sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert

NATO Zirvesi'nden Rusya'ya çağrı! ''Askeri harekatı derhal durdurmaya çağırıyoruz''

Gelen son dakika haberine göre; Rusya'nın Ukrayna'ya askeri harekat başlatmasının ardından tüm gözler NATO zirvesindeydi. NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg kiritik zirve sonrası açıklama yaptı. Stoltenberg yaptığı açıklamada "Putin'in saldırganlığı sürdürme kararı, Rusya'nın önümüzdeki yıllarda ağır bedeller ödeyeceği korkunç bir stratejik hatadır. 100'den fazla savaş jetimiz var. 120'den fazla gemimiz var. Hepsi hazır bekliyor." ifadelerini kullandı. Stoltenberg, "Rusya'yı saldırıyı derhal durdurmaya, tüm birlikleri Ukrayna'dan çekmeye ve diyalog yoluna geri dönmeye çağırıyoruz" dedi.

NATO Zirvesi'nden Rusya'ya çağrı! ''Askeri harekatı derhal durdurmaya çağırıyoruz''
NATO Zirvesi'nden Rusya'ya çağrı! ''Askeri harekatı derhal durdurmaya çağırıyoruz'' Admin
Bu içerik 109 kez okundu.
Advert

Son dakika: Kritik NATO Zirvesi sona erdi! "Putin'in saldırı kararı korkunç bir stratejik hata"

Giriş Tarihi: 25.2.2022  17:29 Son Güncelleme: 25.2.2022  21:05

NATO Zirvesi'nden Rusya'ya çağrı! ''Askeri harekatı derhal durdurmaya çağırıyoruz''

Son dakika: Asker gönderme kararı alan NATO'dan Rusya açıklaması: Büyük bedel ödeyecek

NATO Liderler Zirvesi sona erdi: Putin'in kararı korkunç bir stratejik hata

Rusya'nın Ukrayna'ya askeri harekat başlatmasının ardından tüm gözler NATO zirvesindeydi. NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg kiritik zirve sonrası açıklama yaptı. Stoltenberg yaptığı açıklamada "Putin'in saldırganlığı sürdürme kararı, Rusya'nın önümüzdeki yıllarda ağır bedeller ödeyeceği korkunç bir stratejik hatadır. 100'den fazla savaş jetimiz var. 120'den fazla gemimiz var. Hepsi hazır bekliyor." ifadelerini kullandı. Stoltenberg, "Rusya'yı saldırıyı derhal durdurmaya, tüm birlikleri Ukrayna'dan çekmeye ve diyalog yoluna geri dönmeye çağırıyoruz" dedi.

Açıklamada, "Rusya hükümetinin yalanlarına kimse kanmamalı. Putin'in Ukrayna'ya saldırma kararı korkunç bir stratejik hata. İttifak'ın doğu kısmına önemli ölçüde ilave savunma gücü takviyesi yapıyoruz. Güçlü caydırıcılığı sağlamak için gereken tüm askeri konuşlandırmayı yapacağız." ifadeleri yer aldı.

NATO Zirvesi’nden Rusya’ya çağrı! ’’Askeri harekatı derhal durdurmaya çağırıyoruz’’Son dakika haberine göre: Rusya'nın Ukrayna'ya düzenlediği askeri harekat sonrası NATO Devlet ve Hükümet Başkanları, bölgedeki gelişmeler kapsamındaki güvenlik durumunu görüşmek üzere bugün çevrimiçi olarak bir araya geldi. Başkan Erdoğan'ın yer aldığı zirvenin ardından NATO Genel Sekreteri Stoltenberg açıklamalarda bulundu.

NATO'nun olağanüstü sanal zirvesinin açılış konuşmasını yapan NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, "Rusya'nın saldırılarını mümkün olan en güçlü şekilde kınıyor ve Rusya'yı askeri harekatını derhal durdurmaya çağırıyoruz" dedi.

Kritik Toplantının ardından NATO Genel Sekreteri Stoltenberg açıklamalarda bulundu.

Stoltenberg'in açıklamaları şu şekilde:

"NATO TOPRAĞININ HER KARIŞI SAVUNULACAK"

"Rusya, bundan sonraki süreçte çok ciddi bedeller ödeyecektir. Kremlin'in Ukrayna'daki savaşı Rusya'yı daha güvenli hale getirmeyecek. Rusya'yı daha saygın hale de getirmeyecek. Rusya'nın geçtiğimiz aydaki askeri yığınağına karşı biz savunma planlarını hazırladık. Savunma planlarımızı aktif hale getirdik. NATO yanıt gücünün unsurlarını denizde, karada ve havada konuşlandırmış bulunmaktayız.

100'den fazla jetimiz yüksek alarmda bulunmaktadır. 120'den fazla gemi de Akdeniz'den Kuzey Denizi'ne kadar hazırdır. Vurucu güçler de dahil. Biz he rmüttefikimizi korumak için gerekeni yapacağız. Ukrayna'ya olan desteğimiz kesintisiz bir şekilde devam etmelidir. "

Son dakika: Kritik NATO Zirvesi sona erdi! Putin’in saldırı kararı korkunç bir stratejik hata

Son dakika haberleri: NATO Liderler Zirvesi, 'Rusya-Ukrayna Savaşı' gündemiyle toplandı. NATO Zirvesi öncesi konuşma yapan NATO Genel Sekreteri Stoltenberg, "Rusya'ya en sert yaptırımları uygulayacağız." dedi. Öte yandan gelen son dakika haberine göre; NATO Zirvesi sona erdi. Zirve sonrası yayınlanan ortak bildiride, "Putin'in saldırı kararı korkunç bir stratejik hata. İttifak'ın doğu kısmına önemli ölçüde ilave savunma gücü takviyesi yapıyoruz." ifadeleri kullanıldı. İşte Rusya-Ukrayna Savaşı ile ilgili son dakika haberinin ayrıntıları...

Son dakika haberleri: NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, NATO Liderler Zirvesi sonrası açıklamalarda bulundu

"NATO TOPRAĞININ HER KARIŞI SAVUNULACAK"

"Rusya, bundan sonraki süreçte çok ciddi bedeller ödeyecektir. Kremlin'in Ukrayna'daki savaşı Rusya'yı daha güvenli hale getirmeyecek. Rusya'yı daha saygın hale de getirmeyecek. Rusya'nın geçtiğimiz aydaki askeri yığınağına karşı biz savunma planlarını hazırladık. Savunma planlarımızı aktif hale getirdik. NATO yanıt gücünün unsurlarını denizde, karada ve havada konuşlandırmış bulunmaktayız.

100'den fazla jetimiz yüksek alarmda bulunmaktadır. 120'den fazla gemi de Akdeniz'den Kuzey Denizi'ne kadar hazırdır. Vurucu güçler de dahil. Biz he rmüttefikimizi korumak için gerekeni yapacağız. Ukrayna'ya olan desteğimiz kesintisiz bir şekilde devam etmelidir. "

"PUTİN'İN SALDIRILARI KORKUNÇ BİR STRATEJİK HATA"

Öte yandan NATO Zirvesi sonrası yayınlanan ortak bildiride, "Ukrayna'nın demokratik yollarla seçilmiş devlet başkanı, parlamentosu ve hükümeti ile vatanlarını savunan cesur Ukrayna halkının yanındayız. Putin'in saldırı kararı korkunç bir stratejik hata" denildi.

Açıklamada, "Rusya'nın eylemleri ışığında NATO'nun caydırıcılık ve savunma duruşu için gerekli sonuçları çıkaracağız. Rusya hükümetinin yalanlarına kimse kanmamalı. Putin'in Ukrayna'ya saldırma kararı korkunç bir stratejik hata. İttifak'ın doğu kısmına önemli ölçüde ilave savunma gücü takviyesi yapıyoruz. Güçlü caydırıcılığı sağlamak için gereken tüm askeri konuşlandırmayı yapacağız." ifadeleri yer aldı.

"RUSYA'YA EN AĞIR YAPTIRIMLARI UYGULAYACAĞIZ"

NATO Zirvesi öncesi konuşma yapan NATO Genel Sekreteri Stoltenberg, "Rusya'ya en sert yaptırımları uygulayacağız. Moskova bu olayın tek mesulüdür. Bilinçli soğukkanlı ve uzun zamandır sürdürüyorlar. Rusya'ya derhal askeri eylemlerini durdurma çağrısı yapıyoruz." ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti
Son dakika: Suudi Arabistan'a giden Başkan Recep Tayyip Erdoğan'dan Umre ziyareti
Vali Karadeniz, Muradiye OSB Hizmet Destek Alanları Dükkânları Temel Atma Törenine Katıldı
Vali Karadeniz, Muradiye OSB Hizmet Destek Alanları Dükkânları Temel Atma Törenine Katıldı