Advert

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 6'l Masa talimatı! 'Yeni ve sekizinci ortaklarını herkese anlatın...'

BUNLARIN ADI YOK AMA MASAYA ORTAKLAR Erdoğan, MKYK üyelerine “Altılı masanın yedinci ortağı PKK destekli HDP, sekizinci ortağı gizli FETÖ. Bunların adı ortada yok ama masaya ortaklar. Kılıçdaroğlu’nun KHK’lılarla ilgili açıklaması, ‘HDP’lilere bakanlık’, ‘Diyarbakır Kürdistan’ın parçasıdır’ gibi söylemler son dönemde sıklaştı. Bunu vatandaş da görüyor ama bizim daha çok dile getirmemiz lazım. Türkiye’yi bunlara mı teslim edeceğiz yoksa ülkeyi maceraya sürüklemeden hizmet siyasetine devam mı edeceğiz? Vatandaş bunun kararını verecek. Türkiye, Altılı masaya emanet edilemez. O nedenle sorumluluğumuz daha ağır. Sahada daha çok çalışmalıyız, altılı masanın ayaklarını vatandaşa açıklıkla anlatmalıyız” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 6'l Masa talimatı! 'Yeni ve sekizinci ortaklarını herkese anlatın...'
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 6'l Masa talimatı! 'Yeni ve sekizinci ortaklarını herkese anlatın...' Admin
Bu içerik 92 kez okundu.
Reklam

Başkan Erdoğan'dan 6'lı masa talimatı: 7. ve 8. ayağını vatandaşa anlatın
Giriş Tarihi: 14.9.2022  07:01 Son Güncelleme: 14.9.2022  08:21
Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan talimat: Vatandaşa altılı masanın gizli ortaklarını anlatın

Sabah
Başkan Erdoğan, AK Parti MKYK toplantısında parti yönetimine Altılı Masa ile ilgili kesin talimatı verdi. 6'lı masanın aslında 8 ortaktan oluştuğunu belirten Erdoğan, "Bu 6'lı masanın 7'nci ortağı PKK destekli HDP, 8'inci ortağı ise FETÖ'dür. Vatandaşa 6'lı masanın ortaklarını anlatın. Ülkeyi buraya mı teslim edeceğiz, Türkiye'yi maceraya sürüklemeden hizmet siyasetine devam mı edeceğiz? Vatandaşa bunları söyleyin" dedi.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen AK Parti MKYK toplantısında Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sunum yaptı. Suriye'den Libya'ya dış politika konuları masaya yatırıldı.
Başkan Recep Tayyip Erdoğan’dan talimat: Vatandaşa altılı masanın gizli ortaklarını anlatınAK Parti MKYK’da Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan talimat geldi. Başkan Erdoğan, altılı masanın 8 ortaktan oluştuğunu "Vatandaşa bunu anlatın. Ülkeyi buraya mı teslim edeceğiz, yoksa Türkiye’yi maceraya sürüklemeden hizmet siyasetine devam mı edeceğiz? Vatandaşa bunları söyleyin" dedi.
Erdoğan’dan altılı masa talimatı! Vatandaşa açıklıkla anlatmalıyızBaşkan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen AK Parti MKYK toplantısında Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sunum yaptı. Suriye'den Libya'ya dış politika konuları masaya yatırıldı.


Başkan Erdoğan'ın, toplantıda 6'lı masa ile ilgili kurmaylarına çarpıcı değerlendirmelerde bulunduğu da öğrenildi.

Erdoğan, şöyle dedi:
" Sahada yoğun çalışmalar devam ediyor. Bu 6'lı masanın 7'nci ortağı PKK destekli HDP, 8'nci ortağı da FETÖ'dür. Bunların adı ortada yok ama 7 ve 8'nci ortakları bunlar. Vatandaşa 6'lı masanın ortaklarını çok iyi anlatın. Vatandaşa 6'lı masanın ortaklarını anlatın. Ülkeyi buraya mı teslim edeceğiz, Türkiye'yi maceraya sürüklemeden hizmet siyasetine devam mı edeceğiz?

Başkan Erdoğan’dan 6’lı masa talimatı: 7. ve 8. ayağını vatandaşa anlatın

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 6'lı masanın aslında 8 ortaktan oluştuğunu belirtti ve "Bu 6'lı masanın 7'nci ortağı PKK destekli HDP, 8'inci ortağı ise FETÖ'dür" dedi. Erdoğan, kurmaylarına "Vatandaşa 6'lı masanın ortaklarını anlatın. Ülkeyi buraya mı teslim edeceğiz, Türkiye'yi maceraya sürüklemeden hizmet siyasetine devam mı edeceğiz? Vatandaşa bunları söyleyin" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 6'l Masa talimatı! 'Yeni ve sekizinci ortaklarını herkese anlatın...'Başkan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen AK Parti MKYK toplantısında Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sunum yaptı. Suriye'den Libya'ya dış politika konuları masaya yatırıldı.


Başkan Erdoğan'ın, toplantıda 6'lı masa ile ilgili kurmaylarına çarpıcı değerlendirmelerde bulunduğu da öğrenildi.


Erdoğan, şöyle dedi:
" Sahada yoğun çalışmalar devam ediyor. Bu 6'lı masanın 7'nci ortağı PKK destekli HDP, 8'nci ortağı da FETÖ'dür. Bunların adı ortada yok ama 7 ve 8'nci ortakları bunlar. Vatandaşa 6'lı masanın ortaklarını çok iyi anlatın. Vatandaşa 6'lı masanın ortaklarını anlatın. Ülkeyi buraya mı teslim edeceğiz, Türkiye'yi maceraya sürüklemeden hizmet siyasetine devam mı edeceğiz?


Vatandaşa bunları söyleyin. Dış politikada geldiğimiz noktayı, yaşadıklarımızı millete anlatın."


Toplantıda, dış politika konusunda değerlendirme yapan MKYK üyelerinin görüşleri ise şöyle:

TÜRKİYE'NİN İTİBARI ARTTI
Bizim Türkiye olarak küresel güç odağı olmamız, diplomaside verdiğimiz mücadele ve geldiğimiz nokta olarak Türkiye'nin itibarı arttı. Şu anda Ukrayna-Rusya arasındaki diplomatik çabamız Türkiye'nin önemini artırdı.


ERDOĞAN'I TEBRİK ETTİLER
Yunanistan, mesajları aldığı ortada. Türkiye savunma sanayinde güçlendi. Bizim Rusya'ya yaklaşımımız, Rusya-Ukrayna arasındaki arabuluculuk rolümüz nedeniyle Avrupa liderleri tebrik ediyor. Fransa Cumhurbaşkanı bir konuşmasında Erdoğan'ı tebrik ediyorum.


ERMENİSTAN İLE İLİŞKİLER İYİ NOKTAYA İLERLİYOR
Mısır ile ilişkiler kendi iç politikalarından dolayı daha yavaş ilerliyor. Azerbaycan ile diyalog halinde olmamız nedeniyle Ermenistan'ın görüşme talepleri var. İlişkiler iyi bir noktaya doğru ilerliyor.


ESAT ŞANGAY BEŞLİSİ TOPLANTISINA KATILMIYOR

Toplantıda MKYK üyeleri Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı "Şangay Beşlisi"nin toplantısı, buraya Esat'ın katılıp katılmayacağı konusunda bilgi istedi. Bunun üzerine, "Esat toplantıya davet edilmesi, onun için katılmıyor" bilgisi paylaşıldı.


Vatandaşa bunları söyleyin. Dış politikada geldiğimiz noktayı, yaşadıklarımızı millete anlatın."


Toplantıda, dış politika konusunda değerlendirme yapan MKYK üyelerinin görüşleri ise şöyle:

TÜRKİYE'NİN İTİBARI ARTTI
Bizim Türkiye olarak küresel güç odağı olmamız, diplomaside verdiğimiz mücadele ve geldiğimiz nokta olarak Türkiye'nin itibarı arttı. Şu anda Ukrayna-Rusya arasındaki diplomatik çabamız Türkiye'nin önemini artırdı.


ERDOĞAN'I TEBRİK ETTİLER
Yunanistan'ın mesajları aldığı ortada. Türkiye savunma sanayiinde güçlendi. Bizim Rusya'ya yaklaşımımız, Rusya-Ukrayna arasındaki arabuluculuk rolümüz nedeniyle Avrupa liderleri tebrik ediyor. Fransa Cumhurbaşkanı bir konuşmasında Erdoğan'ı tebrik ediyorum." dedi.


ERMENİSTAN İLE İLİŞKİLER İYİ NOKTAYA İLERLİYOR
Mısır ile ilişkiler kendi iç politikalarından dolayı daha yavaş ilerliyor. Azerbaycan ile diyalog halinde olmamız nedeniyle Ermenistan'ın görüşme talepleri var. İlişkiler iyi bir noktaya doğru ilerliyor.


ESAD ŞANGAY BEŞLİSİ TOPLANTISINA KATILMIYOR
Toplantıda MKYK üyelerinin, Başkan Erdoğan'ın da katılacağı "Şanghay Beşlisi" toplantısı ve buraya Esad'ın katılıp katılmayacağı konusunda bilgi istediği öğrenildi. Bunun üzerine, "Esad toplantıya davet edilmedi, onun için katılmıyor" bilgisi paylaşıldı.

Altılı masanın planı ortaya çıktı!ALTILI MASANIN PLANI ORTAYA ÇIKTI!
HDP’den yanlama çabaları! Aman ’İYİ’ geçinelim!HDP'DEN YANLAMA ÇABALARI! AMAN 'İYİ' GEÇİNELİM!
CHP’li Sevigen 6’lı masanın adayını açıkladıCHP'Lİ SEVİGEN 6'LI MASANIN ADAYINI AÇIKLADI
7. ortak HDPKK 8. ortak FETÖ"7. ORTAK HDPKK 8. ORTAK FETÖ"
Altılı masanın adayını Kılıçdaroğlu biliyor mu?ALTILI MASANIN ADAYINI KILIÇDAROĞLU BİLİYOR MU?
Altılı masa adayını yine açıklamadıALTILI MASA ADAYINI YİNE AÇIKLAMADI
Bakan Bozdağ: Bu masa yedilidirBAKAN BOZDAĞ: BU MASA YEDİLİDİR
Altılı masadan ’aday’ açıklamasıALTILI MASADAN 'ADAY' AÇIKLAMASI
İYİ Parti masayı dağıttı: CHP ile ittifak içinde değilizİYİ PARTİ MASAYI DAĞITTI: CHP İLE İTTİFAK İÇİNDE DEĞİLİZ

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Başkan Erdoğan yeni kampanyanın startını Sakarya'dan verdi: Seçime kadar 81 ilde kesintisiz devam edecek
Başkan Erdoğan yeni kampanyanın startını Sakarya'dan verdi: Seçime kadar 81 ilde kesintisiz devam edecek
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti