sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert

İBB personelinin terör kampında keleşli fotoğrafı ortaya çıktı! Gözaltına alındı...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde Sosyal Hizmet Uzmanı (Sosyal Çalışmacı) olarak çalışan Şafak Duran (Kadıköy–1992) isimli şahsın, 2016 yılında Şırnak ilinde PKK/KCK terör örgütü üyelerinden elde edilen dokümanlarda kırsal alanda elinde uzun namlulu silah ile çekilmiş fotoğrafı tespit edildi. Güvenlik güçlerinin tespiti üzerine şahsın terör örgütü PKK ile iltisaklı olduğu tespit edildi.

İBB personelinin terör kampında keleşli fotoğrafı ortaya çıktı! Gözaltına alındı...
İBB personelinin terör kampında keleşli fotoğrafı ortaya çıktı! Gözaltına alındı... Admin
Bu içerik 31 kez okundu.
Reklam

SON DAKİKAİBB personelinin terör kampında keleşli fotoğrafı ortaya çıktı! Gözaltına alındı...
Giriş Tarihi: 27.4.2022  15:25Son Güncelleme: 27.4.2022  15:26
CHP'li İBB'de skandal! Belediye personelinin terör kampında keleşli fotoğrafı ortaya çıktı
İBB personelinin terör kampında keleşli fotoğrafı ortaya çıktı!


İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde Sosyal Hizmet Uzmanı (Sosyal Çalışmacı) olarak çalışan Şafak Duran (Kadıköy–1992) isimli şahsın, 2016 yılında Şırnak ilinde PKK/KCK terör örgütü üyelerinden elde edilen dokümanlarda kırsal alanda elinde uzun namlulu silah ile çekilmiş fotoğrafı tespit edildi.
CHP’li İBB’de skandal! Belediye personelinin terör kampında keleşli fotoğrafı ortaya çıktıCHP'li İBB'de 2021'den bu yana Sosyal Hizmet Uzmanı olarak görev yapan bir çalışanın terör örgütü PKK'lılarla birlikte çektirdiği silahlı fotoğrafları ortaya çıktı. Örgüt mensubu şahıs, bu sabah İBB'ye ait çalıştığı binada gözaltına alındı.

Son dakika haberine göre; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TBMM’deki bütçe görüşmelerinde yaptığı açıklamada, İmamoğlu döneminde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne alınan kişilerden bazılarının terör örgütleriyle iltisaklı olduğuna dikkat çekmişti.İBB'de Sosyal Hizmet Uzmanı olarak görev yapan bir çalışanın terör örgütü PKK'lılarla birlikte çektirdiği silahlı fotoğrafları ortaya çıkması üzerine İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait çalıştığı binada gözaltına alındı.


SON DAKİKA: İBB personelinin terör kampında keleşli fotoğrafı ortaya çıktı! Gözaltına alındı...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu, göreve gelir gelmez ilk iş olarak AK Parti döneminde belediyede çalışan 13 bin 312 emekçiyi işten çıkarmış ardından da belediyeye 33 bin civarı işçi alımı yapmıştı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TBMM'deki bütçe görüşmelerinde yaptığı açıklamada Ekrem İmamoğlu döneminde İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne alınan kişilerden bazılarının terör örgütleriyle iltisaklı olduğuna dikkat çekmişti. PKK/KCK'nın dağ kadrosunda yer aldığı ve illegal eylemlere katıldığına dair kayıtları olan örgüt mensuplarının İBB'de işe alındığı belirlendi.

UZUN NAMLULU SİLAHLA FOTOĞRAF

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde Sosyal Hizmet Uzmanı (Sosyal Çalışmacı) olarak çalışan Şafak D. isimli kişinin, 2016 yılında Şırnak'ta PKK/KCK terör örgütü üyelerinden elde edilen dokümanlarda kırsal alanda elinde uzun namlulu silah ile çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı.

Değiştir Sil 

İBB'de uzman olarak çalışan kişinin PKK'lılarla fotoğrafı ortaya çıktı | Video

GÖZALTINA ALINDI

Güvenlik güçlerinin tespiti üzerine şahsın terör örgütü PKK ile iltisaklı olduğu tespit edildi. Örgüt mensubu kişinin sabah saatlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait çalıştığı binada gözaltına alındı.  Siyaset  Dağ kadrosundan İBB kadrosuna! İşte işe alınan PKK'lı terörisler
Siyaset
Dağ kadrosundan İBB kadrosuna! İşte işe alınan PKK'lı terörisler

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İBB’de terör bağlantılı 557 kişinin işe alındığını açıklamıştı. Bu isimlerden bazıları şunlar: Ömer Keleş: 2013’te PKK’nın dağ kadrosuna katıldı. 2017’de yakalandı. Mustafa Kılıç: PKK’nın dağ kadrosundaydı. Nurettin Kaya: KCK’daki faaliyetlerinden dolayı 2012’de tutuklandı. Emrullah Ataman: 2015 yılında Ağrı’dan PKK’ya katıldı.

Dağ kadrosundan İBB kadrosuna! İşte işe alınan PKK'lı terörislerİBB'den 'terör soruşturması'na ilişkin itiraf gibi açıklama: Arşiv araştırmasında eksik var İçişleri Bakanlığı'ndan İBB'nin personel alımı ile ilgili açıklama: Suç kaydı olan kişiler güvenlik soruşturması yapılmadan alınmış... İBB-PKK birlikteliğine isyan eden Muhtar Cavide'den karşı dava: İmamoğlu ve Ongun'a 3-5 kuruşluk dava açtı

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti
Vali Karadeniz, Muradiye OSB Hizmet Destek Alanları Dükkânları Temel Atma Törenine Katıldı
Vali Karadeniz, Muradiye OSB Hizmet Destek Alanları Dükkânları Temel Atma Törenine Katıldı