Advert

SON DAKİKA: Terör örgütü YPG/PKK'ya Suriye'de ağır darbe: Etkisiz hale getirildiler...

Son dakika haberleri... Milli Savunma Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terör örgütü PKK'ya peş peşe darbe vurmaya devam ettiğini açıkladı. Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Barış Pınarı ve Zeytin Dalı bölgelerine saldırı hazırlığında oldukları tespit edilen 11 PKK/YPG'li terörist etkisiz hâle getirildi." denildi.

SON DAKİKA: Terör örgütü YPG/PKK'ya Suriye'de ağır darbe: Etkisiz hale getirildiler...
SON DAKİKA: Terör örgütü YPG/PKK'ya Suriye'de ağır darbe: Etkisiz hale getirildiler... Admin
Bu içerik 128 kez okundu.
Reklam

Son dakika: Türk askeri Suriye'nin kuzeyindeki terör inlerini yerle bir etti
Giriş Tarihi: 7.5.2022  16:20 Son Güncelleme: 7.5.2022  16:36
SON DAKİKA: Terör örgütü YPG/PKK'ya Suriye'de ağır darbe: Etkisiz hale getirildiler...
Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, "Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, Suriye'nin kuzeyindeki terör inlerini yerle bir etmeyi sürdürüyor. Barış Pınarı ve Zeytin Dalı bölgelerine saldırı hazırlığında oldukları tespit edilen 11 PKK/YPG'li terörist etkisiz hâle getirildi." ifadelerine yer verildi.Son dakika haberine göre; Suriye'nin Barış Pınarı ve Zeytin Dalı bölgelerinde saldırı hazırlığı yapan teröristlere yönelik operasyon düzenlendi. Mehmetçik, 11 teröristi etkisiz hale getirdi. Konuya ilişkin MSB'den açıklama da yapıldı.


Son dakika: Türk askeri Suriye’nin kuzeyindeki terör inlerini yerle bir ettiSon dakika haberleri... Milli Savunma BakanlığıTürk Silahlı Kuvvetleri'nin terör örgütü PKK'ya peş peşe darbe vurmaya devam ettiğini açıkladı. Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Barış Pınarı ve Zeytin Dalı bölgelerine saldırı hazırlığında oldukları tespit edilen 11 PKK/YPG'li terörist etkisiz hâle getirildi." denildi.

SON DAKİKA: Terör örgütü YPG/PKK’ya Suriye’de ağır darbe: Etkisiz hale getirildiler...

Son dakika haberine göre; Suriye'nin Barış Pınarı ve Zeytin Dalı bölgelerinde saldırı hazırlığı yapan teröristlere yönelik operasyon düzenlendi. Mehmetçik, 11 teröristi etkisiz hale getirdi. Konuya ilişkin MSB'den açıklama da yapıldı.

Milli Savunma Bakanlığı, Suriye'nin Barış Pınarı ve Zeytindalı bölgelerinde 11 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Açıklamada, teröristlerin saldırı hazırlığında olduğu bildirildi.

MSB: 11 TERÖRİST ETKİSİZ

MSB'den yapılan son dakika açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, Suriye'nin kuzeyindeki terör inlerini yerle bir etmeyi sürdürüyor. Barış Pınarı ve Zeytin Dalı bölgelerine saldırı hazırlığında oldukları tespit edilen 11 PKK/YPG'li terörist etkisiz hâle getirildi.
 

Türk askeri vatan toprağı ve sınır ötesindeki PKK yapılanmalarına göz açtırmıyor. Mehmetçik, saldırı hazırlığındaki teröristlerin bulunduğu noktaları vurdu.

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, "Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, Suriye'nin kuzeyindeki terör inlerini yerle bir etmeyi sürdürüyor. Barış Pınarı ve Zeytin Dalı bölgelerine saldırı hazırlığında oldukları tespit edilen 11 PKK/YPG'li terörist etkisiz hâle getirildi." ifadelerine yer verildi.

MSB duyurdu: Barış Pınarı ve Zeytin Dalı bölgelerinde 11 terörist etkisiz hale getirildi

MSB duyurdu: Barış Pınarı ve Zeytin Dalı bölgelerinde 11 terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı ve Zeytin Dalı bölgesinde saldırı hazırlığında olan 11 PKK'lı teröristin öldürüldüğünü duyurdu.

MSB:"Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, Suriye'nin kuzeyindeki terör inlerini yerle bir etmeyi sürdürüyor. Barış Pınarı ve Zeytin Dalı bölgelerine saldırı hazırlığında oldukları tespit edilen 11 PKK/YPG'li terörist etkisiz hâle getirildi."

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Anayasa değişikliğiyle aile kurumumuza yönelik tehditlerin önüne bir set daha çekmiş olacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Anayasa değişikliğiyle aile kurumumuza yönelik tehditlerin önüne bir set daha çekmiş olacağız
İşte son seçim anketi! Kısa sürede büyük fark! Tam 31 puan birden... AK Parti CHP MHP İYİ Parti HDP güncel oy oranları
İşte son seçim anketi! Kısa sürede büyük fark! Tam 31 puan birden... AK Parti CHP MHP İYİ Parti HDP güncel oy oranları