Advert

Kılıçdaroğlu'nun ABD ziyaretine tepki... Bahçeli: Gizli ve gizemli toplantılar yaptı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "2023'e Doğru: Aday Belli, Karar Net" temalı açık hava toplantıları kapsamında Konya'da Kılıçarslan Şehir Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuştu. Bahçeli, "Amasra'daki böylesi felaketlerin tekrar etmemesi için tedbirler alınacak, yaralar sarılacaktır. Ailelerinin yanındayız, yanında olacağız" dedi. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun ABD ziyaretine de tepki gösteren Bahçeli, "Kılıçdaroğlu ABD'ye gitti, gizli ve gizemli toplantılar yaptı. Pensilvanya istikametini takip ederek 8 saat ortadan kayboldu. ABD ziyareti şaibelidir, A'dan Z'ye şüphelidir. Hangi sözleri aldı, hangi sözleri verdi?" dedi.

Kılıçdaroğlu'nun ABD ziyaretine tepki... Bahçeli: Gizli ve gizemli toplantılar yaptı
Kılıçdaroğlu'nun ABD ziyaretine tepki... Bahçeli: Gizli ve gizemli toplantılar yaptı Admin
Bu içerik 66 kez okundu.
Advert

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Konya'daki "Aday Belli Karar Net" Mitingi'nde flaş açıklamalar

Giriş Tarihi: 16.10.2022  17:03Son Güncelleme: 16.10.2022  19:29

MHP Lideri Bahçeli Konya'da konuştu: Kılıçdaroğlu'nun ABD ziyareti A'dan Z'ye şüphelidir

MHP lideri Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na ABD ziyareti tepkisi

Kılıçdaroğlunun ABD ziyaretine tepki... Bahçeli: Gizli ve gizemli toplantılar yaptıKonya mitinginde konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli, "Kılıçdaroğlu, ABD'de 8 saat ortadan kayboldu. Kılıçdaroğlu'nun ziyareti şaibelidir, A'dan Z'ye şüphelidir." ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Konya'da 'Aday belli karar net' mitinginde konuştu. Bartın'daki maden patlamasında şehit olan vatandaşlarımıza rahmet dileyerek konuşmasına başlayan Bahçeli gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu’nun ABD ziyaretini eleştiren Bahçeli, “Kılıçdaroğlu ABD'ye gitti, gizli ve gizemli toplantılar yaptı. Pensilvanya istikametini takip ederek 8 saat ortadan kayboldu. ABD ziyareti şaibelidir, A'dan Z'ye şüphelidir. Hangi sözleri aldı, hangi sözleri verdi?” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den Konya’daki Aday Belli Karar Net Mitingi’nde flaş açıklamalarSon dakika haberleri... MHP Genel Başkanı Devlet BahçeliKonya'daki "Aday Belli, Karar Net" mitinginde açıklamalarda bulundu. Bartın'daki maden faciasına değinen Bahçeli, "Ailelerin yanındayız" dedi. 2023 seçimlerini gündemine alan MHP lideri Bahçeli, "Adayımız Erdoğan'dır ve açık ara farkla kazanacaktır" şeklinde konuştu. CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun ABD ziyaretine de tepki gösteren Bahçeli, "8 saati şüphelidir" ifadelerine yer verdi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, '2023'e Doğru: Aday Belli, Karar Net' temalı mitingler kapsamında Konya'da Kılıçarslan Meydanı'ndan düzenlenen mitinge katıldı.

Miting öncesi Bartın'ın Amasra ilçesinde maden ocağında meydana gelen patlamada yaşamını yitiren 41 madenci için saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı okundu.

Bahçeli, 2023 yılında yapılacak seçimlere değinerek, ''Artık bütün yollar 2023 seçimlerine açılmaktadır. Kararınız kaderinizi, iradeniz aydınlık bir geleceğin rotasını belirleyecektir. Vakit anbean yaklaşmakta, çember günbegün daralmaktadır. Bizim adayımız belli, kararımız nettir. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır" dedi.

MHP Lideri Bahçeli Konya’da konuştu: Kılıçdaroğlu’nun ABD ziyareti A’dan Z’ye şüphelidir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Konya'da 'Aday belli karar net' mitinginde konuştu. Bartın'daki maden patlamasında şehit olan vatandaşlarımıza rahmet dileyerek konuşmasına başlayan Bahçeli gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu’nun ABD ziyaretini eleştiren Bahçeli, “Kılıçdaroğlu ABD'ye gitti, gizli ve gizemli toplantılar yaptı. Pensilvanya istikametini takip ederek 8 saat ortadan kayboldu. ABD ziyareti şaibelidir, A'dan Z'ye şüphelidir. Hangi sözleri aldı, hangi sözleri verdi?” dedi.

MHP lideri Bahçeli'den önemli açıklamalarBartın'ın Amasra ilçesinde maden ocağında yaşanan patlamada 41 kişinin hayatını kaybetmesine yönelik olarak Bahçeli, "Yaşanan acı hepimizin ortak acısıdır. Bir daha acılar yaşanmaması için önlemler alınacak" dedi.

Kılıçdaroğlu'nun ABD ziyaretini eleştiren Bahçeli, "Kılıçdaroğlu ABD'ye gitti, gizli ve gizemli toplantılar yaptı. Pensilvanya istikametini takip ederek 8 saat ortadan kayboldu. ABD ziyareti şaibelidir, A'dan Z'ye şüphelidir. Hangi sözleri aldı, hangi sözleri verdi?" ifadelerini kullandı.

MHP Lideri Bahçeli'den Konya'da önemli açıklamalar | Video

"Zillet İttifakı, baştan ayağa yanlıştadır" diyen Bahçeli, "Kılıçdaroğlu CHP'yi tanınmaz hale getirmiştir. HDP'ye bakanlık vaat eden bugünkü CHP'dir. FETÖ'ye el uzatan bugünkü CHP'dir. Türkiye düşmanları ile düşüp kalkan bugünkü CHP'dir" diye konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) lideri Devlet Bahçeli, '2023'e doğru Aday belli karar net' temalı mitingi için Konya'ya geldi. Afyonkarahisar, Burdur Karaman ve Isparta'dan gelen teşkilatlar Konya'da buluştu.

Kılıçarslan meydanından partililere seslenen Devlet Behçeli, özetle şunları söyledi:

KILIÇDAROĞLU TRUVA ATIDIR

Kılıçdaroğlu, ABD'ye gitti, Newyork'ta sokağa düştü, gizli ve gizemli toplantılar yaptı, Pensilvanya istikametini takip ederek sekiz saatlik bir süre içinde de ortadan kayboldu. Kılıçdaroğlu'nun ABD ziyareti şaibelidir, A'dan Z'ye şüphelidir. Hangi sözleri aldığı, hangi sözleri verdiği, Cumhurbaşkanı adaylığı için kimlerle dirsek teması içinde olduğu, izin ve icazet maksadıyla hangi kapıları aşındırdığı az çok malumumuzdur. Bu Kılıçdaroğlu zalimlerin içimize sızdırdığı Truva atıdır. Bu Kılıçdaroğlu ve zilletin diğer partileri emperyalizmin maşasıdır. Kılıçdaroğlu ve CHP yönetimi gayri milli, gayri ahlaki, gayri meşru bir savrulmanın tam göbeğindedir.

PROVOKASYON YAPAMAYACAKLAR

Dezenformasyon yasası TBMM'de kabul edildi. Zillet ittifakının tüm bileşenleri hopluyor. Ağızlarına ne geldiyse kurşun gibi söylüyorlar. Sansür yasası diyorlar, zulüm yasası diyorlar, özgürlüklere pranga vurulduğunu iddia ediyorlar. Nasılsa sahte hesap açıp fitne yayamayacaklar, huzursuzlukların sebebi budur. Sosyal medyada provokasyon yapamayacaklar, korkularının temeli bundandır. Yalan haber yapmayanın, hakaret etmeyenin, iftira atmayanın kabul ettiğimiz yasadan rahatsız olmasına hiçbir şekilde gerek ve yer yoktur. Kimin sesi çok çıkıyorsa, kimler feryat figan ediyorsa onlara dikkat ediniz, zira Türkiye'yi sosyal medya aracılığıyla karıştırmak isteyen işte bu emel ve yüzlerdir.

DİJİTAL TERÖRE TAVİZ VERMEYECEĞİZ

Küfrün, kötülüğün, ihanetin ve rezaletin özgürlüğü olamaz. Yalan haberleri birer birer servis etmenin, iç barış ve huzur ortamını yıkıcı girişimlerin hakla, hukukla, basın ve yayın özgürlüğüyle hiçbir bağı olamaz. Kula bela gelmez hak yazmadıkça, hak bela yazmaz kul azmadıkça. Türkiye sosyal medyada bulunmadı, buraya da teslim edilemez.

Dijital teröre taviz vermeyeceğiz. Sosyal medya infazlarına sessiz kalmayacağız. İnsan onuruyla oynayan alçaklara, feyk hesaplardan saldıran kanı bozuklara inşallah göz açtırmayacağız. Hepsinin hesabını teker teker soracağız.

GEREKLİ TEDBİR ALINACAKTIR

Türkiye Taşkömürü Kurumu Amasra Müessese Müdürlüğü'ne bağlı bir maden ocağında meydana gelen feci patlamada kırkbir maden işçimiz maalesef hayatını kaybetti. Yaşanan acı hepimizin ortak acısıdır. Felaketin ağırlığı hepimizin üzerine çökmüştür. Fakat milletçe elbirliği yaparak bu sıkıntılı günlerin üstesinden Allah'ın izniyle geleceğiz. Böylesi felaketlerin tekrar etmemesi için bütün tedbirler sırasıyla alınacak, yaralar sarılacaktır. Bir avuç kömür için bir ömür veren, her türlü risk ve tehlikeye açık halde çalışan fedakâr ve cefakar kardeşlerimizle birlikte ailelerinin de yanındayız, yanında olacağız.

MEYDANIN BOŞ OLMADIĞINI CÜMLE ALEME GÖSTERİYORSUNUZ

Atılgan iradeniz, bu tavizsiz ifadeniz Türkiye üzerinde hesap yapanların dengesini sarsıyor, keyfini bozuyor. Meydanın boş olmadığını cümle aleme gösteriyorsunuz. Hiçbir şer odağı boş hayale kapılmasın. Türk milletinin birliği, dirliği ve Türkiye'nin küresel güç mertebesine ulaşması amacıyla geceyi gündüze katan Cumhur İttifakı oldukça yenilmemizi ve yıkılmamızı hedefleyenler her zaman hüsranla tanışacaklardır. Bundan kaçış yoktur. Kurtuluşları söz konusu değildir.

ADAYIMIZ BELLİ KARARIMIZ NETTİR

Vakit anbean yaklaşmakta, çember günbegün daralmaktadır. Bizim adayımız belli, kararımız nettir. Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. Hedefimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın açık ara farkla tekrar Cumhurbaşkanı seçilmesi, TBMM'de milletvekili sayısı ve siyasal destek itibariyle çok güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisi grubunun ve Cumhur İttifakı'nın tezahür etmesidir.

Zillet ittifakı baştan ayağa yanlıştadır ve bu ittifak Türkiye'nin önüne koyulmuş takoz partilerden mürekkeptir. Bunların geçim kapıları yalandır, dedikodudur, iftiradır, fesattır. Türkiye'nin önünü kesmek istiyorlar. Türkiye'nin büyümesinden rahatsızlık duyuyorlar. Söz dinleyen değil sözü dinlenen, sesi kesilen değil sesi yükselen, önü alınan değil ön alan bir Türkiye gerçeğini hazmedemiyorlar. Balmumumdan kanat takmışlar güneşe uçmaya çalışıyorlar.

BU İTTİFAKIN ADAYI KİM OLURSA OLSUN MİLLETE SÖKMEZ

Türkiye'ye muhalefet ederek siyaset yaptıklarını zannediyorlar. Bu yüzden zillete düştüklerini, ziyan olduklarını göremeyecek kadar körleşmiş ve gaflete kapılmış haldeler. Dillerinden çıkan kalplerinden geçenlerle bağdaşmıyor. Konya'dan diyorum ki, zillet ittifakının Türkiye'nin geleceğinde yeri olamaz, sözü olamaz, payı olamaz. Bu ittifakın adayı kim olursa olsun Türk milletine sökmez, milli iradeden geçer notu elde edemez. Hamd olsun bizim adayımız belli, kararımız nettir.

CHP ÇİZGİSİNDEN BÜTÜNÜYLE KOPMUŞ

CHP, çizgisinden bütünüyle kopmuş ve uzaklaşmıştır. Kılıçdaroğlu CHP'yi tanınmaz hale getirmiştir. HDP'ye bakanlık vaadinde bulunan bugünkü CHP'dir. Terörle mücadeleye karşı çıkan bugünkü CHP'dir. PKK'nın arkasında vagon olan bugünkü CHP'dir. FETÖ'ye el uzatan bugünkü CHP'dir. Türkiye düşmanlarıyla düşüp kalkan bugünkü CHP'dir. Milli haklarımıza, egemenlik hukukumuza itiraz edip kara çalan bugünkü CHP'dir.

BÜYÜK UYGARLIĞIN VARİSLERİYİZ

Rusya-Ukrayna savaşı karşısında ABD'nin telkin ve tembihlerine aynen riayet edip "Ukrayna'dan yana olmalıyız" diyen bir Kılıçdaroğlu'na, bir muhalefet zihniyetine, bir ittifak anlayışına milli demek mümkün müdür? Yerli demek mümkün müdür? Akıl ve ahlak sahibi olduğunu iddia etmek söz konusu mudur? Kılıçdaroğlu ABD'de, "Batı uygarlığının bir parçası olmak istiyoruz" demiş. Kılıçdaroğlu sorarım sana, uygarlıktan anladığın nedir? Uygarlığın senin kitabındaki tarifi nasıl yapılmıştır? Türk-İslam uygarlığını nereye koyacaksın? Türküm ve Müslümanım diyen medeniyet timsallerini ne yapacaksın? Zillet ittifakı itiraf edemese de, biz büyük bir uygarlığın varisleriyiz.

TÜRKİYE ENERJİ MERKEZİ OLACAK

Türkiye'mizin doğu-batı aksında gaz deposu olması gündeme gelmiştir. Putin, gaz tedarikinde en güvenilir güzergahın Türkiye olduğunu açıklamıştır. Kuzey akım hatları gözden düşerken, TürkAkım Projesi sivrilmiştir. Türkiye enerji jeopolitiğinde muazzam bir avantaja erişmiştir. Enerji darboğazıyla boğuşan Avrupa ülkelerinde sanayi üretimi günden güne düşmektedir. Avrupalılar nasıl ısınacaklarının derdindedir. Nasıl aydınlanacaklarının kaygısındadır.
Ülkemizin ise böyle bir sorunu asla söz konusu değildir. Zillet ittifakı üç maymunu oynasa da, Türkiye enerjinin ağırlık merkezine konuşlanmak üzeredir.

TÜRKİYE MÜĞTEZEL NİYETLERE TESLİM EDİLEMEZ

Cumhur İttifakı'nın tarihsel yürüyüşü kesintiye uğramamalıdır. Dik baş, tok karın, mutlu yarın için Türkiye'nin dibi karanlık zillet kuyusuna düşmemesi şarttır. Yol kazasına uğramamamız bekamız, birliğimiz ve bereketimiz için vazgeçilmez önemdedir. Demokrasi diyenlerin meselesi başkadır.Parlamenter Sisteme geri dönme çağrısı yapanların planı başkadır.
Her yapılanı yıkmaya çalışanların senaryosu bambaşkadır. Zillet ittifakının inandırıcılığı yoktur, samimiyeti sıfırdır. İtibar ve iradesi suyunu çoktan çekmiştir. Türkiye imrenilecek kazanımlarını heba edemez. Türkiye münafık ve müptezel niyetlere teslim edilemez.


BİZ GÜÇLÜ TÜRKİYE'DEN TARAFIZ
Zillet ittifakı İmralı canisinin, teröristbaşı Gülen'in, PKK'nın, dağılmanın, kavganın, karışıklığın, karanlığın, sömürgecilerin yanındadır. MHP ve Cumhur İttifakı Konya'nın, Afyonkarahisar'ın, Burdur'un, Isparta'nın, Karaman'ın, mazlumların, mağdurların, ülkemizi büyütme, geliştirme ve zenginleştirme mücadelesi veren her insanımızın arkasındadır. Biz, bağımsız ve güçlü Türkiye'den tarafız.

ARZUMUZ AKAN KANIN DURMASI

Türkiye hem bölgesinde, hem de dünyanın her noktasında parlayan bir yıldız, adından hayranlıkla bahsettiren bir ülkedir. Türkiye barış, huzur ve istikrarın bir insan hakkı olduğu görüşündedir. Bu nedenle Rusya ile Ukrayna arasındaki tarafımız kesinlikle barışçıl çözümdür. Akan kanın durması arzumuzdur, silahların susması arayışımızdır, diplomatik müzakerelerin hakimiyeti beklentimizdir.

KONYA MİTİNGİNDE ŞEHİTLERE SAYGI
Konya'daki MHP mitingi dualarla başladı. Önceki gün 41 madencinin hayatını kaybettiği Bartın'da yaşanan elim kaza nedeniyle miting alanında müzik yayını yapılmadı. Şehitler için saygı duruşunda bulunuldu. Mitinge gelen partiler 'şehitler ölmez vatan bölünmez', 'Durma ilerle evlatların seninle' ve 'Hareketin lideri Devlet Bahçeli' gibi sloganlar attı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Anayasa değişikliğiyle aile kurumumuza yönelik tehditlerin önüne bir set daha çekmiş olacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Anayasa değişikliğiyle aile kurumumuza yönelik tehditlerin önüne bir set daha çekmiş olacağız
İşte son seçim anketi! Kısa sürede büyük fark! Tam 31 puan birden... AK Parti CHP MHP İYİ Parti HDP güncel oy oranları
İşte son seçim anketi! Kısa sürede büyük fark! Tam 31 puan birden... AK Parti CHP MHP İYİ Parti HDP güncel oy oranları