sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert

Rus askerin ölmeden önceki son sözleri: Bütün şehirleri bombalıyoruz hatta sivilleri hedef alıyoruz

BM Ukrayna Daimi Temsilcisi Kislitsa konuşma yaptığı BM Genel Kurulu’nda önemli açıklamalarda bulunurken bir Rus askerin ölmeden annesiyle olan diyaloğundan da bahsetti. Ukrayna Daimi Temsilcisi Kislitsa, Rus askerin annesine, “Anne ben Ukrayna’dayım. Burada gerçek bir savaş cereyan ediyor. Bütün şehirleri bombalıyoruz diyor Rus asker. Hatta sivilleri hedef alıyoruz.” Dediğini ifade etti. Kislitsa'nın bahsettiği Rus askerin annesiyle olan konuşması ise savaşın boyutlarını gözler önüne seriyor.

Rus askerin ölmeden önceki son sözleri: Bütün şehirleri bombalıyoruz hatta sivilleri hedef alıyoruz
Rus askerin ölmeden önceki son sözleri: Bütün şehirleri bombalıyoruz hatta sivilleri hedef alıyoruz Admin
Bu içerik 43 kez okundu.
Advert

Rusya, Harkov'daki yönetim binasını vurdu

Giriş Tarihi: 01.03.2022  09:36 Güncelleme Tarihi: 01.03.2022  10:13

Harkov kent merkezindeki bir yönetim binası, Rusya'nın roketli saldırısı üzerine alevler içinde kaldı.

Rusya, Harkov'daki yönetim binasını vurdu

Rusya-Ukrayna arasında yaşanan savaşta 6'ncı güne girildi...

Ukrayna ordusuyla halkının tüm mücadelesi sürerken, Rus ordusu birçok bölgeyi bombalamaya ve ateş altına almaya devam ediyor.

Zaman zaman patlamaların yaşandığı Harkov bölgesi ise sıcak noktalardan biri.

YÖNETİM BİNASI VURULDU

Rus ordusunun bölgedeki son hedefi de kamu binası oldu.

Binaya düzenlenen roketli saldırı çevredeki güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kayda alındı.

Putin'den Macron’a Ukrayna ile barış için üç şart

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’a Ukrayna ile barış için üç şartını iletti.

Putin'den Macron’a Ukrayna ile barış için üç şart

Putin'den Macron’a Ukrayna ile barış için üç şart

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’a Ukrayna ile barış için üç şartını iletti.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron arasındaki telefon görüşmesiyle ilgili Kremlin Sarayı’ndan açıklama yapıldı.

Açıklamada, liderlerin telefon görüşmesinde Ukrayna’ya yönelik barış şartlarının masaya yatırıldığı ve Rusya’nın güvenlik konularının ele alındığı aktarıldı.

PUTİN'İN BARIŞ İÇİN 3 ŞARTI

Açıklamada, "Fransız tarafı ile Rusya’nın Donbas’ı korumak için gerçekleştirdiği özel operasyon değerlendirildi ve konunun Kiev ile kurulacak diyalogla çözülmesi umudunu iletti. Putin, bölgedeki düzenlemenin Rusya’nın meşru güvenlik haklarının dikkate alınmasıyla mümkün olacağının altını çizdi. Kırım’da Rusya’nın egemenliğinin kabul edilmesi, Ukrayna hükümetinin anti-nazilileştirilmesi ve askerden arındırılması, Ukrayna topraklarına özel statü verilmesi şartları da iletildi." ifadeleri kullanıldı.

Putin den Macron’a Ukrayna ile barış için üç şart #1

Rus saldırısında 6. gün! Barış görüşmesinde ikinci tur kararı  

Giriş Tarihi: 01.03.2022  09:36 Güncelleme Tarihi: 01.03.2022  10:13

Rusya devlet Başkanı Vladimir Putin’in talimatı il Ukrayna’ya yönelik başlatılan işgal girişimi 6. Güne girdi. Donbas şehrine yönelik başlatılan ve Rus ordusunun Kiev’e kadar ulaştığı işgal girişiminde çatışma ve patlama sesleri geliyor. Dün gerçekleştirilen 6 saatlik müzakereler sonucu taraflar, ateşkes için ikinci tur görüşmeleri konusunda anlaşmaya vardı.

Rus saldırısında 6. gün! Barış görüşmesinde ikinci tur kararı

Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik başlattığı işgal girişimi 6. güne girdi. Çatışma ve patlama seslerinin yaşandığı bölgede çok sayıda ölü ve yaralı haberleri geliyor. Avrupa ülkelerinden Rusya’ya birçok yaptırım kararı geldi. 6 saat süren müzakereler sonucu taraflar, ateşkes için ikinci tur görüşmeleri konusunda anlaştı. Akşam saatlerindd başkent Kiev'e Rus ordusu tarafından bir füze saldırısı daha düzenlendi.

İşte dakika dakika bölgede yaşanan gelişmeler...

08:00: Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Rusya’nın savaş suçu işlediğini savunarak, "Savaş suçu işleyen bir devletin BMGK üyesi olmaması gerekir" dedi.

07:29: Ukrayna'nın Washington Büyükelçisi Oksana Markarova, Rusya'nın Ukrayna'ya saldırılarında, Cenevre Sözleşmesi uyarınca kullanımı yasaklanan vakum bombası kullandığını belirtti.

07:20 Kanada Başbakanı Justin Trudeau, Rusya'dan ham petrol ithalatını yasaklamayı planladıklarını bildirdi.

01.07: Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy, Rusya ile yapılan müzakerelerde henüz Ukrayna'nın istediği bir sonucun çıkmadığını söyledi.

00.12: Avrupa Birliği (AB) üyesi olan Çekya, Bulgaristan, Estonya, Letonya, Litvanya, Polonya, Slovakya ve Slovenya cumhurbaşkanları, Ukrayna’ya acilen aday statüsü verilmesi gerektiğini bildiren ortak bir mektup yayınladı.

00.05: Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki: Nükleer savaş bir seçenek değil, dünya Putin'e karşı bir duvar örüyor.

ABD'nin Ukrayna'da "uçuşa yasak bölge" kurmasının Rusya ile doğrudan çatışmaya girmek demek ve böyle bir planımız yok.

00.02: Rusya Federasyonu'nun Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Vassily Nebizia, ABD'nin 12 Rus diplomatının 7 Mart'a kadar ülkeden ayrılmasını istediğini bildirdi.

Rus askerin ölmeden önceki son sözleri: Bütün şehirleri bombalıyoruz hatta sivilleri hedef alıyoruz

Giriş Tarihi: 28.2.2022  19:28 Son Güncelleme: 1.3.2022  10:06

Rus askerin ölmeden önceki son sözleri: Bütün şehirleri bombalıyoruz hatta sivilleri hedef alıyoruz

BM Ukrayna Daimi Temsilcisi Kislitsa konuşma yaptığı BM Genel Kurulu’nda önemli açıklamalarda bulunurken bir Rus askerin ölmeden annesiyle olan diyaloğundan da bahsetti. Ukrayna Daimi Temsilcisi Kislitsa, Rus askerin annesine, “Anne ben Ukrayna’dayım. Burada gerçek bir savaş cereyan ediyor. Bütün şehirleri bombalıyoruz diyor Rus asker. Hatta sivilleri hedef alıyoruz.” Dediğini ifade etti. Kislitsa'nın bahsettiği Rus askerin annesiyle olan konuşması ise savaşın boyutlarını gözler önüne seriyor.

BM Ukrayna Daimi Temsilcisi Kislitsa BM Genel Kurulu'nda önemli açıklamalarda bulundu.

Kislitsa yaptığı konuşmasında bir Rus askerin ölmeden önce annesiyle olan diyaloğuna dikkat çekti.

Kislitsa bahsettiği Rus askerin annesiyle olan konuşması ise savaşın boyutlarını gözler önüne seriyor.

İşte Rus askerin ölmeden önce annesiyle olan konuşması:

-Rus asker: Ben artık eğitim aşamasında değilim.

-Anne: Baban sana bir şey gönderebilir miyim diye merak ediyor.

'ŞEHİRLERİ BOMBALIYORUZ, SİVİLLERİ HEDEF ALIYORUZ'

-Rus asker: Ne türden bir şeyden bahsediyorsun. Anne ben Ukrayna'dayım. Burada gerçek bir savaş cereyan ediyor. Bütün şehirleri bombalıyoruz. Hatta sivilleri hedef alıyoruz.

'UKRAYNALILARIN BİZGÜZEL KARŞILAYACAKLARI SÖYLENMİŞTİ'

Ukraynalıların bizi gayet güzel bir şekilde karşılayacakları söylenmişti. Ancak yaptıkları şey bunun tam tersi oldu.

'ANNE BU ÇOK ZOR BİR DURUM'

Araçlarımızın altına atıyorlar kendilerini, önlerine yatıyorlar. Bize faşistler diyorlar. Anne bu çok zor bir durum.

A Haber kuşatma altındaki Kiev’de! Son durum ne? Çatışmalar sürüyor mu?

Giriş Tarihi: 01.03.2022  09:36 Güncelleme Tarihi: 01.03.2022  09:53

A Haber kuşatma altındaki Kiev’de! Son durum ne? Çatımalar sürüyor mu?A Haber kuşatma altında bulunan ve gece boyunca bombalanan Kiev’de haber nöbetini sürdürüyor. Bölgede bulunan A Haber Programlar Şefi Emine Kavasoğlu son durumu aktardı.

Emine Kavasoğlu'nun canlı yayında aktardıkları:

"Dün yaşanan şiddetli patlamanın ardından Kiev'de siren sesleri hiç susmadı. Saat 9 civarında da art arda siren sesleri geldi. Hava bombardımanı ile ilgili herkese sığınaklara girmesi çağrısı yapıldı. Bu sırada Rus ordusunun Kiev'e ilerleyişi devam ediyor.

Sokağa çıkma yasağı da sabah saatlerinde sona erdi. Şu anda Kiev'de sessizlik hakim ancak yollara kurulan barikatlar daha arttırılmış durumda. Özgürlük Meydanı'na da barikat kuruldu. Şu ana kadar 14'ü çocuk 352 sivil hayatını kaybetti. Dün yaşanan patlamalardan sonra sayının artmasında endişe ediliyor.

Dün akşam İskender füzeleri kullanıldı askeri radar ve iletişim merkezi saldırıya uğradı. ABD'den Rusya'da vakum bombası kullanıldığı iddiası geldi. Bu bomba patlama olarak atmosferin bir parçasını kullanıyor ve oldukça güçlü bir etkiye sahip. Şu anda kadar da geliştirilen nükleer silahlardan biri olarak biliniyor.

62 km uzunluğundaki Rus kuvvetleri adım adım Kiev'e geliyor. Ukrayna 56 roket ve 113 cruse füzesi atıldığı belirtildi. Müzakere masasından bir çözüm çıkmadı. Bu nedenle çatışmalar devam ediyor."

Özgürlüğü barikatlar sardıÖZGÜRLÜĞÜ BARİKATLAR SARDI

Korkunç iddia! Savaş suçu olurKORKUNÇ İDDİA! SAVAŞ SUÇU OLUR

Türk vatandaşı: Saldırıya uğradık, soyuldukTÜRK VATANDAŞI: SALDIRIYA UĞRADIK, SOYULDUK

Ukrayna SİHA’larla BUK’ları yok etti!UKRAYNA SİHA'LARLA BUK'LARI YOK ETTİ!

Rusya - Ukrayna savaşı en çok onları etkiledi!RUSYA - UKRAYNA SAVAŞI EN ÇOK ONLARI ETKİLEDİ!

Rusya kabus görmeye başladı! Ukrayna'da çatışmalar sürerken UCM 'savaş suçu' soruşturması açtı

RUSYA'nın Ukrayna'yı işgalinin ardından başlayan savaşta 6. gün de çatışmalarla başladı. Belarus'taki barış müzakereleri, ikinci tur kararıyla biterken, Uluslararası Ceza Mahkemesi (UCM) Rusya hakkında 'savaş suçu' soruşturması açtı. İşte saat saat Rusya-Ukrayna savaşıyla ilgili son gelişmeler...

Ukrayna savaşının 6'ncı gününde Rusya'ya Lahey'den kötü bir haber geldi. Lahey'deki Uluslararası Ceza Mahkemesi (UCM) savcısı Karim Khan, Ukrayna'da olası savaş suçları veya insanlığa karşı suçlar hakkında soruşturma başlatacağını duyurdu. Açıklama, Uluslararası Af Örgütü'nün Rusya'yı bir anaokuluna yönelik saldırı iddiasıyla kınamasının ardından geldi.

UCM Savcısı Karim Khan, Ukrayna'nın UCM üyesi olmamasına rağmen mahkemeye yargı yetkisi verdiğini söyledi ve 'Ekibime tüm kanıt koruma fırsatlarını araştırma görevini verdim' dedi. Khan, sürecin faha hızlı ilerlemesi için bir üye ülkenin harekete geçebileceğini belirtti. Bunun üzerine günün erken saatlerinde Litvanya, UCM'yi Rusya ve Beyaz Rusya tarafından Ukrayna'da işlenen olası savaş suçları hakkında soruşturma açmaya çağırdı.

10:10Harkov'da patlama anı böyle görüntülendi!

Rusya - Ukrayna savaşı 6. gününde tüm şiddetiyle devam ediyor. Rus lider Putin'in işgal beklediğinden uzun sürmesi üzerine daha da acımasızlaştığı belirtilirken, Rus saldırıları sırasında Ukrayna'nın Harkov şehrinde yaşanan bir patlama kameralara saniye saniye böyle yansıdı.

09:45Rusya İsviçre'nin yolcu uçaklarına hava sahasını kapattı

Rusya, İsviçre'nin yolcu uçaklarına kısıtlamaları getirdi. Polonya savaşın başından beri ülkeye sığınanların sayısının 350 bini bulduğunu duyurdu.

09:32Rus Ordusu Kherson'u kuşattı

Rus ordusu Ukrayna şehri Kherson'a ulaştı. Belediye başkanı Igor Kolykhayev 'Rus ordusu Kherson'un girişlerine kontrol noktaları kuruyor' dedi. Gazeteci Alyona Panina, "Şehir aslında kuşatılmış durumda, her tarafta çok sayıda Rus askeri ve askeri teçhizat var, çıkışlarda kontrol noktaları kuruyorlar" dedi.

09:20Rusya saldırısında Sumi'de 70 Ukrayna askeri öldü 

Ukrayna’nın Sumi bölgesinin yöneticisi Dimitro Zhivitski, Pazar günü Ohtırka kentine düzenlenen bombardıman sonucu 70 civarında Ukrayna askerinin hayatını kaybettiğini açıkladı. Zhivitski, enkaz altında kalan kişileri kurtarmaya yönelik çalışmaların sürdüğünü söyledi ve 'Fakat düşman da hak ettiğini buluyor. Çok sayıda Rus cesedi Kızıl Haç yetkililerine teslim edildi' dedi.

09:15Putin'den dolara yasak geldi!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in imzaladığı kararnameyle, Rusya vatandaşlarının döviz cinsinden dış borç vermeleri ve ülke dışındaki banka hesaplarına döviz yatırmaları yasaklandı. Dolarla borç yasağının AB ülkeleri ve ABD'nin Rusya'yı swift sisteminden çıkarılacağını açıklamasından sonra gelmesi dikkat çekti.

08:20NATO doğu kanadını güçlendiriyor

Rusya'nın Ukrayna'yı işgale girişmesiyle alarma geçen NATO, doğu kanadındaki ülkelere asker konuşlandırıyor. Fransız ordusuna ait C-130 askeri uçağı Romanya'nın Karadeniz kıyısındaki kenti Constanta'ya ulaştı. Fransa Savunma Bakanlığı tarafından paylaşılan fotoğraflarda, Constanta'daki NATO üssüne gelen Fransız askerler ve cephanelikler görüldü.

08:05Kiev'de siren sisleri yükselmeye başladı

Saat 07.22'de Rivne ve Ternopil gibi çeşitli şehirlerde hava saldırısı sirenleri çalmaya başladı. Sokağa çıkma kısıtlamasının kalkmasına dakikalar kala bu kez siren sesleri Kiev'de yankılanmaya başladı. ABD, Rusya’nın Birleşmiş Milletler’de görev yapan 12 diplomatını "ulusal güvenlik" nedeniyle sınır dışı ediyor.

07:45Savunma Bakanlığı 'nasıl molotof atılır' broşürü paylaştı

Ukrayna Savunma Bakanlığı, molotof kokteyliyle saldırmak isteyenler için Rus zırhlı araçlarının zayıf noktalarını Twitter'da paylaştı. Ukrayna Savunma Bakanlığı, Twitter hesabından paylaştığı infografiklerle Rus zırhlı araçlarının zayıf noktalarını gösterdi ve halka molotof kokteyli atarken bu noktaları hedef almalarını söyledi. Ukrayna'da Rus işgaline karşı siviller de savunma faaliyetlerine katılıyor. Ukrayna hükümeti internet sitesinde molotof kokteyli ve el yapımı bomba hazırlama rehberleri paylaşıyor. 

07:0164 kilometrelik Rus konvoyu Kiev'e yaklaşıyor

 ABD merkezli Maxar Technologies şirketi, Ukrayna'ya savaş açan Rusya'nın askeri konvoyunun uzunluğunu paylaştı. Daha önce Rus konvoyunun uzunluğunun 17 mil (27 km) olduğunu açıklayan Maxar Technologies şirketi, Kiev yakınlarına ulaşan Rus askeri konvoyunun aslında daha uzun olduğunu bildirdi. Şirket zırhlı araçlar, tanklar, çekili toplar ve diğer askeri araçlardan oluşan konvoyun uzunluğunun 40 milden (64 km) uzun olduğunu açıkladı. Gün içerisinde elde ettiği yeni görüntüleri servis eden şirket, konvoyun Kiev’e 27 mil (43 km) mesafedeki Antonov Hava Üssü'nden Ukrayna’nın Prisbyrsk kentinin kuzeyine kadar uzandığını kaydetti.

06:40ABD'li senatör: Ukrayna'yı daha zor günler bekliyor

Cumhuriyetçi Senatör Lindsey Graham, 'Askeri açıdan Ukrayna’yı daha kötü günler bekliyor' dedi. Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan Demokrat Senatör Chris Murphu de 'Kiev muharebesi uzun ve kanlı olacak' dedi.

Ukrayna'da bebekler geceyi bu sığınaklarda geçirmek zorunda kalıyor.

05:51Mastercard'dan Rusya'ya darbe

- Ukrayna’nın ayrılıkçı Donetsk bölgesinde yetkililer, Ukrayna bombardımanı sonucu sivillerin öldüğünü açıkladı.
- Mastercard, Rusya'ya karşı yaptırımların bir parçası olarak birden fazla finansal kuruluşu ödeme ağından engelledi.

05:04Ukrayna ABD'den daha fazla yardım istedi

Ukrayna Dışişleri Bakanı Dmitriy Kuleba, ABD'li mevkidaşı Antony Blinken ile telefon görüşmesi yaptı. Kuleba görüşmede, Rus saldırılarına karşı daha fazla desteğe ve silaha ihtiyaçları olduğunu belirtti.

02:35Dün 9 sivil öldü ölenlerden 3'ü çocuk

Harkiv Belediye Başkanı İhor Terehov, dün kenti düzenlenen roket saldırısında dokuz sivilin hayatını kaybettiğini açıkladı. Ölenler arasında üç de çocuk bulunuyor. Terehov, "Bugün çok zor bir gündü. Bize bunun bir savaş değil, Ukrayna insanlarına yönelik bir katliam olduğunu gösterdi. Füzeler konutları vurdu, barışçıl insanlar öldü, yaralandı. Harkiv uzun zamandır böylesi bir zarar görmemişti" ifadelerini kullandı. Terehov, hayatını kaybeden dört kişinin su almak için sığınaktan çıkıp öldüğünü açıkladı.

00:45Ananymous Rus'ya nefes aldırmıyor

Anonymous, son 72 saatte Rusya ve Belarus hükümetine, devlet medyaları ve şirketlerine bağlı 1500'den fazla internet sitesini hackledi.

Ukrayna'nın Washington Büyükelçisi Markarova: Rusya, vakum bombası kullandı

Ukrayna'nın Washington Büyükelçisi Markarova: Rusya, vakum bombası kullandı

Ukrayna'nın Washington Büyükelçisi Markarova: Rusya, vakum bombası kullandı

Ukrayna'nın Washington Büyükelçisi Oksana Markarova, Rusya'nın Ukrayna'ya saldırılarında, Cenevre Sözleşmesi uyarınca kullanımı yasaklanan vakum bombası kullandığını belirtti.

Amerikan basınında, Markarova'nın Kongre üyeleri ile yaptığı görüşmenin ardından yaptığı açıklamalara ilişkin haberler yer aldı.

"RUSYA, KULLANIMI YASAKLANAN VAKUM BOMBASI KULLANDI"

Haberlerde, Markarova'nın "Ruslar bugün Ukrayna'da Cenevre Sözleşmesi'nde kullanımı yasaklanan vakum bombasını kullandı. Rusya'nın Ukrayna'da yaratmaya çalıştığı yıkım çok büyük." ifadelerine yer verildi.

Ukrayna'nın Washington Büyükelçisi Markarova: Rusya, vakum bombası kullandı - Video

BEYAZ SARAY'DAN "SAVAŞ SUÇU" NİTELEMESİ

Öte yandan söz konusu iddialar, günlük basın toplantısında Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki'ye soruldu.

Psaki, "Bu haberleri gördük ancak henüz teyit edemedik. Eğer doğruysa bu, savaş suçu olur." dedi.

Vakum bombası, nükleer olmayan ancak öldürme gücü en yüksek olan bombalardan biri olarak biliniyor.

Ukrayna nın Washington Büyükelçisi Markarova: Rusya, vakum bombası kullandı #1

DAHA ÖNCE SURİYE'DE KULLANILDI

Suriye'de Rus ordusuna ait savaş uçaklarının Deyruz Zor kentine bağlı El Kuriye ilçesinde bir cami ile yerleşim yerine ''vakum bombasıyla'' düzenlediği hava saldırısında 35 sivil yaşamını yitirmiş, 70 kişi ise yaralanmıştı.

Suriye ordusuna ait savaş uçaklarının Halep'te muhaliflerin denetimindeki Şiar bölgesinde bir pazar yerine "vakum bombası" atması sonucu 20 kişi ölmüştü.

Ukrayna nın Washington Büyükelçisi Markarova: Rusya, vakum bombası kullandı #2

 

 

Ukrayna nın Washington Büyükelçisi Markarova: Rusya, vakum bombası kullandı #3

 

 

 

Ukrayna nın Washington Büyükelçisi Markarova: Rusya, vakum bombası kullandı #4

 

 

 

Ukrayna nın Washington Büyükelçisi Markarova: Rusya, vakum bombası kullandı #5

 

 

Ukrayna nın Washington Büyükelçisi Markarova: Rusya, vakum bombası kullandı #6

 

 

Ukrayna nın Washington Büyükelçisi Markarova: Rusya, vakum bombası kullandı #7

 

 

Ukrayna nın Washington Büyükelçisi Markarova: Rusya, vakum bombası kullandı #8

DAHA ÖNCE SURİYE'DE KULLANILDI

Suriye'de Rus ordusuna ait savaş uçaklarının Deyruz Zor kentine bağlı El Kuriye ilçesinde bir cami ile yerleşim yerine ''vakum bombasıyla'' düzenlediği hava saldırısında 35 sivil yaşamını yitirmiş, 70 kişi ise yaralanmıştı.

Suriye ordusuna ait savaş uçaklarının Halep'te muhaliflerin denetimindeki Şiar bölgesinde bir pazar yerine "vakum bombası" atması sonucu 20 kişi ölmüştü 

 
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti
Vali Karadeniz, Muradiye OSB Hizmet Destek Alanları Dükkânları Temel Atma Törenine Katıldı
Vali Karadeniz, Muradiye OSB Hizmet Destek Alanları Dükkânları Temel Atma Törenine Katıldı