Advert

MHP’nin ilk seçim mitingi Sivas’ta... Bahçeli: 2023’te adayımız belli, kararımız nettir

Sivas mitingi sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan MHP lideri Devlet Bahçeli, Başkan Erdoğan'ın Yunanistan için kullandığı “Bir gece ansızın gelebiliriz” sözlerine destek verdi. Bahçeli, "Cumhurbaşkanımız doğru söylemiş Ege Denizi’ni aşmak çok kolay" dedi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2023’te yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri çalışmaları kapsamında ilk mitingini “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” temasıyla Sivas’ta başlattı. Bahçeli Sivas'taki konuşmasında, "2023’te adayımız belli, kararımız nettir. Derdimiz milli bekâmız ve egemenlik hakkımızdır." ifadelerini kullandı. Bahçeli ayrıca, "Cumhurbaşkanı adayımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Hedefimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı açık ara farkla tekrar Cumhurbaşkanı seçilmesi, TBMM’de vekil sayısı ile çok güçlü bir MHP grubunun ve Cumhur İttifakı’nın tecelli etmesidir." dedi.

MHP’nin ilk seçim mitingi Sivas’ta... Bahçeli: 2023’te adayımız belli, kararımız nettir
MHP’nin ilk seçim mitingi Sivas’ta... Bahçeli: 2023’te adayımız belli, kararımız nettir Admin
Bu içerik 65 kez okundu.
Reklam

Devlet Bahçeli: Cumhurbaşkanımız doğru söylemiş Ege Denizi’ni aşmak çok kolay
Giriş Tarihi: 4.9.2022  18:54Son Güncelleme: 4.9.2022  20:00
MHP’nin ilk seçim mitingi Sivas’ta... Bahçeli: 2023’te adayımız belli, kararımız nettir
Son dakika: MHP Sivas mitingi | Devlet Bahçeli: Adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır
Devlet Bahçeli seçim startını Sivas'tan verdi! 'Aday Belli, Karar Net' Zillet ittifakı yozlaşmadır.

Sivas'ta düzenlenen "2023'e Doğru: Aday Belli, Karar Net" temalı mitingde konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2023 seçimlerine ilişkin net mesajlar verdi.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ege'deki Yunan tacizi hakkındaki sözlerine destek vererek, "Cumhurbaşkanımız doğru söylemiş, Ege Denizi'ni aşmak çok kolay" dedi.
Devlet Bahçeli seçim startını Sivas'tan verdi! 'Aday Belli, Karar Net' Zillet ittifakı yozlaşmadırMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2023’te yapılması planlanan seçimler için mitinglerine “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” adlı mitingle Sivas'tan başladı. Hedeflerinin Recep Tayyip Erdoğan'ın büyük bir farkla seçimi kazanması olduğunu belirten Bahçeli, Millet İttifakı'na yüklendi. Enflasyonla mücadelenin mutlaka kazanılacağını söyleyen Bahçeli, "Bugün az yiyen yarın çok yiyecektir" dedi.

 

Son dakika: MHP Sivas mitingi | Devlet Bahçeli: Adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dırSon dakika haberleri... MHP Genel Başkanı Devlet BahçeliSivas'ta "2023'e Doğru: Aday belli karar net" mitinginde gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, "2023 yılında adayımız belli, kararımız nettir. Gizleyecek, saklayacak hiçbir şeyimiz yok. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır" dedi. Ekonomiyle ilgili mesaj veren Bahçeli, "Enflasyon canavarının mutlaka başı ezilecek. Fiyat istikrarı eninde sonunda sağlanacak" diye konuştu. Öte yandan Bahçeli, mitingin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın Yunanistan için “Bir gece ansızın gelebiliriz” sözlerini değerlendiren Bahçeli, “Cumhurbaşkanımız doğru söylemiş Ege Denizi’ni aşmak çok kolay” dedi.
Devlet Bahçeli: Cumhurbaşkanımız doğru söylemiş Ege Denizi’ni aşmak çok kolay

Devlet Bahçeli: Cumhurbaşkanımız doğru söylemiş Ege Denizi’ni aşmak çok kolay

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Yunanistan'a yönelik açıklamalarına ilişkin, "Doğru söylemiş, Ege Denizi'ni aşmak çok kolay." dedi.

Bahçeli, partisince Sivas Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingin ardından Ankara'ya giderken yol üzerindeki bir tesiste gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın Yunanistan'a yönelik sözlerinin hatırlatılması üzerine Bahçeli, "Doğru söylemiş, Ege Denizi'ni aşmak çok kolay." diye cevap verdi.

Devlet Bahçeli seçim startını Sivas'tan verdi! 'Aday Belli, Karar Net' Zillet ittifakı yozlaşmadır

Son dakika haberleri... MHP Genel Başkanı Devlet BahçeliSivas'ta "2023'E DOĞRU: ADAY BELLİ KARAR NET" mitinginde gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Seçim buluşmalarına start veren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli Sivas'ta gerçekleşen seçim mitinginde 2023 çalışmalarına resmen başlamış oldu.  MHP lideri, “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” isimli mitinginde "Hedefimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın açık ara farkla cumhurbaşkanı seçilmesidir" dedi. Enflasyonla mücadele mesajı da veren Bahçeli, "bugün az yiyen yarın çok yiyecektir" ifadelerini kullandı.

Bahçeli'den önemli açıklamalar:
MHP lideri Bahçeli: Adayımız belli, kararımız net

"Sivas'ta 'Aday belli, karar net' mitingimize katılan tüm kardeşlerimize şükranlarımı iletiyorum. Gözü olup görmeyen, kulağı olup duymayan, dili olup söylemeyenlere Cumhuriyet Meydanı en güzel cevabı veriyor. Allah sizden razı olsun.

2023 yılında yapılacak seçimlerin ilk açık hava toplantısını Sivas'ta yapıyor, kampanyayı buradan başlatıyoruz. 4 Eylül 1919'da Cumhuriyet'e giden yolun ilk adımı nasıl burada atılmışsa biz de benzer bir adım atıyor ve bu defa Cumhuriyetin 100. yıldönümüne yürüyoruz. Yürüdükçe korkakları ürkütüyoruz.

ADAYIMIZ BELLİ, KARARIMIZ NET

2023'e hazır mısınız? Zillete tokata var mısınız? Bu 'EVET'ler her şeye bedeldir. İradeniz önümüzü aydınlatıyor Sivas. 2023 yılında adayımız belli kararımız nettir. Birbirlerine kazık atıp dursunlar. Aday belirleyemeyenler düşmanlarından icazet arayışına koyulsunlar. Biz ne yapacağımızın, ne söyleyeceğimizin bilincindeyiz. Milletimize nasıl bir gelecek vadettiğimiz ortadadır. Gizleyeceki, saklayacak hiçbir şeyimiz yok.
Bahçeli: Cumhurbaşkanımız doğru söylemiş, Ege Denizi'ni aşmak çok kolay

TERÖRLE DÜŞÜP KALKANLAR BİZE YAKLAŞAMAZ

Türkiye düşmanlarıyla düşüp kalkanlar bizimle olamaz. Terör örgütleriyle iç içe olanlar bizimle aşık atamaz. Türk ve İslam değerlerine şaşı bakanlar yanımıza bile yanaşamaz.

HEDEFİMİZ AÇIK ARA SAYIN ERDOĞAN'IN KAZANMASIDIR

Cumhur İttifakı muzaffer geçmişimizi müstesna bir geleceğe taşımanın ileri atılan bayraktarıdır. Allah'ın izniyle Türkiye hedefe varacaktır. Cumhurbaşkanı adayımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır. Hedefimiz kendisinin açık ara farkla seçilmesi ve TBMM'de milletvekili sayısı olarak da çok güçlü bir MHP grubu ve Cumhur İttifakı'nın tecelli etmesidir.

BAŞARMAYA YEMİN ETTİK

Allah şahittir ki başarmaya yemin ettik. Değerli vatandaşlarım. Fikriyatımızı ve siyasetimizi denetim altında tutan sıkı bir Allah korkusu ile mücadelemizi sürdürüyoruz. Milletimize hizmet aşkıyla yoğruluyoruz.

KILIÇDAROĞLU EMPERYALİZMİN KILICINI SALLIYOR

Kılıçdaroğlu valileri, kaymakamları tehdit ediyor. Vatandaşlara borçlarınızı ödemeyin, araba almayın çağrıları yapıyor. Emperyalizmin kılıcını sallıyor. Erdemsizliğin, uçurumun dibinde dolaşıyor. Ne tuhaftır ki diğer zillet ortaklarından hiçbir itiraz duyulmuyor. Altılı ganyanın beş parti başkanı Kılıçdaroğlu'nu mutlaka sorgulamalıdır.
MHP’nin ilk seçim mitingi Sivas’ta... Bahçeli: 2023’te adayımız belli, kararımız nettir

AKIL VE SİYASET FELCİ YAŞIYORLAR

Sivas'tan soruyorum; 6 kez toplanmalarına rağmen bir aday için bile uzlaşamayan bir curcunanın Türkiye'ye bir hizmeti dokunabilir mi? Böylesi bir çarpıklık nerede görülmüştür? Eskinin parlamenter sistemi dışında tek bir projeden bahsedemeyen bu ittifak akıl ve siyaset felci yaşıyorlar.

"BİR GECE ANSIZIN GELEBİLİRİZ"

Başkan Erdoğan, şu ifadeleri kullandı: "Şu anda Amerika Dedeağaç'a silahları, uçakları gönderiyor mu? Bak Yunan tarihe dön, çok daha ileri gidersen bunun bedeli ağır olur ağır. Yunanistan'a bizim tek cümlemiz var. İzmir'i unutma. Adaları işgal etmeniz filan bizi bağlamaz, vakti saati geldiğinde gereğini yaparız. Hani diyoruz ya bir gece ansızın gelebiliriz."

"CUMHURBAŞKANIMIZ DOĞRU SÖYLEMİŞ"

Başkan Erdoğan'ın Yunanistan'la ilgili sözlerine MHP lideri Devlet Bahçeli'den destek geldi. Bahçeli Sivas mitingi sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın Yunanistan için "Bir gece ansızın gelebiliriz" sözlerini değerlendirdi. Bahçeli, "Cumhurbaşkanımız doğru söylemiş Ege Denizi'ni aşmak çok kolay" diye konuştu.

NE OLMUŞTU?

Ege ve Doğu Akdeniz'de tansiyonu sürekli yükseltmeye çalışan Yunanistan Silahlı Kuvvetleri, 15 Ağustos'tan bugüne kadar görev uçuşundaki Türk jetlerini 14 ayrı olayda toplam 3 bin 372 saniye radar kilidi atarak taciz etti.

Devlet Bahçeli: Cumhurbaşkanımız doğru söylemiş Ege Denizi’ni aşmak çok kolay
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Sivas mitinginin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Yunanistan için “Bir gece ansızın gelebiliriz” sözlerini değerlendiren Bahçeli, “Cumhurbaşkanımız doğru söylemiş Ege Denizi’ni aşmak çok kolay” dedi.  Zülfikar Gençtürk
15-temmuz.net haberleri
E-Posta: 15temmuz2016.06@gmail.com..

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Başkan Erdoğan yeni kampanyanın startını Sakarya'dan verdi: Seçime kadar 81 ilde kesintisiz devam edecek
Başkan Erdoğan yeni kampanyanın startını Sakarya'dan verdi: Seçime kadar 81 ilde kesintisiz devam edecek
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti