sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert
Reklam

Başkan Erdoğan taziye için Birleşik Arap Emirlikleri'ne gidiyor

Son dakika haberi... Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Şeyh Halife Bin Zayed El Nahyan vefatının ardından taziyelerini iletmek için Birleşik Arap Emirlikleri'ne ziyarete gidiyor. Öte yandan Başkan Erdoğan, Şeyh Muhammed bin Zayed el Nahyan ile de ikili görüşme gerçekleştirecek.

Başkan Erdoğan taziye için Birleşik Arap Emirlikleri'ne gidiyor
Başkan Erdoğan taziye için Birleşik Arap Emirlikleri'ne gidiyor Admin
Bu içerik 97 kez okundu.
Reklam

Son dakika: Başkan Erdoğan taziye için Birleşik Arap Emirlikleri'ne gidiyor

Giriş Tarihi: 17.05.2022  09:20 Güncelleme Tarihi: 17.05.2022  09:38

Son dakika: Başkan Erdoğan taziye için Birleşik Arap Emirlikleri’ne gidiyorSon dakika haberi... Başkan Recep Tayyip ErdoğanŞeyh Halife Bin Zayed El Nahyan vefatının ardından taziyelerini iletmek için Birleşik Arap Emirlikleri'ne ziyarete gidecek. Öte yandan Başkan Erdoğan, Şeyh Muhammed bin Zayed el Nahyan ile de ikili görüşme gerçekleştirecek.

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Devlet Başkanı Şeyh Halife Bin Zayed El Nahyan geçtiğimiz cuma günü hayatını kaybetmişti.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan Abu Dabi Emiri Şeyh Muhammed Bin Zayed El Nahyan ile telefonda görüşmüş, başsağlığı dilemişti.

Başkan Erdoğan, bugün öğlen saatlerinde taziye ziyareti için Birleşik Arap Emirlikleri'ne hareket edecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri'nin eski Devlet Başkanı merhum Şeyh Halife bin Zayed Al Nahyan'ın vefatı nedeniyle Abu Dabi'ye taziye ziyaretinde bulunacak.

AL NAHYAN'LA İKİLİ GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRECEK

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün ziyareti vesilesiyle Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı ve Abu Dabi Emiri Şeyh Muhammed bin Zayed Al Nahyan'la ikili görüşme gerçekleştirecek.

40 GÜNLÜK RESMİ YAS

BAE Başkanlık İşleri Bakanlığı, 74 yaşındaki Devlet Başkanı Şeyh Halife bin Zayid Al Nahyan'ın geçtiğimiz günlerde vefat ettiğini duyurmuştu. Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Devlet Başkanı Şeyh Halife bin Zayid Al Nahyan'ın vefatı nedeniyle Mısır, Lübnan, Bahreyn, Ürdün, Yemen, Kuveyt ve Fas'ta 3'er günlük, Cezayir ve Filistin'de birer günlük yas ilan edilmişti. Bakanlık, ülkede 40 günlük resmi yas ilan edildiği ve bayrakların yarıya indirileceğini açıklarken bakanlıklarda, devlet dairelerinde ve özel sektörde de 3 gün çalışmalara ara verileceğini bildirmişti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN TAZİYE MESAJI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Twitter'da Türkçe ve Arapça yaptığı paylaşımda, "Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı ve Abu Dabi Emiri, değerli kardeşim Şeyh Halife bin Zayed El Nahyan'ın vefatını büyük bir teessürle öğrendim. Merhuma Allah'tan rahmet, kardeş Birleşik Arap Emirlikleri halkına başsağlığı diliyorum." ifadesini kullanmıştı.

Birleşik Arap Emirlikleri yeni Devlet Başkanı Şeyh Muhammed bin Zayed el Nahyan ile de ikili görüşme gerçekleştirecek.

Başkan Erdoğan kritik ziyaretBAŞKAN ERDOĞAN KRİTİK ZİYARET

 

BAE Cumhurbaşkanı hayatını kaybettiBAE CUMHURBAŞKANI HAYATINI KAYBETTİ

Son dakika: BAE Cumhurbaşkanı Şeyh Khalifa Bin Zayed Al Nahyan hayatını kaybetti

Giriş Tarihi: 13.05.2022  13:21 Güncelleme Tarihi: 17.05.2022  09:22

Son dakika: BAE Cumhurbaşkanı Şeyh Khalifa Bin Zayed Al Nahyan hayatını kaybettiSon dakika haberleri... Reuters'in haberine göre BAE Cumhurbaşkanı Şeyh Khalifa Bin Zayed Al Nahyan hayatını kaybetti. Ülkede bugünden itibaren 40 günlük resmi yas ilan edildiği ve bayrakların yarıya indirileceği kaydedilirken, bakanlıklarda, devlet dairelerinde ve özel sektörde de 3 gün çalışmalara ara verileceği belirtildi.

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Devlet Başkanı Şeyh Halife bin Zayid Al Nahyan hayatını kaybetti.

BAE resmi ajansı WAM, Başkanlık İşleri Bakanlığına dayandırarak verdiği haberinde Al Nahyan'ın vefat ettiğini duyurdu.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "BAE halkı, Arap ve İslam ülkeleri ile tüm dünyaya Al Nahyan'ın cuma günü 74 yaşında vefat ettiği haberinin duyurulduğu" ifade edildi.

Ülkede bugünden itibaren 40 günlük resmi yas ilan edildiği ve bayrakların yarıya indirileceği kaydedilirken, bakanlıklarda, devlet dairelerinde ve özel sektörde de 3 gün çalışmalara ara verileceği belirtildi.

BAE'nin ilk Devlet Başkanı Zayid bin Sultan Al Nahyan'ın en büyük oğlu olan Halife bin Zayid, babasının vefatından sonra göreve gelmişti.

BAE Devlet Başkanı hayatını kaybettiBAE DEVLET BAŞKANI HAYATINI KAYBETTİ

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Devlet Başkanı El Nahyan hayatını kaybetti

Giriş: 13.05.2022 14:20

Son dakika haberi... Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Halife Bin Zayid El Nahyan 74 yaşında hayatını kaybetti. Ülkede 40 gün yas ilan edildiği duyuruldu. Zülfikar Gençtürk
15-temmuz.net haberleri

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti
Vali Karadeniz, Muradiye OSB Hizmet Destek Alanları Dükkânları Temel Atma Törenine Katıldı
Vali Karadeniz, Muradiye OSB Hizmet Destek Alanları Dükkânları Temel Atma Törenine Katıldı