sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert

Başkan Erdoğan'dan 6'lı muhalefete gönderme: Bırakın 2023 seçimlerini 2023'ü bile göremeyecekler

Partisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle; Bursa’da infaz koruma memurlarımızın içinde bulunduğu otobüse yapılan terör saldırısında şehit olan memurumuza rahmet diliyorum. Muhalefetin Ramazan'ın manevi atmosferini zehirleme çabalarına rağmen en güzel ve en verimli şekilde yaşamaya özen gösteriyoruz. Şehit yakınlarımızla, askerlerimizle, sanatçılarımızla, sporcularımızla 7'den 70 milletimizle bir araya geliyoruz. Muhalefet yandaşlarıyla birlikte Boğaz manzaralı lüks otellerin kral dairelerinde halkçılık oynarken, biz vatandaşlarımızın yanında, gönül coğrafyamızdaki ihtiyaç sahiplerine ulaşma gayretini veriyoruz. Aklı ve vicdanı kararmışların hezeyanı bizi doğru bildiğimiz yoldan alıkoyamaz.

Başkan Erdoğan'dan 6'lı muhalefete gönderme: Bırakın 2023 seçimlerini 2023'ü bile göremeyecekler
Başkan Erdoğan'dan 6'lı muhalefete gönderme: Bırakın 2023 seçimlerini 2023'ü bile göremeyecekler Admin
Bu içerik 100 kez okundu.
Advert

Başkan Erdoğan'dan 6'lı muhalefete gönderme: Bırakın 2023 seçimlerini 2023'ü bile göremeyecekler

Giriş Tarihi: 20.4.2022  12:13 Son Güncelleme: 20.4.2022  13:51

Son dakika: Başkan Erdoğan'dan AK Parti Grup Toplantısında önemli açıklamalar: Muhalefete 6'lı masa göndermesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sığınmacılarla ilgili açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sığınmacılarla ilgili yaptığı açıklamada, "Kuzey Suriye'deki briket evlerin bitişiyle birlikte onların dönüşünü sağlayacağız, huzurlu bir ortam sağlayınca zaten kendileri gönüllü olarak oraya döneceklerdir" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sığınmacılarla ilgili açıklama

Başkan Erdoğan AK Parti Grup Toplantısı'nda gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, ''Sürekli kavga eden, sürekli kapris ve kumpas peşindeki 28 Şubat ittifakı 2023'ü bile göremeyeceklerdir. Siyasetçilik oynayanlar yine hezimetine uğrayacaktır. Yine kaybedecekler, tarih sahnesinden silinip gideceklerdir'' dedi.

AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Vatandaşlarımız 6'lı masanın her gün bir yenisi patlayan entrikalarını bir pembe dizi gibi kimi zaman gülerek, kimi zaman da utanarak takip ediyor. Sürekli kavga eden, sürekli kapris peşinde koşan 28 Şubat ittifakı Allah'ın izniyle 2023'ü bile göremeyeceklerdir.' dedi. Öte yandan gerup toplantısında, İYİ Parti'den istifa eden Bağımsız Milletvekili İsmail Ok da AK Parti'ye katıldı. Toplantı sonrası siyasette sığınmacı tartışmasına da değinen Erdoğan önemli mesajlar verdi.

Son dakika: Başkan Erdoğan’dan AK Parti Grup Toplantısında önemli açıklamalar: Muhalefete 6’lı masa göndermesiSon dakika haberi... Başkan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Bursa'da cezaevi servisine yapılan bombalı saldırıyla ilgili konuşan Başkan Erdoğan, "Irak bölgesel yönetimi ile koordineli çalışıyoruz. Kandil diye bir yer kalmayınca HDP'nin varlık sebebi ortadan kalkacak. Şehidimize rahmet, yaralılara acil şifa diliyorum." dedi. Muhalefetin 6'lı masa toplantılarını eleştiren Erdoğan, "Coğrafyamız kan ağlarken, tüm dünya son yarım asrın en büyük ekonomi krizi ile uğraşırken 6 artı 1'li masanın tek derdi birbirlerine gol atmak, sosyal medyadan birbirlerine ayar vermek, laf yetiştirmektir. Vatandaş skandal ve entrikalarını gülerek takip ediyor." ifadelerini kullandı. "Sığınmacıları kovan değil kucaklayan bir iktidarız" diyen Başkan Erdoğan, "Huzurlu bir ortam sağlayınca kendileri gönüllü gidecek." diyerek net konuştu.

Başkan Recep Tayyip ErdoğanAK Parti TBMM Grup Toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, Suriye'deki YPG/PKK'ya da operasyon mesajı verdi, "Er ya da geç sizin de kafanızı ezeceğiz." dedi. Erdoğan, 6'lı masaya göndermede bulundu, "2023 seçimlerini bırakın 2023'ü bile göremeyecekler." ifadelerini kullandı. Erdoğan, Pençe Kilit Harekatı üzerinden HDP'ye seslendi, "Yakında Kandil diye bir yer kalmayınca sizin de varlık sebebiniz ortadan kalkacak." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sığınmacılarla ilgili flaş açıklama!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, Bursa'da infaz koruma memurlarının içinde bulunduğu otobüse yapılan terör saldırısını anımsattı. Başkan Erdoğan, "Bursa'da terör saldırısında şehit olan infaz koruma memurumuza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum." şeklinde konuştu.

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan ramazan-ı şerifi tebrik eden Erdoğan, artık mağfiret günlerinin sonuna yaklaşılan ramazan ayının içinde Kadir Gecesi'ni de barındıran af günlerinin ve ardından idrak edilecek Ramazan Bayramı'nın hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. Ramazanın rahmet, bereket ve mağfiret ayı olmanın yanı sıra helalleşme, kucaklaşma, dargınlıkları, kırgınlıkları da giderme vesilesi olduğuna işaret eden Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bu ay birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin gücünü yeniden idrak etme, kavrama ayıdır. AK Parti teşkilatları olarak bu kutlu ayı önemine ve manasına mütenasip bir şekilde ihya etmenin gayreti içerisindeyiz. İftar buluşmalarımızla, hane ve esnaf ziyaretlerimizle, sahur programlarımızla toplumumuzun tüm kesimleriyle gönül bağlarımızı sağlamlaştırmaya çalışıyoruz. Parti teşkilatlarımız ana kademesiyle, kadın kollarıyla, gençlik kollarıyla hamdolsun bereketli bir ramazan ayı geçiriyor. Arkadaşlarımız fakir fukaranın, garip gurebanın, mazlum ve mağdurların kapısını çalıyor, dertlerine derman, sıkıntılarına ortak oluyor. Muhalefetin ramazanın manevi atmosferini zehirleme çabalarına rağmen, bu mübarek günleri en güzel ve en verimli şekilde yaşamaya özen gösteriyoruz."

MUHALEFET BEŞ YILDIZLI OTELLERİN KRAL DAİRELERİNDE HALKÇILIK OYNUYOR

Başkan Erdoğan, şehit yakınları, emniyet mensupları, askerler, sanatçılar, sporcularla yediden yetmişe milletle bir araya gelerek hasbihal ettiklerini, sevinç ve üzüntülerini paylaştıklarını ifade ederek şunları kaydetti:

"Muhalefet yandaşlarıyla birlikte Boğaz manzaralı beş yıldızlı lüks otellerin kral dairelerinde halkçılık oynarken biz kendi vatanseverlerimizle birlikte vatandaşlarımızın yanında gönül coğrafyamızdaki ihtiyaç sahiplerine de ulaşmanın mücadelesini veriyoruz. Sivil toplum kuruluşlarımız ve vakıflarımız milletimizin alicenaplığının bayraktarları olarak dünyanın dört bir köşesine yardım ulaştırıyor. Ukrayna'dan Afganistan'a, Yemen'den Somali'ye, Arakan'dan Suriye'ye kadar pek çok kriz bölgesinde Kızılay'ımız, AFAD'ımız, Türkiye Diyanet Vakfımız canla başla çalışıyor. Aklı ve vicdanı kararmışların hezeyanları, bizi doğru bildiğimiz yolda yürümekten alıkoyamaz."

KARDEŞLİK VE KUCAKLAŞMA SEFERBERLİĞİ BAŞLATIYORUZ

Bizde her hal ve şart altında dik duracağız. Bizim ilham ve güç kaynağımız da tek muhatabımız da milletimizdir. Muhalefetin fitne ve gerilim siyasetini aklıselimle savuşturacağız. AK Parti teşkilatları olarak kardeşlik ve kucaklaşma seferberliği başlatıyoruz. Bu yolculukta kapısı çalınmadık hane bırakmayacağız. Hangi siyasi partiye mensup olursa olsun ayrım yapmadan 85 milyonun her bir ferdine ulaşmayı hedefliyoruz. Bilhassa bir dönem partimiz içinde yer almış, sonra farklı sebeplerle teşkilatlarımızdan kopmuş kardeşlerimize ulaşmaya özel önem ve öncelik veriyoruz.

Başkan Erdoğan’dan 6’lı muhalefete gönderme: Bırakın 2023 seçimlerini 2023’ü bile göremeyecekler

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, konuşmasının başında Bursa'daki terör saldırısında şehit düşen infaz koruma memuruna başsağlığı diledi. Erdoğan, birlik ve beraberlik çağrısı yaparken, 6'lı muhalefetin yaşadığı krize de değinmeden geçmedi. Erdoğan, "Bırakın 2023 seçimlerini 2023'ü bile göremeyecekler." dedi. Erdoğan, Pençe Kilit Harekatı'nın amacını açıklarken, Suriye'ye de operasyon mesajını verdi. Erdoğan, "Er ya da geç sizin de kafanızı ezeceğiz." dedi.

Başkan Erdoğan'ın açıklamaları şöyle:

"Sözlerimizin hemen başında Bursa'da infaz koruma memurlarına yapılan terör saldırısında şehit olan infaz koruma memuruna Allah'tan rahmet diliyorum.

Muhalefetin Ramazan'ın manevi atmosferini zehirleme çabalarına rağmen en güzel ve en verimli şekilde yaşamaya özen gösteriyoruz. Şehit yakınlarımızla, askerlerimizle, sanatçılarımızla, sporcularımızla 7'den 70 milletimizle bir araya geliyoruz.

Muhalefet yandaşlarıyla birlikte Boğaz manzaralı lüks otellerin kral dairelerinde halkçılık oynarken, biz vatandaşlarımızın yanında, gönül coğrafyamızdaki ihtiyaç sahiplerine ulaşma gayretini veriyoruz. Aklı ve vicdanı kararmışların hezeyanı bizi doğru bildiğimiz yoldan alıkoyamaz.

Biz de her hal ve şart altında dik duracağız. Allah'ın rızasını kazanma ve milletin duasını almaktan başka bir şey beklemeden hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Hiç kimsenin milletimizle aramıza girmesine müsaade etmedik, etmeyeceğiz.

KARDEŞLİK VE KUCAKLAŞMA SEFERBERLİĞİ

20 yıldır olduğu gibi muhalefetin gerilimini aklı selimle savuşturacağız. 1000 yıllık kardeşliğimizin muhalefetin siyasi hesaplarına kurban edilmesine göz yummayacağız. Kardeşlik ve kucaklaşma seferberliği başlatıyoruz. 2023'e kadar devam edecek bu yolculukta kapısı çalınmadık hane bırakmayacağız.

Bir dönem AK Parti çatısı altında hizmet etmiş, daha sonra teşkilatlarımızdan kopmuş kardeşlerimize ulaşmaya özel önem veriyoruz. Ülkemizin 2023 hedeflerini hayata geçirebilecek tek vizyonun AK Parti ve Cumhur İttifakı'nda olduğu anlaşılmıştır.

"BUNLAR 2023 SEÇİMLERİNİ DEĞİL 2023'Ü BİLE GÖREMEYECEKLER"

Bu süreç muhalefetin ve 28 Şubat ittifakının kendi menfaatlerinden başka hiçbir gayelerinin, millete ve memlekete hizmet olmadığını ortaya çıkarmıştır. Çocuklar ve kadınlar ölürken tüm dünya yarım asrın en büyük ekonomik kriziyle boğuşurken muhalefetin, 6+1 masanın tek derdi birbirlerine ayar vermek. Geçen haftaki tartışmalar bile zillette izzet aranamayacağını bir kez daha ispatlamıştır. Özellikle milletimiz masayı kimin kurduğunu, kimin yönlendirdiğini, masanın altında kimlerin olduğunu, hangi kirliği pazarlıkların döndüğünü gayet iyi biliyor. Sürekli kavga eden, birbirlerine çelme takan, kapris peşinde koşan 28 Şubat ittifakı, Allah'ın izniyle 2023'ü bile göremeyeceklerdir. Türkiye'de siyasetin adresi de merkezi de AK Parti ve Cumhur İttifakı'dır. AK Parti'nin kapıları hizmet etmek isteyen herkese sonuna kadar açıktır. Buradan tüm kardeşlerime, vatandaşlarıma, gençlerimize samimi çağrıda bulunmak istiyorum. Gelin, büyük ve güçlü Türkiye'yi birlikte kuralım. Gelin, son 20 yılında olduğu gibi ülkemizin geleceğine de damgayı beraber vuralım. Gelin bu mübarek Ramazan günlerinde saflarımızı sıklaştıralım. Gelin, kavlimizi yenileyelim, ahdimizi tazeleyelim. Kalplerimizi birbirimize yeniden çok sıkı şekilde kenetleyelim.

"KASITLI OLARAK BU ŞEKİLDE DAVRANILIYOR İSE..."

Hassasiyetlerimizi açıkça söyledik. Aynı şekilde uluslararası toplumu BM başta olmak üzere her platformda Filistinlilere yapılan haksızlıklara karşı duyarlı olmaya davet ettik.

Filistin davasını savunmanın yolunun İsrail ile dengeli, tutarlı ilişkiden geçtiği açıktır. Bu demek değildir ki, yaşanan zulümlere, saldırılara, işgallere göz yumacağız. Asla. Her ne kadar Mescid-i Aksa'nın yakılmaya çalışılmasının ardından kurulan İİT bile bu meseleye sahip çıkmıyor olsa da biz kendi tarihimizin gereğini yerine getirmeyi sürdüreceğiz.

Tüm dünya sessiz kalsa bile biz Kudüs davasını en yüksek sesle tekrarlamayı sürdüreceğiz. Temennimiz Kudüs'te yaşanan zulmün son bulması, herkesin kendi inancına göre huzur içinde hayatını sürdürmesidir.

PENÇE-KİLİT HAREKATI MESAJI

TSK, terör örgütünün Irak'ın kuzeyinde işgal altında tuttuğu bölgeyi temizlemeye yönelik harekatını yeniledi. Terör örgütünün saldırılarına karşı üslenme bölgelerine yönelik kapsamlı bir operasyon başlatıldı. Şehit olan iki kahraman askerimize Allah'tan rahmet diliyorum.

Amacımız hem Irak topraklarını terör örgütünden arındırmak, hem de ülkemizin sınır güvenliğini garanti altına almaktır. Irak hükümetiyle işbirliği içinde yürüttüğümüz bu harekatta askerlerimize başarılar diliyorum.

Türkiye'nin kimsenin topraklarında gözü bulunmadığının, tek amacın sınırlarının güvenliğini ve komşu ülkelerde istikrar sağlanmasını olduğunu ifade etmek istiyorum.

40 yıllık terörle mücadelede, komşularımızın sınırları içerisindeki terör örgütleriyle mücadele etmelerini bekledik. Biz ne yaparsak yapalım sınır dışında eğitilen, ülkemize gönderilen teröristlerin kökünü kazıyamadık. Bataklık çoğaldığı için sayıları arttı. Bölgemizle hesapları olan vesayet odaklarının bu kötü gidişteki payını göz ardı etmiyoruz.

YPG'YE OPERASYON MESAJI: ER YA DA GEÇ KAFANIZI EZECEĞİZ

Bir süre önce terörle mücadele konseptimizi değiştirdik. Terör örgütleriyle mücadelemizi kaynaklarına, inlerine doğru genişlettik. İçeride de yoğun bir mücadele başlattık. Terör örgütlerini artık ülkemiz içinde eylem yapamaz hale getirdik.

Irak'ta terörle mücadelemize destek veren merkezi hükümete ve bölgesel yönetime teşekkür ediyoruz. Suriye'de terör örgütünün başını da er geç ezeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

"KANDİL DİYE BİR YER KALMAYINCA..."

Bu süreçte HDP gerçek anlamda siyasi parti olmadığını bir kez daha ispatlamıştır. 28 Şubat ittifakının gizli ortağının yularının Kandil'in elinde olduğunu gösteren bu tavrının takdirini milletimize bırakıyorum. Yakında Kandil diye bir yer kalmayınca bu partinin de varlık sebebi ortadan kalkacaktır.

Türkiye, gönül coğrafyası sınırlarını aşan bir ülkedir. Zalimlerin karşısında, mazlumların yanında yer almayı sorumluluk olarak görüyoruz. Suriye'den Libya'ya kadar her konuda ilkeli bir yaklaşım sergiliyoruz. Çevremizde ve dünyada ne olursa olsun bizim yerimiz bizim tutumumuz gayet nettir. Bizde riyakarlık yok; ne düşünüyorsak onu söylüyoruz. Böyle olduğu için de savaşan tarafların saygısını kazanan bir ülke durumundayız.

İYİ PARTİ'DEN İSTİFA EDEN İSMAİL OK AK PARTİ'YE GEÇTİ

İsmail Ok, AK Parti'ye katıldı

İsmail Ok'un AK Parti kadrosuna katıldığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün gerçekleştirdiği AK Parti grup toplantısında kadrolara yeni bir isim eklendiğini açıkladı.

İsmail Ok, AK Parti'ye katıldı

2020 yılında İyi Parti'den istifa ederek Meclis'te bağımsız milletvekilliği görevini yürüten İsmail Ok'un AK Parti'ye katıldığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından duyuruldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsmail Ok'un partiye katılışını, "Balıkesir Bağımsız Milletvekili İsmail Ok kardeşimizi de ailemize katıyoruz. Hayırlı olsun, Allah mübarek etsin diyorum. İnşallah ailemiz bu Ramazan ayında daha da güçlenmiştir." sözleriyle duyurdu.

"Hiç bu kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum"

Partiye katılımından büyük heyecan duyduğunu belirten İsmail Ok, "Çok mikrofon önünde konuştum ama hiç bu kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum." dedi.

İsmail Ok, AK Parti'ye katıldı VİDEO

İsmail Ok, AK Parti ye katıldı #1

"Çeyrek asır sonra Azerbaycan bağımsızlığına kavuştu"

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından rozeti takılan İsmail Ok, açıklamalarına şu sözlerle devam etti:

"Öncelikle Allah utandırmasın. İnşallah hayırlara vesile kılsın diyorum. Çeyrek asırdan fazla kardeş Azerbaycan'ımızın toprakları işgal altındaydı. Türkiye'miz 'Azerbaycan ne kadar istiyorsa o kadar yanındayız.' dedi. Çeyrek asırdan sonra kardeş Azerbaycan'ımızın topraklar bağımsızlığına kavuştu.

"Tehditleri başlarını balyoz gibi ezdi"

Irak'ta, Suriye'de, Libya'da, nerede olursa olsun Türkiye Cumhuriyeti'ni tehdit eden içeriden ve dışarıdan tehdit eden hainlere karşı Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde başlarını balyoz gibi ezmiştir.

Bu vesileyle Kuzey Irak'ta Suriye'de ve ülkemizin her karış toprağında kanlarını canlarını feda ederek şehit olan şehitlerimizi rahmetle yad ediyorum.

"Türkiye, oyun kuran bir ülke olmuştur"

Söylenecek çok şey var ama mübarek Ramazan ve söz ustasının yanında fazla konuşmaya gerek yok. Türkiye özellikle savunma sanayiinde lig atlamıştır. SİHA/İHA'larımızla artık kurulan oyunları bozan, oyun kuran ve düşmanlarına korku salan bir ülke olmuştur.

İşte bunun için Cumhur İttifakı dedim, Allah mahcup etmesin diyorum."

İsmail Ok, AK Parti ye katıldı #2İsmail Ok'un İyi Parti'den istifa etme gerekçesi

Daha önce basına yaptığı açıklamalarda İyi Parti'den istifa nedenini açıklayan İsmail Ok, parti lideri Meral Akşener ile HDP ittifakı noktasında ters düştüklerini söylemişti.

İsmail Ok, AK Parti ye katıldı #3

İyi Parti'nin kurucu üyesi olan İsmail Ok, şu ifadeleri kullanmıştı:

"Akşener'e şu soruyu sordum. Biz CHP ile ittifakız. Ama CHP'nin de görülüyor ki HDP ile bir iş birliği var. Dolayısıyla ben bundan rahatsızlık duyuyorum, bunu kabul edemem ve bunu devam ettiremem dedim.

"Ülkücüler hiçbir şey üretmiyor dedi"

Sayın Akşener de bunun üzerine

1- Hala yerel yönetim şeyini aşamamışsınız' dedi.

2- Ülkücüler belediyelerden iş istemiyorum demiyor ama dedi. Ve bu söz benimle mezara gidecekti fakat söylüyorum;

'Ülkücüler hiçbir şey üretmiyor' dedi."

İsmail Ok, AK Parti ye katıldı #4

İYİ Parti'den zehir zemberek sözlerle istifa eden, daha sonra da bağımsız şekilde vekilliğini sürdüren İsmail Ok, AK Parti'ye geçti. Ok'un rozetini Başkan Recep Tayyip Erdoğan taktı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti
Vali Karadeniz, Muradiye OSB Hizmet Destek Alanları Dükkânları Temel Atma Törenine Katıldı
Vali Karadeniz, Muradiye OSB Hizmet Destek Alanları Dükkânları Temel Atma Törenine Katıldı