Advert
Reklam

MHP’nin Manisa mitingi: Bahçeli’den CHP ve İYİ Parti’nin ABD ziyaretlerine sert eleştiri

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Millet İttifakı'nın 1,5 yıldır adaylarının kim olacağını tartıştığını ancak ortada bir aday olmadığını belirterek, "Kılıçdaroğlu meydan okuyor, ancak hala 'adayım' diyemiyor, buna dili varmıyor. Malum belediye başkanlarını Sayın Erdoğan'la devamlı eş tutup ona rakip olarak gösteriyorlar. Bu bir FETÖ yöntemidir, 'yenemiyorsan yıprat' taktiğidir." dedi. Manisalıların zalimler, hainler ve Türk düşmanlarından hesap soracağını, Cumhur İttifakı'na destek vereceğini, istikrardan ve Türkiye'nin büyümesinden yana karar vereceğini söyleyen Bahçeli, "Cumhurbaşkanı adayı bulabilmek için icazet yarışına girenler, gelsin Manisa'ya baksınlar. Baskınlar da muhteşem coşkuyu görsünler. Koştura koştura ABD'de soluğu alan işbirlikçiler, şu imrenilecek heyecan dalgasına kulak versinler. Türkiye'de bulamadıklarını yabancı ülkelerde arayanlar, terör örgütlerine destek, bölücülere payanda olanlar, ekmeğini yediği, havasını soluduğu vatanını gittikleri ülkelerde şikayet edenler, çok iyi bilsinler ki bizim adayımız belli,kararımız nettir. Cumhurbaşkanı adayımız da Sayın Erdoğan'dır." ifadelerini kullandı.

MHP’nin Manisa mitingi: Bahçeli’den CHP ve İYİ Parti’nin ABD ziyaretlerine sert eleştiri
MHP’nin Manisa mitingi: Bahçeli’den CHP ve İYİ Parti’nin ABD ziyaretlerine sert eleştiri Admin
Bu içerik 95 kez okundu.
Advert

Son dakika: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Manisa'da Aday Belli, Karar Net mitingi! Bahçeli'den önemli açıklamalar

Giriş Tarihi: 23.10.2022  17:04 Güncelleme Tarihi: 23.10.2022  21:54

Son dakika... Devlet BahçeliKılıçdaroğlu adayım diyemiyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "2023'e Doğru: Aday Belli, Karar Net" temalı açık hava toplantıları kapsamında Manisa'da halka hitap etti. ABD'ye giden CHP ve İYİ Parti'ye sert tepki gösteren Bahçeli, "Zillet partilerinin peş peşe ABD'nin yolunu aşındırmaları boşuna değildir. Birisi geliyor, birisi gidiyor. Adeta okyanus ötesinde nöbete gidiyorlar" dedi. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin kimyasal silah kullandığını iddia eden Türk Tabipler Birliği Başkanı'nı da sert sözlerle eleştiren Bahçeli, "TTB kapatılmalı, başkanı bedel ödemeli" diye konuştu.

MHP Genel Başkanı Devlet BahçeliManisa'da "2023'e Doğru Aday Belli, Karar Net" mitingi düzenliyor. MHP lideri Bahçeli önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli 2023 yılının Türkiye için bir dönüm noktası olduğunu belirtirken "Sandık ve demokrasi yılıdır" ifadesini kullandı. Kılıçdaroğlu'nun adaylığını bir türlü açıklayamadığını söyleyen Bahçeli "Sayın Kılıçdaroğlu, geçti Bor'un pazarı, haydi sür eşeğini Kandil'e. Artık Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Türkiye'nin yönetim hayatına hakimdir." ifadelerini kullandı.

Son dakika: MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den Manisa’da Aday Belli, Karar Net mitingi! Bahçeli’den önemli açıklamalar

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Kılıçdaroğlu meydan okuyor ancak hala adayım diyemiyor. Malum belediye başkanlarını Sayın Erdoğan ile eş tutup rakip gösteriyorlar. Bu bir FETÖ yönetimidir. Yenemiyorsan yıprat taktiğidir." açıklamasında bulundu.

Son dakika... Devlet Bahçeli: Kılıçdaroğlu adayım diyemiyor

MHP Genel Başkanı Devlet BahçeliManisa'da "2023'e Doğru Aday Belli, Karar Net" mitingi düzenliyor. MHP lideri Bahçeli önemli açıklamalarda bulundu.

HEDEFLERİ YÜKSEK OLANLARIN KÜÇÜK HESAPLARI OLAMAZ

Hedefleri yüksek olanların küçük hesapları olamaz. Başarmaya azmetmiş olanların karşısında hiçbir şer odağı tutunamaz. Bizde milletimizi seven mangal gibi yürek vardır. Dokunsanız devrilecek çıkarcılar güruhu ne millet sevdamızı bilebilir ne de ülkeye adanmış hayatlarımızı anlayabilir.

Son dakika haberleri: MHP'nin düzenlediği 'Aday Belli Karar Net' mitinglerinin 6. Manisa'da coşkulu bir kalabalık eşliğinde gerçekleşti. Cumhuriyet meydanında toplanan vatandaşlara seslenen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

"CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'DIR"

Bahçeli şunları söyledi: "İmparatorluk çınarının kökü Manisa'da sulanmıştır. 2023'ün zafer yolu da inanıyorum ki Manisa'dan açılacaktır. Cumhurbaşkanı adayı bulabilmek için icazet yarışına girenler gelsinler Manisa'ya baksınlar. Gelsinler de muhteşem coşkuyu görsünler. Koştura koştura Amerika Birleşik Devletleri'nde soluğu alan işbirlikçilerin yüreği yetiyorsa şu imrenilecek heyecan dalgasına kulak versinler. Türkiye'de bulamadıklarını yabancı ülkelerde arayanlar, terör örgütlerine destek, bölücülüğe payanda olanlar, ekmeğini yedikleri vatanı gittikleri ülkede şikayet edenler çok iyi bilsinler ki, bizim adayımız belli kararımız nettir. Cumhurbaşkanı adayımız da sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır. Hedefimiz Erdoğan'ın açık ara farkla tekrar Cumhurbaşkanı seçilmesi, TBMM'de milletvekili sayısı ve siyasal destek itibariyle çok güçlü bir MHP grubunun ve Cumhur İttifakı'nın tecelli etmesidir."

"KILIÇDAROĞLU ADAYIM DİYEMİYOR"

"2023 seçimleri Türkiye'nin kaderini tayin edecektir. Geleceğimiz ya zillete düşüp heder olacaktır. Ya da Cumhurun cesaret ve dirayetiyle bütün oyunlar bozulacaktır. Ya mandacılara boyun eğeceğiz ya da lider ülke Türkiye'nin kapısını aralayacağız. Zillet ittifakının Türkiye lehine tek bir sözünü duyan yoktur. Zillet ittifakının tek bildiği aldatmadır. Kimi cumhurbaşkanı adayı yapacakları belirsizdir. Bir buçuk yıldır adayın kim olacağı tartışılıyor. Başarısız, basiretsiz, kifayetsiz ve dahası hiçbir siyasi müktesebatı olmayan isimlerle sayın Erdoğan kıyaslanıyor. Kılıçdaroğlu meydan okuyor ancak hala adayım diyemiyor. Malum belediye başkanlarını sayın Erdoğan ile devamlı eş tutup ona eş olarak gösteriyorlar. Bu bir FETÖ yönetimidir. Yenemiyorsan yıprat taktiğidir. Ne var ki henüz dış güçlerden bir aday ismi alamadıklarından söyleyemiyorlar. Peş peşe ABD'nin yolun aşındırmaları boşuna değildir. Birisi geliyor, birisi gidiyor. Adeta okyanus ötesinde nöbete giriyorlar. CHP Genel Başkanı ABD'de bir benzinlikte 8 saat hamburger yediğini ifade ederek, şaibeli diyaloglarını ört bas etmeye kalkıyor. Hemen ardından ABD'ye koşan İP heyeti de 'biz ABD'de hamburger yemeye gelmedik diyerek', Kılıçdaroğlu'nu boşluğa düşürüyor. Bizi ilgilendiren nasıl yemlendikleri değil, hangi pazarlıklara alet olduklarıdır. "

"İKTİDAR RUHSATINI ABD'DEN ALMAK İSTEYENLERİ MİLLETİ SANDIĞIN BAŞINDA BEKLEYECEKTİR"

"İktidar ruhsatını ABD'den almak için kuyruğa girenleri Türk milleti sandığın başında bekleyecektir. Cumhurbaşkanı adayının kim olacağı hususunda talimat sırasına giren bunu da hamburger ve festival bahanesiyle maskeleyen zillet ittifakının foyası ortaya çıkacak ve hesabını soracak büyük Türk milletidir. Zillet ittifakı Türkiye'nin karşısındaki mihraktır. Türkiye'nin ayağına vurulmak istene küflü prangadır. Geliyor gelmekte olan tabansızlara asıl gelmekte olanın Türk milletinin kutlu iradesi olduğunu gösterecek misiniz? Türkiye'de iktidarın yolu yabancı başkentlerden geçemez. Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Zilleti ittifakının siyaseti teslimiyetçiliğin lobi faaliyetidir."

"CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİNİN 1. DÖNEMİ BAŞARILIDIR"

"İngiltere'den Hollanda'ya, Almanya'dan Belçika'ya, Bulgaristan'dan Çekya'ya parlamenter kaynaklı krizler yaşanmıştır. İngiltere'de neredeyse haftada bir başbakan değişmektedir. Şu trajikomik duruma bakınız ki bu ülkede başbakanların görev süreleri marulun bozulma süresiyle mukayese edilmektedir. Türkiye'de cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle siyasi iktidar kurulmuştur. Türkiye yeni yönetim sistemiyle dünyaya örnek teşkil etmiştir. Koalisyonlar dönemi kapanmıştır. Fakat zillet ittifakı tekrar bu solmuş sayfayı açmanın peşindedir. Hükümet buhranları bitmiştir, zillet ittifakı buhran dönemlerini yeşertmenin gayretindedir. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin 1. Dönemi gıpta edilecek kadar başarılıdır. Bunu görmek istemiyorlar."

"GÜÇLENDİRİMİŞ PARLAMENTER SİSTEM KARGAŞA SİSTEMİDİR"

Güçlendirilmiş parlamenter sisteminin gerçek ismi güçlendirilmiş kargaşa sistemidir. Kılıçdaroğlu istikrarsız hükümet dönemlerine geri dönmek istiyor. Krizler olsun, koalisyon pazarlıklarında kavga gürültü olsun hesabı yapıyor. Sayın Kılıçdaroğlu geçti Bor'un pazarı sür eşeğini Kandil'e. Geçti o sıkıntılı günler. Cumhurbaşkanlığı gelecek nesillere en büyük armağanımızdır. Hadisleri tribünden izleyemeyiz. Biz dost çemberini genişletip barışın taraftarı olmalıyız. Barış sever olmak insanlığın yüksek bir seviyesidir. Diplomasi adımlarıyla çözemeyeceğimiz hiçbir sorun olmadığını hatırımızdan çıkarmayız. Milli bağımsızlığımızı korumak için kahramanca bir mücadele gerekiyorsa bu uğurda vatanımızı namusumuzu, bayrağımızı savunuyoruz."

TÜRK TABİPLERİ BİRLİĞİ KAPATILMALIDIR

Geçtiğimiz günlerde TSK'ya, şerefsiz bir iftira atılmıştır. Pençe Kilit Harekatıyla girilemez denilen yerlere girilince, terör örgütü PKK, Türk askerinin kimyasal silah kullandığını alçakça tedavüle sokmuştur. Hainden dürüstlük beklenemeyecektir. Terör örgütünün son çırpınışları bu hain yalanlarla örtülmek istenmektedir. Terör örgütünün namussuz iftirasına önce CHP'li bir milletvekilinden destek gelmiştir. Ardından HDP'li bir milletvekili Türkiye'yi soykırım yapmakla suçlamıştır. Hemen akabinde Türk Tabipleri Birliği Başkanı, PKK'nın safına girmiş ve aynen demiştir ki, 'kimyasal gazlardan biri kullanılmış durumda.' Sonra da tepkiler çığ gibi yükselince 'Öyle bir şey demedim ki ben' sözleriyle çark etmiştir. Öncelikle şunu ifade etmeliyim ki, bölücü terör örgütü PKK'nın iftirasına sarılıp şerefli Türk askerini suçlayan kim varsa teröristtir, şerefsizdir, haindir, suçludur, dökülen şehit kanlarının vebali onların üstündedir. Türkiye'ye soykırımcı diyen bir milletvekili müsveddesinin TBMM'de yeri olamaz. Bu bölücü serserilerin TBMM'den atılarak mahkemeye çıkarılması şarttır. Onların öğrencisi olmakla övünenlerin de hesabı sorulmalıdır. Türk Tabipler Birliği'nin kapatılması ve başkanının da bedel ödemesi haktır, hukuktur. Devlet ve milleti onurunun ertelemez sorumluluğudur. Yurt içinde ve dışında teröristlerle kahramanca mücadele ederken dibimize kadar yaklaşan teröristlere, sabır gösteremeyiz. Bunların provokasyonlarını alttan alamayız. Teröriste merhamet, vatana ihanettir. Biz şerefli Türk askerinin tarafıyız. Düşman beslemelerine sonuna kadar karşıyız"

Son dakika... MHP lideri Bahçeliden önemli açıklamalar

2023 SANDIK VE DEMOKRASİ YILIDIR

Yıkılmamızı gözleyenler var, dikkat ediniz. Türkiyemiz üzerinde gözü olanlar var, tetikte durunuz. Yedi düvelin üzerine gidiyoruz, biz yürüdükçe siniyorlar. Daha huzurlu bir Türkiye'ye ulaşmak için canımızı dişimize takıyoruz. İstikbalin süper güç Türkiye'sine selamet içinde vasıl olabilmek için 2023 yılı muazzez bir fırsattır.2023 hem Cumhurbaşkanı hem de milletvekilliği genel seçimlerinin yapılacağı sandık ve demokrasi yılıdır. Türkiye'ye tuzak kuranlar 2023'te alt edilecektir.

BİZİM ADAYIMIZ BELLİDİR

Cumhurbaşkanı adayı bulabilmek için icazet yarışına girenler gelsinler Manisa'ya baksınlar. Türkiye'de bulamadıklarını yabancı ülkelerde arayanlar, ekmeğini yediği vatanını gittikleri ülkelerde şikayet edenler çok iyi bilsinler ki bizim adayımız belli, kararımız nettir. Cumhurbaşkanı adayımızdır da sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır. Hedefimiz de sayın Erdoğan'ın da açık ara farkla Cumhurbaşkanı seçilmesidir.

KİMİ CUMHURBAŞKANI ADAYI YAPACAKLARI BELİRSİZDİR

2023 seçimleri Türkiye'nin kaderini tayin edecektir. Ya geleceğimiz heba ve heder olacaktır ya da bütün oyunlar bozulacaktır.Artık başka çare, başka seçenek kalmamıştır. Bu ittifakın ne makul hedefinden ne de akla yatkın bir projesinden bahsetmek mümkün değildir. Tek bildikleri aldatmadır, yalandır. Kimi cumhurbaşkanı adayı yapacakları belirsizdir. Medya bu dipsiz ve sonsuz tartışmaya planlı bir oyun çerçevesinde ortam açıyor. Üstelik başarısız, kifayetsiz isimlerle sayın Erdoğan kıyaslanıyor, onunla bir tutuluyor. Kılıçdaroğlu meydan okuyor ancak hala adayım diyemiyor. Henüz dış güçlerden bir aday ismi söyleyemiyorlar.

ADETA OKYANUS ÖTESİNDE NÖBETE GİDİYORLAR

Zillet partilerinin peş peşe ABD'nin yolunu aşındırmaları boşuna değildir. Birisi geliyor, birisi gidiyor. Adeta okyanus ötesinde nöbete gidiyorlar. ABD'ye koşan İP heyetinden birisi 'Biz ABD'de hamburger yemeye gelmedik' diyerek Kılıçdaroğlu'nu boşa düşürüyor. Bizi ilgilendiren nasıl yemlendikleri, nerede düşüp kalktıkları değil hangi gizli pazarlıklara alet olduklarıdır.

TÜRKİYE'DE İKTİDARIN YOLU YABANCI BAŞKENTLERDEN GEÇEMEZ

Gayri milli uçurumların dibine yuvarlanıyorlar. Milli iradenin üzerinde sisli bir iradenin hayalini kuruyorlar.Terör örgütlerini aklıyorlar, zulmü alkışlıyorlar. Emperyalizmin hesabına çalışan bir muhalefet anlayışının olması utanç anıtı gibi başımızdadır.Zillet ittifakı, Türkiye'nin ayağına vurulmak istenen küflü prangadır.Türkiye'de iktidarın yolu yabancı başkentlerden geçemez. Bunlardan hayır gelmez. Çünkü zilletin sonu yoktur, sonucu yoktur. Kılıçdaroğlu ne yapsa nafiledir.

KILIÇDAROĞLU SÜR EŞEĞİ KANDİL'E

İngiltere'den Hollanda'ya, Bulgaristan'dan Çekya'ya parlamenter sistem kaynaklı kizler yaşanmıştır. İngiltere'de neredeyse haftada bir başbakan değişmektedir.Türkiye'de ise Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile siyasi istikrar kurumsallaşmıştır. Koalisyonlar devri kapanmıştır. Fakat zillet ittifakı bu solmuş sayfayı yeniden açmanın derdindedir. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin birinci dönemi gıpta edilecek kadar başarılıdır.Bu başarı sekteye uğramamalıdır. Yeni başarılarla eklemlenmeli, parlak bir geleceği ihya etmelidir. 2023 yılı ile birlikte Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ikinci dönemine girilmiş olacaktır, Türkiye'nin gücüne güç katılacaktır. Parlamenter sistem, günahıyla sevabıyla Türkiye şartlarında miadını doldurmuş, bakım, tamir ve onarım imkanı kalmamıştır. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni Türk milleti kurmuş ve kabul etmiştir. Geleceğe meşru bir iradeyle taşıyacak olan da Türk milletidir. Kılıçdaroğlu istikrarsız hükümet dönemlerine geri dönmek istiyor. Krizler olsun, hükümetler düşsün, koalisyon pazarlıklarında kavga gürültü olsun hesabı yapıyor. Sayın Kılıçdaroğlu, geçti Bor'un pazarı, haydi sür eşeğini Kandil'e. Artık Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Türkiye'nin yönetim hayatına hakimdir.

’’Türk askerlerini suçlayan kim varsa teröristtir’’''TÜRK ASKERLERİNİ SUÇLAYAN KİM VARSA TERÖRİSTTİR''

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Anayasa değişikliğiyle aile kurumumuza yönelik tehditlerin önüne bir set daha çekmiş olacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Anayasa değişikliğiyle aile kurumumuza yönelik tehditlerin önüne bir set daha çekmiş olacağız
İşte son seçim anketi! Kısa sürede büyük fark! Tam 31 puan birden... AK Parti CHP MHP İYİ Parti HDP güncel oy oranları
İşte son seçim anketi! Kısa sürede büyük fark! Tam 31 puan birden... AK Parti CHP MHP İYİ Parti HDP güncel oy oranları