hediye patlayan kutu

Advert

İmamoğlu'nun yalanları iyice kabak tadı verdi! Yenikapı’daki kamyonetler meydandan kayboldu.

Yaptığı işçi kıyımları ve art arda patlattığı zamlarla gündemden düşmeyen CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu şimdi de yaptığı kara propaganda ile gündemde. Hizmet araçlarını lüks makam aracı olarak lanse edip Yenikapı’da sergileyen CHP’li Ekrem İmamoğlu yine rezil oldu. Aralarında hizmet araçları, evde bakım araçları, turizm bölgelerinde görevli akıllı araçlar, zabıtaların kullandığı araçlar ve kamyonetlerin de bulunduğu pek çok araç sanki makam aracıymış gibi kamuoyu yanıltılmaya çalışılıyor.

İmamoğlu'nun yalanları iyice kabak tadı verdi! Yenikapı’daki kamyonetler meydandan kayboldu.
İmamoğlu'nun yalanları iyice kabak tadı verdi! Yenikapı’daki kamyonetler meydandan kayboldu.    Admin
Bu içerik 331 kez okundu.
Reklam

İmamoğlu'nun yalanları iyice kabak tadı verdi! ’daki kamyonetler meydandan kayboldu.    

Güncel 07.09.2019 07:16 Son Güncelleme: 07.09.2019 07:30

 Başkanı  tarafından israf’ iddiasıyla  meydanına çektirilen araçlardan, aralarında derin donduruculu kamyonun da olduğu çok sayıda kamyonet kayıplara karıştı. Araçların, biriken işler dolayısıyla göreve gönderildiği değerlendiriliyor. Peki ihtiyaç fazlası diye iddia adilen Yenikapı'daki hizmet araçlarından kaybolan kamyonetler göreve mi gönderildi?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı , tamamına yakınını hizmet araçlarının oluşturduğu çok sayıda aracı  meydanına çektirdi.


5 Eylül tarihinde çekilen kare

Derin donduruculu kamyon, ilaçlama kamyoneti, altyapı hizmetlerinde kullanılan kamyonetlerin de alana park edilmesi çalışmaları durma noktasına getirdi.

KAMYONETLER MEYDANDAN KAYBOLDU
Yeni Şafak'ın haberine göre 5 Eylül 2019 tarihinde görüntülenen o araçlar, 6 Eylül 2019 tarihinde kayboldu.


5 Eylül 2019 tarihinde çekilen karede kamyonet ve soğutuculu kamyon görülüyor

Havadan alınan görüntülerde yerlerinin boş kaldığı belirlenirken, park edilmeleri dolayısıyla aksayan işlerin devamı için göreve gönderildiği öne sürüldü. Konuyla ilgili  yönetiminden herhangi bir açıklama yapılmadı.

6 Eylül 2019 tarihinde çekilen karede kamyon ve kamyonetlerin yeri boş

"KAMYONETLERİN VE KAMYONUN GERİ ÇEKİLDİĞİ BİLGİSİNİ ALDIK"
Dün açıklama yapan Esenler Belediye Başkanı ve İBB Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu, söz konusu araçların göreve gönderildiği iddiasını doğrulayarak "Ortaya attıkları gibi 1717 tane makam aracı bulamayınca hizmet araçlarını meydana topladılar. İşler aksayınca da geri göndermeye başladılar. Bugün saat 13.00'da kamyonetlerin ve kamyonun geri çekildiği bilgisini aldık" dedi.

Zırhlı Mercedes'e binip hizmet araçlarına israf diyen İmamoğlu'na vatandaşlardan İmamoğlu'nun yalanları iyice kabak tadı verdi! Yenikapı’daki kamyonetler meydandan kayboldu

Göksu:  "araç fantazisi" uğruna 'da hayatı durdurmuştur!

Giriş Tarihi: 5.9.2019  13:14 Güncelleme Tarihi: 5.9.2019  18:13

Önce "'da 1717 makam aracı var" diyen ve bunu ispat edemeyen  şimdi de "ihtiyaç fazlası hizmet aracı" şovu için Yenikapı'ya araç sıralamaya başladı. Ancak İmamoğlu'nun bu şovu nasıl gerçekleştirdiği ortaya çıktı.  Grup Başkanvekili Tevfik Göksu, İmamoğlu'nun yalan iddialarını ispatlama hırsıyla her birimden belli sayıda araç istediğini açıkladı ve ekledi "Şuan İstanbul'da evde bakım dahil hayat durmuştur. Madem ihtiyaç fazlasıydı 60 gündür neden tutuyorsunuz bu araçları?"

Göksu: Ekrem İmamoğlu araç fantazisi uğruna İstanbul'da hayatı durdurmuştur!

İşte Göksu'nun açıklamalarından öne çıkanlar;

1717 MAKAM ARACI VAR DİYORDU! BULAMAYINCA HİZMET ARAÇLARINI TOPLAMAYA BAŞLAMIŞ!

Hatırlarsanız seçim kampanyası sürecinde 1717 tane makam aracından bahsetmişti. Galiba makam aracı bulamayınca şimdi de sahadaki arazideki hizmet araçlarını getirtmeye karar vermiş. Bunların hepsi arazide kullanılan hizmet araçları.

Ä°mamoğlu şirazeyi hepten kaydırdı!HER BİRİME "SEN ŞU KADAR ARAÇ GÖNDERECEKSİN" DENİLMİŞ

Aldığım bilgilere göre her birimde sen 3 araç göndereceksin diye talimat verilmiş. Evde bakım, sosyal hizmet dahil arazideki araçları toplamışlar. Salı gününe kadar da devam edecekmiş! Şu andaki durum şu ortaya attıkları iddiaları ispatlamaya çalışıyorlar.

İBB'den skandal propaganda! Hizmet araçları lüks araç diye Yenikapı'da sergileniyor

YALAN İDDİALARINI İSPATLAMA HIRSIYLA İSTANBUL'DA HAYATI DURDURDULAR

Bu hırsla İstanbul'da hayatı durdurmuş durumdalar. Bu kara propagandayı yapabilmek için hayatı, hizmeti durdurmuş durumdalar. Evde sağlıkta örneğin hizmet bekleyen hastalar, İstanbul halkı şuan bu şov uğruna, evinde bakım hizmetinden mahrum bırakılmış durumda.

BUGÜN EVDE BAKIM BEKLEYEN HASTA YENİKAPI'YA BAKSIN

Çocuğu hastaneye götürülemeyen anne bugün neden gidemiyor diye merak ediyorsa Yenikapı'ya baksın. Araçlar şuan sayın Başkanın fanzatisine hizmet veriyor.

MADEM İHTİYAÇ FAZLASIYDI 60 GÜNDÜR NEDEN TUTUYORSUNUZ?

Madem bu araçlar ihtiyaç fazlasıydı da 60 gündür görevdesiniz niye tutuyorsunuz? Bu araçlar bu şovdan sonra İBB bünyesinde tutulacak mı tutulmayacak mı? göreceğiz, takip edeceğiz.

DAĞ FARE DOĞURMUŞTUR

Bir taraftan insanları ekmeğinden ediyorsunuz, bir taraftan her köşesinde bu şehrin bir yeni siyasi şov uğruna hizmeti durduruyorsunuz. Dağ fare doğurmuştur. Güneş balçıkla sıvanmaz. Hak ve hakikatler mutlaka ortaya çıkar.

Bu araçlar söylediğimiz gibi zabıtanın, sosyal hizmetlerin, evde bakım hizmetlerinin vs. kullandığı hizmet araçlarıdır. 1717 makam aracından da söz ettiler aylarca. hani 1717 makam aracı?

KENAN KIRAN: BU BÜYÜK BİR YALAN VE ALGI OPERASYONU!

Sabah Gazetesi editörü Kenan Kıran ad İBB'nin bu kara propagandasını nasıl şekillendirdiğini anlattı. İşte Kıran'ın değerlendirmesi:

Yenikapı'da algı operasyonuİBB'den kara propaganda!

CHP'li İBB'den kara propaganda! Hizmet araçlarını makam aracı diye sergilediler

Yaptığı işçi kıyımları ve art arda patlattığı zamlarla gündemden düşmeyen CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu şimdi de yaptığı kara propaganda ile gündemde. Hizmet araçlarını lüks makam aracı olarak lanse edip Yenikapı’da sergileyen CHP’li Ekrem İmamoğlu yine rezil oldu. Aralarında hizmet araçları, evde bakım araçları, turizm bölgelerinde görevli akıllı araçlar, zabıtaların kullandığı araçlar ve kamyonetlerin de bulunduğu pek çok araç sanki makam aracıymış gibi kamuoyu yanıltılmaya çalışılıyor. A Haber Yenikapı’ya gitti ve o araçları görüntüledi. SABAH Gazetesi muhabiri Kenan Kıran, CHP’nin algı operasyonlarını ve gerçekte olanları tek tek anlattı.

Ekrem İmamoğlu hızını alamadı! Makam aracı diye İBB'nin bisikletlerini de Yenikapı'ya getirdi

Bin 717 makam aracı iddiası tutmayan İBB'nin CHP'li Başkanı Ekrem İmamoğlu, en azından sayıyı tutturabilmek adına belediye bünyesinde ne kadar araç varsa Yenikapı'ya topluyor. Hizmet araçlarının bile makam aracı olarak getirildiği Yenikapı'da en dikkat çeken ise bisikletler oldu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun verdiği talimatla belediye bünyesindeki tüm araçlar Yenikapı'da toplanmaya başladı. Gece yarısından itibaren başlayan araç sevkiyatları henüz son bulmadı. Çekilen fotoğraflarda, İBB bünyesindeki bazı bisikletlerin de Yenikapı'ya götürüldüğü görüldü.


BUNLAR MI MAKAM ARACI

Zabıta ekiplerinin kullandığı araçların, kamyonetlerin ve üzerinde Hizmet Aracı yazan araçların da alanda toplanması İBB'nin bu atağıyla ilgili soru işaretlerinin ortaya çıkmasına neden oldu.

Bilindiği üzere; İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, seçimleri kazanması durumunda makam araçlarının Yenikapı'da sergileneceğini söylüyordu.

Tevfik Göksu’dan İmamoğlu’na çok sert tepki!İmamoğlu şirazeyi hepten kaydırdı! Lüks makam aracı diye bisiklet getirdi!

İMAMOĞLU ŞİRAZEYİ HEPTEN KAYDIRDI!Yerel seçimler öncesi 'de  israfı olduğunu iddia eden 'li Başkan , Yenikapı'da hizmet araçlarıyla birlikte İBB'ye ait bisikletleri de sergilemesi dikkat çekti.

 öncesi 'da gereksiz kiralanan bütün makam araçlarını Yenikapı'da sergileyeceğini iddia eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı , verdiği talimatla araçları Yenikapı'da toplamaya başladı. Gece yarısından itibaren başlayan araç sevkiyatı henüz son bulmazken gelen araçlar ise dikkat çekti.

BİSİKLETLERİ GETİRTTİ
İstanbul'daki tüm hizmetleri durdurarak araçların Yenikapı'ya gelmesi talimatını veren İmamoğlu, gereksiz  bulamayınca 'ye ait evde sağlık hizmeti ve zabıta araçları dahil tüm araçları Yenikapı'ya getirtti. Gelen araçlar arasında İBB'ye ait bisikletlerin olması ise dikkat çekti.

MAKAM ARACI DEDİĞİ BUNLAR MI?
Zabıta ekiplerinin kullandığı araçların, kamyonetlerin ve üzerinde Hizmet Aracı yazan araçların da alanda toplanması İBB'nin bu atağıyla ilgili soru işaretlerinin ortaya çıkmasına neden oldu.

Bilindiği üzere; İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, seçimleri kazanması durumunda gereksiz makam araçlarının Yenikapı'da sergileneceğini söylüyordu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'li Özgür Özel'den Kur'an-ı Kerim'e saygısızlık
CHP'li Özgür Özel'den Kur'an-ı Kerim'e saygısızlık
Manisa Habercilik. MHP'den çok sert açıklama: Ali Babacan'ın arkasındaki cambaz oynatıcısı Abdullah Gül..
Manisa Habercilik. MHP'den çok sert açıklama: Ali Babacan'ın arkasındaki cambaz oynatıcısı Abdullah Gül..