Advert

FETÖ’ye “Gazi Turgut Aslan” operasyonu: 59 ilde 704 gözaltı

Bakan Soylu, FETÖ mali yapılanmasına yönelik düzenlenen ve gizlilikle yürütülen operasyonla ilgili açıklama yaptı. Operasyona 'Gazi Turgut Aslan' adı verildi. Basın toplantısında Soylu'nun yanında, 15 Temmuz’da darbeciler tarafından başından vurulan, Devlet Övünç Madalyası sahibi Emniyet eski Terörle Mücadele Daire Başkanı Turgut Aslan da vardı. Soylu, FETÖ'cülerin örgütü ayakta tutmak için sistematik olarak para aktarıldığının tespit edildiğini, yüzlerce kişinin gözaltına alındığını söyledi.

FETÖ’ye “Gazi Turgut Aslan” operasyonu: 59 ilde 704 gözaltı
FETÖ’ye “Gazi Turgut Aslan” operasyonu: 59 ilde 704 gözaltı Admin
Bu içerik 34 kez okundu.
Reklam

FETÖ'nün para kaynağına Gazi Turgut Aslan darbesi! 59 ilde eş zamanlı operasyon: 704 gözaltı | İşte teröre nasıl para aktarıldığının görüntüleri

Giriş Tarihi: 18.10.2022  12:39 Son Güncelleme: 18.10.2022  16:04

FETÖ’ye “Gazi Turgut Aslan” operasyonu: 59 ilde 704 gözaltı

59 ilde FETÖ operasyonu! Bakan Soylu detayları açıkladı

İçişleri Bakanı Süleyman SoyluFETÖ'ye yönelik 59 ilde gerçekleştirilen operasyonda 543 gözaltı gerçekleştiğini söyledi. Operasyonun detayları ortaya çıkarken terör örgütünün uyguladığı yeni yöntemi de deşifre oldu.

FETÖ’nün para kaynağına Gazi Turgut Aslan darbesi! 59 ilde eş zamanlı operasyon: 537 gözaltı | İşte teröre nasıl para aktarıldığının görüntüleriFETÖ silahlı terör örgütünün güncel yapılanmasına yönelik KOM Daire Başkanlığı koordinesinde 8 aydır süren çalışmalar sonrasında yurtdışına firar eden örgütün mahrem imamları tarafından verilen talimatlar doğrultusunda yeniden yapılanmaya çalışan FETÖ üyelerine dağıtılan para trafiği deşifre edildi. 15 Temmuz darbe girişiminde Jandarma Genel Komutanlığı'nda FETÖ'cü hainler tarafından başından vurulan Gazi Turgut Aslan'ın adının verildiği operasyonda, gözaltı listesindeki 704 kişiden 537'si gözaltına alındı. 59 ildeki operasyonda, paraların kargo paketlerinde pestil gibi yiyecekler arasında ve bankamatiklerden örgüt üyelerinin hesaplarına gönderilerek dağıtıldığı belirlendi. Örgütün her hafta sosyal medyadan gündem oluşturmak için yaptığı etiketlerin de deşifre olduğu soruşturmada, örgüt üyelerinin emojilerle şifrelendiği belirlendi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, operasyonu Gazi Turgut Aslan ile birlikte İçişleri Bakanlığı'nda yaptığı açıklamayla duyurdu.

59 ilde 'Gazi Turgut Aslan' operasyonu... Bakan Soylu açıkladı: 704 gözaltı  kararı - Son Dakika HaberlerFETÖ silahlı terör örgütünün güncel yapılanması, yeni eleman temini ve finans kaynaklarının deşifresine yönelik 81 İl Cumhuriyet Başsavcılıklarından Terörizmin Finansmanı kapsamında alınan soruşturma izinleri doğrultusunda Emniyet Genel Müdürlüğü KOM, TEM, SİBER, İstihbarat Başkanlıkları ve MASAK Başkanlığı ile koordinasyon içerisinde yürütülen ve yaklaşık 8 ay süren titiz çalışmalar sonrasında örgütün yurt dışına firar etmiş üst düzey mahrem sorumluları tarafından örgütten kopmaları engelleme, örgütü canlı tutma, mahrem birimlerin ve finansal faaliyetlerin yeniden yapılandırılması faaliyetlerinin örgütün yurt içindeki üyeleri tarafından uygulamaya konulduğu tespit edildi. FETÖ terör örgütünün güncel yapılanmasında görev alan ve örgütsel talimatlara harfiyen uyan örgüt mensuplarına düzenli ve sistematik olarak para transferinde bulunulduğu anlaşıldı.

59 İLDE 704 ŞÜPHELİYE GÖZALTI KARARI
Bu kapsamda, örgüt faaliyetlerinin finansmanında kullanılacak kaynak aktarımında gizliliğe azami ölçüde riayet edildiği, örgüt mensuplarının kimliklerinin deşifresini engellemeye yönelik tedbirler alındığı ve yeni yöntemler uygulandığı tespit edildi. Deşifre edilen finans aktarım yöntemleri arasında ATM'den kartsız işlem, kargo içerisine gizleyerek, fiziki buluşma, mezkur soruşturmalar neticesinde FETÖ Silahlı Terör Örgütünün organizasyon yapısını ve özellikle mahrem yapılanmalarını tekrar faaliyete geçirmeye yönelik finansal organizasyonu içerisinde yer alan 704 şüpheli tespit edildi.

"GAZİ TURGUT ASLAN OPERASYONU"
59 ilde eş zamanlı gerçekleştirilen ve 15 Temmuz'da Jandarma Genel Komutanlığı'nda FETÖ'cü hainler tarafından başından vurulan Cumhurbaşkanı Danışmanı gazi Turgut Aslan'ın adının verildiği operasyonda, 537 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Operasyonda, örgütün güncel ve mahrem yapılanmasında yer alan üyelerine dağıtılmak üzere 9 milyon 510 bin 187 lira, dijital materyal ve örgütsel doküman ele geçirildi.

ÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇ

17 KAMU GÖREVLİSİ KURYE
Örgütün, kamuda akademisyen, öğretmen, infaz koruma memuru, tıp doktoru ve benzeri olarak görev yapan deşifre olmamış, renklendirilmiş üyeleri ile mevcudiyetini devam ettirme çabasında olduğu, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli görev yapan 17 şüphelinin örgütün mahrem yapılanmalarının finanse edilmesinde kurye olarak etkin rol aldıkları tespit edildi.

YENİ ÖRGÜT EVLERİ AÇILMIŞ
Örgütün yeniden yapılanma faaliyetleri kapsamında örgüte eleman temini amacıyla; yeni örgüt evleri açtığı, özellikle KHK kapsamında ihraç edilen örgüt üyelerinin bu faaliyetlerde etkin görev aldığı, faaliyetlerin İl eğitim danışmanına rapor edildiği, bu evlerinin finansmanının örgüt tarafından karşılandığı, bu faaliyetlerde görev verilen örgüt üyelerine de maaş verildiği belirlendi.

MAĞDURİYET ALGISI OLUŞTURMA
Örgütün üst yönetiminden gelen talimatlara uygun olarak kamuoyunda "KHK'lıların masum olduğu, mağdur edildiği, topyekün iade edilmeleri gerektiği" algısı oluşturmaya, kamuoyu desteği almaya çalışıldığı tespit edildi. Bu kapsamda özellikle Twitter başta olmak üzere sosyal medyada haftada en az 4 gün örgütün üst yönetiminin belirlediği konularda hashtag çalışması yapılarak paylaşımın TT olmasını sağlamak amacıyla sistematik bir biçimde sosyal medya üzerinden dezenformasyon faaliyetleri yürüttükleri ve örgüt üyelerince bu platformlarda bot hesaplarla paylaşımlar yapıldığı belirlendi.

ETKİN PİŞMANLIKTAN FAYDALANMAYANLAR MAHREM BİRİMLERDE GÖREV ALMIŞ
Örgüt üst yönetiminin "cezaevinde bulunan, tahliye olan, gözaltına alınan tüm üyelerinin durumunu haftalık ve aylık olarak takip edilmesi" talimatı doğrultusunda; tahliye olan örgüt üyelerinin takibinin yapıldığı, eleman temininde yaşanan sorunları bertaraf etmek adına, özellikle etkin pişmanlıktan faydalanmayanların mahrem birimlerde görev almasının sağlanması için örgüt üyelerince hazırlanan tabloların örgütün üst yönetimine ulaştırıldığı deşifre edildi.

FETÖ’nün para kaynağına Gazi Turgut Aslan darbesi! İşte teröre nasıl para aktarıldığının görüntüleriFETÖ'NÜN PARA KAYNAĞINA GAZİ TURGUT ASLAN DARBESİ! İŞTE TERÖRE NASIL PARA AKTARILDIĞININ GÖRÜNTÜLERİ

ÖRGÜTE BAĞLILIK ETKİN PİŞMANLIK VE ÖRGÜTSEL KONUMA GÖRE BELİRLENMİŞ
FETÖ terör örgütünün güncel yapılanmasında görev alan ve örgütsel talimatlara harfiyen uyan örgüt mensuplarına düzenli olarak para transferinde bulunulduğu, transfer edilen tutarın alıcı örgüt üyesinin etkin pişman olup/olmama durumu, örgüte bağlılık, örgütsel konumuna göre doğru orantılı olarak değiştiği belirlendi.

EMOJİLERLE BİLGİ ALIŞVERİŞİ
Yurt dışında bulunan finans sorumluları tarafından örgüt üyelerinin listesinin Türkiye'deki mahrem kuryelere şifreli olarak iletildiği, belgede alıcılara ait kimlik, iletişim, banka hesap bilgileri ve teslim edilecek tutar bilgisi yer aldığı ayrıca tedbir kurallarına azami riayet eden örgüt üyelerinin emojiler yoluyla bilgi alışverişi yaptıkları deşifre edildi. Örgütün kullandığı emojilerde operasyon kapsamında deşifre oldu.

KİMLİKLERİ DEŞİFRE OLMASIN DİYE AKSESUAR KULLANDILAR
Dağıtım listesi ve paranın ulaştırıldığı mahrem kurye tarafından paranın kartsız işlem, kargo içerisine gizleyerek, fiziki buluşma yöntemiyle gönderildiği tespit edildi. Paranın kartsız işlem ile ulaştırılması yönteminde; işlem onay kodu istemeyen bankaların yoğun olarak tercih edildiği, işlem sırasında gönderici hanesine alıcının bilgilerinin yazıldığı, bu sayede sanki alıcı kendi kendine para yatırmış gibi gösterilmesinin sağlandığı belirlendi. Ayrıca; mahrem kuryelerin kimliklerinin deşifre olmaması için "gözlük, maske, şapka" gibi aksesuarlar ile gizliliğe riayet etmeye özen gösterdikleri belirlendi.

KARGO İÇERİSİNE GİZLEYEREK FİNANS AKTARIMI SAĞLANMIŞ
Örgütle iltisaklı olmayan kişilerin bilgileri kullanılarak kargo ile yapılan gönderilerde tekstil ürünü, oyuncak, gıda ürünü, ders kitapları içerisine saklayarak veya x-ray cihazlarında tespitini zorlaştırmak amacıyla kargo kolisi içerisinde önceden oluşturulmuş gizli bölmelere alüminyum folyo içerisinde sarılmış biçimde zulalanarak finans aktarımının sağlandığı tespit edildi.

EN SON BAŞVURULACAK YÖNTEM: FİZİKİ BULUŞMA
Paranın gönderildiği bir diğer yöntem ise fiziki buluşma. Örgütün tecrübeli mahrem sorumluları tarafından uygulanan yöntemde; örgütün üst yönetimi tarafından gönderilen talimatlarda "en son başvurulacak yöntem" olarak vurgulandığı, İnternet tabanlı haberleşme programları üzerinden kararlaştırılan yer ve zaman dilimi içerisinde ve tercihen kamusal alanlarda mümkün olan en kısa süre içerisinde elden teslim yöntemini uyguladıkları tespit edildi.

FETÖ’ye “Gazi Turgut Aslan” operasyonu: 59 ilde 543 gözaltı

Fetullahçı Terör Örgütü'nün güncel yapılanması, yeni eleman temini ve finans kaynaklarının deşifresine yönelik 59 ilde eş zamanlı "Gazi Turgut Aslan" operasyonu gerçekleştirildi.

FETÖ'ye "Gazi Turgut Aslan" operasyonu: 59 ilde 543 gözaltı | Video

Operasyonun detaylarına ilişkin bilgi veren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Örgütün yurt dışına firar etmiş üst düzey mahrem sorumluları tarafından verilen talimatlar doğrultusunda örgütten kopmaları engelleme, örgütü canlı tutma, mahrem birimlerin ve finansal faaliyetlerin yeniden yapılandırılması ve faaliyetlerinin örgütün yurt içindeki üyeleri tarafından uygulamaya devam edilmesi konusundaki yapılan tespitler üzerine gerçekleştirilen bir operasyon. FETÖ terör örgütünün güncel yapılanmasında görev alan ve örgütsel talimatlara harfiyen uyan örgüt mensuplarına düzenli ve sistematik olarak para transferinde bulunulduğu anlaşıldı. Bu para transferi tamamen yurt dışı kaynaklıdır" dedi.

Fetullahçı Terör Örgütüne yönelik KOM Daire Başkanlığı koordinesinde 8 aydır devam eden çalışmalar sonrasında 59 ilde 704 şüpheliye yönelik eş zamanlı operasyon yapıldı. Operasyona 15 Temmuz'da Jandarma Genel Komutanlığında FETÖ'cü hainler tarafından rehin alınarak başına ateş edilen dönemin EGM TEM Daire Başkanı Gazi Turgut Aslan'ın adı verildi. Operasyonun detaylarına ilişkin basın toplantısı düzenleyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yanında Cumhurbaşkanı danışmanı Gazi Turgut Aslan da yer aldı.

"ÖRGÜTÜN FİNANS YAPISINA DARBE"

İçişleri Bakanı Soylu "Operasyon, FETÖ silahlı terör örgütünün güncel yapılanması, yeni eleman temini ve finans kaynaklarının deşifresine yönelik 81 il Cumhuriyet Başsavcılıklarınca terörizmin finansmanı kapsamında alınan soruşturma izinleri doğrultusunda 8 ay süren titiz çalışmalar neticesinde bu saban itibariyle başlamıştır. Bu bir şafak operasyonu değildir. Örgütün yurt dışına firar etmiş üst düzey mahrem sorumluları tarafından verilen talimatlar doğrultusunda örgütten kopmaları engelleme, örgütü canlı tutma, mahrem birimlerin ve finansal faaliyetlerin yeniden yapılandırılması ve faaliyetlerinin örgütün yurt içindeki üyeleri tarafından uygulamaya devam edilmesi konusundaki yapılan tespitler üzerine gerçekleştirilen bir operasyon. FETÖ terör örgütünün güncel yapılanmasında görev alan ve örgütsel talimatlara harfiyen uyan örgüt mensuplarına düzenli ve sistematik olarak para transferinde bulunulduğu anlaşıldı. Yaklaşık 8 ay boyunca Gerek kargo gerek bankamatik üzerinden ve birbirlerini tanımayan insanlar üzerinden gerçekleştirilen bu para transferi tamamen yurt dışı kaynaklıdır" açıklamasını yaptı.

Bakan Soylu, başarılı takip ve operasyonel anlayış sonucunda düzenli para aktarımının tespit edildiğini aktararak, "Yaklaşık 3 ila 6 bin lira arasında örgüt mensuplarına yurt dışındaki örgüt yöneticileri tarafından Türkiye'deki örgütün ayakta tutulabilmesi ve örgütün finansal yapısının devam ettirilebilmesi için aktarılan bir sistem. Deşifre edilen finans aktarım yöntemleri arasında kartsız işlem, kargo içerisine gizleyerek ve fiziki buluşmayla bu sağlandı. Toplam bu operasyon çerçevesinde 704 gözaltı talimatı alındı. Şuana kadar bunlardan 543 gözaltı talimatı verilen kişinin gözaltısı gerçekleştirildi. Bütün terör örgütleriyle mücadelemiz hiç durmaksızın devam edecek" ifadelerini kullandı.

59 ilde 'Gazi Turgut Aslan' operasyonu... Bakan Soylu açıkladı: 704 gözaltı kararı

Ankara'da FETÖ operasyonu...Süleyman Soylu detayları açıkladı - Haberler -  Diriliş Postası

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, FETÖ mali yapılanmasına yönelik düzenlenen ve gizlilikle yürütülen operasyonla ilgili açıklama yaptı. Operasyona 'Gazi Turgut Aslan' adı verildi. Basın toplantısında Soylu'nun yanında, 15 Temmuz’da darbeciler tarafından başından vurulan, Devlet Övünç Madalyası sahibi Emniyet eski Terörle Mücadele Daire Başkanı Turgut Aslan da vardı. Soylu, FETÖ'cülerin örgütü ayakta tutmak için sistematik olarak para aktarıldığının tespit edildiğini, yüzlerce kişinin gözaltına alındığını söyledi. İşte FETÖ'ye darbe vuran operasyonun detayları...

59 ilde FETÖ operasyonu Bakan Soylu detayları açıkladı

 

Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele, Terörle Mücadele ve İstihbarat Daire Başkanlıkları, FETÖ'nün güncel yapılanması, yeni eleman temini ve finans kaynaklarının deşifresine yönelik çalışma başlattı. Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) ile koordinasyon içinde yürütülen ve yaklaşık 8 ay süren çalışmalar sonucunda, örgütün yurt dışına firar eden üst düzey mahrem sorumlularının verdiği talimatlar doğrultusunda; örgütten kopmaları engelleme, örgütü canlı tutma, mahrem birimlerin ve finansal faaliyetlerin yeniden yapılandırılması faaliyetlerinin örgütün yurt içindeki üyeleri tarafından uygulamaya konulduğu tespit edildi.

FETÖ’nün güncel yapılanmasında görev alan ve örgütsel talimatlara harfiyen uyan örgüt mensuplarına düzenli/sistematik olarak para transferi yapıldığı belirlendi. Ayrıca, örgüt faaliyetlerinin finansmanında kullanılacak kaynak aktarımında gizliliğe azami ölçüde riayet edildiği, örgüt mensuplarının kimliklerinin deşifresini engellemeye yönelik tedbirler alındığı ve yeni yöntemler uygulandığı saptandı.

59 ilde Gazi Turgut Aslan operasyonu... Bakan Soylu açıkladı: 704 gözaltı kararı

Bu tespitlerin ardından, FETÖ'nün organizasyon yapısını ve özellikle mahrem yapılanmalarını tekrar faaliyete geçirmeye yönelik finansal organizasyonu içerisinde yer alan 704 şüpheliye yönelik 59 ilde eş zamanlı 'Gazi Turgut Aslan Operasyonu' başlatıldı. Operasyonda şu ana kadar 543 şüpheli gözaltına alınırken, firari şüphelilerin yakalanmasına yönelik çalışmaların devam ettiği belirtildi.

59 ilde Gazi Turgut Aslan operasyonu... Bakan Soylu açıkladı: 704 gözaltı kararı

BAKAN SOYLU: PARA TRANSFERİ TAMAMEN YURT DIŞI KAYNAKLI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bakanlıktaki Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi Başkanlığı’nda (GAMER), operasyona ismi verilen, 15 Temmuz'da darbecilerin başından vurduğu dönemin TEM Daire Başkanı, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Turgut Aslan ile birlikte operasyona ilişkin açıklama yaptı. Soylu, "Yaklaşık 8 ay boyunca gerek kargo, gerek bankamatik üzerinden ve birbirlerini tanımayan insanlar üzerinden gerçekleşen ve gerçekleştirilen bu para transferi tamamen yurt dışı kaynaklıdır. MASAK Başkanlığı'nın burada hakikaten büyük bir katkısı var, emniyet birimlerinin her birinin ayrı ayrı ortaya koyduğu başarılı takip ve operasyonel anlayış sonucunda bu sistematik ve düzenli para aktarımı tespit edilmiştir. Yaklaşık 3 ila 6 bin lira arasında bu örgüt mensuplarına yurt dışındaki örgüt yöneticileri tarafından Türkiye'deki örgütün ayakta tutulabilmesi ve örgütün finansal yapısının devam ettirilebilmesi için aktarılan bir sistem var. Deşifre edilen finans aktarım yöntemleri arasında; kartsız işlem, kargo içerisine gizleyerek ve fiziki buluşmalar var" dedi.

59 ilde Gazi Turgut Aslan operasyonu... Bakan Soylu açıkladı: 704 gözaltı kararı

"FİNANS KAYNAKLARININ DEŞİFRESİNE YÖNELİK ÖNEMLİ BİR ADIM"

Ayrıca bu operasyonun bir 'şafak operasyonu' olmadığını vurgulayan Soylu, "Biz bu operasyonu neden sabah söylemedik? Çünkü bir şafak baskını yapılmadı. Sebebi? Çok gizlilik içerisinde yürütülen bir soruşturma olması. Bizim teknik cihazlarına, özellikle telefonlarına ihtiyacımız vardı. Ve şu ana kadar da birçoğunu sağlayabildik. Şu ana kadar ele geçirilen bir para miktarı var; ama buradaki para miktarından ziyade 8 aylık izlemelerimizde daha yüksek bir para miktarının nasıl transfer edildiğini takip ettik. Bu para miktarından ziyade buradaki yöntemin deşifre edilmesi, çözülmesi ve FETÖ silahlı terör örgütünün Türkiye'deki özellikle güncel yapılanması, yeni eleman temini ve finans kaynaklarının deşifresine yönelik atılan adım önemlidir. Terörle mücadelemiz FETÖ, PKK, KCK, DEAŞ, DHKP-C gibi bütün terör örgütleriyle hiç durmaksızın devam edecek. Etrafımızdaki coğrafyadaki istikrarsızlığı biliyoruz, bunu ülkemizin içerisine yansıtmaya çalışanlara da müsaade etmeyeceğimizi bir kez daha buradan huzurunuzda belirtmek isterim" diye konuştu.

59 ilde FETÖ operasyonu Bakan Soylu detayları açıkladı

MİNİBÜSTE YAKALANDI

Van İl Emniyet Müdürlüğü TEM Şube Müdürlüğü ekiplerinin, İstanbul'da yaptığı operasyonda daha önce FETÖ soruşturmasında meslekten ihraç edildiği ve aranması bulunduğu öğrenilen komiser Ö.Y., kapalı kasa minibüs ile Maltepe D-100 Karayolu'nda ilerlerken Altıntepe mevkiinde Trafik ekiplerinin desteğiyle durdurularak yakalandı. Ekiplerin araçta yaptığı incelemelerde; araçta cep telefonları, irsaliye faturaları, 2.500 Euro ve 5 bin lira bulundu.

59 ilde Gazi Turgut Aslan operasyonu... Bakan Soylu açıkladı: 704 gözaltı kararı

TURGUT ASLAN KİMDİR?

FETÖ’nün darbe girişiminde Jandarma Genel Komutanlığı’nda darbeciler tarafından rehin alınan Turgut Aslan, başından vurularak ağır yaralanmıştı. Koruması şehit olan Aslan, öldü sanılarak darbeciler tarafından bırakılmıştı.

59 ilde Gazi Turgut Aslan operasyonu... Bakan Soylu açıkladı: 704 gözaltı kararı

Geçirdiği operasyonlarla hayata tutunan Aslan, tedavisinden 5 ay sonra gözlerini açabilmiş ve “15 Temmuz için, FETÖ’nün ihanetine kanıt aranıyorsa, kanıt benim” demişti. Aslan’a 15 Temmuz’da milli irade ve demokrasiyi savunmak için gösterdiği kahramanca mücadeleden ötürü Devlet Övünç Madalyası verilmişti

İstanbul’da FETÖ yapılanmasına operasyonİSTANBUL'DA FETÖ YAPILANMASINA OPERASYON

Şafak vakti FETÖ’ye dev operasyon!ŞAFAK VAKTİ FETÖ'YE DEV OPERASYON!

Erzurum merkezli 6 ilde FETÖ operasyonuERZURUM MERKEZLİ 6 İLDE FETÖ OPERASYONU

FETÖ’cü hain Enes Kanter’den çirkin propaganda!FETÖ'CÜ HAİN ENES KANTER'DEN ÇİRKİN PROPAGANDA!

Ankara merkezli 9 ilde FETÖ operasyonu! Gözaltılar var

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Anayasa değişikliğiyle aile kurumumuza yönelik tehditlerin önüne bir set daha çekmiş olacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Anayasa değişikliğiyle aile kurumumuza yönelik tehditlerin önüne bir set daha çekmiş olacağız
İşte son seçim anketi! Kısa sürede büyük fark! Tam 31 puan birden... AK Parti CHP MHP İYİ Parti HDP güncel oy oranları
İşte son seçim anketi! Kısa sürede büyük fark! Tam 31 puan birden... AK Parti CHP MHP İYİ Parti HDP güncel oy oranları