Advert
Reklam

AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı Adliye önünde basın açıklaması gerçekleştirdi.

Ak Parti İl Başkanı Salih Hızlı, Yunusemre ilçe Başkanı Fatih Katıöz, Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu ve Ak Parti yöneticileri CHP’nin asılsız açıklamalarına karşı suç duyurusun da bulunarak Adliye önünde basın açıklaması gerçekleştirdi.

AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı Adliye önünde basın açıklaması gerçekleştirdi.
AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı Adliye önünde basın açıklaması gerçekleştirdi. Admin
Bu içerik 155 kez okundu.
Advert

AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı Adliye önünde basın açıklaması gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 21.7.2022  17:04 Son Güncelleme: 21.7.2022  20:17

AK Parti, CHP'li ilçe başkanının sözlerine dava açtı

İl Başkanımız Salih Hızlı, Yunusemre ilçe Başkanımız Fatih Katıöz, Şehzadeler İlçe Başkanımız Mehmet Emin Çipiloğlu ve yöneticilerimiz CHP’nin asılsız açıklamalarına karşı suç duyurusun da bulunarak Adliye önünde basın açıklaması gerçekleştirdi.

 AK Parti Teşkilatları Yalçın Arcak hakkında savcılığa şikayette bulundu 

Bir 7 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

CHP Yunusemre İlçe Başkanı Yalçın Arcak’ın geçtiğimiz günlerde AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur’u zan altında bırakan açıklamalarına AK Parti’den hukuki yoldan cevap geldi. AK Parti Teşkilatları Yalçın Arcak hakkında savcılığa şikayette bulundu

Bir 5 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirCHP Yunusemre İlçe Başkanı Yalçın Arcak’ın geçtiğimiz günlerde AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur hakkında  ortaya attığı iddialar sonrası harekete geçen AK Parti’liler Manisa Adliyesi önünde toplanarak basın açıklamasında bulunup Yalçın Arcak hakkında şikayetçi oldu. AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur’un ise Yalçın Arcak hakkında ‘Hakaret’ ve 1 milyon TL’lik manevi tazminat davası açtığı öğrenildi.

AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı ise basın mensuplarına açıklamada bulunarak şunları söyledi: “Aslında bu iddia edilen şeylerin ilçe başkanımızın ifade ettiği gibi mahiyeti ortada belli.

AK Parti olarak biz Manisa’nın gerçek gündemine odaklanmış durumundayız. 6 milletvekilimizle, 9 belediye başkanımızla, meclis üyelerimizle, bütün bileşenlerimizle Manisa’nın gerçek sorunlarına odaklandık ve onları çözmek için kararlılığımız var. Zaman zaman bu tür şeylerle karşılaşıyoruz. Biz de Manisa halkımızın engin hoşgörüsüne dayanarak cevap vermek istiyoruz. Sözünü yükseltemeyenler sesini yükseltmeye çalışırlar. Bunlara meydan vermemek lazım. Bu polemik iklimini istemiyoruz. Siyaseten bir çok şeyi aştık. Vesayete yaslanmayı maharet kabul eden ve konforlu alandan siyaset üreten kişiler, konfor alanlarının bozulduğunun farkındalar ve panikleri bu sebeple. Temelsiz, mesnetsiz ifadelerle bunu örtmeye çalışıyorlar ama Manisalı kardeşlimizin engin anlayışı aklıselimleri bunu aşacak durumdadır. Haziran 2023 seçimlerinde aziz milletimiz bunların hepsini tasfiye edecektir. Ülkemiz Parti iktidarında çok daha güzel günlere büyük ve güçlü Türkiye’ye doğru yol alacağız. Bunun öncesindeki saldırılar bunları önlemeye yönelik saldırılardır.

Bir 1 kişi ve ayakta görseli olabilir Manisalılardan bir kez daha özür diliyoruz böyle bir sebeple karşılarına çıkmak istemezdik. Hani bir tabir vardır, ‘El yumruğu yemeyen kendi yumruğunu değirmen taşı sanırmış’ bu arkadaşlarımız adam gibi siyaset yapmayı da öğrenecekler. Biz hep birlikte AK Parti olarak Cumhur ittifakı olarak siyaset kurumunu güçlendirme kararlılığımız devam ediyor bunlar bize vız gelir tırıs gider. Bu arkadaşlar kendi konfor alanlarından bunları söylemeye devam etsinler. Manisalılar bunların hepsini iyi okuyor, çok iyi biliyor. Haziran 2023 seçimlerinde bu çarpık anlayışların hepsini tasfiye edeceğiz. Manisa için durmak yok yola devam.”

Bir 13 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir

 

Bir 7 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirİl Başkanımız Salih Hızlı, Yunusemre ilçe Başkanımız Fatih Katıöz, Şehzadeler İlçe Başkanımız Mehmet Emin Çipiloğlu ve yöneticilerimiz CHP’nin asılsız açıklamalarına karşı suç duyurusun da bulunarak Adliye önünde basın açıklaması gerçekleştirdi.Zülfikar Gençtürk
15-temmuz.net haberler

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti
Vali Karadeniz, Muradiye OSB Hizmet Destek Alanları Dükkânları Temel Atma Törenine Katıldı
Vali Karadeniz, Muradiye OSB Hizmet Destek Alanları Dükkânları Temel Atma Törenine Katıldı