sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Yeni eserler yapmayı sürdüreceğiz' dedi ve ekledi: Meydanı bırakmayacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Büyük Çamlıca Camisi Külliyesi'ndeki Milli Saraylar İslam Medeniyetleri Müzesi'nin açılış töreninde konuşma yaptı. Erdoğan, 'Bir yandan yatırım ve projelerle ülkemizi kalkındırırken diğer yandan da medeniyetimize sahip çıkıyoruz. Milletimizi küresel rüzgar önünde savurmak isteyenlere inşallah meydanı bırakmayacağız. Medeniyetimizin izlerini silinmez kılmak gayesiyle ülkemizin dört bir yanında yeni eserler yapmayı sürdüreceğiz.' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Yeni eserler yapmayı sürdüreceğiz' dedi ve ekledi: Meydanı bırakmayacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Yeni eserler yapmayı sürdüreceğiz' dedi ve ekledi: Meydanı bırakmayacağız Admin
Bu içerik 18 kez okundu.
Advert

Son dakika: Büyük Çamlıca Camisi'nde tarihi gün! Başkan Erdoğan'dan İslam Medeniyetleri Müzesi açılışında önemli açıklamalar.

Giriş Tarihi: 8.4.2022  14:38 Son Güncelleme: 8.4.2022  16:37

Başkan Erdoğan'dan Milli Saraylar İslam Medeniyetleri Müzesi Açılış Töreni'nde önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Saraylar İslam Medeniyetleri Müzesi'ni gezdi

Başkan Erdoğan, "Ülkemize kazandırdığımız eserleri ve hizmetleri eleştirenleri, Mimar Sinan'ın yaptığı minareyi eğri bulan çocukların durumuna benzetiyorum. " dedi.

Son dakika: Büyük Çamlıca Camisi’nde tarihi gün! Başkan Erdoğan’dan İslam Medeniyetleri Müzesi açılışında önemli açıklamalarSon dakika haberi... Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Büyük Çamlıca Camisi avlusunda gerçekleştirilen 39. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı Açılış Töreni'ne katıldı. Daha sonra Büyük Çamlıca Camisi Külliyesi'nde yer alan Milli Saraylar İslam Medeniyetleri Müzesinin açılışında önemli açıklamalarda bulunan Başkan Erdoğan, "Milletimizi küresel rüzgar önünde savurmak isteyenlere meydanı bırakmayacağız." dedi. Erdoğan, "Maziden atiye milletimize yeni gelecek inşa etmek için çalışıyoruz. Bizim olan muhteşem bir medeniyeti yeniden ayağa kaldırıyoruz" ifadelerini kullandı. Pek çoğu daha önce teşhir edilmemiş 800'e yakın eserin sergilendiği İslam Medeniyetleri Müzesi, 1200 yıllık geçmişin izlerini taşıyor. Müze, selatin camilerinin ana kubbelerinin tavana yansıtıldığı bölüm, İslam medeniyetinin suya atfettiği mana ab-ı hayat enstalasyonu, müziğin iyileştiren gücünün anlatıldığı ses istasyonları, Kur'an-ı Kerimlerin yer aldığı bölümlerde kullanılan ultrasonik hoparlör teknolojisiyle dikkati çekiyor.

Başkan Erdoğan ardından Milli Saraylar İslam Medeniyetleri Müzesi Açılış Töreni'ne katıldı. Erdoğan burada önemli açıklamalar yaptı. İslam medeniyeti olmadan tarih yazmanın mümkün olmadığını ifade eden Başkan Erdoğan, bir dönem Türkiye'nin köklerinin kurutulmaya çalışılmak sureti ile medeniyetinden kopartılmak istendiğini vurguladı.

Başkan Erdoğan’dan Milli Saraylar İslam Medeniyetleri Müzesi Açılış Töreni’nde önemli açıklamalar

Başkan Erdoğan ardından Milli Saraylar İslam Medeniyetleri Müzesi Açılış Töreni'ne katıldı. Erdoğan, "Ülkemiz bir dönem maalesef tarihiyle, kültürüyle bağını koparmak için gayret gösteren bir zihniyetin tasallutu altında kaldı." dedi. Erdoğan, müzenin açılışını kurdelayı keserek gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milletimizi savurmak isteyenlere meydanı bırakmayacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milletimizi savurmak isteyenlere meydanı bırakmayacağız

Erdoğan, 800'e yakın eserin sergilendiği müzenin açılışında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti
Vali Karadeniz, Muradiye OSB Hizmet Destek Alanları Dükkânları Temel Atma Törenine Katıldı
Vali Karadeniz, Muradiye OSB Hizmet Destek Alanları Dükkânları Temel Atma Törenine Katıldı