Advert

Batman'ın Beşiri ilçesinde 7 aile arasında çıkan silahlı, taşlı ve sopalı kavgada 54 kişi yaralandı.

Batman'ın Beşiri ilçesine bağlı Yontukyazı Köyünde 7 aile arasında silahlı, taşlı ve sopalı kavga çıktı. Kavgada 5'i ağır, 54 kişi yaralandı. Kavgaya ilişkin Batman Valiliğinden yapılan açıklamada, "9 Temmuz 2022 Saat 18.00 sıralarında İlimiz Beşiri ilçesi Yontukyazı Köyünde; aralarında eskiye dayalı husumet bulunan 7 aile arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu 2'si ateşli silahla, 1'i kesici aletle, diğerleri sopa, taş ve yumrukla olmak üzere 5'i ağır, toplam 54 kişi yaralanmıştır. Meydana gelen olaya Jandarma tarafından müdahale edilmiş olup, köyde gerekli güvenlik tedbirleri alınmış ve durum kontrol altına alınmıştır. Olayla ilgili tahkikata başlanmış, yaralıların intikal ettiği ilimizdeki hastanelerde polis tarafından ilave güvenlik tedbirler alınmıştır" denildi.

Batman'ın Beşiri ilçesinde 7 aile arasında çıkan silahlı, taşlı ve sopalı kavgada 54 kişi yaralandı.
Batman'ın Beşiri ilçesinde 7 aile arasında çıkan silahlı, taşlı ve sopalı kavgada 54 kişi yaralandı. Admin
Bu içerik 202 kez okundu.
Advert

Batman'ın Beşiri ilçesinde 7 aile arasında çıkan silahlı, taşlı ve sopalı kavgada 54 kişi yaralandı.

Giriş Tarihi: 10.07.2022  06:33 Güncelleme Tarihi: 10.07.2022  06:35

Batman'da 7 aile arasında merada hayvan otlatılması sonucu çıkan silahlı, sopalı ve bıçaklı kavgada 5'i ağır 54 kişi yaralandı. Beşiri ilçesine bağlı Yontukyazı Köyü'nde aralarında eskiye dayalı husumet bulunan 7 aile arasında merada hayvan otlatılması nedeniyle çıkan tartışma kavgaya dönüştü

Batman'da 7 aile birbirine girdi: 5'i ağır 54 yaralı

Batman'da 7 aile birbirine girdi: 5'i ağır 54 yaralı

Batman'ın Beşiri ilçesinde 7 aile arasında çıkan silahlı, taşlı ve sopalı kavgada 54 kişi yaralandı.

Batman'ın Beşiri ilçesinin Yontukyazı köyünde 7 aile arasında henüz belirlenemeyen nedenle çıkan tartışma, silahlı, taşlı ve sopalı kavgaya dönüştü.

Batman karıştı, 54 yaralı var!

Batman karıştı, 54 yaralı var!Batman fena karıştı! Valilik'ten açıklama geldi, aralarında durumu ağır olanlarında bulunduğu 54 kişi yaralandı.

5'i ağır 54 kişi yaralandı

Kavga nedeniyle köye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Batman Valiliği, kavgada, 5'i ağır 54 kişinin yaralandığını bildirdi.

Taş, sopa, bıçak ve silah... Batman’da husumetli 7 aile arasında kavga: 5’i ağır onlarca yaralı var

Yaklaşık 100 kişinin karıştığı kavgada 2'si ateşli silahla, 1'i kesici aletle, diğerleri sopa, taş ve yumrukla olmak üzere 5'i ağır toplam 54 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Köy sakinlerinin olayı Jandarmaya bildirmesi üzerine bölgeye zırhlı araçlarla çok sayıda Jandarma Komando birlikleri sevk edildi.

Köye ulaşan Jandarma adeta meydan muharebesine dönen kavgaya müdahale bulundu. Jandarmanın uzun bir uğraşı sonucu taraflar ayrılırken, en üst düzeyde güvenlik tedbirleri alındı.

Köye giriş çıkışlar jandarma komandolar tarafından zırhlı araçlarla tutulurken, yaralılar bölgeye sevk edilen 112 Acil Servis ekipleri tarafından olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından ambulans ve araçlarla devlet ve özel hastanelere sevk edildi.

Valilikten açıklama

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, dün 18.00 sıralarında Beşiri ilçesinin Yontukyazı köyünde aralarında eskiye dayalı husumet bulunan 7 aile arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu 2'si ateşli silahla, 1'i kesici aletle, diğerleri sopa, taş ve yumrukla olmak üzere 5'i ağır toplam 54 kişinin yaralandığı belirtildi.

Açıklamada, "Meydana gelen olaya jandarma tarafından müdahale edilmiş olup, köyde gerekli güvenlik tedbirleri alınmış ve durum kontrol altına alınmıştır." ifadelerine yer verildi.

Husumetli 7 Aile Arasında Silahlı, Taşlı Ve Sopalı Kavga: 5’i Ağır 54 Kişi Yaralı

Husumetli 7 Aile Arasında Silahlı, Taşlı Ve Sopalı Kavga: 5’i Ağır 54 Kişi Yaralı

Batman'ın Beşiri ilçesine bağlı Yontukyazı Köyünde 7 aile arasında silahlı, taşlı ve sopalı kavga çıktı. Kavgada 5'i ağır, 54 kişi yaralandı.

Başkan Erdoğan NATO'daki o diyalogu anlattı! FETÖ ve PKK artık NATO kayıtlarına geçti

Giriş Tarihi: 06.07.2022  19:50 Güncelleme Tarihi: 06.07.2022  20:35

Son dakika: Geçmiş Dönem Belediye Başkanları ile toplantı! Başkan Erdoğan'dan önemli açıklamalar..

Son dakika haberleri... Başkan Erdoğan Geçmiş Dönem Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. İsveç-Finlandiya mutabakatına ilişkin konuşan Başkan Erdoğan NATO'nun kayıtlarına artık PKK, YPG ve FETÖ'nün terör örgütü olarak girdiği belirtti.

AK Parti'nin yüzde 87 ile kazandığı seçim için Dodurga halkına teşekkür eden Erdoğan, "Geçtiğimiz hafta yapılan Çankırı, Dodurga seçimleri Anadolu irfanının bir göstergesi olarak tarihimizde yerini almıştır." dedi. Diğer yandan Başkan Erdoğan Şubat-Mart ayları ile birlikte enflasyonun kontrol altına alınacağının altını çizdi.

Başkan Erdoğan NATO’daki o diyalogu anlattı! FETÖ ve PKK artık NATO kayıtlarına geçtiBaşkan Recep Tayyip Erdoğan, eski belediye başkanlarıyla düzenlenen "Vefa Toplantısı" adlı programda açıklamalarda bulundu. Başkan Erdoğan enflasyonun şubat ya da mart ayında kontrol altına alınacağının altını çizerken "Hayat pahalılığının insanlarımızın belini büktüğünü gayet iyi biliyoruz." ifadelerini kullandı.

FETÖ ile mücadelede tarihi adımı: NATO kayıtlarına terör örgütü olarak girdi

Diğer yandan NATO Zirvesi'nde yaşanan diyaloga değinen Erdoğan "PKK, FETÖ gibi terör örgütleri NATO kayıtlarına girmiştir. Bu bizim kırmızı çizgimizdir dedik." ifadelerini kullandı. Çankırı Dodurga'da yapılan seçimleri AK Parti'nin yüzde 87'lik oy oranıyla kazanması hakkında da açıklamalarda bulunan Başkan Erdoğan "Bu sonuçlar Anadolu irfanının göstergesidir" dedi. İşte detaylar..

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023'te yapılacak seçimlerle ilgili konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023'te yapılacak seçimlerle ilgili konuştu

2023'te yapılacak seçimlerle ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu seçim, kızgınlıkla, kırgınlıkla, nefsaniyetle hareket edilebilecek bir seçim değildir." ifadelerini kullandı.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, eski belediye başkanlarıyla düzenlenen "Vefa Toplantısı" adlı programda açıklamalarda bulundu.

NİCE BADİRELERİ BİRLİKTE AŞTIK

Sizler AK Parti'nin bugünkü temsilcisi olduğu kadim medeniyet davamıza gönüller kazanarak katkı vermiş bir kadrosunuz. Belediye başkanlığınız döneminde gerçekleştirdiğiniz eser ve hizmetlerle adlarınızı tarihe yazdırmış bir kadrosunuz. Sizler eserlerinizde hem bu dünyada kamil insan sıfatına kavuşmuş, hem de öteki dünyada inşallah rıza-ı ilahiye müyesser olmuş insanlarsınız.

İnşallah bu birlikteliğimizi son nefesimize kadar sürdüreceğiz. Ebedi alemde hep birlikte peygamber efendimizin aleyhüsselatı vesselamın sancağı altında biraraya geleceğimizi umut ediyorum. Şu anda karşımdaki muhteşem tablo bir anda oluşmadı. Buradaki kardeşlerimle kimiyle kırk yıllık, kimiyle çeyrek asrı geçen mücadele geçmişimiz var. Nice siyasi başarının, seçim zaferinin sevincini hep birlikte yaşadık. Ülkemize kazandırdığımız nice yatırımın mutluluğunu birlikte yaşadık. Nice badireleri birlikte aştık. Kurulan tuzakları birlikte bozduk.

ANKARA VE İSTANBUL MESAJI

Dünyada pek az lidere, pek az yöneticiye böylesine köklü, geniş, kaliteli, vefalı bir kadro ile birlikte yol yürümek nasip olmuştur. AK Parti inançlı ve azimli bir kadronun Türkiye yönetimine talip olmasıyla ortaya çıkmıştır. Önce şehirlerimizi değiştirdik, geliştirdik. Ardından 81 vilayeti ve 85 milyonu aşan vatandaşımıza tarihi dönüşümü yaşattık. Geçmişte rahmetli Menderes ve Özal'ın başlattığı reformları çok daha fazlasıyla hayata geçirmek bize nasip oldu. AK Parti'yi kuran da, onu 15 ay içinde iktidara getiren de, istikamet gösteren de milletimizin bizatihi ta kendisidir.

Yerel kalkınma başlıyor sloganıyla girdiğimiz 2004 seçimlerinde 12 büyükşehir, toplam 1750 belediye başkanlığını kazanmıştır. Daha sonraki yıllarda da bu başarılarımızı önemli ölçüde sürdürmüşüzdür. En son mahalli idare seçimlerinde büyükşehirlerin yüzde 52, diğer illerin yüzde 55'ini kazanarak mahalli idarelerdeki gücümüzü bir kez daha gösterdik. İstanbul ve Ankara gibi ülkemizin en büyük iki şehrinin başkanlık nezdinde kaybedilmiş olmasından üzüntü duyduk. Sadece başkanlık nezdinde diyorum. Çünkü meclislerini Ankara'nın da, İstanbul'un da biz kazandık.

DODURGA ANADOLU İRFANININ GÖSTERGESİ

Belediye dediğimizde olay sadece başkan değildir, meclistir. Meclisi bir kenara koyamazsınız. Bu şehirlerdeki seçimleri oy oranlarımız gerilediği için değil, rakiplerimizin tamamının karşımızda birleşildiği için kaybedildiği bir gerçektir. Kayıplarımızı inşallah ilk fırsatta telafi etmekte kararlıyız. Milletimiz de bu hakikatleri görüyor ve değerlendiriyor. Nitekim geçtiğimiz hafta yapılan Çankırı, Dodurga seçimleri Anadolu irfanının bir göstergesi olarak tarihimizde yerini almıştır. Buradan Dodurgalı kardeşlerime teveccühleri için bir kez daha teşekkür ediyorum.

Ortada fikir verecek bir tablo bulunduğu açıktır. Bu seçimde farklı sonuç çıksa ortalığı birbirine katacak olanların AK Parti ve Cumhur İttifakı kazandığında nasıl sus pus olduklarını başlarını kuma gömdüğünü herhalde sizler de görüyorsunuz. Ülkenin kazanımlarından üzüntü duyan, ülke ve milletin yaşadığı her sıkıntıyı sevinçle karşılayan bir güruh peyda oldu. Türkiye işgale uğrasa düşmanı çiçekle karşılayacak bu güruhu bir asır öncesi kibarca manda taraftarlığı olarak ifade edilen emperyalist uşaklığı olarak tanıyoruz.

2023 SEÇİMLERİ

Türkiye 2023 Haziran'ında yapılacak yakın tarihinin en önemli seçimlerinden birine hazırlanıyor. Vesayet güçleri, terör örgütleri, darbeciler, siyasi ve ekonomik tetikçilerle adeta boğuşarak geldiğimiz yer sadece bizim değil ülkenin ve milletin geleceğini belirleyecek derecede mühimdir. Siyasi hayatımızın her günü milli iradenin tesisi için canhıraş bir tecrübeyle geçti. Bugün Türkiye'nin demokratik standartları da eser ve altyapısıyla gelişmiş ülkelerle boy ölçüşecek seviyededir.

Geçmişte bu ülkenin ayağa kalkmasını, darbe ve vesayet araçlarıyla yürütülen siyasi istikrarsızlık, ekonomik geri kalmışlıkla engelleyen kozlarını sabırlı mücadeleyle birer birer ellerinden aldık. Kendi vizyonunu belirleyen, adımlarını kararlıkla atan bir Türkiye var. Küresel finans krizi, küresel sağlık krizi, Rusya-Ukrayna savaşı gibi zorlu sınamalar Türkiye'nin sahip olduğu gücü daha değerli ve anlamlı hale getirmiştir. Ülkemiz dünyanın en gelişmiş 10 devleti arasındaki seçkin yerini almaya her zamankinden daha yakındır.

HAYAT PAHALILIĞINI BİLİYORUZ

Elbette sıkıntılarımız, sancılarımız, ödediğimiz bedeller mevcuttur. Son dönemde ortaya çıkan hayat pahalılığını biliyoruz. Ülkemizin imkanlarını, finansal illizyonlarda değil, istihdamda artırmak için kullanma tercihinde bulunduk. Asgari ücretler, sabit gelirlilerin gelir seviyesine arttırarak yaşadığımız sıkıntıları hafifletmeye çalışıyoruz. Belediye başkanlarının maaşlarında iyileştirmenin de hayırlı olmasını diliyorum.

ENFLASYON İÇİN TARİH

Dünyanın resesyonun eşiğinde bulunması ülkemizi yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve cari fazla yönüyle büyütme esasına dayanan programımızın ne kadar isabetli olduğunu gösteriyor. İnsanlarımızın alım güçleri belki yüksek enflasyon sebebiyle bir miktar düştük. Kimseyi işsiz, aç, açıkta bırakmadık. İnşallah önümüzdeki Şubat-Mart aylarıyla birlikte enflasyonu da kontrol altına almış olarak yolumuza devam edeceğiz.

İnsanların siyasi tercihlerinde ekonomi önemli bir belirleyicidir ama asla tek belirleyici değildir. Milletimize 20 yılda Türkiye'yi nereden nereye getirdiğimizi anlatacağız. Demokratik ve ekonomik kazanımları eskiyle mukayeseli bir şekilde ortaya koyarak hafızaları sürekli canlı tutmalıyız. Bu altyapı ile ülkemizi nereye ulaştırmak istediğimizi anlatacağız. Dünyanın yeniden yapılandığı süreçte Türkiye'yi hak ettiği konuma ancak biz getirdik, biz getirebiliriz. Karşımızdaki güruhun ülkemizin ve insanımızın geleceğine nasıl zarar verebileceğini hep beraber biz anlatacağız. Koalisyon dönemlerinin ülkemize maliyeti ve ödediği acı bedeller ortadadır.

PKK VE FETÖ ARTIK NATO KAYITLARINDA

NATO zirvesinde kimlerle neyi nasıl konuştuğumuzu herhalde takip ettiniz. Onbinlerce PKK, YPG, FETÖ teröristlerinin sınırlarımız dibinde beklediği dünyanın dört bir yanında saldırmak için sinsice hazırlık yaptığı, birilerinin de FETÖ'cü alçaklarla fotoğraf vermek için adeta sıraya girdiği, ellerini oğuşturduğu çok kritik bir dönemden geçiyoruz. Ana muhalefet, yavru muhalefet şimdi buradan size sesleniyorum: NATO'nun kayıtlarına PKK girmiştir. YPG girmiştir. Hepsinden öte FETÖ bir terör örgütü olarak girmiştir.

Bugüne kadar sadece AB kayıtlarında olan PKK artık YPG, PYD ve FETÖ, NATO'nun kayıtlarına girmek suretiyle resmi kayıtlarda yerini almıştır. Biz gerek NATO Genel Sekreteri gerek diğer Cumhurbaşkanı ve Başbakana 'bizim kırmızı çizgimiz bunlar' dedik. Bu kayıtlara YPG, PYD, FETÖ girecek. Girmediği takdirde kusura bakmayın imzayı atmayız dedik. Bunu kabul etmek zorunda kaldılar.

3 DAKİKA BOYUNCA NASIL YAYILDIKLARINI GÖSTERDİK

Türkiye'de ileri geri, şöyle böyle konuşmanın bir anlamı yok. Kimseyi aldatamazsınız. Artık NATO'nun şu anda hemen kayıtlarını açarsınız ve o kayıtlarda bunları çok açık net görürsünüz. Gizli bir şey artık kalmadı. 3 dakikada NATO zirvesinde ekranda Türkiye'deki teröristlerin İsveç'te, Finlandiya, Hollanda, Almanya, İtalya'da nasıl, yani dünyanın değişik ülkelerinde bunların nasıl cirit attığını ekranda bütün liderlere gösterdik. Artık gizli saklı bir şey yok.

2023 KIZGINLIK KIRGINLIK SEÇİMİ DEĞİLDİR

2023 seçimlerini Meclis'te Cumhur İttifakı'nın Cumhurbaşkanlığında bizim kazanmamız şarttır. Evlatlarımızın ve onların çocuklarının geleceği için bu imtihanı da başarıyla vermeye mecburuz. Bunların muhasebesini ve murakebesini çeşitli zeminlerde yaptık, yapıyoruz. 2023 seçimleri anlama, öneme, hassasiyete sahiptir. Kızgınlık, kırgınlık, nefsaniyetle hareket edilebilecek bir seçim değildir.

Son dakika: Geçmiş Dönem Belediye Başkanları ile toplantı! Başkan Erdoğan'dan önemli açıklamalar...

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, eski belediye başkanlarıyla düzenlenen "Vefa Toplantısı" adlı programda açıklamalarda bulundu. Başkan Erdoğan enflasyonun şubat ya da mart ayında kontrol altına alınacağının altını çizerken "Hayat pahalılığının insanlarımızın belini büktüğünü gayet iyi biliyoruz." ifadelerini kullandı. Diğer yandan NATO Zirvesi'nde yaşanan diyaloga değinen Erdoğan "PKK, FETÖ gibi terör örgütleri NATO kayıtlarına girmiştir. Bu bizim kırmızı çizgimizdir dedik." ifadelerini kullandı. Çankırı Dodurga'da yapılan seçimleri AK Parti'nin yüzde 87'lik oy oranıyla kazanması hakkında da açıklamalarda bulunan Başkan Erdoğan "Bu sonuçlar Anadolu irfanının göstergesidir" dedi. İşte detaylar...

Son dakika: Geçmiş Dönem Belediye Başkanları ile toplantı! Başkan Erdoğan’dan önemli açıklamalar...

Başkan Erdoğan Geçmiş Dönem Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar:

Sizlerle burada bir arada gelmekten duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Sizler belediye başkanlığı dönemindeki eserlerle adlarını tarihe yazdırmış kadrosunuz. İnşallah birlikteliğimizi son nefesimize kadar sürdüreceğiz. Şu anda karşımızdaki muhteşem tablo kolayca oluşmadı. Kardeşlerimin kimileriyle çeyrek asrı geçen en yenisiyle 10 15 yılı geride bırakan mücadelemiz var. Ülkemize kazandırdığımız nice yatırımın mutluluğunu yaşadık.

Nice badireleri aştık. Nice saldırılara birlikte göğüs gerdik. Sıfatlar makamlar gelir geçer, gurur verici yaşanmış hakikatler bizimle kalır. Dünyada pek az lidere böylesine köklü kaliteli kadroyla yol yürümek nasip olmuştur. Şahsıma sizler gibi çalışma arkadaşları nasip ettiği için Rabbime hamdediyorum.

ÇANKIRI'DAKİ DODURGA SEÇİMİ

Ankara'nın da İstanbul'unda Meclis'lerini biz kazandık. Kayıplarımız ilk fırsatta telafi etmeye kararlıyız. Nitekim geçtiğimiz hafta yapılan Çankırı Dodurga seçimleri Anadolu irfanının göstergesi olarak tarihte yerini almıştır. Cumhur İttifakı Yüzde 87'lik bir oranla açık ara kazanmıştır. Seçimde farklı bir sonuç çıksa ortalığı birbirine katacak olanların Cumhur İttifakı kazandığında başlarını nasıl kuma gömdüklerini siz de görüyorsunuz.

"ARTIK VİZYONU BELİRLEYEN BİR TÜRKİYE VAR"

Türkiye işgale uğrasa düşmanı çiçekle karşılayacak bu ruhu tanıyoruz. Değerli kardeşlerim Türkiye 2023'te yapılacak olan seçime hazırlanıyor. Siyasi hayatımızın her günü mücadele ile geçti. Aynı şekilde sorumluluk üstlendiğimiz her yerde milletimizin ihmal edilmişliğinin telafisi için gece gündüz çalıştık. Yaşanan her gelişme duymak istemeyen kulakların bile inkar edemeyeceği bir hakikat olarak ortaya koymaktadır. Artık kendi vizyonunu belirleyen bir Türkiye var.

ENFLASYONLA MÜCADELE MESAJI: ŞUBAT-MART AYINDA KONTROL ALTINA ALACAĞIZ

Eğimden sağlığa ulaşımdan enerji kadar her alanda sahip olduğu güçlü altyapı ile hedeflerine kilitlenen bir Türkiye var. Dünyada yaşanan zorlu sınamalar Türkiye'nin sahip olduğu bu gücü daha önemli hale getirmiştir. Elbette sıkıntılarımız mevcuttur. Özellikle ekonomide hayat pahalılığının insanlarımızın belini büktüğünün farkındayız. Asgari ücretten memur ve emekli maaşlarına kadar gelir seviyelerini artırarak yaşadığımız sıkıntıları hafifletmeye çalışıyoruz. Belediye Başkanlarımızın maaşlarındaki iyileştirmenin de hayırlı olmasını diliyorum.

Belki insanlarımızın alım güçleri enflasyon sebebi ile bir miktar düştü ama kimseyi işsiz, aç ve açıkta bırakmadık. Şubat-Mart ayında enflasyonu kontrol altına almış olarak yolumuza devam edeceğiz. Milletimize gece gündüz şu 3 konuyu anlatacağız. Birincisi ülkemizi nereden nereye getirdiğimizdir. Türkiye'yi hak ettiği konuma ancak biz getirdik biz getireceğiz. Koalisyon dönemlerinin ülkemize maliyetleri ile ödediği acı bedeller ortadadır.

"FETÖ ARTIK NATO'NUN KAYITLARINDA"

NOT zirvesinde kimlerle neyi nasıl konuştuğumuzu herhalde takip ettiniz. Onbinlerce PKK, YPG, FETÖ teröristlerinin sınırlarımız dibinde beklediği dünyanın dört bir yanında saldırmak için sinsice hazırlık yaptığı, birilerinin de FETÖ'cü alçaklarla fotoğraf vermek için adeta sıraya girdiği, ellerini oğuşturduğu çok kritik bir dönemden geçiyoruz. Ana muhalefet, yavru muhalefet şimdi buradan size sesleniyorum: NATO'nun kayıtlarına PKK girmiştir. YPG girmiştir. Hepsinden öte FETÖ bir terör örgütü olarak girmiştir.

Bugüne kadar sadece AB kayıtlarında olan PKK artık YPG, PYD ve FETÖ, NATO'nun kayıtlarına girmek suretiyle resmi kayıtlarda yerini almıştır. Biz gerek NATO Genel Sekreteri gerek diğer Cumhurbaşkanı ve Başbakana 'bizim kırmızı çizgimiz bunlar' dedik. Bu kayıtlara YPG, PYD, FETÖ girecek. Girmediği takdirde kusura bakmayın imzayı atmayız dedik. Bunu kabul etmek zorunda kaldılar.

Türkiye'de ileri geri, şöyle böyle konuşmanın bir anlamı yok. Kimseyi aldatamazsınız. Artık NATO'nun şu anda hemen kayıtlarını açarsınız ve o kayıtlarda bunları çok açık net görürsünüz. Gizli bir şey artık kalmadı. 3 dakikada NATO zirvesinde ekranda Türkiye'deki teröristlerin İsveç'te, Finlandiya, Hollanda, Almanya, İtalya'da nasıl, yani dünyanın değişik ülkelerinde bunların nasıl cirit attığını ekranda bütün liderlere gösterdik. Artık gizli saklı bir şey yok.

2023 seçimlerini Meclis'te Cumhur İttifakı'nın Cumhurbaşkanlığında bizim kazanmamız şarttır. Bunların muhasebesini çeşitli zeminlerde beraberce yaptık ve yapıyoruz.

Bu seçim nefsaniyetler haretet edilebilecek bir seçim değildir.Türkiye dünün Türkiye'si değildir. Sizlerden her yerde doğrudan şahsımın temsilcisi olarak davamıza sahip çıkmanızı, kazanmadık gönül bırakmamanızı istiyorum. Hepinize sevgilerimi saygılarımı sunuyorum.

Başkan Erdoğan NATO’daki o diyalogu anlattı! FETÖ ve PKK artık NATO kayıtlarına geçtiBAŞKAN ERDOĞAN NATO'DAKİ O DİYALOGU ANLATTI! FETÖ VE PKK ARTIK NATO KAYITLARINA GEÇTİ

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti
Vali Karadeniz, Muradiye OSB Hizmet Destek Alanları Dükkânları Temel Atma Törenine Katıldı
Vali Karadeniz, Muradiye OSB Hizmet Destek Alanları Dükkânları Temel Atma Törenine Katıldı