Advert

Ekrem İmamoğlu'nun yalanını Özlem Gürses ifşa etti! "İmamoğlu bana 'Gezi masrafları İBB bütçesinden" dedi"

Son dakika... İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz turu ve bu gezi sırasında yaşananlara dair tartışmalar sürerken bomba bir açıklama daha geldi. Muhalif gazeteci Özlem Gürses, Karadeniz turuyla ilgili pes dedirten detayı paylaştı. İmamoğlu'nun, "Ben İBB Başkanıyım. Gezinin tüm masraflarını da İBB karşıladı" dediğini aktaran Gürses, skandal gerçeği böyle açıkladı...

Ekrem İmamoğlu'nun yalanını Özlem Gürses ifşa etti!
Ekrem İmamoğlu'nun yalanını Özlem Gürses ifşa etti! Admin
Bu içerik 214 kez okundu.
Advert

Ekrem İmamoğlu'nun yalanını Özlem Gürses ifşa etti! "İmamoğlu bana 'Gezi masrafları İBB bütçesinden" dedi"
Giriş Tarihi: 11.5.2022  23:45 Son Güncelleme: 12.5.2022  03:04
Son dakika! Özlem GürsesEkrem İmamoğlu 'Karadeniz turunun masraflarını İBB karşılıyor' dedi
Karadeniz turuyla ilgili bir skandal daha ortaya çıktı: İmamoğlu bana 'Gezi masrafları İBB bütçesinden' dedi

Karadeniz turuyla ilgili bir skandal daha ortaya çıktı: İmamoğlu bana 'Gezi masrafları İBB bütçesinden' dediEkrem İmamoğlu'nun Karadeniz turu ve bu gezi sırasında yaşananlara dair tartışmalar sürerken bir skandal daha ortaya çıktı. İmamoğlu'nun yalanını muhalif gazeteci Özlem Gürses ifşa etti. İşte detaylar...

Son dakika... İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz turu ve bu gezi sırasında yaşananlara dair tartışmalar sürerken bomba bir açıklama daha geldi. Muhalif gazeteci Özlem Gürses, Karadeniz turuyla ilgili pes dedirten detayı paylaştı. İmamoğlu'nun, "Ben İBB Başkanıyım. Gezinin tüm masraflarını da İBB karşıladı" dediğini aktaran Gürses, skandal gerçeği böyle açıkladı...
 

Son dakika! Özlem Gürses: Ekrem İmamoğlu ’Karadeniz turunun masraflarını İBB karşılıyor’ dedi

 İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz turu ve bu gezi sırasında yaşananlara dair tartışmalar sürerken bomba bir açıklama daha geldi. Muhalif gazeteci Özlem Gürses, Karadeniz turuyla ilgili pes dedirten detayı paylaştı. İmamoğlu'nun, "Ben İBB Başkanıyım. Gezinin tüm masraflarını da İBB karşıladı" dediğini aktaran Gürses, skandal gerçeği böyle açıkladı...

Son dakika haberleri... İBB Başkanı CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz turunun yankıları sürüyor... Gezide yaşananlar ve verilen fotoğraflarla ilgili tartışmalar sürerken bir skandal daha ortaya çıktı.

Ekrem İmamoğlu'nun, Karadeniz gezisine katılan muhalif gazeteci Özlem Gürses, YouTube kanalında gezinin masraflarının İBB bütçesi tarafından karşılandığını ifade etti. Gürses, Ekrem İmamoğlu'nun söylediği şoke eden sözleri de sıraladı.

İMAMOĞLU VE ONGUN'UN SÖYLEDİKLERİNİ TEK TEK AÇIKLADI!

Gürses, şunları söyledi: "Biz bu otobüslerin ve yemeklerin finansının nasıl karşılandığını sorduk. Dedi ki sayın İmamoğlu ve Murat Ongun; içinde bulunduğumuz bu otobüs, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bütün masraflarını karşıladığı başkana tahsisli otobüs.


İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz Gezisi'ni kimin finanse ettiği tartışmasında bomba gelişme! İBB, "gezide kamu kaynakları kullanılmadı" açıklaması yaptı. Ancak geziye katılan gazetecilerden Özlem Gürses, bu yalanı canlı yayında ifşa etti. Gürses, İmamoğlu ve Murat Ongun'a 'bu geziyi kim finanse ediyor?' diye sorduğunu ve ikisinin de gezinin masraflarının İBB bütçesinden karşılandığını söylediklerini açıkladı.
Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz gezisiyle ilgili söylediği bir büyük yalan daha ifşa oldu. DW Türkçe’ye açıklama yapan İBB yetkilileri, “Karadeniz turuna götürülen gazetecilerin yol ve otel masrafları belediye bütçesinden mi karşılandı” sorusunu “Üç günlük gezide hiçbir kamu kaynağı kullanılmamıştır” diye yanıtlamıştı.

İBB yetkilileri açıklamaktan kaçınmıştı
Yetkililer, “Masraflar nasıl karşılandı” sorusunu da aynı yanıtı vermiş, masrafların kaynağını açıklamaktan kaçınmışlardı. Karadeniz gezisine katılan gazeteci Özlem Gürses, Youtube kanalında gezinin masraflarının İBB bütçesi tarafından karşılandığını ifade etti. 

Bu otobüs, İBB'nin 'Başkan'a tahsis ettiği otobüs
Gürses şunları söyledi: “Biz bu otobüslerin ve yemeklerin finansının nasıl karşılandığını sorduk. Dedi ki sayın İmamoğlu ve Murat Ongun; içinde bulunduğumuz bu otobüs, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bütün masraflarını karşıladığı başkana tahsisli otobüs."

"İBB BAŞKANIYIM VE TÜM MASRAFLAR İBB BÜTÇESİNDEN KARŞILANIYOR"

'Diğer masraflar nasıl karşılanıyor? Kuru fasulye pilav yedik mesela. Bunun parasını kim ödedi?' diye sorduk.

Özlem Gürses: Ekrem İmamoğlu, 'Karadeniz turunun masraflarını İBB karşılıyor' dedi | Video

Benim bir rütbem var, yemek masraflarını da İBB karşılıyor
‘Diğer masraflar nasıl karşılanıyor. Kuru fasulye pilav yedik mesela. Bunun parasını kim ödedi?’ Ekrem bey dedi ki; ‘Ben Türkiye’nin neresine gidersem gideyim. Benim bir rütbem var, unvanım var. Bu da İBB başkanı unvanı. Dolayısıyla ben İstanbul’un belediye başkanı olarak bu gezileri yapıyorum. Gezinin bütün finansmanı da büyükşehir belediyesi bütçesinden karşılanıyor.'”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Anayasa değişikliğiyle aile kurumumuza yönelik tehditlerin önüne bir set daha çekmiş olacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Anayasa değişikliğiyle aile kurumumuza yönelik tehditlerin önüne bir set daha çekmiş olacağız
İşte son seçim anketi! Kısa sürede büyük fark! Tam 31 puan birden... AK Parti CHP MHP İYİ Parti HDP güncel oy oranları
İşte son seçim anketi! Kısa sürede büyük fark! Tam 31 puan birden... AK Parti CHP MHP İYİ Parti HDP güncel oy oranları