sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert

Berat Albayrak "Burası Çok Önemli!" kitabında anlattı! Doğu Akdeniz'e kimler karşı çıktı? İşte FETÖ izi ve tüm anekdotlar

Türkiye'nin enerji alanındaki tarihi atılımlarına öncülük eden Berat Albayrak, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı dönemlerinde yaşadıklarını kaleme aldı. Türkiye'nin gerçeklerini gözler önüne seren Albayrak, Doğu Akdeniz'e kimlerin karşı çıktığını da anlattı. Albayrak, "15 Temmuz'da merdivene dizilen askerlerden bir iki tanesi Doğu Akdeniz toplantısında bize muhalefet eden askerlerdi" ifadelerine yer verdi.

Berat Albayrak
Berat Albayrak Admin
Bu içerik 23 kez okundu.
Advert

Berat Albayrak "Burası Çok Önemli!" kitabında anlattı! Doğu Akdeniz'e kimler karşı çıktı? İşte FETÖ izi ve tüm anekdotlar

Giriş Tarihi: 20.03.2022  17:12 Güncelleme Tarihi: 20.03.2022  17:47

İŞTE MİLLİ ENERJİ POLİTİKASI

Berat Albayrak'ın Türkiye'nin milli enerji hamlesi için filoya kazandırmaya çalıştığı gemilere ve Doğu Akdeniz'de gaz aramaya çalışmamıza karşı çıkan askerlerin 15 Temmuz sonrası FETÖ'cü askerler çıktığı ise hala hafızalarda.

Berat Albayrak Burası Çok Önemli! kitabında anlattı! Doğu Akdeniz’e kimler karşı çıktı? İşte FETÖ izi ve tüm anekdotlarTürkiye'nin enerji alanındaki tarihi atılımlarına öncülük eden Berat AlbayrakEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı dönemlerinde yaşadıklarını kaleme aldı. Türkiye'nin gerçeklerini gözler önüne seren Albayrak, Doğu Akdeniz'e kimlerin karşı çıktığını da anlattı. Albayrak, "15 Temmuz'da merdivene dizilen askerlerden bir iki tanesi Doğu Akdeniz toplantısında bize muhalefet eden askerlerdi" ifadelerine yer verdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500