sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop fethiye sex shop
Advert sex shop sex shop sex shop

Son dakika: Başkan Erdoğan samuray kılıcıyla katledilen Başak Cengiz'in ailesini ziyaret etti

Ankara’da yaşayan 28 yaşındaki Mimar Başak Cengiz, iki aylığına geldiği İstanbul’da 9 Kasım Salı günü akşam saatlerinde, Can Göktuğ Boz tarafından samuray kılıcıyla saldırıya uğramıştı. Kılıçla canice katledilen Cengiz’in ölümü, ülke gündemine oturmuştu. Kan donduran olaya tepkiler çığ gibi büyürken, Cengiz’in cansız bedeni Ankara’da 11 Kasım günü toprağa verilmişti. Cenazeye acılı anne Beyhan Cengiz ile baba Avni Cengiz’in feryatları, damga vurmuştu.

Son dakika: Başkan Erdoğan samuray kılıcıyla katledilen Başak Cengiz'in ailesini ziyaret etti
Son dakika: Başkan Erdoğan samuray kılıcıyla katledilen Başak Cengiz'in ailesini ziyaret etti Admin
Bu içerik 25 kez okundu.
Advert

Son Dakika Haberi: Başkan Erdoğan'dan Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyareti

Giriş Tarihi: 16.11.2021  14:36 Son Güncelleme: 16.11.2021  15:06

Son dakika: Başkan Erdoğan samuray kılıcıyla katledilen Başak Cengiz'in ailesini ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Ataşehir'de samuray kılıcı ile katledilen Başak Cengiz'in ailesini ziyaret etti. Emine Erdoğan, Başak Cengiz'in fotoğraflarını incelediği sırada gözyaşlarına hakim olamadı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Başak Cengiz'in ailesinin evine gitti

Cumhurbaşkanı Erdoğan Başak Cengiz'in ailesinin evine gitti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ataşehir'de samuray kılıcı ile öldürülen Başak Cengiz'in ailesinin Ankara'daki evine taziye ziyaretinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan'la birlikte Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Emine Erdoğan'ın ziyaret sırasında gözyaşlarına hakim olamadığı ve uzun süre ağladığı görüldü.

Son dakika: Başkan Erdoğan samuray kılıcıyla katledilen Başak Cengiz’in ailesini ziyaret ettiSon dakika haberi... Başkan Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte, İstanbul'da Can Göktuğ Boz tarafından samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in Ankara'daki ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Son Dakika Haberi: Başkan Erdoğan’dan Başak Cengiz’in ailesine taziye ziyareti

Son dakika... Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Can Göktuğ Boz tarafından samuray kılıcı ile öldürülen Başak Cengiz'in Ankara'daki ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Kendisine Emine Erdoğan'ın da eşlik ettiği ziyarette özel anlar yaşandı. Başak'ın fotoğraf albümüne bakan Erdoğan çifti anne ve babayla ayrı ayrı konuşarak acısını paylaştı. Emine Erdoğan'ın Başak Cengiz'in fotoğraflarına baktığı anlarda gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü.

Son dakika... Başkan Recep Tayyip Erdoğan Can Göktuğ Boz isimli şahıs tarafından tarafından samuray kılıcı ile katledilen Başak Cengiz'in ailesine ziyarete gitti. Geçtiğimiz günlerde Adalet Bakanı Abdulhamit GülAnkara Milletvekili Emrullah İşler, Ankara Valisi Vasip Şahin ve Adalet Bakan Yardımcısı Zekeriya Birkan ile İstanbul Ataşehir'de uğradığı kılıçlı saldırıda hayatını kaybeden mimar Başak Cengiz'in Ankara'da yaşayan ailesini ziyaret etmişti.

TELEFONLA DA GÖRÜŞMÜŞTÜ

Merhume Başak Cengiz'in ailesine başsağlığı dileğinde bulunan Gül, daha sonra aileyi Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile telefonda görüştürmüştü. Başkan Erdoğan, telefonla görüştüğü Başak Cengiz'in babası Avni Cengiz'e, "Başımız sağ olsun, Allah sabırlar versin. Rabbim kızını cennetiyle, cemaliyle müşerref kılsın inşallah." demişti.

Anne Beyhan Cengiz ile de görüşen Erdoğan, "Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah. Yani bu dünyada maalesef böyle caniler, hainler ne yazık ki demek ki varmış. Allah sabrınızı arttırsın inşallah." diye konuşmuştu.

EMİNE ERDOĞAN DA EŞLİK ETTİ

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın taziye ziyaretinde kendisine eşi Emine Erdoğan da eşlik etti.

BAŞAK'IN ALBÜMÜNE BAKTI

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte, İstanbul'da Can Göktuğ Boz (27) tarafından samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in (28) Ankara'daki ailesine taziye ziyaretinde bulunurken özel anlar yaşandı. Erdoğan, Başak Cengiz'in annesi Beyhan ile babası Avni Cengiz'e başsağlığı dileğinde bulundu. Ziyaret sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Emine Erdoğan, Başak Cengiz'in fotoğraf albümünü inceledi.

Son dakika... Başkan Erdoğan'dan Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyareti

EMİNE ERDOĞAN GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Başkan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın aileyle konuştuğu ve Başak'ın fotoğraflarına baktığı sırada gözyaşlarına engel olamadığı dikkat çekti.

Başkan Erdoğan ve Emine Erdoğan, Başak Cengiz'in fotoğraf albümünü inceledi.

ZİYARET 1 SAAT SÜRDÜ

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın, eşi Emine Erdoğan ile birlikte Başak Cengiz'in ailesine gerçekleştirdiği taziye ziyareti, yaklaşık 1 saat sürdü.

Ziyarette Başkan Erdoğan ve Emine Erdoğan, Başak Cengiz'in mezuniyet töreni ve nişan töreninde çekilen fotoğrafları da yer alan fotoğraf albümünü inceledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Emine Erdoğan'ı ziyaretin ardından Cengiz çifti uğurladı.

EMİNE ERDOĞAN, GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Emine Erdoğan, Başak Cengiz'in mezuniyet ve nişan törenlerinde çekilen fotoğraflarını incelerken gözyaşlarına hakim olamadı. Anne Beyhan Cengiz'in, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı 'Gönlümdeki insanın evime gelmesi ne güzel' diyerek karşıladığı öğrenildi.

Ziyarette Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık ile AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de yer aldı.

Geçtiğimiz günlerde Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Ankara Valisi Vasip Şahin ve Adalet Bakan Yardımcısı Zekeriya Birkan ile İstanbul Ataşehir'de uğradığı kılıçlı saldırıda hayatını kaybeden mimar Başak Cengiz'in Ankara'da yaşayan ailesini ziyaret etmişti.

Cengiz'in ailesine başsağlığı dileğinde bulunan Gül, daha sonra aileyi Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile telefonda görüştürmüştü.

Erdoğan, telefonla görüştüğü Başak Cengiz'in babası Avni Cengiz'e, "Başımız sağ olsun, Allah sabırlar versin. Rabbim kızını cennetiyle, cemaliyle müşerref kılsın inşallah." demişti.

Anne Beyhan Cengiz ile de görüşen Erdoğan, "Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah. Yani bu dünyada maalesef böyle caniler, hainler ne yazık ki demek ki varmış. Allah sabrınızı arttırsın inşallah." diye konuşmuştu.

Başak Cengiz’in ailesine taziye ziyaretiBAŞAK CENGİZ'İN AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika: Türk Konseyi 8.Zirvesi toplandı! Başkan Erdoğan: Tarihi kararlar alacağız...
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül
Son dakika haberleri: Başkan Erdoğan talimat verdi! Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) için yeni formül