sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert

Şehitlerin isimleri Turgutlu'daki parklarda yaşayacak

Haziran Ayı Meclis Toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Başkan Çetin Akın’ın açılış konuşmasıyla başladı. Başkan Çetin Akın konuşmasında haziran ayı içerisinde hayatını kaybeden isimleri andı. Liselere Geçiş Sınavı’na giren ve 18-19 Haziran’da Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek olan bütün gençlere sınavlarında ve eğitim hayatları boyunca başarı dileklerini iletti. Başkan Çetin Akın konuşmasında ayrıca Babalar Günü ve Emekliler Haftası’nı kutladı.

Şehitlerin isimleri Turgutlu'daki parklarda yaşayacak
Şehitlerin isimleri Turgutlu'daki parklarda yaşayacak Admin
Bu içerik 261 kez okundu.
Advert

Şehitlerin isimleri Turgutlu'daki parklarda yaşayacak
Giriş Tarihi: 8.6.2022  15:43 Son Güncelleme: 8.6.2022  19:41
Turgutlu Belediye Meclisi 13 Maddeyi Karara Bağladı
Haziran Ayı Meclis Toplantısı saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın yaptığı açılış konuşmasında haziran ayı içerisinde hayatını kaybeden isimleri andı. Liselere Geçiş Sınavı'na giren ve 18-19 Haziran'da Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na girecek olan bütün gençlere sınavlarında ve eğitim hayatları boyunca başarı dileklerini ileten Başkan Akın konuşmasında ayrıca Babalar Günü ve Emekliler Haftası'nı da kutladı.
Şehitlerin isimleri Turgutlu'daki parklarda yaşayacak - Manisa haberTurgutlu Belediye Meclisinin haziran ayı toplantısında ilçedeki 2 parka şehitlerin isminin verilmesi oy birliğiyle kabul edildi.


Turgutlu Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın'ın başkanlığında yapıldı. Haziran Ayı Meclis Toplantısında 3 ek gündem maddesiyle birlikte toplam 13 madde görüşülüp karara bağlandı.

Şehitlerin isimleri parklarda yaşayacak
Turgutlu Belediye Meclisinde, Çepnidere Mahallesi kavşağında bulunan parka Şehit Polis Memuru Selami Dinç'in, Yiğitler Mahallesi Mert Sokak üzerinde bulunan çocuk parkına da Şehit Adem Sığanık'ın isminin verilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Turgutlu Belediye Meclisi 13 Maddeyi Karara Bağladı
Turgutlu Belediye Meclisi 13 Maddeyi Karara Bağladı

Turgutlu Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ın başkanlığında yapıldı. Haziran Ayı Meclis Toplantısında 3 ek gündem maddesiyle birlikte toplam 13 madde görüşülüp karara bağlandı.

Fırt Yılmaz Çakıroğlu'nun ismi de sokağa verildi
Belediye meclisinde ayrıca meclis üyeleri Semih Adıgüzel, Cem Yıldırancan, Olcay Özsürücü, İhsan Tuğrul Yüksel, Mustafa Yavaş, Ömer Sakı, Tanıl Sevenler, Serhat Seyhan, Hasan Koç, İbrahim Çevikbudakçı, Ferhat Yıldız, Nevin Baş, İbrahim Kara, İsmail Parmaksız ve Veysel Başcı'nın, Son Sokağın isminin Fırat Yılmaz Çakıroğlu olarak değiştirilmesi konulu önerge de görüşülerek, oy çokluğu ile kabul edildi.

Turgutlu Belediyesi haziran ayı meclis toplantısı dilek ve temenniler bölümünün ardından sona erdi. Zülfikar Gençtürk
15-temmuz.net haberleri

31 Mart'ta gerçekleşen yerel seçimlerde Turgutlu halkının desteğiyle Turgutlu Belediye Başkanı seçilen Çetin Akın,  10 Nisan 2019 Günü görevi devraldı. Yaklaşık üç yıldır yaptığı hizmet, İlçe Halkı tarafından memnuniyetle karşılanmakta, Başkan Çetin Makamında bulunduğu saatlerde kendisiyle görüşmek isteyen her vatandaş rahatça görüşüp derdini anlatabilmekte, kendisiyle görüştüğümüz vatandaşlar büyük memnuniyet içinde, Belediye önünde karşılaştığımz bir vatandaşın ifadesi ben, Başkan Çetin'e oy vermedim, ama oy verip kazandıranlar haklıymış, kendi Partimin Başkanıyla görüşebilmek için bir hafta geldim gittim görüşemedim, 31 Mart Seçimlerinde boş oy kullandım, Üç yılda beş defa Belediyeye geldim Her defasında Başkan Çetin'le görüşebildim, kendisine çok teşekkür ediyorum. 
80 Bin oyu bulunan Cumhur ittifakına rağmen Belediye Başkanlığına kazanması Büyük Başarı, kendisine tebrik ediyor başarılar diliyoruz..

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti
Vali Karadeniz, Muradiye OSB Hizmet Destek Alanları Dükkânları Temel Atma Törenine Katıldı
Vali Karadeniz, Muradiye OSB Hizmet Destek Alanları Dükkânları Temel Atma Törenine Katıldı