hediye patlayan kutu

Advert antalya escort

ABD Büyükelçiliği’nden FETÖ’ye skandal destek! FETÖ militanı Ergun Babahan'ın Bahçeli’yi hedef alan tweetini beğendiler..

ABD'nin Ankara Büyükelçiliği firari FETÖ tetikçisi Ergün Babahan'ın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef alan twetini beğendi.'' ifadelerini kullanan Büyükataman, ''12 Eylül 1980'de ABD'nin Türkiye büyükelçisi olan James Spain görevi sonrası verdiği bir mülakatta "Türkiye'yi Türkeş'e teslim etmedik" itirafında bulunmuştu. Dün Türkeşsiz Türk milliyetçiliği planını devreye sokanlar, bugün aleni bir şekilde Bahçelisiz MHP hesapları yapıyor. Dün olduğu gibi bugün de avuçlarını yalayacaklardır.

ABD Büyükelçiliği’nden FETÖ’ye skandal destek! FETÖ militanı Ergun Babahan'ın Bahçeli’yi hedef alan tweetini beğendiler..
ABD Büyükelçiliği’nden FETÖ’ye skandal destek! FETÖ militanı Ergun Babahan'ın Bahçeli’yi hedef alan tweetini beğendiler.. Admin
Bu içerik 390 kez okundu.
Reklam

ABD'nin  Büyükelçiliği'nden skandal paylaşım

Giriş Tarihi: 5.10.2019  21:25 Güncelleme Tarihi: 5.10.2019  22:05

ABD Büyükelçiliği 'cü firarilerden Ergun Babahan'ın  lideri  hakkındaki çirkin paylaşımını Twitter'da beğendi. Sosyal medyada büyük tepki toplayan bu paylaşım ABD'nin FETÖ'ye verdiği skandal desteği bir kez daha gündeme getirdi.

ABD'nin Türkiye Büyükelçiliği'nden skandal paylaşım

ABD BÜYÜKELÇİLİK HESABINDAN BÜYÜK SKANDAL!

ABD'nin Türkiye Büyükelçiliği resmi Twitter hesabı, firari FETÖ'cü Ergun Babahan'ın MHP lideri Devlet Bahçeli'yle ilgili attığı skandal tweeti beğendi.

FETÖ'cü hain Ergün Babahan Fuat Avni hesabını yöneten Said Sefa ile birlikte

BAHÇELİ HAKKINDA ÇİRKİN TWEET

FETÖ'cü Ergun Babahan, skandal paylaşımında ''Türkiye halkları Bahçeli'siz bir siyaset dönemine hazır olmalı'' dedi.

Fetullahçı Terör Örgütü'nün öne çıkan isimlerinden Ergun Babahan 20 Temmuz 2016 Cumartesi günü Bodrum'dan gemiyle yurt dışına kaçmıştı.

MHP GENEL SEKRETERİ İSMET BÜYÜKATAMAN'DAN SKANDAL PAYLAŞIMA YANIT!

''ABD'nin Ankara Büyükelçiliği firari FETÖ tetikçisi Ergün Babahan'ın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef alan twetini beğendi.'' ifadelerini kullanan Büyükataman, ''12 Eylül 1980'de ABD'nin Türkiye büyükelçisi olan James Spain görevi sonrası verdiği bir mülakatta "Türkiye'yi Türkeş'e teslim etmedik" itirafında bulunmuştu. Dün Türkeşsiz Türk milliyetçiliği planını devreye sokanlar, bugün aleni bir şekilde Bahçelisiz MHP hesapları yapıyor. Dün olduğu gibi bugün de avuçlarını yalayacaklardır. Ayrıca Türkiye'de Türkiye halkları yoktur, büyük Türk milleti vardır. Türk milletinin lideri de Sayın Devlet Bahçeli'dir. Çok şükür başımızdadır. Dosta güven düşmana korku vermektedir.'' dedi. Büyükelçiliği’nden ’ye skandal destek! FETÖ militanı 'ın Bahçeli’yi hedef alan tweetini beğendiler

 Büyükelçiliği skandal bir olaya imza attı. ’nün azılı militanlarından firari ’ın,  Genel Başkanı  aleyhinde attığı skandal tweet ABD Büyükelçiliği’nin resmi Twitter hesabı tarafından beğenildi.

ABD Büyükelçiliği’nden FETÖ’ye skandal destek!

 Büyükelçiliği sosyal medya üzerinden skandal bir olaya imza attı.

ABD Büyükelçiliği'nin onaylı Twitter hesabı tarafından,15 Temmuz'da ülkeyi işgale kalkışan Fetullahçı Terör Örgütü'nün azılı militanlarından olan kapatılan Bugün Gazetesi eski yazarı Ergün Babahan'ın paylaştığı tweet beğenildi.

Firari 'cü Babahan attığı tweette  Genel Başkanı 'yi hedef aldı.

İşte Bahçeli'nin sağlık durumu üzerinden manipülatif söylemde bulunan FETÖ militanının yaptığı o skandal paylaşım:

İLK SKANDALLARI DEĞİL!
Gezi Parkı Olayları ile 'nin karıştırılmak istendiği dönemde de ABD tarafından skandal bir olaya imza atılmıştı. ABD Konsolosluğu'nun resmi Twitter hesabı üzerinden Gezicilerin kullandığı Twitter hesabının paylaşımı beğenilmişti.

'ERDOĞAN'A DÜŞMANLIK TOPLANITISI'NA KATILMIŞTI
Azılı FETÖ militanı Babahan, Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenen "Demokratik Türkiye için Toplumsal Sözleşme Arayış" adı verilen konferansa katılmıştı. Konferansın ana teması 'Erdoğan düşmanlığı' olmuş ve atılımcıların çoğunluğu konuşmasında Erdoğan'a karşı geniş bir ittifak oluşturma çağrısı yapmıştı. Konferansa , Eser Karakaş, Ferhat Tunç, CHP'li Ali Şeker ve Saadet Partili Cihangir İslam gibi isimler katılmıştı.

MHP'DEN TEPKİ GELDİ
Skandan olaya MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman Twitter üzerinden tepki gösterdi.

Büyükataman yaptığı paylaşımda,

"1- ABD'nin Ankara Büyükelçiliği firari FETÖ tetikçisi Ergün Babahan'ın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef alan twitini beğendi.

2- 12 Eylül 1980'de ABD'nin Türkiye büyükelçisi olan James Spain görevi sonrası verdiği bir mülakatta "Türkiye'yi Türkeş'e teslim etmedik" itirafında bulunmuştu. Dün Türkeşsiz Türk milliyetçiliği planını devreye sokanlar, bugün aleni bir şekilde Bahçelisiz MHP hesapları yapıyor.

3- Dün olduğu gibi bugün de avuçlarını yalayacaklardır. Ayrıca Türkiye'de Türkiye halkları yoktur, büyük Türk milleti vardır. Türk milletinin lideri de Sayın Devlet Bahçeli'dir. Çok şükür başımızdadır. Dosta güven düşmana korku vermektedir." ifadelerine yer verdi.

MHP Genel Başkanı üst solunum yolları enfeksiyonu dolayısıyla rahatsızlık geçirmiş, hastanede kısa süreli bir tedavi gördükten sonra evinde istirahate çekilmişti. Sosyal medyada Bahçeli'nin sağlık durumu üzerinden yalan haber yayanlara ise Genel Başkan Yardımcısı , "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin sağlık durumu, kendisinin siyasetten uzaklaşmasını umanları ye'se sürükleyecek, meydanı boş bulmayı bekleyenleri hayal kırıklığına uğratacak kadar iyidir." İfadeleriyle yanıt vermişti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Başkan Erdoğan kabine sonrası açıkladı: Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması 4 gün.
Son dakika: Başkan Erdoğan kabine sonrası açıkladı: Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması 4 gün.
Leyla Gülüşken A Haber canlı yayınında skandal iddiaları tek tek çürüttü: Hepsi yalan ve iftira.
Leyla Gülüşken A Haber canlı yayınında skandal iddiaları tek tek çürüttü: Hepsi yalan ve iftira.