sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert

İsrail Cumhurbaşkanı Herzog Ankara'da! Başkan Erdoğan resmi törenle karşıladı

Son dakika... İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog, resmi temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya geldi. Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelecek olan Herzog'u taşıyan uçaktaki detaylar dikkat çekti. Edinilen son dakika habere göre, Başkan Recep Tayyip Erdoğan İsrail Cumhurbaşkanı Herzog'u resmi törenle karşıladı.

İsrail Cumhurbaşkanı Herzog Ankara'da! Başkan Erdoğan resmi törenle karşıladı
İsrail Cumhurbaşkanı Herzog Ankara'da! Başkan Erdoğan resmi törenle karşıladı Admin
Bu içerik 22 kez okundu.
Reklam

Son dakika: Türkiye İsrail ilişkilerinde yeni dönem! Başkan Erdoğan İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog'u resmi törenle karşıladı

Giriş Tarihi: 09.03.2022  08:31 Güncelleme Tarihi: 09.03.2022  16:24

İsrail Cumhurbaşkanı Herzog Ankara'da! Başkan Erdoğan resmi törenle karşıladı

İsrail Cumhurbaşkanı Herzog Ankrara'da! Dikkat çeken mesaj

İsrail Cumhurbaşkanı Herzog Ankrara'da! Dikkat çeken mesaj

14 yıl sonra İsrail'den Türkiye'ye en üst düzey ziyareti gerçekleştiren İsrail Cumhurbaşkanı Herzog'un uçağındaki barış mesajları dikkat çekti. Herzog, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katılımıyla resmi törenle karşılandı.

İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog,Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine Ankara'ya geldi. Cumhurbaşkanı Herzog ve beraberindeki heyeti taşıyan uçak, Esenboğa Havalimanı'na indi. Herzog'u havalimanında Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve diğer yetkililer karşıladı. Herzog'u taşıyan uçaktaki detaylar dikkat çekti...

Son dakika: Türkiye İsrail ilişkilerinde yeni dönem! Başkan Erdoğan İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog’u resmi törenle karşıladıSon dakika haberi... İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog’u taşıyan uçak Ankara’ya iniş yaptı. Türkiye ile İsrail ilişkileri yeni bir döneme giriyor.İki lider baş başa görüştükten sonra ortak basın toplantısı düzenleyecek. İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog, resmi ziyaret için Türkiye'ye hareket ederken, "iki ülke arasındaki diyaloğu geliştirme" mesajı verdi. Başkan Erdoğan İsrail Cumhurbaşkanı Herzog'u resmi törenle karşıladı.

İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog, resmi temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya geldi.

Son dakika | İsrail Cumhurbaşkanı Herzog Ankara'da! Başkan Erdoğan resmi törenle karşıladı

Türkiye'de 2 gün sürecek programına Anıtkabir ziyaretiyle başlayacak Herzog, daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde resmi törenle karşıladı.

Son dakika | İsrail Cumhurbaşkanı Herzog Ankara’da! Başkan Erdoğan resmi törenle karşıladı

Son dakika... İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog, resmi temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya geldi. Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelecek olan Herzog'u taşıyan uçaktaki detaylar dikkat çekti. Edinilen son dakika habere göre, Başkan Recep Tayyip Erdoğan İsrail Cumhurbaşkanı Herzog'u resmi törenle karşıladı.

Cumhurbaşkanı Herzog ve beraberindeki heyeti taşıyan uçak, Esenboğa Havalimanı'na indi.

Herzog'u havalimanında Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve diğer yetkililer karşıladı.

Türkiye'de 2 gün sürecek programına Anıtkabir ziyaretiyle başlayacak Herzog, daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldi.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşecek heyetler arası görüşmenin ardından Erdoğan ve Herzog ortak basın toplantısı düzenleyecek.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, 9-10 Mart'ta gerçekleşecek ziyaret sırasındaki görüşmelerde, ikili ilişkiler, tüm boyutlarıyla gözden geçirilecek.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti
Vali Karadeniz, Muradiye OSB Hizmet Destek Alanları Dükkânları Temel Atma Törenine Katıldı
Vali Karadeniz, Muradiye OSB Hizmet Destek Alanları Dükkânları Temel Atma Törenine Katıldı