzenlenmesi planlanan askeri harekatın Suriye'nin barış ve istikrara kavuşmasına katkıda bulunacağını ve Suriye'deki siyasi sürecin önünü açacağını ifade etti.

Suriye halkının hak ve menfaatlerinin korunmasının Türkiye açısından asli bir unsur olduğunu vurgulayan Başkan Erdoğan, Türkiye'nin Rusya Federasyonu'nun bu süreçteki yapıcı tutumunu takdir ettiğini dile getirdi.

Başkan Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin'le görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile telefonda Fırat’ın doğusuna düzenlenmesi planlanan askeri harekat hakkında görüştü.

Başkan Erdoğan ve Putin Fırat'ın doğusuna operasyonu görüştü |VideoBAŞKAN ERDOĞAN VE PUTİN FIRAT'IN DOĞUSUNA OPERASYONU GÖRÜŞTÜ |VİDEO

Erdoğan-Trump görüşmesinde dikkat çeken detay!ERDOĞAN-TRUMP GÖRÜŞMESİNDE DİKKAT ÇEKEN DETAY!

Başkan Erdoğan ile Trump görüşmesi ABD basınında! Trump Erdoğan karşısında çaresiz kaldıBAŞKAN ERDOĞAN İLE TRUMP GÖRÜŞMESİ ABD BASININDA! "TRUMP ERDOĞAN KARŞISINDA ÇARESİZ KALDI"

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan flaş operasyon açıklamasıDIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU'NDAN FLAŞ OPERASYON AÇIKLAMASI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Yurt içindeki terörist sayısı 500’e düştüİÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU: YURT İÇİNDEKİ TERÖRİST SAYISI 500’E DÜŞTÜ

Son dakika: Bakan Hulusi Akar'dan flaş operasyon açıklamasıSON DAKİKA: BAKAN HULUSİ AKAR'DAN FLAŞ OPERASYON AÇIKLAMASI

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Başkan Erdoğan kabine sonrası açıkladı: Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması 4 gün.
Son dakika: Başkan Erdoğan kabine sonrası açıkladı: Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması 4 gün.
Leyla Gülüşken A Haber canlı yayınında skandal iddiaları tek tek çürüttü: Hepsi yalan ve iftira.
Leyla Gülüşken A Haber canlı yayınında skandal iddiaları tek tek çürüttü: Hepsi yalan ve iftira.