hediye patlayan kutu

Advert

FETÖ soruşturması: 222 asker hakkında gözaltı kararı

Fethullahçı Terör Örgütü’nün TSK’daki yapılanmasının deşifre edilmesine yönelik İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, tamamı muvazzaf toplam 223 astsubay rütbesindeki askeri personel şüpheli hakkında bugün saat:01.00 itibariyle İstanbul merkezli 54 farklı il ve KKTC’de eş zamanlı olarak operasyon başlatıldı.

FETÖ soruşturması: 222 asker hakkında gözaltı kararı
FETÖ soruşturması: 222 asker hakkında gözaltı kararı
Admin
Bu içerik 82 kez okundu.
Advert

Son dakika: 54 farklı il ve KKTC’de eş zamanlı  operasyonu: 222 astsubay hakkında gözaltı kararı.

Giriş Tarihi: 14.9.2019  10:10 Güncelleme Tarihi: 14.9.2019  10:56

’nün ’daki yapılanmasının deşifre edilmesine yönelik  tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, tamamı muvazzaf toplam 223*2 astsubay rütbesindeki askeri personel şüpheli hakkında bugün saat 01.00 itibariyle İstanbul merkezli 54 farklı il ve KKTC’de eş zamanlı olarak operasyon başlatıldı.

Son dakika haberi: 223 astsubay hakkında gözaltı kararı

Fetullahçı Terör Örgütü'nün Türk Silahlı Kuvvetlerimiz içerisine sızmış ve halen deşifre edilemeyen mensuplarının deşifre edilmesine yönelik İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen Ankesör soruşturmasında yeni bir gelişme yaşandı.

Soruşturmayı 2017 yılından bu yana titizlikle yürüten Cumhuriyet Savcısı Can Tuncay, 223 muvazzaf Astsubay askeri pernonel hakkında gözaltı kararı verdi. İstanbul merkezli 49 il ve KKTC'de gece 01.00 itibari ile gözaltı ve yakalama işlemi başlatıldı. Şüphelilerin adreslerine baskınlar düzenlendi.
 merkezli 54 il ve KKTC'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün () Türk Silahlı Kuvvetleri () yapılanmasına yönelik başlatılan operasyonda, haklarında gözaltı kararı bulunan 222 muvazzaf askerden 50'si yakalandı.

FETÖ soruşturması: 222 asker hakkında gözaltı kararı

nca yürütülen soruşturma kapsamında, haklarında gözaltı kararı verilen kara, hava, deniz, jandarma ve sahil güvenlik komutanlıklarında görevli farklı rütbelerdeki 222 muvazzaf astsubayın yakalanması için polis harekete geçti.

222 MUVAZZAF ASKERDEN 50'Sİ YAKALANDI
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin, İstanbul merkezli 54 il ve KKTC'de başlattığı eş zamanlı operasyonda, şüphelilerden 50'si yakalandı.

Devam eden operasyon kapsamında aramaların sürdüğü, gözaltı sayısının artabileceği bildirildi.Son dakika: 49 farklı il ve KKTC’de eş zamanlı FETÖ operasyonu: 223 astsubay hakkında gözaltı kararı

Son dakika haberi: 223 astsubay hakkında gözaltı kararı

Fethullahçı Terör Örgütü’nün ’daki yapılanmasının deşifre edilmesine yönelik İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, tamamı muvazzaf toplam 223 astsubay rütbesindeki askeri personel şüpheli hakkında bugün saat:01.00 itibariyle İstanbul merkezli 54 farklı il ve ’de eş zamanlı olarak operasyon başlatıldı.

İstanbul merkezli 54 ilde FETÖ operasyonu! 223 astsubay hakkında gözaltı kararı

DÜĞMEYE BASILDI! POLİS 223 İSMİN PEŞİNDEİstanbul merkezli 54 farklı il ve ’de eş zamanlı olarak  operasyonu başlatıldı. Tamamı muvazzaf toplam 223 astsubay rütbesindeki askeri personel şüpheli hakkında gözaltı kararı var.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Volkswagen Manisa fabrikası nereye kurulacak?...
Volkswagen Manisa fabrikası nereye kurulacak?...
 Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz Görevine Başladı
Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz Görevine Başladı